Co Z Tym Gothic Up

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Witam,
za kulisami administracji często dzieje się wiele ciekawych rzeczy, które to jednak nigdy nie ujrzały światła dziennego. Niektóre z nich jednak nie są asygnowane napisem "Ściśle Tajne". Od dziś takimi sprawami chcemy dzielić się z wami.

W tym temacie będzie informować was o wydarzeniach (które uznamy za ciekawe i warte przekazania wam) związanych z wortalem. Robimy to po to, by "zwykły" użytkownik forum lepiej je poznał. Jak to się sprawdzi? Czas pokaże.

Pozdrawiam :).

P.S. Temat będzie prowadzony przeze mnie, tudzież kogoś innego z administracji, w razie potrzeby oczywiście.
P.S.2 Temat jest otwarty i można zamieszczać w nim komentarze.
P.S.3 Każdy wpis będzie rozpoczęty przez duży napis w jakimś wyraźnym kolorze - po to, by można było odróżnić go od zwykłych postów/komentarzy.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Wpis #1

Forum jak i strona same się nie "ogarną". Wielu z nas pracuje na to, byśmy się rozwijali, a zarazem pozostali tacy sami - taki paradoks, który w tej chwili przyszedł mi do głowy ^^. Tak czy siak, przyszła pora na awanse.

Baal Isidro --> Baal Isidro
Baal po teście na stanowisku beta-moderatora w dniu dzisiejszym ewoluuje na pełnego moderatora. Pokeball leć!!!!111
Sprawdził się na swoim dotychczasowym stanowisku próbnym, zatem czymś naturalnym jest danie mu większej władzy. Wyfruwaj z gniazdka mały ptaszku.

Biafra --> Biafra
Biafra odwala kawał dobrej pracy, zarówno na stronie jak i na forum. Co tu dużo mówić - zasłużył na upgrade kolorku.

Gratulacje.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Cóż, skoro można komentować te wydarzenia to chętnie to zrobię.
Najpierw jednak powiem, iż temat warty wprowadzenia w życie. Niech ludzie będą świadomi tego co się dziej na forum. Nie zawsze idzie dostrzec szybko zmiany, które są wprowadzane.
'
Co do awansów Baala i Biafa, mogę tylko powiedzieć tyle. Zasłużyli.
Gratuluje panowie.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ciekawy pomysł, który na pewno się przyjmie.
Siedząc w Kolonii zauważyłem, że nagle po refreshu biafra zmienił kolorki i nie wiedziałem czemu :huh:

Ja również gratuluję i czekam, aż mi dane będzie dostać tak zaszczytną funkcję
waitingok.jpg
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wpis #2

Ze spraw starszych ale godnych wiedzy.

[member=Romek] - Całkiem niedawno powędrował na miesięczną banicje za machlojki przy pracach nad artem, który miał opracować zgodnie z zasadami poszanowania pracy innych. Karę odbył, zostało mu wybaczone, oby nie było powtórek.

[member=Szczur] - Kolejna ofiara systemu represji, która wylądowała na banicji w związku z posiadaniem więcej niż jednego konta na Gup co jest niezgodne z regulaminem. Karę odbył i powrócił w nasze szeregi, jednak jest napiętnowany i wpis do akt z naganą stał się faktem dokonanym. Nie jest już członkiem gazetki i ma zakaz wstępu do Górniczej Doliny na czas zależny od decyzji Electric Dragona.

[member=Vendetta] i [member=tomisakis] - Również odbywali karę banicji wykonaną przez jaśnie oświeconego Kacperexa za działania na niekorzyść portalu Gothic Up. Decyzją administracji zostali przywróceni do grona aktywnych użytkowników po wykazaniu skruchy za swoje haniebne czyny.

Wszyscy skazańcy otrzymali naganę i znaleźli się na w naszej komuchoskiej teczce pod kategorią (Pod szczególną obserwacją)

Ku przestrodze obywatele.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Wpis 2



[member=Szczur] - Kolejna ofiara systemu represji, która wylądowała na banicji w związku z posiadaniem więcej niż jednego konta na Gup co jest niezgodne z regulaminem. Karę odbył i powrócił w nasze szeregi, jednak jest napiętnowany i wpis do akt z naganą stał się faktem dokonanym. Nie jest już członkiem gazetki i ma zakaz wstępu do Górniczej Doliny na czas zależny od decyzji Electric Dragona.

Ku przestrodze obywatele.

No cóż, jeśli ktoś ma lub będzie miał zamiar zrobić coś niezgodnego z regulaminem, coś większego, lepiej niech tego nie robi. Ja jestem tego najlepszym przykładem. Przed banem miałem w miarę dobrą opinię i pracowałem na lepszą, a teraz( po banie) muszę odbudować swoją pozycję. Byłem w Zakonie, Gazetce oraz Gildiach, artykuł do redakcji wysłałem i wszystko przepadło. No cóż, szkoda, ale zasłużyłem. Mam jednak nadzieję, że odbuduję swoją pozycję i ów ban pójdzie w niepamięć.

prawie jak na dobrej spowiedzi :trollface:

:trollface: - szczur
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Jak zobaczyłem nazwę tematu, to pomyślałem, że to kolejny temat Vendetty...

Fajny spis, ale potrzeba więcej wpisów.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wpisy pojawiać się będą adekwatnie do potrzeb. Jak pojawi się coś godnego przekazania na szerokie forum.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Wpis #3

Skin forum o nazwie "Czarny" został podrasowany. Zmieniono ikony działów (post przeczytany/nieprzeczytany), logo oraz dodano tło. Wszystko wykonane przez Vendettę.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Całkiem fajnie wygląda. Ciekawe ikony, fikuśne strasznie ale fajne. Chyba zostanę przy tym skinie :) Trochę mi się kojarzy z tym co zastałem tutaj jak się rejestrowałem;p
Ale mam pewne zastrzeżenie co do tego, przy szybkiej odpowiedzi to białe pole w którym się pisze strasznie razi w oczy w kontraście z resztą, nie dałby się tego jakoś dać ciemniejszego albo przeźroczystego a litery białe? : D
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ale pamiętajcie, że logo gothic up zostało stworzone nie przeze mnie, a przez ArminaSa, za co wielkie dzięki! :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Całkiem fajny skin nie wiem od kiedy działa ale dopiero się dowiedziałem o jego istnieniu. To dowodzi, iż ten temat ma sens ;)
Zmiany wprowadzone na pewno są na plus, nie mogę jednak ocenić dokładnie, gdyż dopiero zaczynam go używać. Skin na pewno ciekawy, zawsze to jakiś powiew świeżości, gupv2 już mnie trochę nudził.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
W czarnej skórce jak wejdziesz w profil nie widać :rolleyes: punktów reputacji.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ktoś naprawił reputację :eek: Przydałyby się w takim razie minusy i czytelne pkt reputacji.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Przydałby się na stronie głównej forum sidebar z Top 5 Userami (tymi z największą reputacją), może ktoś by je zauważył w końcu i używał odpowiednio.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Jakie minusy... żeby się niektórzy bawili i minusowali kogoś tam dla zabawy? No way.

Ave
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Jakie minusy... żeby się niektórzy bawili i minusowali kogoś tam dla zabawy? No way.

Ave
Bez problemu członkowie administracji mogą zobaczyć, kto dał plus, a kto minus. Zakładam, że max. 2 osoby bez powodu minusowałyby posty - za to mogłyby być warny.
Albo można ustawić, aby każdy user widział, kto dał plus, a kto minus, ale to byłoby trochę głupie :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
toś naprawił reputację

Ona nie jest uszkodzona ;p Po prstu możesz dac plusa jak uważasz, ze coś godne jest zaplusowania.
Minusów brak z powodu głupoty użytkowników, którzy ze złośliwości dawali masoowo minusy.

Przydałby się na stronie głównej forum sidebar z Top 5 Userami (tymi z największą reputacją)

świetna myśl, godne przedyskutowania. Niekoniecznie musi to być reputacja ale może..wystarczy po prostu top 5 ;D
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ona nie jest uszkodzona ;p Po prstu możesz dac plusa jak uważasz, ze coś godne jest zaplusowania.
Minusów brak z powodu głupoty użytkowników, którzy ze złośliwości dawali masoowo minusy.



świetna myśl, godne przedyskutowania. Niekoniecznie musi to być reputacja ale może..wystarczy po prostu top 5 ;D
I znowu yeed, patrz mój post wyżej. Za głupie minusowanie bez powodu można by nagradzać warnem.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
I znowu yeed, patrz mój post wyżej. Za głupie minusowanie bez powodu można by nagradzać warnem.

To, ze tobie wydaje się to ok, nie znaczy, że administracja podziela twoje zdanie. Wcześniej były i były warny ;p Nie zmieniało to sytuacji.
 
Do góry Bottom