Wasz Ulubiony Przedmiot W Szkole

mroowka

New Member
Dołączył
22.6.2005
Posty
25
Moim ulubionym przedmiotem jest J.Angielski. POmimo tego, że nic sie na lekajcach nie dzieje zawsze robie sama pełno cwiczeń itd
biggrin.gif
Zawsze pani wysyła mnie na wszystkie konkursy wiec czasem coś tam wpadnie tzn. w zeszłym roku miałam I miejsce w szkole <I gim>, 6 w woj. i 97 w Polsce, a tak to róznie, czasami 4 czasami 6
smile.gif
Mam plany związane z tym językiem ponieważ zamierzam iść na filologię angielską ale co z tego wyjdzie przekonamy sie za kilka lat
smile.gif
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Moim ulubionym przedmiotem jest w-f i matma. W-f jest fajny bo mamy taką wielka sale. Co tydzień mamy inny sport. Ostatnio były:

Biegi, koszykówka, siatkówka, piłka nożna i skos wzwyż.
A co do matmy to jest on moim ulubionym przedmiotem, ponieważ wszystko mam w małym palcu. Gdy klasa robi matmę to ja odrabiam lekcje. Moja najgorsza ocena z tego przedmiotu to 4+. A wiec jest spox.

Pozdro
tongue.gif
 
Dołączył
28.11.2006
Posty
33
Moje ulubione przedmioty to:
-W-f
-Informatyka
-matma
-Polak
-Anglik
-Plastyka
-biologia

i to wszystko
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Ja najbardziej przepadam za przedmiotami takimi jak Historia, J. Polski - tu ogranicza się do pisania własnych prac, wypowiadania się, interpretacji i analizy wszelkich poematów oraz tematyka związana z biblią oraz mitologią, WOS, PO z uwzględnieniem Pierwszej pomocy oraz J. Niemiecki.
 

Warriv

New Member
Dołączył
4.12.2006
Posty
23
Nie będę się rozpisywał no i powiem krótko: Matma, Anglik (nic prawie nie robimy :p ) oraz Historia. A tak dokładniej to w ogóle nie lubię szkoły :p

Pozdro
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Kolejny temat aby se nabiź za free posta :p


Moje ulubione przedmioty - głośniki w radiowęźle, mikser, komputer, dzwonek, automat z coca colą, ławka (na łąwce jest narysowana ciuchcia a na dumku [narysuj wagon jesli sie nudzisz, i cala lawka w wagonikach jest]


A tak na serio to :

Francuski - bardzo trudny język, ucze się dopiero pol roku (nie dla leniwych :) )
Inf - za free masz 5
WOK (wiedza o kulturze) mozna spokojnie posluchac muzyki lub obejrzec film na psp
Religia - ksiadz sie ostatnio powiedzial
Ksiadz: w kosciele jest bóg
Kolega; (na calu glos) kur*a w którym?
Ksiądz ; zamknij sie ateisto, won z sali
LOL2

Tyle z moich typów :p


Pozdro
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE
Moje ulubione przedmioty to:
-W-f
-Informatyka
-matma
-Polak
-Anglik
-Plastyka
-biologia

i to wszystko

OMFG N00B!!!!
1. A prócz tych przedmiotów jeszcze jakieś są... (ironia)
CO wymienie se wszystkie przedmioty pokolei jakie są i myśle ze jestem fajny, nie no super....
2. A moze by jakieś uzasadnienie?
3. Mam wielką nadzieje ze zostaniesz nagrodzony warnem za inteligencję...

A na temat:

JA przedewszystkim matematyka. Głównie, jestem matematyk, wszytsko w życiu praktycznie tłumacze sobie po matematycznemu, rozumiem po matematycznemu, itp, itd. Lubie ten przedmiot bardzo ale ostatnio go jeszcze bardziej olewam i mam gdzieś... I efekty widać xD... Pozatym, to lubie Historię, tak troszke, ale głownie chodzi tutaj o okres II wojny swiatowej... Kiedyś lubiłem informatyke, ale ja sie interesuje webmasteringiem i html'em, a nie jakimiś pierdolami typu robienie ulotek reklamujących szkole w zaiscie wspaniałym programie "works"...
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
W podstawówce ulubionym przedmiotem był język polski - bo mi łatwo wchodził do łba <_<
Ale teraz w gimnazjum (1klasa) już polski się znudził i polubiłem matme <_< - fajna nauczycielka, też łatwo wchodzi do łba B)
A 2im ulubionym przedmiotem; który sie nie zmienił to informatyka - bo odkąd dostałem własny komputer jakoś polubiłem infe :)
Ale w technikum (albo innej szkole) nie wiem co będe lubił :rolleyes:
No to koniec podsumowania ;)
1.Język polski
2.Matma
3.Informatyka
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Normalnie szczyt debilizmu i chamstwa. Temat sprzed roku reaktywuje nam Bezimienny. Pogięło już na punkcie pisania postów? <_<

Żeby nie było offtopu <_< to tylko i wyłącznie historia z biologią. Lubie się uczyć o przyrodzie i poznawać historię głównie średniowiecza i starożytnego Egiptu.

Pozdro.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Hahaha. Skoro są posty nawet z wczoraj to i ja się wypowiem :D :

Szczególnie lubię W-F. Chyba wiecie czemu ?
Lubię biegać, grać w piłke, lub inne dyscypliny sportowe.

Na drugim miejscu, jest Informatyka. Lubię siedzieć na kompie, to wiadomo.
Robi sie rysuneczki (żart) xD :lol:

No, i trzecie miejsce przypada... Polski. Jakoś tak, wchodzi mi łatwo do zakutego łba xD.
Mam dość dobre oceny, a to już coś xP.

PS. Omg. Ale żeś sie opamiętał Bezimeinny z tym postem <_<
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Oczywiście W-F :D .

A z tych "normalnych" to
-zdecydowanie Historia, głównie II W.Ś.
-Geografia, na konkursie drugi w szkole :p i ogólnie lubię mapę (łatwo i przyjemnie się uczyć), mniej lubię klimaty itp. ale też nie narzekam.

Huh, mało tego :D :huh: .

A tych co nie lubię (mało powiedziane...)

-Chemia, ... :unsure:
Inne przedmioty takie jak fizyka da się ścierpieć, niestety nie chemię :p

Apropo, dziś były jutro będą próbne testy gimnazjalne.
Już teraz mogę powiedzieć że humanistyczny lepiej poszedł niż ten co będzie.


Pozdrawiam.
 

_Lee_

New Member
Dołączył
12.1.2007
Posty
5
Najbardziej lubię W-F, i informatyke.
Nie gardze także Geogrfią, gdyż ten przedmiot najłtwiej mi wchodzi do głowy.

Na mojej czarnej liście jest natomiast matematyka (nie nawidzę tego przedmiotu), I reszta przedmiotów ścisłych (Chemia i Fizyka)
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Cóż z tych zajęć co mam teraz najbardziej lubię filozofię i psychologię. Filozofią interesuje się od dość dawna i z chęcią słucham co ma nam do powiedzenia nasz wykładowca. Natomiast psychologia to już inna bajka. Starsze roczniki straszyły nas jakie to trudne, głupie itp. bo sam gość, który to wykłada jest wredny i często usadza. Bujda, od pierwszych zajęć pan A. zyskał sympatie całego roku, nie wygłasza nudnych monologów, rzuca żartem na prawo i lewo. Po prostu chce się go słuchać. No, i nas lubi - to najważniejsze <może temu, że prawie same kobiety na wydziale prócz 8 rodzynków>
A czego nie lubię... Etyki zawodowej... Po prostu facet czyta nam swoje publikacje przez 1,5 h o masakrystycznej porze 19,15. Obowiązkowe to mamy. Spać zbytni nie mamy jak bo niewygodnie, czytamy za to gazety, gramy w karty i temu podobne. Z zaliczeniem to pikuś, bo wytarczy przec zytac jego dwa artikle i już.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Ja nie mam jako takiego swojego ulubionego przedmiotu, na którego lekcję szedłbym z uśmiechem na ustach. :p Są tylko przedmioty które toleruje oraz które mnie nudzą i denerwują. Z tych, które toleruję to: Fizyka, Geografia, Chemia, Polski oraz Informatyka. Matematyka oraz Religia to przedmioty, które mnie wyjątkowo nudzą... <_< Nie umieściłem WF w ani jednej rubryce, ponieważ jest to przedmiot, którego nie darzę jakimś specjalnym "uczuciem". :p Gdy mi się chcę to ćwiczę, a gdy nie to nie i tyle. :p
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
QUOTE
wszytsko w życiu praktycznie tłumacze sobie po matematycznemu, rozumiem po matematycznemu


