Wasz Ulubiony Przedmiot W Szkole

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Ja ze szkolnych przedmiotów najbardziej lubię polski, angielski i wos.Najbardziej leżą mi przedmioty humanistyczne, za to ścisłych nie scierpię...
Nie lubie matmy, fizyki i religii, która mnie skrajnie nudzi <_<

Pozdro
 

Kirgo32

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
11
Moim ulubionym przedmiotem jest historia.Lubie ją dlatego że poprostu się nią iteresuje.Głównie interesuje się czasami gotyckimi i pradawnym Egiptem.W przyszłości chcem zostrać archeologiem,ale bardzo wątpie żeby moje plany udało się zrealizować!W tej chwili żadnych osiągnięć nie mam,ale możliwe że się dostanę do konkursu historycznego o woj.Lubuskim.
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
QUOTE(Lord_Bethrezen @ 29-11-2005, 09:28) [snapback]109814[/snapback]

Dobre i tyle bo u mnie na polskim to byście chcieli wyskoczyć oknem i zakończyć te cierpienia :D. Pozdro!!



Mam to samo, o ile czasem jak się nauczycielka rozgada to jest dobrze i można coś ciekawego wyłapać to spać się nie chce, jednak na zwykłej lekcji polskiego... połowa klasy słyszy texty w stylu nie spij, czy coś koło tego :p - krótko mówiąc polski to ciekawa lekcja :D

Ulubione lekcje - Infa (bo można pogadać z kumplami, nic tam ciekawego nie robimy, najwyżej formatowanie textu :p), fiza - bo jeszcze coś rozumiem :p, matma - tak samo jak fiza, no i nie jest aż taka zła :D i chemia - łatwa, miła i przyjemna! :) Z takich lekcji to tyle, oczywiście jeszcze WF, można sobie w szkole piłkę pokopać - czemu nie! :D

//Edit
Aaaa, jeszcze angielski, jest fajny i po prostu go lubie :D !
 
Do góry Bottom