Blackstar Games Studio

Status
Zamknięty.

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Z tego co słyszałem mod nie wyjdzie, musze Thranowi tyłek potruc to powie wiecej na ten temat :p

Ps: Ten nick masz łatwiejszy do zapamietania ^^
 

Gother

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
47
Jest o?wiadczenie szefa grupy, że kończą z tym modem, swoich prac narazie nikomu nie dadzą by ktoś za nich skończył i zaczynają robić nową grę. Poda?bym adres strony, ale nie podam, bo nie wolno :lol:
 

Kriken777

New Member
Dołączył
12.5.2007
Posty
24
tak to jest z tymi modami
trzeba sie pogodzic ze prawie wszystkie z nich nie wychodza
 
T

Thran

Guest
CYTAT(szczurek @ 15-06-2007, 15:00) [snapback]146043[/snapback]
Z tego co słyszałem mod nie wyjdzie, musze Thranowi tyłek potruc to powie wiecej na ten temat :p

Ps: Ten nick masz łatwiejszy do zapamietania ^^


Chcesz więcej ok to już daje sorka że tak późno:

Podczas robienia mod <info z Themodders> coś BGsowi teraz jako Infernal interactive lub coś takiego skrzaniło się tam coś przy modzie i przerwali prace nad nim mieli wydać demo moda i potem przekazać prawa do moda innej grupie modderskiej ale chyba nici z tego Laress nie daje znaków życia chyba pochłoneły go prace nad nowym CRPG.

To tyle.
 

gnida

New Member
Dołączył
22.9.2007
Posty
1
mniej więcej kied wyjdzie ten mod i jak trwają nad nim prace???
 

LaRes ruLeZ

Member
Dołączył
22.8.2007
Posty
45
omg gnida ty się naucz czytać :huh: moda nie będzie, miał wyjść ale nie wyszedł, bo coś się skaszaniło. Szkoda tylko, że nie dadzą innej grupie modderskiej do skończenia, bo mod dał smaku na grę -_-
PS. nie ma jakiegoś podobnego moda, albo też jakiegoś wciągającego? znudziły mi się wszystkie gry (koszmar)...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom