Dyskusje Różne

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Nie płacz, mogłaś dołączyć, jeśli chcesz dołączyć to stosowna procedura jest dostepna w tematach ogólnych. 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
nie podołam xD, ale serio zamierzasz reaktywować tu coś czy tylko dla jajców?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
To jak Ballovsky, wywalamy czy wywalamy, ewentualnie usuwamy?
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Zamknijmy wszystko na głucho, tak żeby nikt tu nie miał wstępu więcej. Kawał dobrej roboty wszyscy tutaj zrobiliśmy i myślę że najlepiej będzie jeśli zamkniemy to na wieczne czasy. 
Reaktywować nie ma sensu, we dwóch nic nie zdziałamy, tym bardziej że nie grałem w nic powyżej Zmierzchu Bogów i R1. A to co wcześniej to już wyeksploatowane do maksimum. 
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Zamykamy, tylko widoczne dla nas, dla nostalgicznych wspomnień, hehe.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
i tak nikt tutaj nie ma wstępu, no poza zakonem i adminami , chyba jedynie biblioteka jest widoczna i ew zgłoszenia ;), można zrobić tak jak z gildiami, ze starymi gildiami, 
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
nie, lepiej żeby nikt już tu nie wchodził. nawet admini. po prostu forum widmo albo zapieczętowane na wieki :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
można ustawić widoczne dla zakonu lub dla nikogo, a i tak admini widzą, bez możliwości pisania itd, lub ogólnie jako niewidoczne, ale i tak admini widzą, nie będziemy usuwac, 
szkoda by kawał roboty ukryć całkowicie przed światem, nawet gildie z kosza wyciągaliśmy by ludziska mogli powspominać
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Wiecie co? Zostawcie to ta jak jest, tyle lat nikomu krzywdy nie robiło to i teraz nie bedzie wciaz.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
no też jestem takie samego zdania, i tak obcy widzą tylko to co było dostepne, resztę widzi zakon, dla członków zakonu niezła wspominka akążdy ma szanse poczytaćze był taki fajny zakon,
gazetka też wisi widoczna dla osób które przy niej działały, i jeszcze kilka innych działów,
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Tak czy inaczej śpiew historii. Kawałek fajnie spędzonego czasu i trochę szkoda że już nie wróci. 
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
tego się nie da ukryć :) i nie ma co liczyć że osiągniemy jeszcze coś na tej scenie 
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
to prawda, zwłaszcza jak nic nowego nie wychodzi, ale gdy coś rusza to troszkę zależy od zaangażowania ;)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
ale abi, 3-4 osoby mają czas żeby się zaangażować w coś :) reszta już niestety nie(w tym ja,żeby nie było)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
życie, inne sprawy, priorytety, taka kolej rzeczy :)
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
dokładnie, smutna, szara rzeczywistość, Bóg da to na emeryturze będziemy klepać arty o kolejnych grach PB XD
 
Do góry Bottom