czyli jak napisze Ci odwal sie to jak to zrozumiesz?? :D:D

dobra teraz na temat.
Moje ulubione przedmioty to Geografia od kiedy zmieniłem klasę babka jest spoko (a wcześniej taka wydra była ~~ ) całkiem polubiłem przedmiot, oprócz tego jeszcze matematyka - zawsze byłem z niej dobry :D:D, Niemiecki (od kiedy mieszkam zagranicą nie mam tego przedmioty) byłem całkiem dobry (możę daltego, żę siostra zawsze mi zadania domowe z niemca robiła shematycznie a ja reszte :D) kiedyś chyba to było w I gim miałem nawet 6 z niemca :D

to chyba all.
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Hmmm ja najbardziej lubie przerwe i ROMANistyke(nauka o Romku a jak:p)-joke
Najbardziej lubie infe ( 7 lekcji w tygodniu:p), ogólnie na infie siedzimy i gramy w Quake 3, teraz zamierzamy się przerzucić na ET:>
 

CAT

Member
Dołączył
27.12.2005
Posty
56
Ulubiony przedmiot w szkole???... Hm jest taki?... ;P
W miarę możliwe to język polski (czasem trafiają się ciekawe dłuższe prace pisemne do domu), matematyka ( w coś tam rozumie się ;-)),historia (wszystko prócz dat - a to głównie historia...:p), nawet, że geografia... starczy tego... aha jeszcze WF - jak mogłam zapomnieć :p

Z tych mniej lubianych (wręcz znienawidzonych) to fizyka ( <_< czarna magia...), chemia,biologia... ogólnie ścisłe :p Raczej jestem z powołania humanistką ;]
A o reszcie przedmiotów, których nie wymieniłam się nie wypowiem ;p

Pozdr. ;]
 

TACZKA

Member
Dołączył
16.1.2007
Posty
50
U mnie moim ulubionym przedmiotem w szkole jest: Matematyka, Fizyka, Chemia i informatyka.

To chyba tyle z ulubionych przedmiotów, ale najbardziej to ja się lubie najeść na dużej przerwie u mnie w gimnazjum mają dobre obiady na stołówce :)
 

Sługa Beliara

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
21
Gdybym miał wam napisac najszczersza prawde...to NIE MA TAKIEGO PRZEDMIOTU!
No dobra...Napisze wam " prawie " prawde...Historia , a szczegolnie to czasy średniowiecza i inne takie tam starodawne :p
No i oczywiście W-F i Chemia ( wiadomo , Mag bez podstaw chemii to nie Mag ) :D
 

jasek

New Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
27
Witam!Mój ulubiony przedmiot hmmm chyba Historia i WF zdecydowanie te dwa przedmioty. Historia to czasy średniowiecza i nawet może być II WŚ. WF bo lubię grać w siate i piłke nożną. :p Bo matma i polak to szkoda gadać lepiej siedzieć cicho... :rolleyes:
 
Do góry Bottom