Bron

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
A moją ulubioną bronią jest Duże Magiczne Ostrze Na Smoki i Ciężka Kusza Łowcy Smoków.
A poza tym lubię Smoczą Zgubę, za okoliczności w jakich ją zdobywamy: wchodzimy do jaskini, zabijamy kilka szkieletów, potem na naszej drodze staje 2 potężnych Wojowników Cienia (400 PD za jednego) , zabijamy ich i bierzemy miecz, który unosi się w snopie światła, a przy tym różne dobra materialne z jaskini.
 
Dołączył
31.8.2007
Posty
60
Moją ulubioną bronią jest Święty Kat i Duże magiczne ostrze na smoki.

Uzasadnienia mile widziane - szczur
 

luke6p

New Member
Dołączył
9.9.2007
Posty
7
Ja najbardziej lubię Smoczą Zbube, ponieważ jest to miecz jednoręczny i szybko zabijam przeciwników. :lol:
A na dystans TO Ciężka kusza na smoki Czy jakoś tam. Ale magia to też broń chyba......
 

kordian

New Member
Dołączył
18.6.2007
Posty
2
ja również używałem tego topora berserkera ale do gustu przypadł mi bardziej szpon beliara
i jego błyskwica ;) ;)
 

Mustorru

New Member
Dołączył
17.9.2007
Posty
1
Nie no, widze że jeszcze musze w Gothica pograć "troszeczke" ;) i poszukac "kilku broni"... nie widziałem "smoczej zguby" i "świętego kata", ale z reszty to ... raczej kościany łuk... ( ale i kusza bojowa jest niczego sobie :p), bo lubie broń dystansową, w zwarciu jednoręczna... błogosławione miecz paladyna... ( gniew Innosa to chyba za "ciut" wiekszą sume można zrobic... ale jeszcze nie wiem... musze to sprawdzic :p)



Pzdr ;)
 

jogus48

New Member
Dołączył
6.10.2007
Posty
3
smocza zguba to bron 2-reczna a tak to lubie świentego kata i smoczy łuk nie mialem jeszcze tego cienzkiego ostrza na smoki
 

Danielos

New Member
Dołączył
10.10.2007
Posty
7
ja najbardziej lubie szpon beliara ulepszony na maksa (przy wszystkich posšgach beliara). jest praktycznie nie pokonany

W g2 nie ma szponu Beliara... - szczur
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
z broni jednorecznych to najlepsze jest ostrze na smoki a z dwurecznych ciezkie ostrze na smoki. polecam tez swietego kata albo gniew innosa... z toporow to najlepszy jest topor berserkera albo jakos tak... mozna go zdobyc w dworze irdorath
 

Danielos

New Member
Dołączył
10.10.2007
Posty
7
mi chodziło o noc kruka. w gothic 2 walcze toporem berserkera

A dział z g2, wiec po co piszesz o nk ;] - szczur
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Topór Berkcośtam na początku pewnie tylko na czitach można mieć...

Jestem w 2 rozdziale nocy kruka i najepszą bronią jest miecz mistrowski ;) nie wiem czy jest też w zwykłym G2. W Nk wymaga 60 zręczności i zadaje... 120 obrażeń :D chyba najlepsza na tym poziomie...jak sie nie gra na czitach. Można ją nabyć za 2400 u martina, w drodze do łodzi paladynów magazynier.
pzdro
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
Święty Kat imo wyglada lepiej niż CMONS. Symetryczne ustawienie fal na ostrzu bardzo mi się podoba. Sentyment pozostaje, Palus to moja pierwsza frakcja, którą przeszedłem GII.

Anyway, mam takze przywiązanie do lagi, nie da sie zapomnieć tego pierwszego wrażenia jak brało się do reki lage i szło zabijać owcę, gobliny i szczury ;p W NK lagą na 4 lvl'u zabiłem orka wojownika, męczyłem sie z nim chyba z 30 minut.
 

trootylo

New Member
Dołączył
26.10.2007
Posty
6
Ja jestem już na samym koniuszku gry i walczę Magicznym ostrzem na smoki gdyż jest jednoręczna, a wyspecjalizowałem swoją postać we sładaniu bronią jednoręczną:D. Biegam w Ciężkiej zbroi łowcy smoków jeżeli ma ktoś miejsce gdzie znajdę lub kupię lepszy pancerz prócz Dworu Irdorath proszę o kontakt GG:6324109
 

Orlo

New Member
Dołączył
28.9.2007
Posty
3
Ja najbardziej lubię kuszę łowcy smoków gdyż ma po prostu super obrażenia. To walki w zwarciu dodałbym Gniew innosa lub (łowca smoków) magiczne ostrze na smoki. Super się walczy kuszą a bronią jednoręczną szybko i to niezłe połączenie.
 
V

Vergil

Guest
Ano, więc Topór Berserkera jest taki tylko w NK, więc... Duże Magiczne Ostrze na Smoki :] Podobają mi się Miecze Bezika, które wykuł :p Długi miecz pwns :D
 

bartek C

New Member
Dołączył
20.11.2007
Posty
8
Mi podoba się Smoczy Łuk, bo fajnie wygląda. A z mieczy to magiczny miecz dwuręczny. Wygląda też fajnie i jest dość dobry (do końca 3-ego rozdziału) :)
 

Slodki

New Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
8
Łowcą---Smocza Zguba
Paladynem---z łez Innosa zrobiony Święty Kat
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Kusza na plecy i cięzkie magiczne ostrze na smoki. Dlaczego? Kwestia przywyczajenia. Zawsze gram/grałem łowcą i po prostu niczego lepszego i ciekawszego dla mnie nie było. ;P

Pozdro.
 

Pasi00

New Member
Dołączył
26.11.2007
Posty
2
Duże magiczne ostrze na smoki smocza zguba i topór bersekera:D

Więcej treści w treści prosze ;p - szczur
 

bnfanx

Member
Dołączył
29.11.2007
Posty
46
Święty Kat, laga i CMONS są najlepsze.
Święty kat to jak dla mnie najładniejsza broń mi nic lepszego do szczęścia nie potrzeba.
Laga, ze względu na to że pierwsza broń to i jakie wspomnienia, bezcenne wręcz.
CMONS co by nie powiedzieć to najlepsze pod względem obrażeń ostrze.

CYTAT
W NK lagą na 4 lvl'u zabiłem orka wojownika, męczyłem sie z nim chyba z 30 minut.

Pytanie jak to możliwe?
Ja jak raz bawiłem się z kodem na Immortal to mieczem co zadawał 20 obrażeń zabiłem czarnego trola, pół godziny bite a jeszcze utrudnienia bo troll cię wywala.
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Mi najbardziej podoba się Święty Kat, ponieważ prawie zawsze gram paladynem, mieczyk dość fajnie wygląda i w G2(bez NK)to 2 najlepszy po Dużym Magicznym Ostrzu na Smoki oręż. Uważam, że w G2 najbardziej opłaca się walczyć bronią 2-ręczną, ponieważ ma spory zasięg, atakuje tylko trochę wolniej od 1-ręcznego oręża i fajniej wygląda.
PoZdRo!
 
Do góry Bottom