Wesołego Jajka

Status
Zamknięty.

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Witam, z okazji świąt Wielkanocy chcę życzyć wszystkim użytkownikom forum spokojnych świąt w rodzinnym gronie, żeby sie kazdemu z was w życiu powodziło i takie tam.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Chociaż sam nie przepadam za wszelakimi świętami, też chciałbym wszystkim Gup'owiczom wesołych i radosnych świąt. Do tego dochodzi oczywiście ''mokry'' śmigus, if you know what I mean :).
 

Cedric

GołoWąs
Dołączył
31.8.2010
Posty
2713
Ja też życzę wszystkim wesołego jajka no i udanego (ch) lanego poniedziałku :D
 

Silden

RPG'owiec
VIP
Dołączył
10.12.2008
Posty
1766
Wszystkiego najlepszego, smacznego jajka, bogatego Mikołaja, spełnienia marzeń i w ogóle hepi berzdej. Poniedziałek na pewno będzie lany, na to wskazują prognozy pogody.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Nie lubię tych życzeń, ale... bleh, niech będzie - wesołego jaja, mokrej głowy. Nie przeżerać się i nie spijać też (hipokryta).
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Wszystkiego najlepszego, levelów nabijania, pixelów nie rozmazywania, dobrej grafiki, fajniego odwalania w znajomych i rodzinie gronie... i mokrego śmigusa dyngusa!

Troll Wojtexx :lol:
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Też nie lubię, więc napiszę: wszystkim: bla bla bla i takie tam... Sami przecież wiecie ;)
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Mokrych i kolorowych jajek, wesołych i szybkich zajęcy, małych puchatych kurczaczków i innych kaczuszek. I dużo radości z tego wszystkiego :D
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Wszystkiego dobrego. Tryknijcie się jajeczkiem :)
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Tryknijcie się jajeczkiem :)

Yeed jak coś powie, to już powie :p

Ale faktycznie kiedyś bawiłem się w to, teraz rzadziej ale jednak. Frajda jest nie da sie ukryć, jak sie jednym jajkiem wygrywa z innymi.

Wracając do tematu, Wesołych jajek, kolorowych pisanek, zająca mokrego i dyngusa bogatego. Czy jakoś tak. Spokojnych i radosnych a do tego z rodziną.
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
dzien jak dzien, najlepszego kazdego dnia trza zyczyc sobie i innym
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Wesołych, spokojnych i zdrowych świąt. Bla bla bla, reszta banałów. Niezłej wyżerki i popijawy na spotkaniach rodzinnych xD
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
wesołych i mokrych, i uwaga na pisanki ;)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
W sumie to miałem nie pisać w tym temacie, ale wyjdę na aspołecznego gbura, więc...
Wszystkiego najlepszego : )

Edit:

Święta, święta... i po świętach. A skoro po świętach, to temat można zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom