Głowny Przeciwnik..

Status
Zamknięty.

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
dobrze by bylo gdyby przeciwnikiem nie byl "stary znajomy", tylko ktos kto nas zupelnie zaskoczy, jakas potezna postac, jeszce potezniejszy potwor
np sniacy ozywieniec
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Wydaje mi się ze głównym bossem w G3 będzie Xsardas tylko przemieniony w jakiegos Demona labo cos takiego.A jesli chodzi o droge zła to myśle że bedzie trzeba sie przyłączyc do sługów beliara bo będzie z tym jakis główny quest tak jak w NK z bandziorami
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
ja wiem ten xardas ożywi orków z grobu będą nacierać na zamek rhobara bo mają zamiar zabić bezimiennego będzie dwóch głównych wrogów jeden to xardas a drugi to taki gość co dowodzi buntem przeciw królowi
cool.gif
 

Gherrick

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
12
Jeśli będziemy dobrzy, to najpewniej naszym przeciwnikiem będzie
1.Jeden z magnatów sprzymierzonych z ciemnymi siłami i zdrajca(3ma z orkami)
2.Jakiś potwór na jego służbie
Jeśli źli:
1.Rhobar i kilku starych znajomych
2.Jakiś świętoszkowany Avatar przysłany przez Innosa by pomścić króla
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Moja wizja jest taka:

Wielka bitwa pod jakąś górą, która była niegdyś główną siedziba Beliara. Potem wycieczka z Rhobarem, Lee i przedstawicielami bogów, ale bez Xardasa do tej świątyni. Znajdziemy tam leżącego na ziemi wpół żywego Xardasa, który przeciwstawił się woli Beliara. Potem przeprawa ze śniacym, smokiem ożywieńcem i na końcu Beliar. Po krótkiej rozmowie z przywołanymi przez swych ziemskich przedstawicieli Bogów Innosem i Addanosem Beliar odwoła swe wojska z ziemi i bogowie wrócą do swych wymiarów. Okaże się, że Xardas chciał zrobić to samo lecz Beliar postanowił go mianować swoją prawą ręka ale on odrzucił jego propozycje i chciał zaprowadzić pokój na ziemi. Beliar sie zezłościł i chciał go zabić. I tak według mnie wygląda koniec G3
tongue.gif
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Moim zdaniem też będzie Xardas albo jakiś nowy potwór,chociaż ja trochę Xardasa polubiłem przez G2.Może zrobią nowego smoka,albo np.złączonego smoka ożywieńca i śniącego,chociaż pewnie nie ma co na to liczyć.
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
Najlepiej by bylo gdyby ludziki z pirani nas czyms zaskoczyli, tak jak w G1 wyrzuceniem z SO, to by bylo fajne, ani xardas, ani smok ozywieniec, ani sniacy tylko cos bardzo orginalnego.
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
To na pewno nie będzie żaden z bogów. Może nas zaskoczą i ostatnia walka będzie z królem (gdy będziemy źli :twisted:), a jeśli dobrzy ?? Któż wie, może z Xardasem, albo z jakimś potworem ?? Ale ja i tak stawiam na Xardasa, albo króla Myrthany
biggrin.gif
 

kolo15

New Member
Dołączył
12.3.2005
Posty
22
może orkowie bali się jakieś innej rasy?? BELIAR fajny przeciwnik myśle tylko że fajnie by było gdyby można by go było rozwalić czymś w rodzaju ogień INNOSA fajnie by było gdybyś został np zajął by miejsce BELIARA ale to tylko marzenia
ph34r.gif
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Wg. mnie w G3 gdy będziemy dobrymi, prawymi i godziwymi ludźmi głównym wrogiem będzie Xardas, a jeśli będziemy źli itp. określenia, to wrogiem będzie Rhobar lub inni książęta.
 

Gherrick

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
12
Wrogiem ze zlej strony bedzie na bank Rhobar i kilku dobrych(moze wreszcie zaciupiemy Lee?) i powinno w 4 części miec sie wybór: czy sie w 3 było złym czy dobrym. Jak zlym to Lee nie żyje, jak dobrym to np... Lester nie żyje bo poszedl z nami do jakiejs swiatyni.
huh.gif
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
w gothicu 2 trzeba zabijać smoki fajnie by było gdyby zabijało się np. diamentowy szkielet troll , król ciemnych demonów a na końcu w niebie { mój wymysł } z xardasem
 
R

ReZiWiz

Guest
Uważam, że pomimo kończoncej się fabuły GII, Xardas będzie naszym przyjacielem. Głównym przeciwnikiem jak sądze, będą orki w północnej Myrtanie. Napewno będzie trzeba zabić ich przywódcę. Z samym bogiem niestety nie można. Nawet sam Innos nie dał rady beliarowi.
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Na pewno kluczową postacią będzie Xardas, który będzie niezwykle potężny i wg mnie będzie naszym wrogiem zarówno jak będziemy się opowiadać po stronie dobra jak i zła (przecież Xardas chce być pierwszy zaraz po Beliarze i nie pozwoli nam zająć swego miejsca). Może jak opowiemy się za Beliarem to będziemy walczyli z Lee, Miltenem i innymi przyjaciółmi.

NaRka i pozdrowienia
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
ja uważam że :
1. jeżeli będziemy mieli tylko możliwość służyć Innosowi to - na końcu będziemy musieli oczy ścić Xardasa z opętania i pokonać jakiegoś nowego potwora , ponieważ zostały jesczze 2 świątynie beliara na południowych wyspach i tam pewnie popłyneimy z naszymi ziomalami i Xardasem zniszczyć 2 jakieś potwory
2. jeżlei będziemy mieli wybór jakiemu bogu chcemy służyć to -
jak innos to patrz pkt 1 , adanos to zabić Xardasa pewnie , lub odeprzeć atak orków i pilnować harmoni , ale na końcu dopiero zabić Xardasa który wtedy pewnie będzie chciał zburzyć twoją harmonie
jak beliar to na pewno zabić króla , i zrobić rzeź , ale króla na końcu
biggrin.gif
jak już kontynent zrobi się pusty :] .
takie są moje wizje
 

SwireK

Member
Dołączył
10.5.2005
Posty
31
Mi się wydaje że jako tako głównego bosa nie będzie gdyż będzie kilka zakończeń gry i np. będzie można toczyć wojne z orkami albo załatiwć tą sprawę w pokojowy sposób. Wątek z Xardasem może być jedynie taki że zabijemy go bo pewnie dowiemy sie że służył Beliarowi
wink.gif
(Przynamnije mi się tak wydaje)
 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
ja mam dwie opcje..
1. Krol Rhobar przegra wojne z orkami.. zabija go.. ale beliar ekhm.. odnowil go?
tongue.gif
ale juz nei dobrego,tylko zlego:p bedzie chcial pomagac orkom w zabijaniu obywatelow nas itp.
2. Mysle ze bedzie kilka zakonczen gry..Np zabijemy wszystkie orki ktore niszczyly miasto.Bezimenny mowi
"czy to koniec?!"
ktos wychodzi i mowi
"nie...jest jeszcze ich przywodca"

no.. wszyscy mysla ze to koneic a tu.. trach! przywodca zostal:D tak jak w g2 zabilismy wszystkie smoki gandor czy jak mu tam mowi
"czy zlo zostalo ostatecznie pokonane?"

zostal ich przywodca!:)
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Nawet dobrze by było, żeby w Gothicu III wystąpiło kilka zakończeń gry. A co do pomysłu z zabiciem króla i ożywieniem go przez Beliara, to e... wymysł do bani
biggrin.gif
.
 

M@czo

New Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
25
Xardas napewno będzie wrogiem po jego ostatnich słowach i gdy zabrał dusze smokowi orzywieńcowi w G2 można było przewidzieć, że nas wykorzystał (bez brzydkich skojarzeń).
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
wedlug mnie xardas ale......moglby to byc jakis wyjatkowo potezny orkowy general albo bedziemy musieli poprowadzic ludzi na orkow a orkow bedzie prowadzil ow xardas kto wie pozyjemy zobaczymy:D:D:D:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom