Bron

Quinuir

New Member
Dołączył
11.11.2007
Posty
7
Taak, "Cieżkie Magiczne Ostrze na Smoki" to niewątpliwie potężna i fajna broń.
Szkoda tylko, że zdobyć ją można włącznie bedąc Łwocą Smoków. Dość częśto nimi gram. Ale częściej Magami.
Tak, więc bardziej do gustu przypadły mi czary, np... "Tchnienie Śmierci", "Deszcz Ognia", ogólnie... takie silne, potężne. Najlepiej z dziedziny Nekromancjii :)
 

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
W moim ekwipunku znajduje sie tak:
bron dwureczna - ciezkie magiczne ostrze na smoki (fajny wyglad, duze obrazenia)
bron jednoreczna - orkowa zguba (moze ma male obrazenia ale ja nie wiem dlaczego strasznie lubie nia walczyc)
luk - smoczy luk
kusza - wojenna czy jakos tak, a jak gram lowca to oczywiscie kusza lowcy smokow
noi oczywiscie jakies czary
:D
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
W gothic 2 najbardziej przypadla mi do gustu bron jednoreczna. Gdy gralem pierwszy raz gralem tylko gniew innosa a pozniej smoczej zguby. Gdy polubilem gildie lowcy smokow uzywalem ciezkie magiczne ostrze na smoki i to jest chyba najlepsza bron. Z broni na dystans uzywam tylko kusze bo sa lepsze od lukow i magii nie stosuje. Uzywalem tylko jak bylem magiem raz bylem i mi to wystarczy.
 

Shadowbeast

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
8
To chyba wiadome, że Ciężkie Magiczne Ostrze Na Smoki :) Dużo obrażeń zadaje i oczywiście przepiękny z wyglądu ;) A jeśli chodzi o broń miotaną to Kusza Łowcy Smoków, która może nie prezentuje się tak efektownie jak miecz, ale zadaje niemałe obrażenia.
 

junas

New Member
Dołączył
21.12.2007
Posty
25
Kusza łowcy smoków na dystans i Gniew Innosa zbliska ;)
 

Wismerin120

Zastępca Przywódcy Leśników
Dołączył
15.7.2005
Posty
327
Gniew Innosa to według mnie najlepsza broń. Jest to jednoręczny miecz i nie zadaję największych obrażen ale szybkość ataku jest dosyć duża co pozwala szybko eliminować swoich wrogów.

Smocza Zguba to też broń niczego sobie ale potrzeba do niej dużo siły.
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
Jeśli chodzi o bronie jednoręczne to zdcydowanie Szpon Beliara ponieważ można go ulepszać (niestety tylko do pewnego stopnia) i zadaje on dodatkowe obrażenia od magii, które zadają rany nawet gdy przeciwnik się broni. Natomiast jęsli chodzi o bronie dwuręczne to Smocza Zguba ponieważ zadaje on największe obrażenia w całej grze. Lecz z tych dwóch broni wolę Szpon Beliara ze względu na szybkość ataku :D
 

MACIEK1709

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
5
Najlepsze jest Ciężkie Magiczne Ostrze na Smoki ale fajna jest też Magiczna Kusza, tylko głupio że jest do niej mało strzał...
 

krzych mag

Member
Dołączył
30.12.2007
Posty
47
z broni do walki wręcz to ja najbardziej lubię gniew Innosa .
1.można go zdobyć w jaskini ze skarbem(droga mapa od grachama)
2.broń jednoręczna
3.jak masz 100 mana to ci dodaje jeszcze 20!
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Najlepszy miecz to napewno Ciężkie magiczne ostrze na smoki bo to miecz dający największe obrażenia dlatego że kuty jest przez bohatera a jak wiadomo takie miecze są lepsze.I oczywiście fajnie wygląda. Oprucz tego to Smocza zguba miecz o zbliżonych statystykach i też fajnie wygląda oraz Gniew Inosa to 3 najlepsze dla mnie miecze.
 
Dołączył
18.9.2007
Posty
88
Według mnie najlepsze bronie to Szpon Beliara, Ciężkie Magiczne Ostrze Na Smoki i Smocza Zguba. Napisałbym też o broniach dystansowych, ale dawno nie grałem w Gothica 2 i nie pamiętam jakie są.
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Najlepszym mieczem w G2 jest Ciezkie Magiczne Ostrze Na Smoki zadaje 110 obrazen i wymaga 100 sily.Najlepsza Kusza jest Kusza lowcy Smokow niewiem ile zadaje obrazen ani ile wymaga zrecznosci.Oprocz Ciezkiego Magicznego Ostrza Na Smoki lubie jeszce Ciezkie Magiczne Ostrze Bojowe (nie mogli dac jeszcze dluzszych nazw? :angry:).
 

Matx95

New Member
Dołączył
2.2.2008
Posty
9
Wedlug mnie najlepszy jest szponik beliara fajnie wyglada ^^ Przyrko mi pisac ze gram z kodami ale biore go sobie kodem. Niestety nie powiem jaki jest na niego kod. Tajemnica. Fajana jest ta magiczna kusza chyba tak sie nazwywa ale kodem trudno sie robi te bolty :angry:
 

RICARDO KAKA

Member
Dołączył
28.1.2008
Posty
33
ciężkie ostrze magiczne nie jest najlepsze najlepszy jest topór bestselera czy coś takiego i go najbardziej lubię
a jeśli chodzi o broń dystansową to magiczną kusze ;) :rolleyes: :rolleyes:
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
To NIE JEST Noc Kruka tylko zwykly Gothic 2.Najlepszym mieczem jest tak jak mowilem Ciezkie Magiczne Ostrze Na Smoki a kusza to Kusza Lowcy Smokow.W Nocy Kruka Najlepsza bronia w walce wrecz jest Topor Berserkera a bronia dlugodystansowoa to Magiczna Kusza (jedyny zgrzyt to to ze jest tylko 10 beltow do niej).
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Najlepsza bron to magiczne ostrze ale jest jescze jakis topor ale nie wiem jak sie nazywa. :p
 
Dołączył
21.2.2008
Posty
46
Dla mnie topór beserkera 200 obrażeń nie dużo siły potrzeba tylko 160, ale fajna jest też smocza zguba i ciężkie magiczne ostrze na smoki
 

Scatty

Member
Dołączył
1.3.2008
Posty
34
Wielki mistrzu gothica w zwykłym G2 nie ma toporu besekera. A co do tematu do najlepsze bronie to: Duże magiczne ostrze na smoki (mogłem sie pomylić) i Smocza Zguba Noi Poświęcony łzami innosa i konserwacją miecz paladynka.

Właśnie zapomniałem też napisać o kuszy.....
 

Quatlas

New Member
Dołączył
2.3.2008
Posty
6
Nie piszcie broni z NK bo do tego jest inny dział a co do tematu to najlepsza broń do walki w zwarciu to Ciężkie Magiczne Ostrze Na Smoki a broń dystansowa to Kusza łowcy Smoków(ostrze 120 Obrażeń kusza 100 Obrażeń)
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Dla mnie najlepszy miecz to dwuręczny paladyna po konsekracji ( Nie pamiętam nazwy). Jeszcze nie miałem dużego magicznego na smoki a że widzę tak wiele osób wychwalających ten miecz:) Może spróbuję.
 
Do góry Bottom