wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
Np. oręż ktury wykuto z ognia cały czas sie pali. Dobry pomysł no nie, fajnie by to wygłądało, albo runa ktura tworzy taki miecz 8) .
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
QUOTE Mogli by dać w Gothic III strzelby na proch
biggrin.gif


W czwórce dali by już do zestawu granaty, a w piątce bombe atomową i wszyscy byli by hepi. Strzelby to najgorsze rozwiązanie dla nowych broni w gothica, ponieważ zepsułyby totalnie piękny, średniowieczny klimat...
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
to co ja bym chciał w gothic 3 to jest nie do opisania!!bez dwóch zdań-->wszystko co możliwe w świecie fantasy
 

Shardzik

New Member
Dołączył
27.11.2004
Posty
27
Ja bym tam chciał żeby w multi, było tak, że jest duużo serwerów różnych, bo pomyślcie sobie serwerek, oszczędny bezpieczny, a na nim z całego świata dwa miliony osób, wszędzie pełno ludu, lagi, lagi, i lagi, nie ma sie jak ruszyć, ciągle komunikat 'utracono połączenie z serwerem' i źle... tak więc żeby było duużo serwerów (w tym polski) i dużo pokoi w tych serwerach (np jak w kurniku, Żeby nie bylo przeludnienia
biggrin.gif
) Ciągle hunty na smoki
smile.gif
i krzyki 'Sell Bandit boots only 20K' ups, nie ta gra???
A jednak!!
biggrin.gif
:D

__________________EDIT___________________
Jeszcze coś dodam, fajnie by było żeby Bez i inne postacie miały lepszą umiejętność gestykulacji rozmowy, wyprost łokcia w przód, czy rozchylenie rąk, i ruszanie głową znamy, mimika twarzy tez pozostawia wiele do życzenia, Fajnie też, jakby można było przygotowywac potrawy, chociażby "gotwane mięso" zrobiło by się jakby się wrzuciło surowe do kotła,
 

Lord Krzychoo

New Member
Dołączył
6.12.2004
Posty
24
Fajny pomysł do GOTHICA III

Jabym chcial zebysmy jeszcze jak juz bedziemy na kontynencie wrocic do khorinis np saturas sie teleportował do nas i mówi ze grozi im wielkie niebezpieczenstwo a my dawaj do Khorinis a tam smoki i srebrne cieniostwory i jakies duchy potworow i takiej tam fajne stwory
smile.gif
a także zeby mozna było mieć jakis srodek komunikacji np.:jazda na smoku,cieniostworze albo jakimś innym fajnym potworze
smile.gif
albo na jakimś koniu czy krowie nawet by mnie ucieszyła jazda na owcy
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
To byłby wtedy fullwypas
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
przydałoby sie jeszcze moze nieraz odrobe humoru i taka fabuła ze jak wciągnie to już niepopuści aż do konca gry
smile.gif
smile.gif
 

Generał Lee!

Member
Dołączył
7.12.2004
Posty
37
Gothic III

Ja się zgadzam ze powiny byc konie albo ine zwierzeta niewadomo co wymysla moze bedzie to zebacZ?A ograniczenia ekwipunku też powiny byc bylo by super widzal ktos filmik z scierwojadem w G3????????
Ja widzalem fajny!!I powina byc oczywiscie jaks torba cos takeigo powiny byc jesazcze wozy z koniami.No i jeszcze wazna zecz zeby czeba bylo calyczas klika posiłko dzienie jesc!I pić oczywiscie też.Żeby zone mieć i dzieci!
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Genrał radze kup se The Sims
biggrin.gif
. A ostatnio była informacja, że ekwipunek dalej będzie nie ogranioczony. Dla nie to dobrze bo w morrowindzie dobijało mnie to ja wziołem kilka siekierek a tu już przeciążenie. Co prawda jest to mniej realistyczne ale to jest Gothic i lubimy go za to jaką grom był i niech sie nie upodabnia do innych.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Ja myśle że nic się nie powinno za bardzo zmieniać - można wprowadzić drobne korekty ale po co od razu broń palna :?: :roll: To jest Gothic a nie Napolen's party ( chyba nie ma takiej gry ale co tam ...
laugh.gif
). Jeśli chodzi o transport to mi wystarczyłyby runy teleportacyjne i to nie dostępne od początku gry, bo fajnie byłoby iść sobie kilka godzin przez lasy i pustynie. Twórcy i tak pewnie tworzyliby takie zadanie, żeby na początku dopuki nie będziemy mieć tej runy za daleko i za często nie podróżować. Ale w ostateczności zgodze sie na konie...
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Konie to dobre rozwiązanie to jeszcze by nie zepsuło klimatu gothica broń palna to był by kolosalny błąd. Ale i tak wiadomo, że nie będzie planej broni.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Lord Krzychoo

New Member
Dołączył
6.12.2004
Posty
24
Moje marzenie związane z Gothiciem

Ja jeszcze bym mile widział jak by do Gothica 3 były dodane jakieś fajowskie dodatki typu karty do gry z postaciami z Gothica.A co do zasad mogło bybyć tak jak w grze tylko wszystkie parametry byłyby napisane na kartach,a dodatkowe potwory i umiejątności moznabybyło kupowac z 5-15 złotych w sklepiku wirtualnym www.Gothic.g4ce.pl albo w zwykłym kiosku emp_ku czy czymś takim:)
smile.gif
smile.gif
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
No dobra :!: :!: :!: z tą brońą palną to przesadziełem :!:
Chciałbym żeby w Gothicu III można by było pogadać z jednym z trzech bogów w cztery oczy
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
ciekawe jak by wyglądali
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Lord Black

New Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
29
ja bym chcial osobny tryb ktory da mozliwosc normalnego zycia w czasie gothica ze bezio wykonuje swoje zadanie a wy jestescie zwyklym szarym czlowieszkiem ktory utrzymuje rodzine dba o reputacje zbiera na dom ma robote idzie na wojny z orkami i takie tam pierdoly ale tylko jako dodatkowy tryb ale to nie bedzie mozliwe
 

Lord Wolfenstein

New Member
Dołączył
30.10.2004
Posty
29
Gothic 3

Mam nadzieje ze autorzy gry nas nie zawioda i podtrzymaja wypasiony klimacik z G1 i G2 !!! Pozatym bardzo kcialbym aby w G3 byl multiplayer w ktorym mozna byloby stworzyc wlasna postac itp. :twisted:
 

Zelda

Member
Dołączył
3.12.2004
Posty
71
moje bardzo skromne zdanie :D

Ja mam podobne ze tak się wyrażę poglądy jak Vampek(tak jak w Morrowindzie.Tak jak w morrowindzie...)

:arrow: Świat w morku był ogromny i dobrze by było żeby w g3 był równie duży (albo jeszcze większy)
:arrow: Więcej zbroi,broni i tak dalej.No bo kurde w g2 i g1 jest tego...mało :]
:arrow: Więcej potworków
biggrin.gif
.Np. w morrowind wchodzisz do wody a ty zębacz czy tam dreugh cię napada,w powietrzu lataja skrzekacze i tak dalej
smile.gif

:arrow: Ograniczenie ekwipunku.No bo w sumie głupio się gra,jak masz 4 pancerze,20 mieczy i jakieś grzyby
biggrin.gif
i sobie biegasz swobodnie
tongue.gif

:arrow: domek!(co wiąże się z powyższym).No ale bez przesady.
:arrow: jestem przeciwko jakimkolwiek ulepszeniom w stylu "żona" bo to by zupełnie psuło grę (nie wspominając już o mężu
tongue.gif
)
:arrow: więcej gildi
biggrin.gif

:arrow: klimat tak jak z g1
biggrin.gif

:arrow: grafika lepsza (tylko żeby mój biedny komputer to wytrzymał:>)
No to na tyle.
Kurde na myśl o morku coś mnie ściska :>Ah ten sentyment :DAh oh aqh
biggrin.gif
 

windoo

Member
Dołączył
25.12.2004
Posty
277
Gothic 3

Z tego co słyszałem gothic 3 będzie miał świat o 6x większy i zostaną poprawione wszystkie błędy z poprzednich serii a wg mnie nie było ich zbyt dużo. I bohater na początku gry nie będzie nowicjuszem tak jak na początku drugiej części.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja bym chciał:
:arrow: Większą przestrzeń(i bedzie ona)
:arrow: Wiecej broni(Tez bedzie)
:arrow: Jeszcze jeden bóg
:arrow: Możliwość zejścia na zła drogę ciemności
:arrow: Miec jakiegos kompana
:arrow: Zeby była dłuższa i grać w nią by trzeba było 500 h
:arrow: No i żey nie zmienial swojego klimatu bo przecierz za to go kochamy no nie?
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif
 

Misterio

New Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
10
Szczerze...

A ja powiem szczerze, że chciałbym, żeby Piranha Bytes nas zaskoczyło czymś ciekawym. Gothic III napewno będzie niemrocznym przedmiotem pożądania, jeśli będzie coś niebywałego, niewyobrażalnego, fantastycznego...
smile.gif
Przecież wiemy na co stać PB! :wink:

PS: Ale fakt chciałbym, żeby było tam więcej możliwości podczas rozmowy! :twisted:

[ : Wto Gru 28, 2004 11:18 am ]
[smiley poster=zwinker:84ee6dd9fc]PB rule![/smiley:84ee6dd9fc]
 

Vonlanthen

New Member
Dołączył
29.12.2004
Posty
19
mysle ze nowemu gothicowi potrzeba więcej filmów lepszej jakości, nowych stworów, ludzi i zbroji, walki z tarczą jazdy konno, ograniczonego ekwipunku i potrzeby uzupełniania wody
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom