Co Z Tym Gothic Up Wer. 238

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
A co tam, niech choćby. panuje złudzenie że coś się tutaj dzieje.

Nie będę narzekał, że nie ma ruchu na forum i że ono umarło. Zapytam tylko, ktoś ma jakieś pomysły co zrobić? Jakaś alternatywa dla tego forum poza niewypałem jakim było coolturalni? Czy może warto jednak do tego wrócić lub ktoś ma inny pomysł?

Czy mamy się może pogodzić że GUP to już tylko zamieszczanie linków w jednym temacie bądź sb i napisanie "dzień dobry" i "dobranoc".

Tylko pytam.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Kijem Wisełki nie zawrócisz.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
ja mowie wywalic i zostawic czat albo grupowa migracja na inne forum
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
inne gothicowe o podobnych rozmiarach, lastinn tez 'est opcja, spore forum i sesji od uja tam
procz gothica i erpegow nie wiem co nas laczy takze to poki co wszystko ode mnie
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
przenosząc się na inne jako grupka kilku osób? i tak część osób tutaj zarejestrowanych lata gdzieś po innych forach więc czy grupowe przeniesienie coś da? wątpię ale możecie próbować (mi się już nie chce)

coolturalni nie wypalili, zresztą wszystko na ten temat można przeczytać w odpowiedniej części forum.
zresztą wg mnie tego typu for jest za dużo i za słaba siła przebicia w dobie gdy wiele for pada, ludzie wolą inne portale społecznościowe typu fb itp

dodatkowo:
- starzejemy się jako ludzie. z tego powodu każdy z nas zaczyna mieć coraz więcej obowiązków w realnym życiu i jednocześnie mniej czasu na wirtualne życie, to jest normalne.
- nowych userów nie przybywa bo nie ma nowych gier poza modami (ale to już nie to samo). czasem się ktoś zarejestruje ale tylko po to aby coś przeczytać, czasem zapytać i znika. być może jacyś fanatycy gothica z innych for przyjdą gdy tamte padną (ale nie warto na to liczyć).
- tematy z grami są wyczerpane, pozostają ew luźne, bo tylko te nas razem trzymają.

zmiany nie wiele dadzą, bo to tylko od nas samych zależy czy będziemy bardziej czy mniej aktywni czy tu czy gdzie indziej.



jeżeli chodzi o mnie, mi się już nie chce iść w inne miejsce. jak to się mówi 'starych drzew się nie przesadza' ;). przywiązałam się do was przez te lata i jeszcze chętnie gram w mody.
z wielu innych for zrezygnowałam (wypalenie i brak czasu) i to jest ostatnie forum na którym jeszcze chce mi się coś robić, zatem na inne już nie pójde
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
to co, scinamy te stare drzewo? :trollface:


ta podobno dobrze będzie sie palić ;P
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Nau, chyba tam w technologię drewna się bawisz, to oceń, ja z piłą mechaniczną już czekam :trollface:
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Świetnie Cedric, spamujmy nawet w tych ciut bardziej inteligentniejszych tematach :trollface:
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
30472504.jpg
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Świetnie Cedric, spamujmy nawet w tych ciut bardziej inteligentniejszych tematach :trollface:

czy ja wiem czy ten temat jest bardziej inteligenty od pozostałych? :trollface:


jak widać niektórym dobrze tutaj, spam im wystarczy a gdzie indziej warny i bany mogą za to lecieć ;)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Myślę że niestety, to koniec. Nie rozbujamy tego już żadną miarą, nie w takim składzie. Szły różne akcje i wszystkie się rozbił chyba na tym samym. Na tym że komuś się czegoś nie chciało zrobić(bez wytykania palcami). A jak ktoś coś zrobił, to nikt potem z tego nie był wstanie lub nie umiał skorzystać. Chyba że ktoś ma magiczny sposób na wyjście z tego marazmu i ogarnięcie czegoś naprawdę fajnego.

Możemy migrować, ale nie wszystkim się będzie chciało. Kto będzie chciał z kim zachować kontakt, ten zachowa, zawiązała się tu masa znajomości, część z nas widziała się na własne oczy, z niektórymi nawet nie raz.

I nie są to słowa dyktowane tym że chcę, żeby tak było, czy że mi się tak podoba. To jest prosty proces zero-jedynkowy. Ogarniecie tego jak forum działało i wypalało się coraz bardziej przez następne miesiące. Brak nowych, czy w ogóle zmiany w internecie powodują taka sytuacje. Świat poszedł w dostępność 24/7, a wtedy wygodniej używać czatów, shoutboxów czy innych komunikatorów, a nie pisać odpowiedzi na forach.

Nie chce zamknięcia tego forum, bo to szmat mojego czasu spędzonego w internecie, obarczonego masą doświadczenia w różnych kwestiach, ale realistycznie rzecz biorąc to lecimy już tylko w dół.


Edit: Generalnie chociażby to jakie posty się tu teraz pisze, świadczy o tym jakie jest podejście. Ich długość, ich treść. j**any upadek formy, bo szkoda ludziom napisać kilku składnych zdań(część być może nigdy się nie dowie jak to się robi), szkoda czasu. I to jest to co zabija fora również. Jasne, można dać pewne przyzwolenie na to, ale puszczanie samopas to mizerna sprawa. Także gratuluje Ced za spamerstwo.
To jest rzecz z której się najbardziej cieszę, że wyniosłem z forum. Wyrażenie własnej opinii powyżej poziomu piaskownicy(no poza tym bluzgiem tutaj, ale to ma dać stosowny efekt), pisanie składnych wypowiedzi i podejście do tematu "jak się nie znam, to się NIE wypowiadam". Chyba już więcej nie mam do dodania.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
A w wyniku czego powstaje spam? Poza głupotą, tudzież próba popisania się jaki jestem fajny 'moge dorzucic swoje trzy grosze do kazdego tematu, nawet jak napisze tekst unoszacy sie troche ponad gowno w trawie". Lenistwa również.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
spam rodzi sie z lenistwa, ale lenistwo nie rodzi sie ze spamu
spam potrafi ozywiac forum bardziej niz inteligentna dyskusja, ale tylko gdy przybywa nowwych uzytkownikow, ktorzy sprawiaja ze 'est coraz zabawniej
tych juz nie przybywa, znudzilismy sie sobie nawzajem -> düpa
byc moze dlugie posty i gmeranie w madrzeszych tematach cos tam ta, ale i tu düpa z tego samego powodu
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
widzę nie tylko yeed spina poślady na tym forum. :D
Co jak co Namka, ale połowa postów na tym forum to spam; jak potrzeba się wypowiedzieć inteligentnie to Ci i esej napiszę na pare stron, ale twierdzę, że nie muszę bezmyślnie przepisywać tego samego co wy wyżej, bo to też raczej nie byłoby dobrym przedstawieniem mojej "inteligencji". O upadku forum każdy w miarę aktywny user wie, i to od dłuższego czasu, niewiele przeciwdziałając i nic tego nie zmieni, forum idzie w odstawkę to i ja chce chociaż ostatnie chwile jakoś jeszcze w miarę radośnie z wami spędzić trochę przyspamowując, bo jak skasujemy ten szajs, to zatracę kontakt z większością osób które z tego forum lubiłem.
Spam sam w sobie nie zabija forum, bo na tM jakoś trzymamy się nieźle, a tematy mogą zaczynać się od golenia jajec, na pseudofilozoficznych wywodach na temat sensu życia, związków itp kończąc.
Wszystko zależy od punktu siedzenia
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
ale sie ożywiliscie, chociaż zaczynacie coś pisać i czytać (bo was podglądam)

spam czasem ożywia dyskusję a czasem zabija, ważne aby wyważyć i wiedzieć gdzie można a gdzie nie, ew mod zrobi porządek
fakt jesteśmy leniwi i znudzeni i lubimy narzekać :).
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
taki krag starcow
gandalf i jego spedalone kolezki magozgredy


z wiezy tych naszych
dziewki ogladamy
ze suki lubia brody
z gory zakladamy
piersi im juz skacza
gdy orki posylamy
w ucieczce traca kiecke
nasienie uwalniamy
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Lol ^^^

Nie spinam d*py, dzielę się moim obserwacjami, a to dwie różne sprawy.

No shit Sherlock! Naprawdę, spam? Nieeee, nie możliwe. Naprawdę?

To forum leci na ryj trzeci rok z kolei przynajmniej(jak nie czwarty) ^^, chodzi mi o to że po co spamować gdzie popadnie? Widzisz, różnica jest taka, że Tobie nikt nigdy nic nie zrobił tutaj za spam (raczej, czas kiedy mogłem sobie obejrzeć logi odeszły w niepamięć). Część userów pamięta czasy, kiedy za to co się tutaj dzieje, połowy was, włącznie z połową administracji pewnie, by nie było. Tj, wszystko pięknie ładnie, kiedy robimy sobie jaja, to sobie je robimy. Ale kiedy pora ogarnąć d*pę i o czymś pogadać to gadamy.

Mówisz że nie zabija? Nie raz, nie dwa, nie podniosłem jakiegoś tematu tutaj, bo albo lądowało się w dramatycznych debatach, albo odpowiedzi sięgały dna poniżej mułu(i tak, nic nie wnosiły do tematu, to chyba spam?). I dolary przeciw guzikom, że nie jestem jedyny.

To załóż temat golenie jajec i możesz z kim chcesz o tym gadać :p

Dobra, ja kończe mój offtop, bo nie o to tu chodzi. Swoje powiedziałem w kwestii tematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom