Chcesz Dołaczyc Do Orków? Nie Dzieki, Postoje

Status
Zamknięty.

OnUa

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
12
QUOTE Bedziemy rozwalac paladynów których ratowalismy w G2??


Kto ratował, ten ratował...

A co do tematu, to mimo, że nie dołącze do orków, cieszę się, że będzie istniała taka możliwość. Oznacza to jeszcze większą swobodę w i tak ogromnej grze.
 

Allan

New Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
24
mi sie zdaje ze to super pomysl ale mi sie wydaje ze bedziemy pomagac jakiemus nowo powstalemu klanowi tego orkowego szamana z G1 (niestety nie pamietam jak sie nazywa
tongue.gif
) i on z naszego wyboru rzuci na nas jakies zaklecie ktore nas zamieni w orka i bedziemy znac orkowa mowe no i oczywiscie bedziemy musieli ubijac orkow Xardasa (znaczy ze napewno orkowie bede sie sluchaly Xardasa choc mi sie wydaje ze od zawsze do sluchaly) a ze ludzie bede nas chciali ukrucic o glowe to ich tez trzeba bedzie troche ubic ale oczywiscie nasi kumple typu Diego czy Milten pewno nam pomagac beda wiec pewnie ta cala orkowa sprawa to bedzie cos jakby jedna z trzech gildii (chyba ze w G3 bedzie wiecej gildii niz tylko trzy)
biggrin.gif
ale wydedukowalem
biggrin.gif
 

Hunter-Poszukiwacz

New Member
Dołączył
14.6.2005
Posty
29
denny pomysł-dlaczego? Przecież orkowie to nasi odwieczni wrogowie..jak bysmy mieli do nich dołączyć?? Chyba że jako szpieg!! Ale niewydaje mi sie aby autorzy wprowadzili możliwość dołączenia do orków..to by pogmatwało całą fabułe g3 a z drugiej strony byśmy mogli przewidzieć co orkowie planują. Głosów za 1/5 wiec powiem że to beznadziejny pomysł i oby nie wszedł w życie.
 

Chitos

Debile
Dołączył
14.6.2005
Posty
50
Ja po stronie orków=Orki Wygrają Wojne!!!Chciał bym muc przyłączyć się do Orków bo:
-Są potężni
-I tak wygrają wojne(chyba..)
-Mógł bym się nauczyć od nich wielu rzeczy Np.Kultura,bóstwa,historia
-Przy mojej potędze(przynajmniej tak było w G2) stał bym się ich Bogiem
A jeśli nieee......to ich roz******le!!!
biggrin.gif




Pozdrawiam
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Będzie to trochę dziwne. człowiek z orkami? Możemy dla nich wykonać pare misji, ale chyba nie dołączyć. No chyba, że jest możliwość władania orkami jako sługa Beliara, a to co innego. Może być na prawdę ciekawe. Dowiemy się tego za rok.

NaRka
 

QPer

New Member
Dołączył
9.6.2005
Posty
20
Ludzie, Piranha Bytes stara się tylko nam dogodzić i urozmaicić rozgrywkę! Przecież nikt was nie będzie zmuszał do przystąpienia do orków. Nie oburzajcie się tak! Pewnie goście z PB zrozumieli, że nie wszyscy lokują swoje sympatie po stronie Innosa i wszelkiego dobra (jednak nie mieliśmy i nie będziemy mieć szansy na zweryfikowanie tego kto jest naprawdę dobry, bo przecież tego nie jesteśmy w stanie powiedzieć; zarówno ludzie jak i orkowie zabijają z imieniem swego boga na ustach wszystko co się im sprzeciwi). To takie moje małe spostrzeżenie
smile.gif
.
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
Blehehe albo sobie to wymyslili albo robia se z ludzi jaja. Do orkow niemozliwe moje zdanie:

Jesli by naprawde mozna byloby dolaczyc do orkow to wszycsy ludzie byliby naszymi przeciwnikami a to niemozliwe. Po drugie orki nie moia po naszemu ani my po ich chinskim jezyku. Przecierz od kogo sie go nauczymy jak bedziemy orkiem nie to wszytsko sie meltli przecierz ur-shak jest naszym wrogiem z g3 prawda?
PODSUMOWANIE: Klamia i robia z ludzi sobie jaja przecierz nie mozna dolaczyc do orokow jak bedzimey sie z nimi gadac a ur-shak podobno nasz wrog ja uwazam ze nie bedzie czegos takiego i ze to zly pomysl.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom