Wesołych!

Status
Zamknięty.

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
No to co G.upowicze, chciałbym wam życzyć wesołych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Dużo odpoczynku radości miłości, ble ble ble. Żebyśmy jeszcze przez lata wchodzili na to forum co święta i składali sobie życzenia, dla mnie to stało się taką tradycją ;D.
 
A kto wie, może Elex będzie jakimś bodźcem i zacznie nas zalewać fala nowych użytkowników, w międzyczasie padnie Facebook, Twitter i inne dziadostwa i wrócimy na szczyt? Hope so ;d
 
Wesołych!
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
<pojawia się z niebytu>
 
Kochane GuPki! Niech Wam się wiedzie, niech Wam się szczęści, niech Wam będzie dobrze z samymi sobą i z innymi też. A potem niech będzie tylko lepiej :)
Porcja świątecznych pierogów dla każdego do odebrania w najbliższym czynnym teleporcie.
 
pierogi.jpg

 
<zanurza się w niebycie>
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
kochani też życzę wam zdrowych i wesołych świąt :*
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Anioł Stróż napisał:
 Żebyśmy jeszcze przez lata wchodzili na to forum co święta i składali sobie życzenia, dla mnie to stało się taką tradycją ;D.
 
Dla mnie chyba też, co roku w Wigilie obowiązkowo trzeba tu się pojawić i złożyć świąteczne życzenia.
Wszystkim obecnym i tym nie obecnym Gupkom Życzę Wesołych Swiąt!!! Zdrowych, radosnych i spokojnych. Do tego oczywiście smacznych, rodzinnych i z bogatym Mikołajem. Wesołych!!!
 
Ps. Gup jak jak co roku nie zawodzi. Za oknem śniegu nie ma a u Nas na forum co roku śnieżek pada. ;)  
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Wesołych świąt wam wszystkim, żeby następny rok był lepszy od tego, żeby się wam wszystko udało i w ogóle żeby tak fajnie było :) 
Kolejnych życzeń za rok wam życzę :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Wesołych.
 
Nie pisze więcej, bo pewnie się już wszystkim zbrzydło powtarzanie tego wszystkiego od każdej osoby.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
gdzieś widziałem życzenia "ctrl+v wszystkim" xD 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom