Wiedźmin2.net Zaprasza!

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
wiedzmin2-net-banner-468x60.jpg


Portal Wiedźmin2.net składa się ze strony głównej oraz forum. Jesteśmy małą, lecz prężnie rozwijającą się społecznością. Na portalu codziennie można znaleźć newsy dotyczące Wiedźmina 2, zaś na forum panuje miła i przyjacielska atmosfera. Nadal poszukujemy również kilku redaktorów.

Jeśli interesujesz się Wiedźminem, chcesz znać najnowsze wieści i spędzić czas z konkretnymi ludźmi to zarejestruj się na:

Forum Wiedźmin2.net

Gwarantujemy dobrą zabawę i konkretne zaplecze ze strony administracji forum :)
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Mam problem , nie mogę się zarejestrować,wyskakuje mi "inavlid form" i jest tylko opcja odśwież ,ale ona nic nie daje
A chciałbym się zarejestrować
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
A na pewno rejestrujesz się na forum? Na portalu nie można zakładać kont, komentarze dodaje się z poziomu Gościa. Nie wiem co jest grane, ale spróbuję coś z tym zrobić. Napiszę do Jarka i może sprawa się wyjaśni.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Tak ,na forum :lolface:
Po wciśnięciu zgadzam sie wyskakuje ten błąd
Sprawdzałem na Chromie ,Mozilli i Explorerze
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
No kurde, ja się zarejestrowałem tam już jakiś czas temu i wszystko śmiga bez żadnego problemu.
A co redktorzy mają do pracy ?
A domyśl się co robi redaktor.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
A co robią redaktorzy na tym portalu? ;) Oczywistym jest chyba, że zajmują się pisaniem artykułów dotyczących Wiedźmina 2 i dodawaniem newsów. Z tym, że jeśli ktoś chce zostać redaktorem niech upewni się, że zna podstawowe chociażby zasady języka polskiego.

Pozdrawiam.

EDIT:

Rejestracja powinna już działać dla wszystkich. Administrator techniczny zajął się już tym problemem i wszystko, mam nadzieję, jest już w porządku. Przepraszamy, za tę chwilową niedogodność i zapraszamy do teraz już bezproblemowej rejestracji :)
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
A ja sie n ie zaloguję na tym o to Forum ponieważ, nie grałem w Wiedźmina i nie czekam na Dwójkę,ale może sobie zagram...
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
1 Chyba nie zarejestrujesz.
2. Po co to piszesz ?
Jak nie chcesz nic tam robić ,nie masz z forum problemu ,nie podoba ci się to nie pisz.
takie rzeczy to w temacie wiesiek 2 można pisać ,ze sie nie grało ,że sie nie zagra
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
A ja właśnie dostałem kolekcjonerkę, ale pogram sobie dopiero 16 maja, bo wcześniej mi się nie aktywuje...
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Biafra, haj fajf :). Też mi dzisiaj przyszła.

Forum wydaje się miłe, może się zarejestruję... ale na razie nie :).

Ave
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Forum wydaje się miłe, może się zarejestruję... ale na razie nie :).

Też na razie się nie rejestruję, ale nie wykluczam tego w niedalekiej przyszłości ;).

Też mi dzisiaj przyszła.

Też masz kolekcjonerkę? Wypasiona jest nie powiem.

Racja, tylko popiersie straszne ubrudzone w takim jakby proszku ;p.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ja niestety mogę mieć tylko wersję premium :( (tą za 90 dych z Go2Arena)
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Właśnie skończyłem oglądać materiał wideo z krążka dodatkowego i jestem pod dużym wrażeniem tego co zobaczyłem. To będzie miodna gra. Tylko, że na moim kompie chyba nie zagram w full detalach. Ale nic to, teraz zagram jak będę mógł, a niedługo złożę nowego kompa, to poszalejemy w pełnej krasie :)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Nic o tym nie wiem, bo dla mnie strona cały czas działa. Nie jestem właścicielem serwera ani adminem, więc nie do mnie proszę kierować takie sprawy.
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Stronka rano nie działała, pisało ,że nie zapłaciliście za domenę czy co .
A ty jesteś tutaj przedstawicielem forum,więc do Ciebie kierowałem sprawe ;d
Forum nie działało wiec nie napisałem na nim że jest problem :trollface:
 

Troten

New Member
Dołączył
23.2.2011
Posty
64
Juz wyjasniam. Otoz administrator strony Wiedzmin 2 prowadzi takze inna strone (stojaca w miejscu) jaka jest forum o grze Assassin's Creed. Ponadto musi tez znalezc na to czas, gdyz jest zajety nauka, praca itp. W razie problemow - piszcie. Tutaj, lub na GG 36427540. Od razu mowie - jest to moje GG, nie GG Jarka. Moge sie z nim szybko skontaktowac, a nie mam pozwolenia na podanie jego GG. W razie gdyby byly problemy na forum Wiedzmin 2, lub forum o grze Assassin's Creed - piszcie. Tutaj badz na forum, z ktorym macie problemy (oczywiscie, jezeli macie konto), na tych dwoch forach mam ten sam nick - Logos. Ew. linki do profili: AC - Profil, W2 - Profil

@edit
I oops. Maly refresh. Ale nic, strona teraz sie rozrosla.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
No to tak.

"O grze"
Fabuła - kilka błędów, ale tekst jest akurat. Nie ma nic zaskakującego, nic, co przykułoby uwagę. Ot, taki suchy tekst.
Glosariusz jest mało czytelny, tu i tam brak przecinka, wszystko jest "wrzucone na kupę" i odechciewa się czytania.
Bestiariusz z 3 potworami, brakiem opisów i jednym niedziałającym screenem litościwie przemilczę.
Ekwipunek opiera się na przypuszczeniach, widać, że pisany był przed premierą gry, a po premierze tejże nie został nawet ruszony.
FAQ jest przestarzałe i zawiera trochę fałszywych informacji. Oczywiście błędy są, jak w każdym innym artykule, na przykład słowo po kropce zaczęte z małej litery. Błędy stylistyczne też się zdarzają.
Download... wisienka na torcie. Dwa uszkodzone obrazki (nie wyświetlają się), do tego po alternatywnym tekście wnioskuję, że to patch 1.2. 1.2? Ja gram na 1.3, więc pora zrobić update.
"Publicystyka"
Jedyne, co zobaczyłem, to recenzja. W oczy może rzucić się kilka screenów z Google Image (w tym jeden nie działał), ale to nic. Bardziej wpływającym czynnikiem na odbiór recenzji jest ilość błędó w tekście. Niestety, w tym było ich od groma.

Ogólnie skin na stronie jak i na forum jest bardzo ubogi. Nie spodobał mi się.

Do tego zastój z newsami. Gdzie info o patchu 1.3 i kolesiu, który jako pierwszy zobaczył wszystkie 16 zakończeń gry? W świecie Wiedźmina takie rzeczy są ważne.

Teraz, jako potencjalny użytkownik, w poszukiwaniu prawdziwych informacji i aktualnych newsów zwrócę się w stronę oficjalnego portalu poświęconemu Wiedźminowi 2. Jeżeli zaś będę chciał dowiedzieć się czegoś o potworach, bez namysłu odwiedzę konkurencyjną Warownię Starego Morza.
 
Do góry Bottom