Co Z Tym Gothic Up Wer. 238

Status
Zamknięty.

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Trupa nie ożywisz.
Temat forum się wyczerpał, teraz to kółko wzajemnej adoracji, czasem coś ciekawszego się zrobi ale tak to nic. Tego się nie ruszy. Osobiście będę tu siedział do samego końca, aż forum padnie, ale wątpię czy coś to da. G.Up nie ma już sensu innego niż spotkania towarzyskie ludzi, których lubimy, a z którymi jedynie tu mamy kontakt.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Spam spamem, ja chętnie bym ożywił to w jakiś sposób, rozszerzył stronę o inne gry czy cuś, ale taki plany były i na niczym się to skończyło. Sam też dużo nie pomogę, bo mam mniej czasu niż choćby rok temu. Jednak szkoda by było to wszystko wypierdalać w kosmos, sam spędziłem tu ponad 5 lat i mam wielki sentyment do tego miejsca, nawet jak ostatnio się nie udzielam, to parę razy dziennie sprawdzam forum i dam se rękę uciąć, że jest wielu takich. O zmianach nie ma co gadać, bo nic z tego nie wyjdzie, przenieść się na inne forum to już lepsza propozycja, ale czy jest takie? Tu są dziwni ludzie, a gdzie indziej uznali by nas za jakąś sektę.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Czy tu będziecie, czy nie Gup zapewnie będzie sobie funkcjonował jako pewnego rodzaju pomnik i dorobek wielu osób zafascynowanych pewną niesamowitą grą od Piranha Bytes, tak jak nadal istnieje w sieci Gothic Net. Jedyna kwestia to ta w jakiej formule się to wszystko zachowa. Nawet jeśli zabraknie go jako strony to będzie profil FB, który zamierzam prowadzić nadal ku pamięci :) tych najlepszych lat jakie tu spędziliśmy. Szkoda, by ta marka przepadła tak po prostu.

btw
Wszyscy rozprawiacie o zamknięciu jakby to naprawdę od was zależało :bobrface:

Temat się wypalił, fora się wypalają. Ale największym problemem jest to, że po prostu już nikomu się nie chce, ani napisać czegoś, ani odpisać na coś. Do tego dochodzi fakt, że niektórzy zmęczyli się tymi samymi mordkami lub nie mają ochoty z nimi działac jak kiedyś. Są niesnaski, podziały i aktualne złości. Teraz nie siedza tu ludzie których łaczyła jedna pasja tylko zgraja ludzi, która wchodzi tu z przyzwyczajenia, sentymentu, nudy.
Pytając kolejny raz Co z tym Gup odgrzewamy kotleta na temat którego prawde znamy już od dawna. :zigiface:
 

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
Yeed jak chcecie nowe forum do spamowania to napisz do Cescia bo on od 1 grudnia otwiera nowy portal pt."Obecni.net"( tematyka ogólna) tylko potrzeba ludzi do rozkręcenia intersu.
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Cesc znowu robi forum? To na pewno będzie hit na miarę AC.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Yeed jak chcecie nowe forum do spamowania to napisz do Cescia bo on od 1 grudnia otwiera nowy portal pt."Obecni.net"( tematyka ogólna) tylko potrzeba ludzi do rozkręcenia intersu.

czy któreś z jego for przetrwało dłużej niż rok? pytam tak z ciekawości :). a spamować i tutaj można w odpowiednich tematach, tylko trzeba chcieć ;)
 

Kelten

New Member
Dołączył
28.9.2009
Posty
26
Cesciu od najmłodszych lat uważał ,że liczy się ilość nie jakość.
PS: Ten jego Blog Uno Facto czy coś w tym stylu, nadal działa szkoda ,że filmik z pompkami skasował :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Uparty przypadek. Szkoda, że się obraził i odszedł z forum. :yeah:

POmpki to był kozak ;D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Proponuję, Boom, abyś zajął się tym co zacząłeś, a co dobrze Ci wychodzi, zamiast stwarzać sztuczne problemy. Rób filmiki, pisz opowiadania, od razu się forum ożywi i będzie asumpt do dyskusji na jakiś twórczy temat, zamiast mielenia ozorem. Jeśli zaś nie masz weny i chęci – a masz do tego prawo jak każdy – miej chociaż tyle przyzwoitości, by nie marudzić, że inni jej nie mają.
Jeśli o mnie chodzi, odczekam sobie spokojnie aż zarobisz kolejnego bana. Od razu się atmosfera oczyści i założę się, że paru osobom wróci chęć robienia tu czegokolwiek.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Oł maj maj, Będzie buba i Barni :lolface: zaskoczyłaś mnie. Rispekt.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Po pierwsze, to czy ja w swoim poście napisałem że mam do kogoś pretensje? Nie, zapytałem tylko czy ktoś ma pomysł na rozwiązanie zaistniałego problemu lub też czy zostawiamy wszystko tak jak jest i godzimy się z sytuacją. I nie wiem jaki problem stwarzam w tej chwili, zwyczajnie pytam się ludzie co robimy, jaki masz z tym problem to ja nie wiem.

Filmiki i inne moje duperele robię przede wszystkim dla własnej satysfakcji, że coś głupiego mi wskoczyło do głowy i jestem w stanie to zrealizować. Wiem, że swego czasu tematu o BSTU są jedynymi aktywnymi tematami na forum, tym niemniej nie mam takiej motywacji jak kiedyś, ale to chyba dotknęło większość z nas. Może miałbym większą motywację jakby coś się działo na forum. Podkreślę, NIE MAM O TO DO NIKOGO PRETENSJI.

Zastanówcie się jednak, skoro administracji się nie chce robić to czemu innym się ma chcieć? I Barni, nie wciskaj kitu że przeze ze mnie teraz całe forum nie ma ochoty nic robić, bo przyjdzie BooM i skrytykuje. Normalnie się roześmiałem.

Ja tutaj kulturalnie, z szacunkiem i spokojem, a tutaj znowu, że niedobry BooM psuje atmosferę w zespole i my biedni użytkownicy nie mamy motywacji by nic robić. Buhu. Serio, Barni, nie zrozumiałaś mojego spokojnego podejścia do tematu, czy znów chcesz zacząć dyskusję o tym jak przez tyle miesięcy PRAWIE nic nie zrobiłaś ze swoim zespołem. d*pa tam, że mało co było zrobione, ważne że wszyscy byli szczęśliwi. Niestety potem przyszedł BooM i cały misterny plan w pizdu.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Boom widzisz tak się już przykleiło do ciebie, że jak wpadasz to krytyczny jesteś do wszystkiego i wszystkich.

Dobra ale poza naświetleniem problemu jakieś pomysły?

A może chcesz wrócić do administracji um? W sumie mnie to bez różnicy, bo obecna faktem nie przepracowuje się, choć trudno pracować z forumowiczami, którym nic się nie chce. Fakt, że samemu nie błyszczę aktywnością ale nawet jak zrobiłem byle jaki temat to mało kto mi odpisał, nawet nikt nie spróbuje napisać topiku o pierdołach, żeby wysmarować jakąś dyskusję. Także trudno być aktywnym jak nie ma za dużej odezwy.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Zastanówcie się jednak, skoro administracji się nie chce robić to czemu innym się ma chcieć?
administracja to tacy samy ludzie jak wy. dodatkowo jest od strony technicznej i ew robienia porządków a nie narzucania co ma być przedmiotem dyskusji, zatem chyba zarzut trochę nietrafiony.
nawet jak administracji się coś będzie chciało to i tak nie zmusi "ona" innych userów do aktywności, chyba że za brak aktywności zaczniemy rozdawać warny i bany ;)
swoją robotę jaką mamy to wykonujemy, a że nie wiele jej poza banowaniem botów i drobnymi porządkami to już inna sprawa,
a jeżeli ty boom uważasz że administracja ma ciebie prowadzić za rączkę i innych narzekających, mówić co i gdzie macie pisać, to wróć do przedszkola ;)


o widzę że yeedowi sie chciało założyć parę tematów ;P
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Normalnie nie będę sobą jak nie wrzucę wam tego granatu do waszego szamba.

Jeśli o mnie chodzi, odczekam sobie spokojnie aż zarobisz kolejnego bana. Od razu się atmosfera oczyści i założę się, że paru osobom wróci chęć robienia tu czegokolwiek.

Zainteresowanie audibookiem padło za nim wrócił Boom, czy to w takim razie jego wina?



Poza tym tu w tym temacie to akurat Ty zagęściłaś atmosferę :trollface:
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
brak determinacji, jak bym do każdego z osobna pisał i pogonił to może by coś z tego było...ale zakładałem, że jesteśmy dorośli i nie trzeba jak krowę z pastwiska badylem poganiać.

Generalizując mam tu najwięcej postów więc co jak co ale mnie zarzucać brak aktywności to zbrodnia, bo swoje już nastukałem na tym forum. Ja się pytam co z resztą młodszych ;p
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
Proponuję, Boom, abyś zajął się tym co zacząłeś, a co dobrze Ci wychodzi, zamiast stwarzać sztuczne problemy. Rób filmiki, pisz opowiadania, od razu się forum ożywi i będzie asumpt do dyskusji na jakiś twórczy temat, zamiast mielenia ozorem. Jeśli zaś nie masz weny i chęci – a masz do tego prawo jak każdy – miej chociaż tyle przyzwoitości, by nie marudzić, że inni jej nie mają.
Jeśli o mnie chodzi, odczekam sobie spokojnie aż zarobisz kolejnego bana. Od razu się atmosfera oczyści i założę się, że paru osobom wróci chęć robienia tu czegokolwiek.

Po pierwsze, to czy ja w swoim poście napisałem że mam do kogoś pretensje? Nie, zapytałem tylko czy ktoś ma pomysł na rozwiązanie zaistniałego problemu lub też czy zostawiamy wszystko tak jak jest i godzimy się z sytuacją. I nie wiem jaki problem stwarzam w tej chwili, zwyczajnie pytam się ludzie co robimy, jaki masz z tym problem to ja nie wiem.

Filmiki i inne moje duperele robię przede wszystkim dla własnej satysfakcji, że coś głupiego mi wskoczyło do głowy i jestem w stanie to zrealizować. Wiem, że swego czasu tematu o BSTU są jedynymi aktywnymi tematami na forum, tym niemniej nie mam takiej motywacji jak kiedyś, ale to chyba dotknęło większość z nas. Może miałbym większą motywację jakby coś się działo na forum. Podkreślę, NIE MAM O TO DO NIKOGO PRETENSJI.

Zastanówcie się jednak, skoro administracji się nie chce robić to czemu innym się ma chcieć? I Barni, nie wciskaj kitu że przeze ze mnie teraz całe forum nie ma ochoty nic robić, bo przyjdzie BooM i skrytykuje. Normalnie się roześmiałem.

Ja tutaj kulturalnie, z szacunkiem i spokojem, a tutaj znowu, że niedobry BooM psuje atmosferę w zespole i my biedni użytkownicy nie mamy motywacji by nic robić. Buhu. Serio, Barni, nie zrozumiałaś mojego spokojnego podejścia do tematu, czy znów chcesz zacząć dyskusję o tym jak przez tyle miesięcy PRAWIE nic nie zrobiłaś ze swoim zespołem. d*pa tam, że mało co było zrobione, ważne że wszyscy byli szczęśliwi. Niestety potem przyszedł BooM i cały misterny plan w pizdu.

tumblr_m4l5utBlOk1qiux1k.gif
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Zainteresowanie audibookiem padło za nim wrócił Boom, czy to w takim razie jego wina?



Poza tym tu w tym temacie to akurat Ty zagęściłaś atmosferę :trollface:

Właśnie, nie psuj atmosfery bo miałem tyle rzeczy zrobić, ale po Twoim poście już nie chcę. "Umywam ręce" (abi).

swoją robotę jaką mamy to wykonujemy, a że nie wiele jej poza banowaniem botów i drobnymi porządkami to już inna sprawa,
a jeżeli ty boom uważasz że administracja ma ciebie prowadzić za rączkę i innych narzekających, mówić co i gdzie macie pisać, to wróć do przedszkola

Wydaje mi się, że w ja w tej chwili wykazuję się największa kulturą, ogładą i cierpliwością, bo normalnie nic do Was nie dociera. Jakakolwiek uwaga odnośnie wyżej postawionych i zaraz to musi być hejt.
Komu ma zależeć jak nie przede wszystkim administracji. Nie chodzi o to żeby teraz tylko członkowie administracji wpływali na ruch na forum, ale jeśli pisze admin lub moderator, że mu się nie chce, że wpada tutaj po to tylko żeby pogadać, to z jakiej racji ma zależeć komuś kto jest niżej w hierarchii.
I nie nazywaj abi, tego co robisz robotą, bo wywalenie bota czy skasowanie jakiegoś posta wymaga raptem kilka kliknięć i max 5 minut wyjęte z życia.

Myśl abi bo czytanie ze zrozumieniem się kłania.
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ok, to co wg ciebie ma robić administracja w ogóle jako praca i co ma robić administracja aby ruch na forum był większy?
jakoś nie zauważyłam abyś ty jako moderator robił coś więcej niż kasowanie, przenoszenie, zamykanie, banowanie i warnowanie zatem może masz lepsze propozycje dla nas, ja chętnie skorzystam i nie pisałam że mi się nie chce itd
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom