Wielki powrót

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4784
"Jedno forum odmieniło losy wielu setek, ale zapłaciło za to wysoką cenę..." - Xardas

10169252_661311230582871_3152253580945051959_n.png
"Jest słabe i wiele zapomniało, ale żyje..."


Parafrazując wszystkim znanego nekromantę, mamy przyjemność przywitać się z wami po dłuższej przerwie.
Forum miało wiele problemów już od paru lat, a w ostatnim czasie było wyłączone, jednak po wielu godzinach
żmudnej pracy, eksperymentów z różnymi skryptami i przelanej krwii, stoi przed wami w takiej oto formie.

Jeśli ktoś jeszcze pamięta o nas i sprawdza od czasu do czasu co tu się dzieje, to dziękujemy z całego serca
za pamięc. Możecie rozesłać link do znajomych. Nie oczekujemy cudów związanych z aktywnością, czasy
się zmieniły, a social media skutecznie wyparły fora tematyczne, wiemy o tym. Jednak liczymy na to,
że stara gwardia popędzana nostalgią przynajmniej wpadnie się przywitać z kolegami.

Pozdrawiamy, ekipa Gothic Up

Teraz pare spraw technicznych. Forum po przeniesieniu na nowy skrypt nie obsługuje nazw wyświetlanych użytkowników w ten sposób jak miało to miejsce na IPB, więc zostają wam wasze nicki. Można również zalogować się za pomocą e-mail. Jeśli nie pamiętacie hasła, można je zresetować. W ostateczności założyć nowe konto, a potem scalę je ze starym. Jeśli ktoś chciałby wrócić do swojego starego nicku, wystarczy że wspomni o tym, a ja w wolnej chwili to poprawię. Na pewno istnieją jeszcze inne bugi, których nie udało mi się wyłapać, dlatego śmiało je tutaj zgłaszajcie.

Co tu dużo pisać, co tam u was słychać?
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Niewiarygodne, nie sądziłem, że napisze jeszcze jakiegoś posta na forum. Jak widać udało się. Fajna sprawa, że Wam się chciało to ożywić haha. Teraz trzeba to przejrzeć i powspominać stare dobre czasu. ;)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
od 2006 roku tutaj, dziś już jako prawie 28letni, żonaty facet ;D welcome back.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ciekawe ile osób zawita na odnowione forum i ile z nich zostanie na trochę dłużej :) fajnie was znowu czytać, gdzieś tam w tyle głowy/serca brakowało naszego forum.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
O, kurde! Jakieś przyciąganie! Dosłownie od paru dni myślałam o Gothic Up, w końcu mi się przypomniało teraz siedząc przy kompie, wchodzę, a tu taka niespodzianka.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4784
Przyjemnie się czyta wasze wiadomości po tych wszystkim trudach związanych z postawieniem tego na nogi. Widać, że nie były one daremne!
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
oczywiście że nie ;D kto wie, może kiedyś wszystkie społecznościówki szlag trafi i fora internetowe wrócą do łask ;D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
Bardzo realne ze fora wroca do lask.
Ekhm okaze sie ze to dla naszych dzieci albo wnukow szykujemy podworko xD


Btw Romek swietna robota. Dziekuje :*
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Dzień dobry,
Chciałem się przywitać, po dłuższej przerwie. Nie wiem, czemu mam taki nick, ale wcześniej miałem Karpielek. Pozdrawiam gildie Wojowników oraz Zakon Św Miecza. Mam nadzieję, że pamiętacie.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
osz kurde, no pewnie że pamiętamy ;D ile Cię tutaj nie było ?;D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4784
Dzień dobry,
Chciałem się przywitać, po dłuższej przerwie. Nie wiem, czemu mam taki nick, ale wcześniej miałem Karpielek. Pozdrawiam gildie Wojowników oraz Zakon Św Miecza. Mam nadzieję, że pamiętacie.
Oczywiście, że pamiętamy. Fajnie, że wpadłeś odwiedzić stare śmieci ;)
 
Do góry Bottom