Blackstar Games Studio

Status
Zamknięty.

Lares (BGS)

New Member
Dołączył
2.1.2007
Posty
4
Witam nazywam sie Lares jestem szefem grupy BlackStar Games Studio i tworzymy moda o nazwie Gothic Zawalona Kopalnia

oto kilka słów :D o modzie :D


Wcielamy się w Kopacza po zalaniu kopalni. W kopalni będę dwa obozy. Iana i Nemara. W sumie nie będę wam zabierał niespodzianki. Wszystko będzie nowe. Akcja będzie się toczyć w spustoszonej kopalni, pradawnej świątyni, nowym świecie i jeszcze jeden mały rarytas ale to tajemnica. Co wniesie mod?


- Ok. 120 nowych npc;

- 20 nowych broni (nawet magicznych);

- Każda zbroja będzie niepowtarzalna..(Różnica detali);

- Całkowicie nowa fabuła;

- Rozbudowane kowalstwo;

- Wydobywanie rudy;

- Gotowanie;

- Dubbing;

-Wynajmowanie npc do ochrony oraz możliwość kupowania wytresowanych zwierząt np. pies myśliwski;


- Nowe światy.

No i takie rarytasy jak np. NPC (postacie w grze) przed spaniem będą zdejmować zbroje a rankiem ubierając)


I wiele innych...


Intro: "Po zawaleniu się Starej Kopalni kilku kopaczy przeżyło, reszta umarła. Czy aby na pewno? Okazało się ze wielu przetrwało a ja byłem jednym z nich..."



Projekt ten jest realizowany już od wielu miesięcy.. BGS stara się go jak najprędzej zrealizować ograniczając przy tym ilość błędów w grze. Robiąc tego moda tak naprawdę uczymy się sztuki moddowania. Myślę że możemy już powiedzieć że jesteśmy modderami w pełnym i prawdziwym znaczeniu tego słowa. Wróćmy do projektu ..

Akcja moda przenosi nas do Gothica jak to w rozdziale III kopalnia zostaje zalana przez podwodną rzekę i przysypana stertą głazów. Oczywiście nie będziemy grać naszym starym dobrym Bezimiennym... Naszym nowym bohaterem będzie kopacz który właśnie został zesłany do koloni i szedł właśnie na pierwszą szychtę. Pierwszą lecz pechową. Nasza postać oberwała kamieniem w głowę co spowodowało śpiączkę która trwała aż trzy miesiące. Do tego czasu ludność w kopalni zdołała zadbać o siebie. Powstał obóz Iana dobrze chroniony i zagospodarowany.(losy kształtowania się obozu nie były tak miodne ale nie będę wam zabierał przyjemności poznania jej osobiście. To tyle jeśli chodzi o fabułę kopalni.. Warto tez chyba wspomnieć o pradawnej świątyni .. może opisze to w kilku zdaniach.. Kiedyś za czasów gdy świat nie znał jeszcze wojny było miasto a ludzie w nim żyli w dobrobycie i mieli wszystko co zapragnęli. Lecz pycha i chciwość nie pozostawiła nawet tego wspaniałego miejsca. Beliar miał idealną okazję żeby siać ból i cierpienie. Zesłał na ludzi choroby, głód i wiele plag.. lecz nawet tak straszliwe rzeczy nie zdołały zmienić przyzwyczajonych do majątku ludzi. Bóg wojny nie próżnował.. Pogrzebał miasto głęboko pod ziemią wraz z ludźmi i historią tego miejsca. W jednej z świątyń było kilku kapłanów którzy modląc się chcieli uratować miasto od zagłady. Ich wiara była tak wielka ze czas się dla nich zatrzymał i żyją (lub nie jak kto woli) w świątyni pogrzebanej przez ziemie. Ich dusze są uwięziony po wieki. Tak się składa ze kopalniany szyb doprowadził do wejścia do owego budynku. Tam napotkamy tych oto kapłanów Ci z nadzieją że uda nam się ich wyzwolić od tego błąkania po wieki pomogą nam się wydostać z kopalni.. Lecz do tego czasu jeszcze wiele czasu upłynie a krwi przeleje. To tyle jeśli chodzi o fabułę. Czas zając się trochę wyglądem kopalni.. BlackStar Games Studio wykorzystało starą lecz edytowaliśmy ją w dużym stopniu. Dodatkowo jest też potocznie nazywana przez nas nowa kopalnia jest ona połączona ze starą lecz jest ogromna! całkowicie nowa z długimi korytarzami i iście ogromnymi jaskiniami! To naprawdę robi wrażenie! Tam właśnie znajduje się przejście do ów świątyni i tez pewna tajemnicza jaskinia.. Jaskinia w której jest jedyna niepowtarzalna ruda życia. Ów ruda daje ponadludzką moc a w jej okolicy niezależnie od warunków tętni życie. Tekstury kopalni również się zmieniły no i możemy zapomnieć o starych budynkach znanych z Gothica 1 teraz jest po nich tylko zarys. Uznaliśmy ze PB zrobiła błąd tak intensywnie oświetlając kopalnie .. Jest tam ewidentnie za jasno! My dodaliśmy ciemność. mrok co niesamowicie wprowadza gracza w nastrój. Naprawdę bardzo zależy mi na tym żebyście jednak mieli jakąś niespodziankę Wiec zaprzestańmy już na "Kopalni" i przejdźmy do nowego świata...Zacznijmy tym razem od wyglądu.. Jest on dużo większy niż ten znany z Gothica i znacznie bardziej szczegółowy. Z jednej strony otoczony jest górami a z drugiej morzem pilnie strzeżonym przez Orków które tną tafle wody w swoich ogromnych fregatach. Co znacznie utrudnia a wręcz uniemożliwia opuszczenie wyspy. W nowym świecie będą dwa królestwa które zacięcie walczą ze sobą ludzi i szkieletów. Co do tych drugich sprawa ma się następująco .. Byli to ludzie lecz po wypowiedzeniu wojny z powodu chęci zdobycia kluczowych miejsc na wyspie i zgarniecie cennych surowców sprzymierzyli się z samym Beliarem ten bez wahania rzucił na nich klątwę robiąc z nich tzw. żywych trupów. Będą to szkielety w zbrojach co wygląda naprawdę powalająco. Może dość o tym, teraz trochę o rozwiązaniu tego konfliktu. Z dala od zamków w górach jest pewna pradawna jaskinia. Ów jaskinia prowadzi do "Doliny upadłych aniołów" jest to miejsce które w życiu codziennym naprawdę radzę omijać. Jest to mniej więcej odpowiednik naszego piekła z tą różnicą że to ziemia otoczoną lawą i gęstą mgłą zamieszkane przez straszliwe bestie. Ludzie po co tam iść? Ktoś by zapytał , a po to żeby zdobyć magiczny artefakt niezbędny do zdjęcia klątwy z szkieletów. W owej lokacji znajduje się też zbroja i oręż upadłych aniołów, naprawdę nieziemski sprzęt .. Dobra macie szczegółowy opis lokacji i fabuły. Wiec nie powiem bo i tak już wam odebrałem sporo przyjemności z gry.. Jak widać BlackStar postawiło sobie bardzo trudne zadanie. Lecz je zrealizujemy .. W sumie to nie mod a osobna gra BO tak naprawdę praktycznie wszystko jest nowe.. Trzymajcie za nas kciuki I proszę o cierpliwość



Aaa to screeny :D

Oczywiscie Bezimiennym grać nie bedziemy..


A to reszta screenów http://themodders.org/forum/index.php?showtopic=1352 :)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Witam,

Jeśli chcesz możemy informować o twoich postępach na łamach naszego serwisu!
Wystarczy, że zagadasz do mnie na GG i omówimy szczegóły.
Myślę, że przyda Ci się dodatkowa reklama.

Co do moda to nice pomysł, oby się udał.
 

Lares (BGS)

New Member
Dołączył
2.1.2007
Posty
4
:) to już nie pomysł a mod :D ;) Podaj GG. Aa czy liczba userów forum jest prawdziwa? Jesli tak to gratuluje .. dobre forum

h
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jako że ostatnio pogrywam w mody do gothica ten przyciaga moją uwagę.
Mam nadzieje ze zostanie ukończony i będe miał okazję w niego zagrać bo pomysł mieliście bardzo fajny.
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Cóż, liczę na to, że nie zabraknie motywacji w tworzeniu tego moda, i że uda wam się go dokończyć. Na razie wygląda to naprawdę dobrze. Po screenach widać że na prawdę szykuje się coś dużego o,O. Osobiście ciekaw jestem jak wyjdzie dubbing (!) i ta opcja kupowania zwierząt. poza tym zdejmowanie zbroi też jest całkiem interesującą inicjatywą. Z drugiej strony, gotowanie to żadna nowość w gothicu (chociaż w 1 i 2 możliwe było tylko pieczenie ;asd). Powodzenia...
 

Lares (BGS)

New Member
Dołączył
2.1.2007
Posty
4
Tak ale u nas bedzie np gotowanie zupy i inne potrawki :D no i jeszcze alechemia i kowalstwo ;) Oczekujcie moda ;)
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Taa, zapowiada się świetnie. Chętnie pogram w coś nowego w gothicowych klimatach. :p Jeśli ukończycie moda i będzie w nim wszystko to, co wymieniłeś to Respect przez duże R :) Tak czy inaczej, trzymam za was kciuki i życzę szybkiego zakończenia prac nad modem. ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE(Lares (BGS) @ 03-01-2007, 22:58) [snapback]131393[/snapback]

:) to już nie pomysł a mod :D ;) Podaj GG. Aa czy liczba userów forum jest prawdziwa? Jesli tak to gratuluje .. dobre forum

h




GG: 8654064
Oczywiście, że prawdziwa, Gothic up ma już swoje miejsce w internecie od bardzo dawna.

Pozdrawiam, zagadaj
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Macie jakąś przewidywana date wydania tego moda ??? zapowiada się bardzo ciekawie. Może mi ktoś powiedzieć jakie jeszcze wyszły mody do Gothica oprócz tego na D (nie wiem jak się piszę)
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Mod zapowiada się bardzo ciekawie.Osobiscie z kilkoma innymi userami probowalismy rozwinac kwestie modowania na forum, ale no musze przyznac ze nie za bardzo nam to wyszlo:-(Czy moglbys zamiescic w przyplywie wolnego czasu poradniki jak modowac napisane twoimi, prostymi slowami?
Co do moda: najbardziej urzeklo mnie ze to jest POLSKIE:D daje atest "dobre bo polskie" :)
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Mod zapowiada się fenomenalnie. Zawsze kiedy przechodziłem Gothica 1, brakowało mi jakiegoś zadania z zawaloną starą kopalnią. Świetnie, że wpadliście na pomysł zrobić coś nowego właśnie w tamtym miejscu. Mam pytanie może coś przeoczyłem ale kto będzie podkładał dla was głosy? Dołączam do prośby Bor@, mógłbyś napisać własnymi słowami jak coś takiego stworzyć.
Życzę powodzenia w pracach.
 

Lares (BGS)

New Member
Dołączył
2.1.2007
Posty
4
Trudno powiedzieć, ale niezbyt prędko, co do pomocy do modowania zapraszam na themodders.org polskie centrum moddingu a co do głosow tak bedą, postaramy się ale prawda jest taka ze lepiej jeden głos do całego moda niz czytanie ;) :lol:
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No no. Mod zapowiada się dość ciekawie. Mam nadzieje że wyjdzie szybko, bo napewno zagram. Ale możliwe jest że nie będziecie mogli poradzić sobie z jakimś skryptem i klapa :)
Po screenach widać że nie będzie to byle co ; ) . Sam opis fabuły wciąga, ale co to będzie, co to będzie xP..

Poczekamy zobaczymy...

Pozdrawiam, Anioł Stróż...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Pamiętam reklamę moda jeszcze z GK
jestem sceptykiem jak zwyklę co do takich modów

no życzę powodzenia macie krzyżyk na drogę
ale uwierze jak zobaczę na własne piękne oczęta

za dużo takowych zapowiedzi było
a mało która się wogóle pojawiła

więc moje chłodne podejście jest zrozumiałe

powodzenia życzę
 

Qba

Member
Dołączył
1.12.2006
Posty
68
Mam tylko nadzieje ze nie skończy sie na gadaniu.Zapowiada sie bardzo dobrze i trzymam za was kciuki
Powodzenia
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Muszę przyznać że pomysł jest boski w sam raz na zrobienie moda.Tyle nowych npc i rzeczy,zbroi,dodatków,że pewnie mod też będzie troche zajmował.Fabuła również jest dobra z tego co zobaczyłem i wyczytałem.Podoba mi się pomysł gotowania i alchemi,znany z GII.CYTAT
powodzenia życzę
Panie Y tu nie ma co życzyć tylko trzymać kciuki i tak dalej :p .CYTAT
Mam tylko nadzieje ze nie skończy sie na gadaniu
Mod już powstaje jakiś czas więc na gadaniu chyba nie spoczną i mod ujrzy światło dzienne.

Pozdrowiena,xnx
 
T

Thran

Guest
No ja też pamiętam jeszcze reklamę Moda jeszcze z GK w sumie fajnie się zapowiada ciekaw jestem kiedy wyjdzie :huh:
 

Kriken777

New Member
Dołączył
12.5.2007
Posty
24
hmmm
miesiac temu nyl ostatni post ale mam nadzieje ze mod bedzie juz niedlugo

PS. zrobiliscie mi smaczek na G1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom