Bezimienny

Status
Zamknięty.

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
A ja tam sie ciesze.Jak się chłopakowi w głowie pop***doliło to trzeba mu pewne rzeczy wytłumaczyć.Tak jak i Gomezowi.Taki nagły zwrot akcji,i fabuły wniesie dużo świeżości do gry.Jeśli twórcy dobrze to rozegrają i ciekawie rozplanują losy nowego bohatera,to mogą narobić wszystkim ochoty nawet na piątą i dalsze części.Ciesze się z takiego rozwiązania.
Czytałem tego newsa na tej stronie,ale jakoś uciekł mi z pamięci :p W końcu już ich tyle było że wszystko się może pomylić :p
 

Kylax

New Member
Dołączył
1.7.2008
Posty
9
Kazdy lubi co innego ale ja w Gothica gram bardzo dlugo(w kazdym razie G1, G2 i G2 NK opanowalem do perfekcji bo w G3 od niedawana gram) i dlatego nie chce byc przeciwko bezi naszego bohatera ktorym duzo przeszlismy az bardzo duzo zeby go potem usuwac z tronu lub go zabic.




Ej a niewydaje wam to sie dziwne przeciez w G3 w jednej z drog teleportujemy sie do innego wymiaru razem z xardasem.
to czego ma bezi siedziec na tronie jak jest gdzies ale nie w Myrtanie(H*J WI GDZIE :D)

Przynajmniej mogłeś poprawnie napisać (pisze się "CH*J", przez "ch") i cenzurkę dać ----> Taka rada na przyszłość ;) Bo przekleństwa są tu nie mile widziane, chyba, że je kulturalnie za cenzurujesz...
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
No właśnie Daria ma rację,bierz przykład z usera powyżej.Co do siedzącego Beza na tronie,to może w dodatku do G3 będzie więcej wyjaśnione.Może Bez zostanie królem w jakimś innym wymiarze czy cuś?Bo to by było nielogiczne żeby po przejściu gry drogą Adanosa,zasiąść na tronie Robka.Podejrzewam że twórcy w dodatku do 3 nawiążą do przygód z 4 części.
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Z tego co czytałem "tu i tam" Bezi ma być królem(nie wiadomo czego), mieć swoją armię, zdobywać ziemie dla swojego królestwa i ogólnie wszystkimi rządzić. Obawiam się, że gra może zmienić swój gatunek z RPG na "stategiczna/RPG". Oby moje obawy nie sprawdziły się, bo nie chciałbym żeby w Gothicu było nawet trochę strategii.
 

kalkos12

New Member
Dołączył
28.7.2008
Posty
4
Ja czytałem że w ogóle bedziemy mogli grać Bezim i bezi bedzie królem Tyranem .... Prawdopodobnie bedzie królem myrtany :) przecież jest to pokazana i napisane po zakończeniu G3 "Po Śmierci Rhobara II Ja Zasiądę Na Jego Tronie" z tego co wiem to tak ma być ale nie jestem pewien ale przecież różne czasopisma wiedzą wiecej od Speelbund'a i Joowod'a i podają różne plotki
ja myśle że gothic 4 to bedzie niewypał bedzie miał fanów tych którzy jeszcze niegrali w poprzednie części gothicka a ci co juz grali się nie przyzwyczają ze prawdopodobnie niebedzie grać bezim

A zreszto Gothic bez Piranha Bytes to nie gothic !
 

kalkos12

New Member
Dołączył
28.7.2008
Posty
4
ale przeciez g4 ma byc wogóle wczesniej od wydarzeń z magiczną barierą khorinis it p! ;]
 

Sidewinder

Member
Dołączył
15.7.2008
Posty
37
Nie ma za bardzo co się domyślać co będzie w czwartej części. Co ma być to będzie fani gothica i tak zostaną jego fanami
 

Amul

New Member
Dołączył
3.8.2008
Posty
2
Nawiązując do postów powyżej... Myślę że rzeczywiście w dodatku Gothic 3, zostanie wyjaśnione kilka spraw, lecz nie rozumiem dlaczego dodatek ma nosić nazwę " Zapomnienie Bogowie" bo co to by miało wspólnego z wydarzeniami które będą miały miejsce w Gothic 4, albo twórcy, po prostu stwierdzili że, jak Bezimienny, przez 2 części szedł drogą Innosa ( nie miał wybory zresztą ) to w Czwartej też nią pójdzie.. Chociaż sam już nie wiem. I tak będziemy grać nowym Bezimiennym rybakiem chyba..
 

kakarottos

New Member
Dołączył
3.8.2008
Posty
7
Gothic 4 zabraknie Bezimiennego? nie NIE zabraknie ponieważ to nie będzie prawdziwy gothic 4 ^^
 

staravia

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
5
moim zdaniem beziio będzie królem po robarze II
będzie zły i naszym zadaniem będzie albo zając po nim tron albo zmusic go do innego postępowania\

to jest tylko pomysł ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Według informacji jakie posiadamy od EDL.....wygląda na to, że bezimienny nadal może być głównym bohaterem sagi.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Z tego co widziałem to najbardziej zafascynowało mnie to co napisał o Xardasie.Na pytanie czy pojawi się w grze. Że to będzie niespodzianka i się zdziwimy.Nie chcę snuć żadnych domysłów ale to może dodatek do G3 będzie zakończeniem sagi,A G4 będzie prequelem,w którym będziemy kierować młodym Xardasem??Wiem że to fantastyczna wizja ale nie od zawsze był Magiem,może kiedyś był wojownikem??W końcu skąd mógł wziąść Zbroję z Magicznej Rudy i tak wiele wiedzieć o Urizielu?Może kiedyś nalezał do niego??To by było fajne ale raczej mało prawdopodobne. :(
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
To co mówi Everon wydaje się bardzo prawdopodobne. Lecz mam troszeczkę inne zdanie. Myślę, że Xardas od samego początku był magiem, synem jakiegoś wielkiego i potężnego nekromanty. Zgadzam się natomiast co do tego, że to Xardi jest pierwszym właścicielem (bądź twórcą (!)) Uriziela. Może G4 przeniesie nas właśnie w te czasy ? W końcu Gothic miał być trylogią i koniec, co oznacza, że G4 może być prequelem.
Ale to tylko moja wybujała wyobraźnia. ;)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Brzmi dość prawdopodobnie...aczkolwiek czy "geniusze ze spellbounda" mogliby wpaść na taki szatański scenariusz?
Wydaje mi się, że rozwiązanie będzie raczej bardziej banalne
Panowie nadajecie się na rasowych skryptorów fabuły xD
 

schleich

New Member
Dołączył
19.8.2008
Posty
1
CYTAT(Cisu @ 31-08-2007, 10:58) index.php?act=findpost&pid=151841
Bezi jest po prostu wieczny :). Ale uważam tą zmianę nawet na lepsze trochę. Nasz główny bohater trzech poprzednich części musi w końcu sobie odpocząć, bo ile to on już przeszedł? Pokonał Śniącego, pozabijał smoki i zniszczył Dwór Irdorath i na dodatek te wydarzenia w G3 (do których niestety nie dane mi było dojść -_-). Zagrania kimś nowym może być ciekawym rozwiązaniem. A czy okaże się lepsze...cóż...to się oceni.

Bezi będzie w G4 tylko że zły...Ja wolałbym żeby był dobry
 

Dolina

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
21
Z tego co gdzieś tam czytałem Bezi jednak ma byĆ, ale nie dobry tylko zły. Ma byĆ jakimś tam królem i my nową postacią [rybakiem?] mamy go zastapiĆ/zmusiĆ nie wiem dokładnie ^^
Mam tylko nadzieje, że będzie :(
 

Waluk

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
1
Będziemy grać Rybakiem. Fajnie, bo podobało mi się zdobywanie umiejętności od zera - tak jak w GI i GII. Nawet spodobało mi się to z tym, że Bezi będzie zły i zmieni imię na Krół Rhobar III.

Ma być niespodzianka z Xardasem? Może okaże się, że jego suknia z koralikami to nie przypadek. Może Xardas i Bezymienny są gejami i razem rządzą. Xardas jest pewnie bierny w tym związku. ;-)

Nie ma co gdybać tylko czekać na fakty.
 

beliar12

New Member
Dołączył
27.1.2008
Posty
2
Bezimienny znany nam z poprzednich części stanie się królem tyranem i przyjmie imię Rhobara III. W grze będziemy grali nowym bohaterem (rybakiem) a do wybory będą trzy zakończenia fabuły.

1)Możemy się przyłączyć do Rhobara III i razem z nim siać postrach u swych wrogów.

2)Możemy zabić Rhoabar III i zaprowadzić pokój.

3)Możemy sami stać się nowym królem.
 

Matisse

New Member
Dołączył
18.10.2008
Posty
2
Skoro bezimienny będzie zły to pod koniec gry powinno być (do wyboru - opisze tu jedno z 3 zakończeń) jak z wenezuelskiej telenoweli :
Wszyscy jego byli znajomi przybędą do niego i będzie gadka w stylu "przypomnij sobie kim jesteś" i stosowany filmik do tego muzyczka itp. Osobiście bardzo jestem przeciwny zabijaniu go bo go bardzo polubiłem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom