Za Co I Kim Byl?

Status
Zamknięty.

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
Jak myslicie za co Bezimnienny poszedl za bariere, kim byl wczesniej gdzie mieszkal w Khorinis czy na kontynencie, czym sie zajmowal??

Nie wiem czy byl taki temat, szukalem, jak byl to go zamknijcie.

I jeszcze moze mnie ktos oswiecic gdzie jest jakis regulamin/kodeks forum?
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Z tego co ja wiem to bezimienny trafił za bariere za jakies wmiare lekkie przestępstwo. Możliwe ze sie popił z jakimś ważnym obywatelem?? Albo za kłusownictwo to też jest mozliwe. Według mnie wcześniej był najprawdopodbniej jakimś myśliwym wątpie zeby był farmerem. Nie sądze żeby żył na wyspie Kohorinis ponieważ został zrzucony za bariere 2 miesiące przed wydażeniami z G2 wcześniej miesiąc przesiedział w ciemnicy więc po trzech miesiącach chyba by ktoś pamiętał, a na całej wyspie nikt go nie zna więc chyba żył na kontynęcie.

Wsumie to ja tez nie wiem gdzie jest regulamin przed zmianami było go bardzo łatwo znaleść ale teraz....
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Mi się wydaje że bohater mieszkał na kontynęcie i był jakims włóczęgą ponieważ nie usiedział by w jednym miejscu długo .Być może pobił się z kimś albo coś zwiną i wrzucono go do koloni.A w khorinis nie mógł mieszkac ponieważ ktos napewno by go pamietał oprócz sędziego i pyrokara
 

G-cab

Member
Dołączył
8.12.2004
Posty
35
Bezimienny zostal skazany za bojke bo z jakims najemnikiem(chyba z Bulkiem) o tym rozmawial. Poza tym nie mogl zyc ani w Khorinis, ani na kontynencie. Pomyslcie gdyby nasz hero zyl na kontynencie to:

1 wiedzielibysmy jak sie nazywa
2 jakbysmy kogos spotkali to gadka byla by taka
-czesc Zenek, kupe lat!
-Romek, to ty! Nie poznalem cie!
-i tak dalej.....
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Bezimienny zostal skazany za bojke bo z jakims najemnikiem(chyba z Bulkiem) o tym rozmawial. Poza tym nie mogl zyc ani w Khorinis, ani na kontynencie. Pomyslcie gdyby nasz hero zyl na kontynencie to:

1 wiedzielibysmy jak sie nazywa
2 jakbysmy kogos spotkali to gadka byla by taka
-czesc Zenek, kupe lat!
-Romek, to ty! Nie poznalem cie!
-i tak dalej.....

Prawda gadaliśmy ale nie z najemnikiem tylko łowcom smoków ale za taką bujke to tamten był ścigany a nie bezimienny tylko bez powiedział z kąd ja to znam i to wszystko. Kontynent nie ma nazyw poprostu jest kontynentem i wszystko. Nie wiesz czy nie będzie taiej rozmowy jak trafimy na kontynent wkońcu tam jeszcze nie byliśmy!! Może tam nas ktoś rozpozna!!
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bezimienny. napewno nikogo nie zabił i trafił za jakiś lekki wybryk(bójka) za bariere. Kim był? Dziwne ale nie wiem być może jakimś mysliwym albo może kimś kto zajmuje się walką wrecz albo cos nie wiem. A może drwal
laugh.gif
No a gdzie mieszkał to chyba napewno na Kontynencie ponieważ on nie jest człowiekiem który mógł by mieszkac w Khorinis
biggrin.gif
 

Lord_Beregond

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
24
Mym zdaniem został skazany może za jakąś bójke albo został wrobiony w morderstwo czy coś w tym stylu. A co do miejsca zamieszkania to mym był jakimś włóczęgą na kontynencie.
 

LEWIATAN

Member
Dołączył
4.10.2004
Posty
109
QUOTE (Kacperex @ 03-05-2005, 16:36) Bezimienny. napewno nikogo nie zabił i trafił za jakiś lekki wybryk(bójka) za bariere. Kim był? Dziwne ale nie wiem być może jakimś mysliwym albo może kimś kto zajmuje się walką wrecz albo cos nie wiem. A może drwal
laugh.gif
No a gdzie mieszkał to chyba napewno na Kontynencie ponieważ on nie jest człowiekiem który mógł by mieszkac w Khorinis
biggrin.gif

nie wiadomo za co bezimienny trafił do koloni może wlaśnie był seryjnym mordercą polującym na bezbronne obywatelki
biggrin.gif
taki tamtejszy kuba rozpruwacz. i na pewno nie mieszkał w khorinis ani w okolicy bo jak już była mowa nikt go nie zna oprucz dawnych znajomych z kolonimożliwe że właśnie przybył z kontynentu
niczego nie można wykluczyć
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE nie wiadomo za co bezimienny trafił do koloni może wlaśnie był seryjnym mordercą polującym na bezbronne obywatelki taki tamtejszy kuba rozpruwacz

Wiadomo napewno że nie trafił tam za morderstwo poniewaz twórcy w wywiadach mówili że bezimienny trafił do koloni za jakieś lekkie przestępstwo a to wyklucza mozliwość tego że był mordercom.
 

klingu

New Member
Dołączył
18.3.2005
Posty
3
A moim zdaniem trafił do kolonii, bo nie płacił podatków - nie miał za co. A mieszkał pewnie na kontynencie
smile.gif
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
beziimienny nigdzie nie mieszkał tylko innos go zesłał na ziemie i on sobię zył w lesie aż go dorwali starżnicy i wywyiżli do khorinis
taka opcja tesz jest możliwa
Albo żył na wyspie gdzie nie rozdają imion
huh.gif
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Mi się zdjae że mieszkał na kontynęcie na własną rachube bo go rodzice porzucilui i nie dali mu imeinia jest takim jakby Bękartem.Mieszkał se w lesie i go dorwali straznicy albo coś ukradł w mieście bo chchiał jeść albo nawet zabił kogoś pod jakimś pretekstem.
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
czytałem gdzieś wywiad z twórcą gothica 1 i powiedział że beezimienny to postac pełna tajemnic i narazie się nie okazało za co poszedł za bariere. Ale w którejś części ma otym być może w trójce tego nie wiem. Nie pamiętam jak się zazywała strona ale na tej stronie tutaj jest do niej link
cool.gif
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
napewno sie jakos nazywa, ale sobie juz zapomnij
smile.gif
smile.gif
smile.gif


na pewno nie byl morderca bo by sei znal, troche na walce, a na pocztku mial powiedzmy ... male dows. w walce
wg mnie byl farmerem i raz poszedl sie schlac, i doszlko do bojki,
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE (Haldir @ 04-05-2005, 17:22) napewno sie jakos nazywa, ale sobie juz zapomnij :) :) :)

na pewno nie byl morderca bo by sei znal, troche na walce, a na pocztku mial powiedzmy ... male dows. w walce
wg mnie byl farmerem i raz poszedl sie schlac, i doszlko do bojki,
Nie mógł być farmerem. KIedy chcemy znaleźć pracę na farmie zadają nam pytanie
-"Co wiesz na temat rolnictwa?" [czy coś w tym stylu],
-"A co tu wiedzieć?",
-"No to się nam raczej nie przydasz"

Wierność rozmowy nie jest pełna ale wiadomo o co chodzi.

Po całej postaci NN widać, że to zwykły cwaniaczek i menda podwórkowa i pewnie wylądował za barierą za kradzież, bądź wydupczenie o jednej za wiele :p
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Moim zdaniem Bezimienny jest napewno z kontynentu
pewnie był tam jakimś włuczęgą albo kimś w końcu nie może usiedziec
na jednym miejscu i pewnie został skazany za bujke lub zabujstwo
raczej ktoś go wkurzył a on nie da sobie w kasze dmuchać
tongue.gif
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Ja sądzę, że Bezimienny był z kontynentu i był jakimś myśliwym lub drwalem. Nie mógł być farmerem, bo nie zna się na tym i nie mógł być żołnierzem bo gdy wchodzi do Kolonii to jest słabeuszem, nie umiejącym się posługiwać dobrze bronią jedno- i dwu - ręczną. Do Kolonii trafił wg. mnie za jakąś bójkę lub coś w tym stylu.
 

paniscus

Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
375
No siema!!
Według mnie opcja, że bezimienny poszedł za zabójstwo odpada.
Uważem, że jako strażnik równowagi jak go nazwał Saturas mógł zostać wysłany z misją przez samego Adananosa, tylko że nie pamiętał i na koniec serii jak bezimienny załóżmy będzie umierał zejdzie sam Adanos i weźmie go ze sobą.
NaRka i pozdrowiena
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Moim zdaniem autoży nie podali przyczyny uwięzienia Bezimiennego aby każdy gracz mógłby lepiej utorsamić się z nim. Z takich samych przyczyn prawdopodobnie nie ma on także nadanego imienia. Czyli każdy według własnego mniemiania może wybrać sobie własną przyczynę
smile.gif
 

Ceasar

Member
Dołączył
17.2.2005
Posty
538
Według mnie Bezimienny był bardzo słabym podróżnikiem i na 100 % przybył z kontynentu (bo skąd indziej???). Był inteligentny, bo umiał przekonać różnych ludzi do swoich racji i był zdolnym uczniem, bo szybko stał się potężny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom