Co Z Tym Gothic Up

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
To chyba dobrze, że dawał plusy. Nic na tym nie tracił ale inni zyskiwali. Plusy można dawać za nic(?), ale minusy powinny być uzasadniane.

Szczur, jak już koniecznie musisz pisać, to rób to z sensem, a nie na siłę, by tylko zaistnieć, bo ja dla ciebie litości mieć nie będę... Btw, a za taki post jak szczura leciałby już minus :trollface:
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Biafra dałbym ci teraz plusa za ten post :trollface:.

Ale dobra, czy to jest temat do głupiej dyskusji na temat plusów i minusów? Coś widzę, że wszędzie potraficie znaleźć temat do spamu.

A tak wracając do tematu.
Plusy i minusy. Po kija to skoro nikt na to nie patrzy?
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
To będzie patrzył. Jest już top5 użytkowników na podstawie plusów. :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Rozważę wprowadzenie minusów na czas określony, na próbę.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Tak, wiem. Widzisz Biafra, dostałeś już plusa.

Może taki system, z minusami, nauczyłby parę osób, w tym mnie, żeby nie wtryniać się tam gdzie nie trzeba i pisać tylko sensownie.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
jak dla mnie to ten system jest bez sensu. Wiem, ciągnę temat również bez sensu ale trudno; p
Nie wiem czy pamiętacie ale kiedyś były już tutaj plusy i minusy i skończyło się tym że osoby z przeciwnych gildii wszędzie wlepiali sobie minusy tylko po to żeby ta druga gildia miała ich więcej. I były przy tej okazji kłótnie jakieś, teraz pewnie będzie coś podobnego. Także ja byłbym za tym że zostawić same plusy a jak ktoś chce na siłe minusować to tak jak napisał yeed, wysłać pw;p
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ten system jest bezsensu z prostego powodu. Nie jest wiarygodny i miarodajny. Mogę założyć temat w swoim obozie i każdy w nim będzie sobie dawać plusy za nic. Później kolejny i kolejny. W końcu będzie sytuacja że Sekta będzie miała po 300 plusów, SO i NO nie chcąc być gorszymi też tak zrobią i wszyscy będą mieli po 300 plusów.
Przykład abstrakcyjny i głupi tak samo jak ten addon. Do kosza z nim!
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Wpis #4

System Reputacji zostaje wyłączony. Po rozważeniu za i przeciw, uznałem, że nie ma on głębszego sensu, zwłaszcza w obecnej formie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
W sumie bajer jak bajer. Będzie to będzie nie to nie ;D znajdziemy inną zabawkę :trollface:
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ja byłbym za opcją "piwo". Daje się komuś piwo, pod postem jest napisane ile post dostał piw i od kogo. Ale oczywiście zamiast Piwo (to najpopularniejsza nazwa, jest np na sadisticu) można dać Placka. Wystawiono 1 placka/ki: Nekromanta Boom :trollface:
Tzn lepiej to opisując, w każdym poście, oprócz Raportuj, Blog This i Do góry jest opcja "Piwo". Klika się w nią, np. przy moim poście, i pod nim robi się mała tabelka z piwami. Wystawiono X piw: <nicki userow, ktorzy je wystawili>.
Zamiast Czasu Online pod avatarem można by dać licznik piw.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
To forum już miało dodanych tyle bajerów i zostały one usunięte tak szybko jak zostały dodane. Jak dla mnie nie potrzeba takich rzeczy tu zbytnio.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
ale to musiałyby być placki z mięsem ;D


To forum już miało dodanych tyle bajerów i zostały one usunięte tak szybko jak zostały dodane. Jak dla mnie nie potrzeba takich rzeczy tu zbytnio.

Tru moc przemawia z twych ust. Jeśli już coś, to przydatnego zamiast pierdół. Aż strach czasem, bo jak kacowi wpadnie do głowy nowy gadżet ;D to i tak będziemy go testować czy się podoba czy nie :D
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
ale to musiałyby być placki z mięsem ;D
Angielskie placki z mięsem :trollface:

Tzn lepiej to opisując, w każdym poście, oprócz Raportuj, Blog This i Do góry jest opcja "Piwo". Klika się w nią, np. przy moim poście, i pod nim robi się mała tabelka z piwami. Wystawiono X piw: <nicki userow, ktorzy je wystawili>.
Zamiast Czasu Online pod avatarem można by dać licznik piw.
W sumie jest to podobne do ipoints, ale piwa są proste i sprawdzone. Nie ma szans, żeby to się nie spodobało.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
To forum o Gothicu, czy browary książęce. Chyba ciut przesadzasz :)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Oj tam, oj tam. Piwo to taka pochwała za post, którą każdy może wstawić. Jak już mówiłem, da się zmienić nazwę, ale wykorzystanie pozostaje to samo. Np. zamiast piwa mogą być placki :trollface:

Ale co Ci się w piwie nie podoba? W Gothicu też jest piwo, zrobiłbym jakąś fajną, gothicową ikonkę i byłoby ok
piwoe.png
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Dbra Ven ogranicz już ten spamik, bo trochę się rozpędzamy za mocno :D

Co do piwa, może być :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Wpis #5
Dodany został mod "selektywny cytat".
Jego działanie jest proste, aczkolwiek umila życie.
Po prostu zaznaczamy jakiś fragment tekstu w poście w temacie, w którym chcemy odpowiedzieć, po czym klikamy na "Cytuj selektywnie" (na dole danego postu, po prawej). Zaznaczony fragment automatycznie przeniesie się w pole szybkiej odpowiedzi wraz z gotowym kodem, j/n.
Kod:
[quote="yeed, post: 293408"]
Dbra Ven ogranicz już ten spamik, bo trochę się rozpędzamy za mocno  
[/quote]
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Zig, wpis piąty, nie czwarty. Czwarty już był.

A do tego cytatu nowego, bardzo dobra rzecz. Naprawdę.
 
Do góry Bottom