Bron

Devil666

New Member
Dołączył
25.3.2008
Posty
2
Ten miecz nazywał się Święty kat czy coś takiego ztym mieczem jak chodziłem każdy stwór w grze był dla mnie prosty ;)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Najlepsza broń jest tylko jedna - duże magiczne ostrze na smoki. Dlatego nazwa powinna być raczej ulubiona.. Ok na temat. Dużo jest broni które mi się spodobały.. Wymienię kilka..
Kiepski miecz dwuręczny - dlaczego go lubię? Obrażenia ma małe ale wygląda cudownie. Jeszcze ze zbroją najemnika.. Mniam..
święty kat - ta broń ma dosyć duże obrażenia no i z wyglądu jest całkiem fajna. Dla mnie miodzio.
Magiczne ostrze na smoki - najlepsza z broni jednoręcznych. Gdy jest się mistrzem to praktycznie nikt nie ma z nami szans. Bardzo wysokie obrażenia a do tego szybkość...

To tyle : )
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja mam kilka ulubionych typów:
Topór Berserkera-bo Bezik wygląda jak czołg z nim na plecach
Smocza Zguba-bo fajnie wygląda i lubię z nią biegać
Święty Kat-jest super,aleszczególnie go lubię,kiedy dla zabawy włączam Marvin'a i zakładam Zbroje Kruka(wiem że powinno byc w NK ale to tak przy okazji) ;)
 

Oskarmnus

New Member
Dołączył
7.4.2008
Posty
4
To tak: Duże rubinowe ostrze,Duże ostrze na smoki oraz Topór bersekera. No i el blasto (czy jak to się zwie).

Może jakieś uzasadnienie??
 

Blader

New Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
4
Jeżeli chodzi o broń na dystans to najlepsza moim zdaniem jest Ciężka kusza na smoki, a w walce wręcz to Duże magiczne ostrze ;)


To samo co wyżej... Mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź.. Tutaj nie tolerujemy tego typów postów
 

Lord Fergan

Member
Dołączył
16.4.2008
Posty
52
Dla mnie najlepszą bronią był topór berserkera, dobrze wygląda i dużo zadaje obrażeń, tylko szkoda, że możnago zdobyć dopiero w dworze irdorath. Lubię jeszcze jedną broń El bastardo, fajna nazwa i wygląd.

Post wyżej masz upomnienie, więc dostaniesz warna. -dud
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Najlepsza broń to szpon beliara i dodatkowo zadaje mnóstwo obrażeń ,gniew innosa to też świetna broń duże magiczne ostrze na smoki jest niczego sobie chociaż na serio najlepszą bronią na smoki jest magia deszcz ognia
 

Katie Bell

New Member
Dołączył
27.4.2008
Posty
1
CYTAT(Vergil @ 04-08-2007, 13:31) index.php?act=findpost&pid=149553
Topór berserkera można zdobyć na SAMYM początku gry, nawet w 1 rozdziale...


Niby jak można zdobyć ten Topór w 1 rozdziale??? Słyszałam że można go KUPIĆ dopiero w 6 rozdziale?
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Miecz Zakonu - miecz poświęcony przez Innosa. Dwuręczny i zadaje niezłe obrażenia
Gniew Innosa - broń znana z G I, lecz tam był bronią jednoręczną, idealny dla tych, co lubią jednoręczne
Święty Kat - Miecz Zakonu + Łzy Innosa. Bardzo dobra broń, zadaje dożo obrażeń
Duże magiczne ostrze na smoki - Najlepsza broń w G II - nie licząc Nocy Kruka. Jest bardzo podobny go Uriziela po wyjęciu kryształu
Aha, ktoś tu wspominał o zbroi Kruka w G II, można ją mieć w G II bez NK?

CYTAT
Dla mnie najlepszy miecz to dwuręczny paladyna po konsekracji ( Nie pamiętam nazwy).

Nazywa się po konsekracji bez Łez Innosa Miecz Zakonu, a z Łzami Innosa - Święty Kat.
 

Namak

New Member
Dołączył
1.5.2008
Posty
1
Dla mnie Ciężkie magiczne ostrze bojowe na smoki.A propo,zna ktoś kod na wszystkie przedmioty?
 

Yasiamaru

New Member
Dołączył
6.5.2008
Posty
3
Racja ale tez dobry jest poświęcony miecz paladynów jedno jak i dwóręczny

Można jeżeli ściągniesz moda a tak to nie tylko z dodatkiem
Pozdro

Wcale nie topór berserkera można kupić u najemników sprzedawca stoi obok Lee ale trzeba być najemnikiem
Pozdro


Warn za te trzy posty z rzędu... I to jeszcze jakie krótkie...
 

adddddo

New Member
Dołączył
24.5.2008
Posty
3
Dla mnie zdecydowanie najlepsza jest orkowa zguba.Prócz gniewu Innosa i szponu Beliara(z NK) najlepsza broń jednoręczna a walcze tylko jednoręcznymi,mając dobry refleks i mistrza z broni 1h z każdej walki wychodzisz niedraśnięty.Budowniczy z Jarkendaru też musieli ją doceniać skoro umieścili ją na samym szczycie największej piramidy.Poza tym fajnie się prezentuje a na plecach zostawiam sobie miejsce dla smoczej kuszy
 

Grompel

New Member
Dołączył
31.5.2008
Posty
6
Topur Berserkera jest dla mnie najlepszy.
Lubie też Smoczą Zgubę.

To samo, co w reszcie Twoich postów - brak uzasadnienia, i zbyt krótki post...
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
CYTAT(Namak @ 01-05-2008, 13:47) index.php?act=findpost&pid=179857
Dla mnie Ciężkie magiczne ostrze bojowe na smoki.A propo,zna ktoś kod na wszystkie przedmioty?


Wciskasz C (lub B ) i wpisujesz marvin, (bez przecinka) potem F2 i wpisujesz pc_itemfeller lub pc_rockfeller (ten drugi lepszy)

Do tematu: Dobrym połączeniem jest też Topór Berserkera + Ciężki pancerz Łowcy Smoków + Kusza Wojenna
Albo Stara Rycerska zbroja + Ciężkie magiczne ostrze na smoki + Kusza wojenna
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Według mnie najlepszą bronią w G2 jest Orkowa Zguba. Ta broń zadaje dużo obrażeń, a w połączeniu z dobrym wyszkoleniem na broń jednoręczną wydaje mi się że jest lepsza od Ciężkiego Magicznego Ostrza Na Smoki, ale to może dlatego że nie lubię broni dwuręcznych.
 

Bloodwayne

New Member
Dołączył
19.6.2008
Posty
26
Hmm orkowa zguba jest średnią bronią..mi jakoś do gustu nie przypadła
Wole osobiście miecz zakonu..konsekrowany ostrze runiczne za 5k złota
W połączeniu z bronią dwuręczną np. na 90% w gd po prostu nie ma na mnie orków w 4 rozdziale ani żadnej siły co by mnie zatrzymała.
 

peter120

New Member
Dołączył
27.6.2008
Posty
23
Moją ulubioną bronią w Gothicu II jest Magiczne Ostrze na smoki, bo wolę bronie jednoręczne. Kod na Magiczne ostrze na smoki:
insert itmw_1h_special_04
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Dla mnie najlepszą bronią w G2 jest Smocza Zguba ponieważ można ją zdobyć już w pierwszym rozdziale i używać aż do szóstego, a poza tym ma fajny wygląd :)
 

ButyGomeza

New Member
Dołączył
10.7.2008
Posty
10
Nom terz wole bronie jednorenczne, dlatego magiczne ostrze na smoki. Bardzo fajna broń i bardzo dobra. Szkoda że tylko łowcom smoków można jom mieć.



Skoro jesteś dyslektykiem, to tak trudno pisać w Wordzie, który poprawia błędy i kopiować tutaj??? Albo trudno ściągnąc nową przeglądarkę - Firefox'a (kilka/kilkanaście MB), która także poprawia te cholerne byki??
 

Diegus

New Member
Dołączył
11.7.2008
Posty
6
W NK dobry dla maga był Kstur Ulthara (wym. siła 40, ob. 70, +3 do dwuręcznej) do nabycia w klasztorze, ale w czystym G2 go nie ma, więc orkowa zguba jest fajna.
 
Do góry Bottom