Chcesz Dołaczyc Do Orków? Nie Dzieki, Postoje

Status
Zamknięty.

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
QUOTE Z całym tym żyjącym światem gracz ma możliwość interakcji, a jak ją wykorzysta zależy tylko od niego. Gra toczy się po wojnie, wygranej przez Orków, bohater będzie się mógł więc przyłączyć do nich lub dołączyć do ludzkich buntowników. Od tego jak postąpi zależeć będzie później wiele rzeczy. Jeżeli stanie po stronie zielonoskórych (czy może bardziej brązowoskórych), ludzie mogą zwyczajnie nie chcieć z nim rozmawiać.


to jest cytat z tej strony jak news, napisane jest tam ze bedzie mozna dołaczyc do orków pomagac im (cos jak dzicy ludzie z Haradu we Władcy pierscieni).

Myslicie ze to dobry pomysł ze nasi zagorzali wrogowie, beda teraz naszymi sojusznikami?? Ludzie nie beda z namie chcieli rozmawiac, pewnie beda nas tez atakowac. Bedziemy rozwalac paladynów których ratowalismy w G2??

Wg mnie twórcy gry źle zrobili ze da sie do nich dołaczyc, choc bedzie to urozmaicenie, mnie sie pomysł nie podoba zawsze walczylismy o ocalenie swiata, a teraz...... Napewno nie bede pomagał orkom (chyba ze przejde juz na wszystkie mozliwe sposoby).

Co o tym myslicie ?? Wyraźcie swoje zdania.
 

PIT213

New Member
Dołączył
25.5.2005
Posty
16
Czemu zle zrobili ?
wlasnie dobrze
biggrin.gif
moze bedzie mozna sie dowiedziec czegos ciekawego o orkach...Jestem ciekawe jak bohater bedzie wygladal
tongue.gif
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
Uważam, że to bezsensu, że będzie można być z orkami. i może jeszcze będę mógł stać się orkiem, albo będę mógł do nich zagadać??? To jakieś przegięcie. Moim zdaniem, to bezsensu, jesli będzie można byc orkiem. Przecież jesteśmy chyba wybrańcem Innosa!! Mamy być z orkami? Człowiek, który zniszczył Barierę i wygnał Śniącego, zabił Smoka ożywieńca, ma teraz stanąc po stronie orków i pomuc im zdobyć królestwo?? Nonsens!!
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Ja też uważam że to głupie. Zastanawie mnie jak to się stanie że będziemy się dogadywać z orkami, a może to będzie tak jak w Jedi Academy jak zostajemy Sithem to atakują nas i Jedi i Sithowie. Według mnie ten pomys jest denny z powodu stawiania gracza w głupiej sytuacji, przez wszytskie poprzednie częsci rozwalaliśmy orki równo, a tu nagle mamy im pomagać i bić swoich (ludzi
biggrin.gif
). Zastanawia mnie jak by się kończył G3 jak przyłączymy się do orków.
 

PIT213

New Member
Dołączył
25.5.2005
Posty
16
QUOTE (viqux @ 11-06-2005, 18:06) Uważam, że to bezsensu, że będzie można być z orkami. i może jeszcze będę mógł stać się orkiem, albo będę mógł do nich zagadać??? To jakieś przegięcie. Moim zdaniem, to bezsensu, jesli będzie można byc orkiem. Przecież jesteśmy chyba wybrańcem Innosa!! Mamy być z orkami? Człowiek, który zniszczył Barierę i wygnał Śniącego, zabił Smoka ożywieńca, ma teraz stanąc po stronie orków i pomuc im zdobyć królestwo?? Nonsens!!
Przecie jakim mag moze na niego zaklecie rzucic zeby przeszedl na ciemna strone
tongue.gif

Albo bedzie takie cos ze:
Bedzie mozna sie przylaczyc do orków...a pod koniec bohater zdradza ich plany
laugh.gif
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Z jednej stroyn fajnie bo pewnie dowiemy sie o orkach czegos ciekawego a pozatym to moze byc cos takiego jak w nk ze niby mielismy pancerz bandytow ale niebylismy nimy itp. mysle ze moze zrobią cos podobnego z orkami, no bo tak calkowicie przejsc na ich strone to troche dziwnie no bo zawsze ratowalismy tylki
jakims ziomkom z pod toporow zielonoskorych a tu nagle mamy stanąc po ich(orkow)stronie? sory ale nie..no chyba ze juz przejde g3 tak jak g2 i nk ze to moze byc.Pozdro all
 

Guru Zielony

Debile
Dołączył
10.6.2005
Posty
33
Ja po stronie orków???Jasne!!!Nigdy nie lubiałem ich zabijać!!!Fajnie by było powyżynać kilka wiosek dla rozgłosu i zabawy
laugh.gif
!!!Stałbym się przywódcą orków!!!Nazywał bym sie Karsh-Dakysh!!!(ale nię fantazja poniosła
biggrin.gif
)
Ja bym się tam przyłączył do Orków,i tak przecież nie wygramy tej wojny!!!


