Woodstock 2014

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
 
IxWRYKfU.jpg

 ​
Woodstock zbliża się do nas wielkimi krokami. Będzie to już 20 przystanek. Pierwszy woodstockowicz właśnie dzisiaj dotarł do Kostrzyna nad Odrą. Jeśli ktoś byłby zainteresowany line-upem imprezy, to znajdzie go pod tym linkiem http://www.wosp.org.pl/przystanek_woodstock/ktozagra . Czy ktoś z forumowiczów wybiera się na tą imprezę? Ja będę na pewno, więc można się spotkać na jakimś koncercie. Zapraszam do dyskusji :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
niestety nie wybieram sie, jakoś nie kręcą mnie takie imprezy i nigdy nie kręciły (dziwna jestem). obecnie obok mnie trwa Open'er i czuję się jakbym była pod sceną muzyczną ;)
 
mam nadzieję że na Woodstoc będzie jak zawsze klimatycznie i że będziesz sie świetnie bawić, czekam na twoją relację. być może jeszcze ktoś od nas tam się wybierze i będziecie mieli okazję na spotkanie :)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Mieliśmy z dziewczyną jechać ale idziemy na wesele 2 sierpnia i wyjazd mija się z celem :c
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Feo, a byłeś już tam kiedyś? Ja teraz jadę trzeci raz, mam nadzieję że będę mógł być tam co roku. Nie da się opisać słowami tej miłej atmosfery, która panuje podczas całego festiwalu.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ja nie byłem, ale moja luba tak i co roku molestuje mnie żebyśmy pojechali. Tylko zawsze gdy jest wood wypada jakieś wesele albo brak urlopu albo coś co przeszkadza. Za rok mam nadzieje że się uda.
 

Ertix

New Member
Dołączył
27.5.2013
Posty
10
Jako "swieży" na forum raczej jestem mało istotny, ale istnieje duże prawdopodobieństwo iż się tam znajdę :3
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Nigdy nie byłem ale od kilku lat myślę o tym coraz bardziej. W tym roku już się nie uda, urlop wakacyjny już wykorzystałem. Zapewne świetna impreza, mam nadzieje, że kiedyś będę na takim festiwalu. Mam pecha, bo ode mnie jest wszędzie daleko, jechać samemu przez całą Polskę pociągiem, trochę nie wesoło. 
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No to zbierz grupę znajomych i razem jedźcie, takie podróże pociągiem dostarczają wielu ciekawych wrażeń ;)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
I tu właśnie pojawia się problem. Jedni nie czują klimatu takich imprez innym muzyka się nie podoba, tamten ma rodzinę, ten nie dostanie urlopu a kolejny nie ma kasy. Nie ma rzeczy nie możliwych ale ciężko by mi było zebrać ekipę. Gadałem kiedyś z kumplem o tym. Mówił, że on by na pewno nie pojechał, że syf, że ćpuny i takie tam. Ludzie nie byli a gadają ale swoją drogą, trzeba to czuć i lubić takie akcje. Ja bym się odnalazł ale cóż oby kiedyś... 
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
I jak, był ktoś? Podobno pobito rekord i było aż 750 tys :>
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Byłem, podobno w zeszłym roku też było 750 tys. :) . Impreza świetna jak zwykle.
 

psyched

Nazzi Oko
Dołączył
23.2.2014
Posty
557
Powtarzam tylko to co przeczytałam w internetach.
Jak masz jakieś zdjecia to się pochwal, nie krępuj się! ;p
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Nie miałem czasu na robienie zdjęć, mam jedno:
10483823_506435882820245_6987056860097964094_o.jpg
Takie tam z obcym.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Muzyka raczej kompletnie nie w moim klimatach ale...
 
ponoć impreza sama w sobie mega, głównie chodzi mi o męskie aspekty imprezowania. Romek, jak to z twojej perspektywy wyglądało. Bo słyszałem już rożne historie, a to, że zaruchać tam łatwiej niż dłubnąć w nosie, a to, że koleś 3 dni pił tylko z dolewek piwa od ludzi itp. 
 
Do góry Bottom