Zakazane Pastwisko

Status
Zamknięty.

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Hej! Gram w Gothic II z dodatkiem już "setny" raz, ale pierwszy raz mam następujący problem: nie mogę wykonać zadania "Zakazane Pastwisko". Zrobiłem wszystko tak, jak trzeba w tym zadaniu, ale nie da się go wykonać. Ani u Bengara, ani u Balthasara nie ma opcji dialogowej, żeby ten drugi poszedł z owcami na pastwisko itp. Czytałem gdzieś, że jak gra się z dodatkiem tego zadania nie da się wykonać przez "możliwość ułatwionego przyjęcia do trzech gildii". Czy to prawda?
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Bardzo możliwe, gdyż za pokonanie strażników miejskich Bengar jest ci wdzięczny. Dzieki temu jak Balthasar zapyta o pastwisko, to Bengar się zgodzi. Jeżeli zaś do najemników dostałeś się przez ułatwione dostanie się, to nie ma wdzięczności i być może nie ma opcji dialogowej.

Druga możliwość to błąd XD.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja mialem ten problem...
ale musisz isc do Torlofa powiedziec mu ze zabiles straznikow i dopiero optem idziesz do Bengara i bezimienny mowi ze balthazar ma pasc owce bo ON TAK MOWI czy jakos tak ;P

pozdrawiam...
Nie wiem jak w NK ale w g2 tak trzeba bylo zrobic ;P
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
na 100% nie da sie zrobic tego zadania. nawet nie bedzie zapisane w nieudanych zadaniach. po prostu do konca gry bedziesz mial ta notke w dzienniku.
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
QUOTE (sir frugo @ 25-02-2006, 14:29)na 100% nie da sie zrobic tego zadania. nawet nie bedzie zapisane w nieudanych zadaniach. po prostu do konca gry bedziesz mial ta notke w dzienniku.
Dokładnie tak myślałem...szkoda, że nie da się go wykonać. Zawsze przecież przyda się powiedzmy 300 punktów doświadczenia za dobrze wykonaną robotę, nie? Cóż, odpowiedź na pytanie mam, więc temat można zamknąć. Dzięki wielkie.
Pozdro!
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
sorry za mały off top, ale piszecie tu bzdury
smile.gif


QUOTE na 100% nie da sie zrobic tego zadania. nawet nie bedzie zapisane w nieudanych zadaniach. po prostu do konca gry bedziesz mial ta notke w dzienniku.

albo wszyscy macie bugi [w co trudno uwierzyc], albo nie wykonaliście tego zadania. Ja mam je wykonane w 100%.

Zrobić to jest bardzo prosto. Wg. wskazówek

1. Bierzesz od Torlofa próbe przyjęcia i wybierasz pomoc Bengarowi. Zarzynasz strażników.
2. Kiedy wrócisz z kolonii górniczej i staniesz się łowcą smoków [a więc będziesz już napakowany] idziesz do niego i każesz mu zwolnić pastwisko, bo jak powiedział doctor Ja tak mówię . On wtedy poczuje respekt [kocham to w gothicu, sprawiac ze wszyscy sie mnei boją
biggrin.gif
] i powie ze spox
3. Wtedy idziecie do Balthasara i mamy questa wykonanego w 100 %
smile.gif


ja powiedziałem jak ja zrobiłem i miałem wykonanego questa.
smile.gif

to tyle, pozdrawiam
smile.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
W Nocy Kruka chyba jednak nie da się wykonać tego zadania, to nie jest bug. Ja przyłączyłem się do Najemników w ułatwiony sposób (drugi raz
smile.gif
) i jako zadanie "wstępne" wybrałem pomoc Bengarowi. Tyle, że tym zadaniem zajął się Cord w zamian za odszukanie Patricka, którego porwali bandyci (swoją drogą Dexter jest jednym z nich, a nic nie wie o Patricku...może dorwali go piraci i od razu powieźli do Kruka...). Teraz jestem w V Rozdziale i nie chce mi się zaczynać gry od nowa, więc jakoś zniosę to zadanie.
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Sorry za mały offtop ale muszę cię pocieszyć Sługo Kruka. Ja mam dokładnie taki sam błąd. Dostałem qesta że mam zabić tych strażników. Wyręczyłem się Cordem (ma się te znajomości
tongue.gif
) i nie mam żadnej opcji dialogowej. Odprowadziłęm mu Malaka i nic. Jestem Łowcą Smoków i NIC. Piszę tego posta aby ci powiedzieć Sługo Kruka że nie masz buga ani nic. Moim zdaniem jest to niedopracowanie ze strony twórców gry (zapomnieli zmodyfikować tego qesta pod kątem NK i została tylko możliwość znana z G2).
Pozdrawiam!!!
 

Orkrist

New Member
Dołączył
10.2.2006
Posty
17
Dawno nie grałem w Gothica , wiec jak cos pokrece to sie usprawiedliwiam
wink.gif


Moim zdaniem to nie jest bug, tylko gdzies w srodku zle zagrałes, mi zawsze udawało sie zrobic wszystki questy. A żeby go przekonac to musisz;
-zabic straznikow
-przyprowadzic Malaka
-zatrudnic Wilka zeby strzegł jego włości(przed smoczymi zebaczami)

Wtedy powinien sie zgodzic, bedziesz juz wtedy miał druga profesje wiec bedziesz mial restekpa
biggrin.gif
i tak powinno sie to skonczyc, pozniej wizyta u Balthazara i koniec

A jak koniecznie chcecie ukonczyc questa to grajcie od nowa
 

donald

New Member
Dołączył
11.1.2006
Posty
7
QUOTE (Orkrist @ 01-03-2006, 10:17) Dawno nie grałem w Gothica , wiec jak cos pokrece to sie usprawiedliwiam
wink.gif


Moim zdaniem to nie jest bug, tylko gdzies w srodku zle zagrałes, mi zawsze udawało sie zrobic wszystki questy. A żeby go przekonac to musisz;
-zabic straznikow
-przyprowadzic Malaka
-zatrudnic Wilka zeby strzegł jego włości(przed smoczymi zebaczami)

Wtedy powinien sie zgodzic, bedziesz juz wtedy miał druga profesje wiec bedziesz mial restekpa
biggrin.gif
i tak powinno sie to skonczyc, pozniej wizyta u Balthazara i koniec

A jak koniecznie chcecie ukonczyc questa to grajcie od nowa

Ja też niemoge wykonac tego zadania.
Nieprawda bo zrobiłem tak żę wziołem od torlofa zadanie ze złotem sekoba i jak zostałem najemnikiem to torlof dał mi zadanie zabicia strażników,zabiłem ich ale nie było opcji dialogowej o pastwisku(miałem to zadanie w dziennkiku)więc w trzecim rozdziale przyprowadziłem malaka i zatrudniłem wilka i nadal nie było opcji dialogowej o pastwisku!Więc tego zadanie nie da się wykonac.
Ja też niemoge wykonac tego zadania.
Nieprawda bo zrobiłem tak żę wziołem od torlofa zadanie ze złotem sekoba i jak zostałem najemnikiem to torlof dał mi zadanie zabicia strażników
dry.gif
,zabiłem ich ale nie było opcji dialogowej o pastwisku(miałem to zadanie w dziennkiku)więc w trzecim rozdziale przyprowadziłem malaka i zatrudniłem wilka i nadal nie było opcji dialogowej o pastwisku!Więc tego zadanie nie da się wykonac.
sad.gif
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Bardzo chętnie zacząłbym grę od nowa, ale jak miałem ten problem byłem w rozdziale "Polowanie na smoki", więc to spory kawał drogi (zadanie przyjąłem w...chyba III, a polowanie to IV). Tego zadania w Nocy Kruka wykonać się nie da, bo, jak powiedział chery, zadanie nie zostało "zmodyfikowane" do dodatku. W każdym razie: odpowiedź na pytanie uzyskałem. Dzięki serdeczne i pozdro!

Ps. Temat można zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom