Wasz Ulubiony Przedmiot W Szkole

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Widze że temat się przyjął i chcę zadać wam kolejne pytanie. Kilka osób pisało już o swoich nauczycielach. Jeżeli możecie to wypowiedzcie się także w tym temacie o tym który z waszych nauczycieli najlepiej uczy i jest ogólnie miłym człowiekiem dla klasy
biggrin.gif
. I może napiszcie o nauczycielach "sadystach" w waszej budzie.

U mnie w szkole jest kilku nauczycieli "sadystów". Uczą oni między innymi Polskiego, Techniki i jeszcze kilku przedmiotów. Ostatnio nawet nauczycielka techniki obraziła się na moją klasę i powiedziała że nie zrealizuje tematu i za tydzień zrobi z niego klasówke ( a książek do techniki nie mamy
tongue.gif
).
Na szczęście istnieją również dobzi nauczyciele. Uczą Histori, Geografi, Niemieckiego. Z moją nauczycielką od niemca można rozmawiać o wszystkim a do tego można również dużo się nauczyć z języka. Ostatnio rozmawialiśmy o teletubisiu którego chciała kupić dla swojej córki. Niezła schiza.

Pozdro.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Spoko nauczyciele ??

Koleś od W.Fu... ;] Ostanio sie wydarł na typa, który kopnął piłkę od kosza: "Odjebało ci do reszty ?!?!?!" A potem wpadł z nami w beke
biggrin.gif


Babka od Angola - nie wiem komu moge za to podziekowac, ale od kiedy na poczatku roku zmieniła naszą starą babkę to wszyscy kumają angielski. Pozatym mozna z nia pozartować, a jak sie na nas wkurzy to klnie gorzej niz my
biggrin.gif
Ostanio jak jej sie wypisał długopis to powiedziała "Kur*a", tak ze wszyscy słyszeli ;]

Dobra starczy tego dobrego, teraz ci mniej spoko
tongue.gif


Babka od fizy... Prawie mnie usadziła. Na sprawdzianach jest tak mało kumata, że da sie wszystko z zeszytu przepisać. A najlepsze jest to, że jak przepiszesz to co ona dyktowała na lekcji to rzadko dostajesz inna ocene niz 1
blink.gif


Babka od Matmy... No koieta nie umie uczyc, kalsa na 32 osoby ma 32 zagrozenia
dry.gif
Najlepsza osoba napisała 1 sprawdzian na 2... Ehh i to jest jeszcze moja wychowawczyni, a ja mam mature z matmy pisać
dry.gif


Są jeszcze dziwni ludzie
tongue.gif


Nazywamy ją Pani Męska... Kobieta wielka jak dąb, nie widziałem jeszcze tak wielkiego faceta, a ona to przegięcie
blink.gif
No ale bk z niej. Jak idzie to kazdemu z bara pociąga
tongue.gif


Mój typ od informy... Na początku roku przez miesiac tłumaczył nam regulamin pracowni, opowiadał o talibach i o ich zachowaniu... A najlepsze jest jego imie
tongue.gif
Ale nie śmiejemy sie z tego bo czemu on jest winien. Tylko jak za 1 razem je usłuszałem to sie uśmiałem
biggrin.gif
Genadiusz
tongue.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Moja baba od fizy, uczyła jeszcze moją mamę (co prawda moja mama nie jest jeszcze stara) a teraz do szkoły chodzi jej wnuk. Ale to nie jest jeszcze nic złego.

Ponoć kiedyś wyzywała wszystkich co czegoś nie umieli (przypominam, kiedyś takiego chamstwa na lekcjach nie było; ponoć
biggrin.gif
) "ty idioto". Teraz hmm, robi to inaczej
biggrin.gif
. Nikt jej nie lubi, wszyscy wyzywają (potajmnie oczywiście), aż zapytać strach ocokolwiek, bo nuż się rzuci.

