World Of Warcraft

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
No nie wiem gdzie wy wydajcie 100pln na 2 miesiace za globala. Już dawno tyle nie płaciłem za granie :p Właściwie nie pamiętam kiedy ostatnio zapłaciłem więcej niż 80 pln za pp.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
No nie wiem gdzie wy wydajcie 100pln na 2 miesiace za globala. Już dawno tyle nie płaciłem za granie :p Właściwie nie pamiętam kiedy ostatnio zapłaciłem więcej niż 80 pln za pp.
Ta, 75,90zł jest najtaniej, z tego co wiem.
Namka, Ty dalej na BL pocinasz?
Ja na Tarren Mill mam warka, 364 iLvl w prot. Na razie nie gram, choć konto jest aktywne.
http://eu.battle.net/wow/en/character/tarren-mill/radeghost/advanced
Brak mi tylko shouldersów z Nefariana, ale jak będę w grze to pójdę po nie. Zresztą nie rajduję zbyt dużo, w PUGach górują nooby, gildia czasem organizuje wypady na takie raidy, ale wtedy mnie nie ma/nie mam ochoty ;)
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Nigdy nie grałem na BL. Pocinam na TVC.
http://eu.battle.net/wow/en/character/the-venture-co/Uracyl/simple
Jak na razie tez mi sie nie chce grac :p
 

MadMack

Forumowy lol
Dołączył
5.5.2005
Posty
355
A ja przez jakis czas na oryginalu pocinalem. Jest ten hunterek na 85...
...ale jak juz masz full lvl to sie gra szybko nudzi.
Zreszta - WoW juz ciekawy nie jest - dawniej to gra byla epicka, bo kazdy mial jedna, gora dwie postacie to sie kazdy staral itp. i sie fajnie gralo.
Teraz kolesie maja po 3-4 postacie na max lvl - a jak spotkasz postac z niskim lvl'em to w 80 procentach jest to kolejny char kogos kto ma full lvl - i zwykle te niskie lvl'e maja epicki gear itp.
Nuda...
Czekam az wyjdzie TERA.

Pozdrawiam,
MadMack
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Moim zdaniem jak się a dobry skład do gry to na end lvlu zaczyna się prawdziwe granie. Chociaż nie wiem jak to jest na offie, ale wątpię by było inaczej niż na privach ; ) Mnie osobiście WoW już się dawno przejadł. Dostaje co chwila propozycje kupna konta na offie, ale raz że nie mam kasy, dwa byłoby mi jej po prostu szkoda na grę MMO no i po trzecie nie kręci mnie to tak jak 2 lata temu. Ile można tłuc humanoidy na raidach ;p
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Moim zdaniem jak się a dobry skład do gry to na end lvlu zaczyna się prawdziwe granie. Chociaż nie wiem jak to jest na offie, ale wątpię by było inaczej niż na privach ; ) Mnie osobiście WoW już się dawno przejadł. Dostaje co chwila propozycje kupna konta na offie, ale raz że nie mam kasy, dwa byłoby mi jej po prostu szkoda na grę MMO no i po trzecie nie kręci mnie to tak jak 2 lata temu. Ile można tłuc humanoidy na raidach ;p
Na offie mozna powiedziec jest ciut inaczej.

Teraz jest moda na zatrzymywanie expa w konkretnym celu, np. sa gildie only 60 robiace premady na 60-64 bg/raidy vanilla, zbierajace vanilla gear, itd., bez pomocy zadnej 85lvl. Tak samo na 70, kumpel byl w gildii The Illidari Council http://eu.battle.net/wow/en/guild/tarren-mill/The%20Illidari%20Council/ i normalnie robili pvp i rajdy na tbc content bez 80. Oczywiscie gear vanilla/tbc, bez heirloomow.

Co do heirloomow to jest druga sprawa. Twinkowanie. Coraz wiecej jest uber twinkow, ktorzy sa full wyheirloomowani (head, shoulders, back, bron, chest, trinket, nawet ring), z BiS gearem na ich lvl i wyenchantowani. Musze wspominac o HP rzedu 1,1k na 14 levelu? ;]

Ale ogolnie na 85 lvlu zywo jest, szczegolnie w pvp. Chociaz musze powiedziec, ze trudno znalezc jakas gildie (na Tarren Mill EU przynajmniej), ktora przyjelaby swieza 85, albo 85 ze slabym gearem. Ja sie ciesze, ze mam 364 item lvl, moze to nie duzo, ale teraz taki jest 'popularny' ilvl od ktorego wszedzie jeszcze przyjmuja i biora na kazdy raid (oprocz firelands hc oczywiscie).

Tak w ogole to sobie League of Legends zainstalowalem, ciekawi mnie jego fenomen
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Odświeżam, gra ktoś na globalu?

realm Burning Legion, nicki:

Ally:
- Daemonius - warlock
- Alhazareth - rogue

Horde:
- Radeghost - warrior

battletag Radeghost#2910

Wiem, że Nameless gra gdzieś, ale nie pamiętam nicka. :)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A jak teraz wygląda sprawa? Ktoś gra jeszcze?
 
Ja na globalu zacząłem grać niedawno, Burning Legion, Horda.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Feomathar napisał:
A jak teraz wygląda sprawa? Ktoś gra jeszcze?
 
Ja na globalu zacząłem grać niedawno, Burning Legion, Horda.
Jak gildia? Bo sobie pykam hobbystycznie też właśnie na BLu w Hordzie ;) ale bardzo hobbystycznie.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Gildia? Narazie lvluje więc jestem w byle czym żeby tylko były bonusy. Później poszukam czegoś konkretnego ; )
 
Ja też w sumie nie gram nałogowo, tyle co w tygodniu, bo weekendy zajęte często mam.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
ja sobie gram i gmuje na sunwellu :D http://sunwell.pl/
 
global mi sie znudzil, nie ma nic ciekawego do roboty. raidy te nowe mi sie nie podobaja a PvP umarlo juz dawno (ostatnio na Cata bylo normalne pvp).
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A grając na privie jest co robić? Sunwell katuje Wotlka od kilku lat, a z tego co wiem to Ty długo tam siedzisz więc nie wiem co tam jeszcze masz do roboty jako gracz. Raczej zostajesz ze względu na stanowisko ; ) W sumie sam bym spróbował się jako GM w WoWie, ale to raczej z 5 lat temu, teraz czasu człowiek nie ma tyle co kiedyś.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Gram czasem altami czy coś. Jest co robić? Jest i IMO więcej na globie z jednego względu - stary świat pre-cata. Daj spokoj, w Cata jak wbijesz 60 lvl to nie musisz juz nigdy wracac na stare smiecie. Przed Cata? Jeezu, ile miales fajnych questow, questlinow, noggenfoggery (dalej jest ale w innej formie..), questline na np. Benediction dla priesta i tak dalej.
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Grałem w to zuo xD
 
Przez 2 lata z doskoku na prywatnych serwach, potem przez pół roku na retailu, w końcu któregoś pięknego wieczora się wkurzyłem, wywaliłem wszystkie postaci, zmieniłem maila na jakiś kosmiczny i hasło tak aby nie móc się ponownie zalogować. Od tego czasu wiodę dużo lepsze życie xD
 
Niemniej grało się super, frost mage, shadow priest - ulubione klasy. Przede wszystkim ludzie jako rasa no i pvp. Zwłaszcza battlegroundy.
Było, minęło. W sumie to już nawet nie tęsknię... xD
 

TheProfesor

New Member
Dołączył
27.9.2015
Posty
9
Nigdy nie grałem, ale bardzo bym chciał :/ Niestety płacenie abonamentu mi nie odpowiada.
 
Do góry Bottom