Pozdrawiam
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Mi się podoba pomysł. Zobaczy jak na to wszystko patrzą orkowie itp. Może dowiemy się też czegoś ciekawego o np. Śniącym? O tym jak powróci z tego innego wymiaru, albo jakieś ciekawe historie o nim (zawsze mnie on interesował
wink.gif
). A więc czemu nie? Za pierwszym razem jak będę grał to będę z ludźmi, lecz za drugim razem pomogę orkom.
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Hm... Być po stronie Orków? Nienajgorszy pomysł, może być. Kiedyś przeciw nim - teraz ramię w ramię z nimi walczyć
wink.gif
? Niezbyt to pasuje, ale z drugiej strony moglibyśmy - wreszcie - stanąć po stronie zła... Ale ja wolałbym być zły, lecz przeciw Orkom, (wiem że trochę to głupie) bo coś mi sojusz z tymi "brązowymi futrzakami"
tongue.gif
nie odpowiada... Ale - tak jak wspomniał Boba Fett - dowiedzielibyśmy się o Orkach i Śniącym, więc mi ta możliwość (chodzi o dołączenie do Orków) pasuje...
 

wolvy

New Member
Dołączył
5.6.2005
Posty
11
dddooo orków panie? co pan? orkom to mozna dupy obijac a nie do nich dolaczac w koncu jestem Innos-manem. do orkow to niech sie taki xardas przylacza...
dry.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Na krótką metę to ewentualnie mogło by być , ale to tylko tak dla zabawy , ale nie żeby przechodzić tak grę , juz ci twórcy coraz bardziej przeginają. Nie będę sie rozpisywał co o tym myslę po prostu jak tak dalej pójdzie to Gothic 3 bedzie......................
mad.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
To tragiczna wiadomość!! Jak można dołączyć do wroga i jak można walczyć z naszymi przyjaciółmi Lee,Milten,Diego,Lester itd. Już i tak jest smutny że Xardasa będzie trzeba zabić !! Myśle że to bardzo głupi pomysł nawet z orkami nie można rozmawiać a jak ty być przechodził w okolicach jakiegoś maista to by ludzie a nawet palladyni się na ciebie żucali albo koło jakieś farmu farmerzy na ciebie !! Nie !
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
No to dobry sposób, można by było poznać ich kulturę itp., ale ja i tak bym do nich nie dołączył, ponieważ już za bardzo się przyzwyczaiłem do ratowania świata
tongue.gif
.
Pozdro all
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Dobra urozmaicenie urozmaiceniem ale bez przesady może na samym końcu mozna by było z nimi zostać ale to trochę głupie bo zabijało się hordy watahy a nawet setki a teraz nagle staniemy przed orkiem pogadamy z nim jak to się jego braci zabijało i odpokutować zdobyciem królestwa przegięcie przecież jesteśmy tworem innosa. Ewentualnie żeby poznać ich kulture itp. jak zauwarzył boba fett.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
dobra rozumiem gdyby trzeba bylo zgrywac dywersanta zeby tam orkow szpiegowac i takie tam ale dolaczyc do nich i ostateczni pograzyc ludzi jakos mi sie to nieralne wydaje a pozatym jakos malo przyjemnosci by mi to dostarczylo kocham zabijac orki
 
Dołączył
3.6.2005
Posty
30
Być Orkiem
laugh.gif
kto to wymyślił ci z PB są śmieszni.Orkowie wygrali wojne ok ale odrazu do nich dołączyć a gdyby wygrali paladyni to co tylko do nich pewnie moglibyśmy się dołączyć co?Uważam ten pomysł za śmieszny.Chociaż może jednak zaprzyjaźnilibyśmy się z Ur-Shakiem bliżej.
 

freak_man

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
166
Mi tam pomysł nie podoba. Mogło by być tak, że niby przyłączamy się do orków ale jesteśmy szpiegami ludzi
biggrin.gif
. To już by było coś. Ale żeby już być całkowicie z orkami to troche nie pasuje. Wszystkie części Gothica staliśmy po stronie dobra (Innosa) a teraz... Nie wydaje mi się żeby ten pomysł był dobry.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
To jest całkiem niezły pomysł !! Jak komuś się nie podoba to nie musi się p[do nich przyłączać!! A mi się to podoba bo: będzie więcej możliwości przejścia gry, można zostać szpiegem i zdradzić orków, można się o nich czegoś dowiedzieć. Ale oczywiście najpierw przejde po stronie ludzi a potem zobacze jak jest u orków.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
wg mnie to moze byc jakies przejezyczenie albo "chochlik drukarski"
biggrin.gif
biggrin.gif


a tak wogole to nie wyobrazam sobie tego :/ Ur-Shak to powiedzial
ze nas zabije czy tam sie zemsci to nie wiem jak to ma wygladac...
a pozatym oni gadaja innym jezykiem no jedynie ten Ur-Shak gadal po ludzku to co koles ktory przysiagl nas zgladzic czy cos nas poprowadzi ?? watpie... a przynajmniej w mojej wersji przejscia gry tak nie bedzie...
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Beznadzieja. Nigdy bym się nie przyłączył do Orków. I chodzbym miał przechodzić Gothic 3 z 10 razy to nigdy nie wykożystam tej możliwości
mad.gif
. Przecież Bezimienny jest wybrańcem Innosa to jakim cudem może od tak sobie przystępować do Orków
dry.gif
. No dobra mówiecie że będzię można lepiej poznać ich zamiary ale czy nieznalazło by się innego sposobu aby osiągnąć to samo
dry.gif
. Wedłud mnie kolesie z PB w tym momeńcie przesadzili
mad.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom