Wiedźmin2.net Zaprasza!

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Po niemiłych kłótniach głównych redaktorów oraz moderatorów z jednym z adminów, wszyscy odeszli zostawiając go samego. Jarek próbował ogarnąć całość sam, co skończyło się brakiem nowości na stronie. Dodatkowo ludzie tam pracujący (mam na myśli redaktorów i moderatorów) nie robią nic bo ich nie ma! Wakacje sobie zrobili, więc forum stoi. Dlatego wszystko takie ubogie. Teraz staramy się pisać, ale wyszło tak, że Jarek jest zajęty (sprawy osobiste) i wszystkie artykuły leżą u niego na dysku.
Newsów nie ma bo nie ma newsmanów co by je pisali. Ogólnie teraz jest tam lekki burdel. Strona dopiero rozkręci się gdy wszyscy wrócą z wakacji (co może nastąpić w sierpniu).
Warownia Starego Morza ma już kilka, może kilkanaście lat na swoim koncie więc przyciąga nowych, natomiast wiedxmin2.net jest dopiero nowy i po trudnych przejściach.
V, zamiast narzekać byś pomógł ta stronę upiększyć i nieco rozbudować.
Pozwól tej stronie się rozkręcić, a zobaczysz, że nie miałeś racji co do niej. Forum sobie już liczy 770 osób z czego 30 jest aktywnych, więc nie jest tak źle.

Bez odbioru.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
V, zamiast narzekać byś pomógł ta stronę upiększyć i nieco rozbudować.
Nie jestem i nie chcę być redaktorem, przyszedłem tylko po informacje, których tam nie było. Z tego powodu poszedłem na inną stronę :)
A zresztą, taki tekst jest... cienki. To tak, jakby CDP wydało Wiedźmina 2 bez 60% tekstur i bez dubbingu, a gdyby ktoś za to ich krytykował, mówiliby "zamiast narzekać byście pomogli tę grę zrobić!"
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Tylko, że CDP to profesjonaliści, a ludzie na tej stronie nie :). Ale masz racje, nie powinienem pisać coś w stylu "to sam zrób", bo to nie na miejscu.
 
Do góry Bottom