wizje Gothic 3

Status
Zamknięty.

Malak

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
28
Ja chciałbym na przykład zostać przybocznym króla jakiegośtam, nie koniecznie Rhobara, albo żeby były ruchome piaski, co nie dają szansę na wyskoczenie i troche obrażeń i koniec. Trzeba by mięć około50-60 siły i zwinności(zręczności), żeby z nich wyjść. PB mogła by też zrobić, że np. jak atakuje nas troll, to czasami rozrywa nasze ciało nqa kawałki. Fajnie by było, ale zajełoby to dużowięcej czasu na zrobienie gothica, a szkoda
biggrin.gif
 

Deru

New Member
Dołączył
16.11.2005
Posty
9
No a ja bym chciał tak

- Walka dwoma mieczami ( co chociaż jest już pewne )

- Jazda Konno ( tylko , że wymagania pójdą w górę )

- Wciągającej Fabuły

- Super początkowego filmiku

- Żeby Bezia wygląd za bardzo się nie zmnienił

- Aby było można brać udział w wojnach z orkami ( tak jak jest na trailerze E3 )

- Nowe gildie takie jak piekarz , gladiator , kowal itd .

- Aby były różne zakończenia gry

Niechciał bym

- Aby zbroje można było kupywać na części
 

Azgalor

Member
Dołączył
30.1.2006
Posty
45
To tak mi przede wszystkim zależałoby na szczegółach, bo one są podstawą sukcesu. Chodzi mi mianowicie nie tylk o dopracowaną grafikę i świetną klimatyczną muzę, ale też jakieś księgi, listy i inne śmiecie, z których dowiadywalibyśmy się o wydarzeniach nawiązujących do poprzedniej części. Po mojemu miło by było natrafić na przykład na barda, który opowiadałby o przygodach piratów pod przewodnictwem nieustraszonego Grega, i takie tam pierduły.
Kolejną rzeczą są smoki, a przynajmniej jeden musi być obowiązkowo. Niekoniecznie tylko do zabicia, mógłby jakieś questy dawać albo co. Chodzi mi tylko o to że chciałbym zobaczyć jakby wyszedł smok panom i paniom ( w końcu równouprawnienie, ech) z PB przy grafice G3.
Ostatni pomysł to płaszcze różnej maści, żeby tak dziarsko powiewały. Mogły by też świadczyć o naszej pozycji społecznej. W każdym bądź razie mogłyby być tylko po to żeby fajnie wyglądać. Mi tam to wystarczy.
 

Kolega Xardasa

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
23
Ja bym chciał (zawsze się taki początek zaczyna
biggrin.gif
) żeby był multiplayer, zarąbista grafika, jeszcze więcej "gotyckiej" muzyki (fajne są jak główny bohater walczy
rolleyes.gif
) wciągającego klimatu, dobrej fabuły gry nowych ras, nowych czarów i broni.
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
Chciałbym aby była możliwość uczestnictwa w większych i mniejszych bitwach. Naprzykład żołnierze króla vs Orkowie albo między dwoma zwaśnionymi książętami. Na początku gry (gdy bylibyśmy na przykład strażnikami miejskimi) stalibyśmy w szeregu razem z innymi dzielnymi wojownikami. A później jak byśmybyli rycerzem to stalibyśmy obok generała (albo sami bylibyśmy generałem) na koniu (marzenie). A propos generała, moglibyśmy mieć do dyspozycji kilka prostych strategicznych poleceń (tak jak w Star Wars Republic Commando lub Medal of Honor Pacific Assault). Rekrutacja do takiej bitwy odbywała by się w taki sposób: dowiadujemy się że hordy Orków nadciągają do stolicy, wtedy idziemy do swojego przełożonego i dowiadujemy się kiedy odbędzie się bitwa, on sie nas pyta czy chcemy wziąć w niej udział, odpowiadamy twierdząco a on mówi że jak będziemy przygotowani to mamy się do niego zgłośić, no wiec zaopatrzeni w nowy oręż i sporą ilość eliksirów leczniczych idziemy do przełożonego i mówimy że jesteśmy gotowi, w tym momencie pojawia się ekran wczytywania i pojawiamy się już ustawieni na polu bitwy, po około 30 sekundach następuje sygnał do ataku i biegniemy razem z towarzyszami na tych paskudnych Orków. Gdy nie zginiemy i przyczynimy się do wygranej (a nie schowamy się za najbliższym drzewem) wszyscy wydają okrzyki radości i powracamy do przełożonego po zapłatę i wracamy do codziennych zajęć
smile.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Wolę nie myśleć, jak taka bitwa wpłynęłaby na wymagania.
 

Kolega Xardasa

New Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
23
Spoko. Trzeba po prostu zmniejszyć widoczność, żeby gierka się nie zacinała
biggrin.gif
Chyba, że się ma dobry komputer. Nie mogę się doczekać kiedy będę miał Gohic'a III...
tongue.gif
Może tak, może nie zobaczymy.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Dzisiał wszedłem na Play.com.pl i jak zwykle przegladałem wychodzące gry i zobaczyłem Gothica 3 z datą premiery 20.06.2006. Mysle, że jest to bardziej prawdopodobna data premiery, oczywiście jeśli CDprojekt wzioł się porządnie za spolszczanie. Piszcie co o tym myślicie, czy to może być prawidłowa data premiery Gothic 3 (dużo osób własnie tak przypuszczało, że będzie to czerwiec)
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Hmm według mnie, nie jest to prawdziwa data premiery potwierdzona przez PB. Moim zdaniem Play zrobił tylko taki chwyt reklamowy, aby przyciągnąć troche klientów.
wink.gif
Wiele sprzedawców tak robiło, a potem daty były przesuwane. Wszystko najprawdopodobniej okaże się na targach E3 w maju, bo wtedy pewnie chłopaki z PB potadzą datę premiery.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
QUOTE Dzisiał wszedłem na Play.com.pl i jak zwykle przegladałem wychodzące gry i zobaczyłem Gothica 3 z datą premiery 20.06.2006.
Ehh... Moim zdaniem nie ma szans na wydanie gry w Polsce przed IV kwartałem 2006 r. Dlaczego? Np. dlatego, że nawet jeszcze nie ma demka Gothica III po niemiecku...
Nawet jeśli w Niemczech gra wyjdzie tuż po E3 (czyli czerwiec - lipiec), to mając przykre doświadczenia z Nocą Kruka (8 miechów tłumaczyli
dry.gif
) nie spodziewam się zbyt szybkiej premiery GIII w naszym kochanym kraju.
Poza tym, wychodzę z dewizy "lepiej później, ale lepiej", więc trzeba uzbroić się w cierpliwość, panowie...
tongue.gif

BTW: Mi i tak GIII nie pójdzie, więc mnie nie obchodzi, czy wyjdzie za 3 miesiące, czy za pół roku, a może później.

QUOTE Wszystko najprawdopodobniej okaże się na targach E3 w maju, bo wtedy pewnie chłopaki z PB potadzą datę premiery.
Jeżeli po E3 znów niczego się nie dowiemy, to premiera GIII tak szybko nie nastąpi.
Pozdrawiam.
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
Premiera trojki w polsce powinna byc w maju(tak mysle tylko ze 2007)
tongue.gif

A co ja bym chcial z 3 czesci?Tylko paru rzeczy:

-wykuc wlasna zbroja na czesci

-zrobic sobie luk albo kusze(oczywicsie umiejetnosz do tego)
tongue.gif


-oraz zostac nekromanta(i zrobic sobie wieze
smile.gif
)

To wszystko czwgo bym chcial od G3
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Hmm ja w nowym Gothicu chciałbym przede wszystkim, aby była możliwośc posiadania takiej swej kryjówki (kto grał w Morrowinda ten wie.
wink.gif
). Było by to miłe urozmajcenie, a przy okazji można by tam składować swoje kolekcje przedmiotów (w Morrowindzie miałem tą kolekcje bardzo pokaźną). Oraz również przydatna była by możliwość robienia zbroi, kusz oraz strzał z przedmiotów składawych, czyli naprzykład na strzały musielibyśmy mieć ileśtam kawałków drewna, rudy i piór.
smile.gif
 

Celder_Nekromanta

New Member
Dołączył
9.2.2006
Posty
14
Ja natomiast chciał bym aby morzna było sie odwrócić od głównego wątku. Iść w las, wybudować chatę rąbać drzewa, polować, robić łuki miecze, i po prostu urządzać sobie mieszkanko. Potem wchodzi się do miasta i może przyjaźń z jakąś obywatelką dzięki której dom musiał by być większy jak by sie wprowadziła i jak by Bezio się ożenił. Bardzo bym się też cieszył gdyby można pełnić rolę samotnika - nerkomanty. To co teraz powiem to będzie mnie wkurzało jeśli tak będzie. Nosorożce biegną i na chctę!!! Bum po chacie. To było by złe. Nie lubie odnawiać żeczy. Można by było też znaleść kopalnie rudy przywołać kilku ludzi do roboty a potem zrobić niespodziankę królowi Rhobarowi 2.
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Bardzo ciekawe macie pomysły. Na szczeście w większości nierealne... Na przykład budowanie chaty w lesie. A co do moim życzeń, to zauważyłem (szczególnie w G2), że każdy spotkany człowiek, nieważne czy sędzia, chłop, najemnik czy zbój gada jak filozof, np. jeden z łowców smoków powiedział, że widział "czerwoną łunę światła wyłaniającą się z..." - ludzie! Przecież to jest jakiś prosty człowiek, który pewnie podstawówki nie skończył, a nie profesor Miodek. Ale to nie jest najwazniejsze. Według mnie klimat kolonii był niezwykły przez niewielki obszar, w jakim graliśmy. chcecie, żeby świat był duuuużo większy? ok, ale bez koni (pomysł z długim chodzeniem po lesie i spanie pod drzewem jest bardzo dobry). Konie trochę według mnie psułyby ten efekt. Runy i mikstury szybkości chyba wystarczą. W grze powinno sie zmienić grafę, potwory (w małym stopniu) i możliwość ukończenia gry bez dołączenia do żadnej gildii ( to by była bardzo istotna zmiana). Fabuła na poziomie G1 i może trochę zagadek i będzie gierka idealna
biggrin.gif


Pozdrawiam.
 

Cordex

New Member
Dołączył
12.1.2006
Posty
10
Chciałbym aby w G3 byli normalni orkowie a nie włochate małpy. Tarcze nowe bronie i kobiety lekkich obyczajów do wynajęcia i może własna dziewczyna. Nie podoba mi się też grafika w G3. I ma za duże wymagania.Chciałbym żeby grafika z G2 była lekko ulepszona i dodana do G3.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom