Co Z Tym Gothic Up

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Za głupie minusowanie bez powodu można by nagradzać warnem.

To zły pomysł. Następny powód do warnowania? Po co? Obecne wystarczą, a kto będzie pilnował tych lubiących minusować innch? Bez przesadyzmów...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Top 5 dodany. Musze jeszcze rozwiązać problem z brakiem widoku na reputację na "czarnym" skinie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Możesz go dać pod filmikiem?
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Co do systemu reputacji - przydałaby się możliwość zobaczenia przez użytkowników za co dany user dostał punkty reputacji. Nie przez kogo, ale samo odniesienie do nagrodzonego posta.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Co do systemu reputacji - przydałaby się możliwość zobaczenia przez użytkowników za co dany user dostał punkty reputacji. Nie przez kogo, ale samo odniesienie do nagrodzonego posta.

Taki został stworzony i taki jest. Jest możliwość ustawienia, by można było sprawdzić kto, ale nie ma, by zobaczyć za co/napisać za co. No chyba, że znajdę takową modyfikację.

Możesz go dać pod filmikiem?

Chcę ale wepchał się na szczyt i nie tak łatwo go stamtąd zepchnąć.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
No to inaczej. Za minusowanie po prostu piętnowałoby się kogoś (jeżeli by masowo minusował czyjeś posty bez powodu) odejmując mu 25 pkt reputacji, jeżeli by się takie coś nakryło. Ale minusy trzeba dodać...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Jest hooks, który umożliwia zobaczyć przy danym poście kto dał propsa.
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Wzorując się na bardziej doświadczonych, uznaję, że takie posty są dozwolone :p

Ale minusy trzeba dodać...
Zgadzam się z userem!


Bitwa na lajki!
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Skoro nie ma minusów, to nie powinno być plusów. Ocenić dobry post można, ale złego już nie... i gdzie tu jest sens?
Jak ktoś ci pomógł to dajesz plusa. Jeżeli ci nie pomógł to pomoże ci ktoś inny i jemu dasz plusa, proste. Jakby były minusy to byłyby wykorzystywane tylko do zaniżania reputacji użytkownikowi którego się nie lubi.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Jak ktoś ci pomógł to dajesz plusa. Jeżeli ci nie pomógł to pomoże ci ktoś inny i jemu dasz plusa, proste. Jakby były minusy to byłyby wykorzystywane tylko do zaniżania reputacji użytkownikowi którego się nie lubi.

Sam lepiej bym tego nie ujął. Patologię systemu minusowego widziałem na innych forach. Nie funkcjonuje to tak jak powinno, a daje okazję, do wyładowania własnych frustracji...
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Niekoniecznie, Romek. Jeśli ktoś pisze bzdury, obraża kogoś (ale nie dość brutalnie, by dostać warna) albo trolluje, to powinien tracić punkty reputacji.
Poza tym 'plusy' daje się nie tylko za pomoc, ale również za dobry post czy błyskotliwą uwagę.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Proszę bardzo, forum, na którym system reputacji bez żadnego nadzoru działa tak, jak powinien... albo nie, nie zalinkuję. Ale jest takie forum, na którym oprócz idiotów jest dużo rozgarniętych ludzi. System reputacji z minusami i plusami działa tak, jak trzeba.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Jak bardzo potrzebujesz dać komuś minusa ślesz mu PW o treści daje ci minusa xD i wszyscy są szczęśliwi.
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Powiadacie, że minusami by się bawili? Z plusami też się bawią/bawili. Przecież kilka osób(w tym ja) dostało plusy za nic.

Kiedyś zdaje się ktoś(Ven?) plusował osoby za nic.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
W sumie to nie ma plusowania/minusowania za nic, wbrew temu, co napisałem wcześniej (lepiej by było, gdybym napisał "minusowanie dla jaj"). Każdemu może się spodobać albo nie spodobać post i to ocenia. Twój mi się spodobał i dałem +, gdyby mi się nie spodobał i byłyby minusy, to dałbym Ci -. Tak to działa.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Powiadacie, że minusami by się bawili? Z plusami też się bawią/bawili. Przecież kilka osób(w tym ja) dostało plusy za nic.

Kiedyś zdaje się ktoś(Ven?) plusował osoby za nic.

To chyba dobrze, że dawał plusy. Nic na tym nie tracił ale inni zyskiwali. Plusy można dawać za nic(?), ale minusy powinny być uzasadniane.
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Toś pierdzielnął, Szczur... Plusy powinny być równie pilnowane, a jeśli są dawane za nic, to głupota.

System reputacji. Co ma reprezentować? Poziom "lubienia" i szacunku jakim darzą usera inni. W takim wypadku powinny być zarówno plusy, gdy 'tego respa' zdobywa, ale minusy również jak najbardziej, gdy się wygłupi. Oba przyznawane "za coś", ale bez zbytniego rygoru
 
Do góry Bottom