Dobre było, jak raz bardzo zadowolona wzięła kawał drewna i szmatę, żeby ją pocierać (elektrostatyka). Tekst kumpla "szmata trze szmate" wtedy rozwalił wszystkich.

A jeszcze coś
mad.gif
miałem mieć 4 (tzn wszystko poprawiłem
biggrin.gif
) a ta baba w*** mi 3 na świadectwo. Same piątki i szóstki i kilka 4 i ta *** trója.
 
Dołączył
5.10.2005
Posty
264
Nie wiem jak u was ale u mnie w gim. to są takie porombane przedmioty jak: edukacja prozdrowotna i edukacja filozoficzna. Te lekcje są nie do zniesienia. Na edu. prozdrowotnej uczymy sie jak myć ręce (nuda), a na filozoficznej gupia baba od matmy mówi nam o jakiś filozofach i rysujemy jakies "magiczne figury". (jeszcze większa nuda) Nienawidze jeszcze polskiego. Też gupie babsko. Ale jeszcze oprócz biologi co wcześniej pisałem nawet może być historia. Narazie są proste rzeczy i dlatego nawet sie da znieść i baba jest nawen spoko, ale później napewno sie zmieni moje nastawienie do tego przedmiotu.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Co do glupich/dziwnych przedmiotw to ja mam w LO wychowanie sexualne
smile.gif
nawet nawet lekcje, spoko typiara uczy i ogolnie nie jest tak zle
tongue.gif
co do uluibionych przedmiotow : Hista , Gegra ,Anglieski jedyne przedmioty co na nich uwazam i slucham , bo sa jedynymi ktore mnie interesuja
tongue.gif
btw. chodze do klasy Humanistycznej , a teraz nauczyciele hmm co ja bede mowic szkoda slow
tongue.gif
pajace i tyle , ale mamy takiego ksiedza , ziom jak nic ^^ mlody dopiero co nim zostal
tongue.gif
serio typ zajebisty
smile.gif
pogadac ze nim mozesz jak z kumplem
tongue.gif
beke tez mamy z baby z fizy ^^ pani po 60 a kielicha co lekcje ;] walnie =] "pachnie" winkiem od niej zawsze :] ( flaszke dasz i zdales ^.^)
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
QUOTE Rumbler
blink.gif
Ludzie jak się włamujcie na konta to trochę dyskrecji
tongue.gif
Przecież Rumble już od dawna stał się Glifionem
biggrin.gif


Co do ulubionego przedmiotu to matematyka, oceny oczywiście same 5 i 6. Poza tym tutaj mogę się doprawdy wykazać umiejętnościami, ba z matmy jestem drugi w klasie, pierwszy jest jakiś fanatyk matematyczny(średnia 5.7), który jest 30 numerów dalej w dzienniku. A tak to nawet jeden stypendialista(średnia 5.8 w szkole podstawowej) jest ode Mnie słabszy. Lubię ten przedmiot gdyż nie polega on na wyuczeniu się na pamięć jakiś komórek, greckich teatrów, czy kto w "Zemście" zaczął dobierać się do Klary. Tutaj liczy się logika i umiejętność myślenia, wystarczy tylko zrozumieć o co w tym chodzi.

Znienawidzona jest biologia i chemia, w tej pierwszej w ogóle nie widzę przydatności, poza tym nasza miła nauczycielka obniża oceny za ćwiczenia, za to, że się nie zrobiło zadań dla chętnych. Tej drugiej podobnie na co Mi masa atomu podczas gdy będę chociażby scenarzystą do gier.


QUOTE Też gupie babsko.
Ale, czasem może poduczyć ortografii.

A skąd wiesz, że ktoś się włamał? (; - Glifion

Rumbler powrócił
tongue.gif
- Kacperex


Ten avatar z kubiusiem puchatkiem(przeciez ten miś jest razem ze swoją skórą) pasuje do Rumblera jak homoseksualista do Christina Aguilery.-Świrus
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
hmmmm... dzwonek!

A tak naprawde to najbardziel lubie informatykę i Historię, no i pozostaje jeszcze religia na której nie robi się nic. Lubie informatykę dlatego że można się na niej nauczyć wielu potrzebnych informacji dotyczących użytkowania dowego komputera, historia poprostu mnie interesuje chodx naszego nauczyciela nie lubie( i to bardzo) no i religia, religię lubie głoownie dlatego ze nie trzena ba nier robic nic. I tyle...


Pozdro
 

Em.50

Member
Dołączył
25.11.2005
Posty
157
Moim ulubionym przedmiotem jest ... Technika
wink.gif

Już wyjaśniam dlaczego .
Dlatego , że :

-Mamy najlepszego nauczyciela techniki w szkole (nietylko pod względem intelektualnym)
-Mam dobre oceny
-Łatwy przedmiot
-Ciekawy przedmiot
-Z gościem od techniki można pogaać , nie to co z innymi ...
-Gramy z nim w halówke w sobote o 18
smile.gif

-Uczy również informatyki , która także jest moim konikiem
wink.gif


I to by było na tyle
wink.gif

Aufwiedersehen
wink.gif
 
Dołączył
1.11.2005
Posty
108
W tej naszej budzie to najlepiej mi idzie W.O.S i Historia spoko nauczycielka jest.Nie mówiac juz o rescie. Z tego przedmiotu idzie mi jak po masle raz w tygodniu lajcik.Historia tak samo prawie tylko w innym temacie siedze:p Historia w Środe i Piatek mogli by zrobic w Poniedzialek i Piatek ale niech juz im bedzie.Reszta nauczycieli to juz istne pieklo!!
 
G

Gray_Fox

Guest
Buhehe dobry temat xD ^^
Niektóre opisywane tu przypadki były naprawde...hardcorowe
tongue.gif
^^
Moim ulubionym przedmiotem jest J.Polski. Babka jest troche nawiedzona, ale dobrze uczy i chwała Bogu
smile.gif

A nagorszym jest cała reszta. O dziwo nie lubie informatyki gdyż babka sie niezna na kompach ani na programosach, niepodoba sie jej to co robie czyli jej widzimisie itd. No cóż jak stara panna to czego sie spodziewać , nigdy nie zaznała uciech życia hehe
tongue.gif

Chyba że sama sobie ten teges...
ph34r.gif
ph34r.gif

Hehe sorx za mały off top ale ja wykorzystuje wszelkie okazje by moje nauczycielki upokorzyć
biggrin.gif
(taka mały urwis
biggrin.gif
)
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Ja jestem zdecydowanie humanistą. Nienawidze wprost fizy i matmy
dry.gif
Najlepszy jestem chyba z WOSu i z angola
tongue.gif
J. Polski tu nie jestem za dobry ale bardzo lubie lekcje bo są ciekawie prowadzone (zadanka też są ciekawe
biggrin.gif
) Lubię również historie, lekcje są też świetnie prowadzone, nie da się zasnąć na tych lekcjach
smile.gif


Co do nauczycieli... tutaj nie będzie inaczej
wink.gif
Najbardziej lubie babke od Polskiego i Historii i WOSu (ten sam nauczyciel), a najmniej lubie babe od matmy
tongue.gif


PS: Fajny temat, można sie wyładować na znienawidzonych nauczycieli
tongue.gif



pozdro
cool.gif
 

Jango Fat

Debile
Dołączył
13.11.2005
Posty
11
Moim ulubionym przedmiotem przedmiotem w szkole jest zdecydowanie historia.
Szczególnie czasy starożytne a dokładniej potęgi rzymskiej. Mimo głupoty naszej nauczycielki (nie wiedziała nawet skąd pochodził hanibal) i tak lubię ten przedmiot.
Myślę że w przszłości (za 3 lata) wybiorę ten kierunek studjów.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Teraz przyszła kolej na mnie
biggrin.gif
. A więc...
Lubię wszelkie przedmioty humanistyczne (j.polski, j.angielski, historia, WOS) z których przeważnie otrzymuję oceny bardzo dobre lub celujące
tongue.gif
.
Gorzej jest natomiast z innymi przedmiotami (szczególnie z fizyki - nauczyciel dobry, choć wymagający), gdzie, przyznam, niezbyt sobie radzę. Po prostu nie kminie niektórych rzeczy...
sad.gif

Ale najbardziej lubię historię, a szczególnie czasy najnowsze (po 1945 r.).
Nauczycieli mam różnych - po bardzo dobrych (vide historyk czy matematyczka) aż po kiepskich (vide chemiczka
tongue.gif
).
Pozdro.
 

Kondzik

New Member
Dołączył
9.12.2005
Posty
2
Mój najlepszy przedmiot w budzie to w-f dlatego, że :

1. Lubie nieraz pograć w piłe ale teraz spodobała mi się koszykówka

2. Mamy zajefajnego nauczyciela z którym można spoko pogadać

ps.Post trochę krótki ale co tu jeszcze dodać..
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Hej! Moim ulubionym przedmiotem jest język polski, ponieważ jest fajna i miła pani, z którą można pożartować, pośmiać się. Szczególnie podobało mi się, gdy mieliśmy kilka tematów o "Krzyżakach". Drugim ulubionym przedmiotem jest historia, ale tylko okres II Wojny Światowej. W 6 klasie podstawówki byłem najlepszy z klasy (naprawdę). Niestety, w tym roku II Wojny nie będziemy przerabiać...
 

Tiops

Member
Dołączył
5.7.2005
Posty
104
Moim ulubionym przedmiotem w gimnazjum jest oczywiście...
tongue.gif
(...)WF!
Chyba nie musze wyjasniac dlaczego. Jest to jedyny przedmiot na którym sie nie nudze(no może jeszcze historia). Czesto gramy na wf'ie w "football" który uwielbiam. Piłka Nożna to moja wielka pasja, i dlatego wybieram WF. Do tego mamy fajnego trenera o przezwisku Burak, bo ma czerwony nos od alkoholu.
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Mój ulubiony przedmiot w szkole?! Ale pytanie!! <lol>
laugh.gif
....
Nie no, tak na serio to moim ulubionym przedmiotem jest język polski tj literatura. Za gramatyką nie przepadam, co nie znaczy, że mam złe oceny
tongue.gif
. Oprócz polskiego historia /nie lubie tylko I i II wojny światowej <może te tematy byłyby ciekawa, gdyby nie pewna nauczycielka....>
biggrin.gif
/, sztuka, WF /ostatnio cały czas siatka to mogę przestać lubić ten przedmiot
tongue.gif
:p/, matematyka and informatyka.
To chyba tyle
smile.gif


Ps.!! Zapomniałam o angielskim i francuskim !!
biggrin.gif
:D
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Ja lubię przedmioty humanistyczne, a szczególnie polski i historię a dokładnie czasy starożytne i II wojny światowej
biggrin.gif
Podoba mi się odziwo matematyka, bo nie należę do umysłów ścisłych
tongue.gif
Lubię się uczyć (ale tylko w szkole) języka angielski i francuzki.

Pozdro
biggrin.gif
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Ehhh zawsze lubiłem histe i gegre, te przedmioty po prostu łatwo wchodziły mi do makówy
biggrin.gif
Niestety jeśli chodzi o nauczycieli to los był już nieco mniej łaskawy.Jeśli chodzi o ulubionych nauczycieli to będą to : babka z francuza,WF i marketingu. O reszcie nie będe sie wypowiadał bo moj komentarz nie nadaje sie do druku.
tongue.gif
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Ja najbardziej lubię matematykę i fizykę, lubię również historię. Nie mam również kłopotu z angielskim, ale i tak matma rox ;]

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom