Walentynki

Status
Zamknięty.

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Obserwując dziwne zachowanie istot zwanych dalej dziewczynami, zaobserwowałem coś ciekawego - one sobie same wysyłają walentynki
sleep.gif
. TO już lekka przesada, przynajmniej ja tak sądzę.

A dzień walentynek miałem nadspodziewanie udany - jednak nie w kierunku miłosno - zauroczeniowym, a w takim, że szanowne panie z biollogii i chemii wybyły ze szkoły na jakiś konkurs ^^. Piękne. A do tego jeszcze jedną lekcje zawaliła szkolna poczta rozdając DUUUUŻO walentynek. Cudownie. Co ciekawe dostałem kartkę
biggrin.gif
.

Sądzę, że jest tutaj paru znawcó psychologii, którzy twierdzą, że miłość do kobiety to coś wspaniałego, ale na razie tego nie doznali. To skąd wiecie?
biggrin.gif


No dobra, czas spać. Nie muszę codziennie iść o pierwszej.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
QUOTE Obserwując dziwne zachowanie istot zwanych dalej dziewczynami, zaobserwowałem coś ciekawego - one sobie same wysyłają walentynki . TO już lekka przesada, przynajmniej ja tak sądzę.

Święte słowa Meg.
tongue.gif
Ja to zaobserwowałem 14 lutego jak każda z dziewczyn z mojej klasy dostała walentynkę. Nawet te najgrubsze i najbrzydsze (bez urazy dziewczyny), co było mało prawdopodobne. Czy one chcą coś na udowodnić czy co?
biggrin.gif


Dla mnie walentynki to raczej normalny dzien. Tylko większa wolność w szkole itp.
wink.gif
No i muzyka na przerwie, bo rozkładają nam sprzęt do dyskoteki i leci przez każdą przerwę. Szkoda tylko ze niezłe szity tam lecą.
tongue.gif


Co do prezentu to tak jak każdy. Coś miłego, drobnego, kwiatka itp.
smile.gif


Pozdrawiam.
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
Ja myślę ze na dziewczyny przypadkiem w mim przypadku zawsze działają tulipany. Ja też walentynki spędziłem sam (z kielichem
wink.gif
) a co do:

QUOTE Obserwując dziwne zachowanie istot zwanych dalej dziewczynami, zaobserwowałem coś ciekawego - one sobie same wysyłają walentynki . TO już lekka przesada, przynajmniej ja tak sądzę.

To też to zauważyłem, przecież to nienormalne, dla mnie to nawet byłby kwas sam sobie wysłać ale te baby mają wyobraźnie, ale niektóre gdyby nie to, to w ogóle by nic nie dostały
biggrin.gif
:D
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Mnie na walentynki rzucila dziewczyna. niezle, nie?
dry.gif
wyszedlem z dyskoteki walentynkowej, walnalem drzwiami, poszedlem do baru i odlałem się w kiblu po skonczonych kielichach i browarze.

moje najlepsze walentynki, nie powiem
dry.gif


i dostalem kartke od jakiejs dziewczyny. chyba wiem od kogo, ladna bardzo jest i fajna, ale mam dosyc na razie
mad.gif
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
U nas w klasie jest taka dziewczyna "paszczur" , nikt jej nie lubi ale nie dla tego że jest paszczurem, ale dla tego że kabluje, i wogóle jest taka... złożyliśmy się z kolegami i kupiliśmy dokładnie 150 kopert
tongue.gif
, wysłaliśmy wszystko do niej, i kiedy chodziła poczta walentynkowa w naszej szkole to wszystkie koperty na jej ławkę
tongue.gif
P i to pokolei... Angelika, hmmm Angelika i tak przez 10 minut:p


Pozdro
 

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
Na początku tematu pisałem jak aktywnie miałem spędzić walentynki bez dziewczyny.Grać nie poszłem(boisko ośnieżone),ani biegać.Poprostu kupiliśmy pare winiaczy i browarów,wparowaliśmy grupą do kolesia na chate i zaczął się melanż.Ogólnie zawsze w takie "święta" mamy pretekst żeby iść chlać.Nie powiem że było zle,kompletnie zalany wychwyciłem niezłą szmulke,jednak jak już pisałem w tym wieku(16l.) lepiej nic nie robić ze szmulkami bo kompletnie im odbija i nie wiedzą czego chcą.Ale wkońcu trzeba zaszaleć i się pobawić(lizu-lizu,przytu-przytu itd.),ale nic na długo,tak na jeden raz,bo dłużej z dziewczyną nie ma teraz sensu.

Ogólnie z walentynek jestem zadowolony.Nareszcie się....narąbałem!
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Walentynki?? A co to takiego... w tym roku nie obchodziłem czegoś w tym rodzaju, bo tak jak Ozi nie było dziewczyny. Dzisiaj mam dyskotekę walentynkową w szkole może tam będzie ciekawiej.

QUOTE U nas w klasie jest taka dziewczyna "paszczur" , nikt jej nie lubi ale nie dla tego że jest paszczurem, ale dla tego że kabluje, i wogóle jest taka... złożyliśmy się z kolegami i kupiliśmy dokładnie 150 kopert , wysłaliśmy wszystko do niej, i kiedy chodziła poczta walentynkowa w naszej szkole to wszystkie koperty na jej ławkę P i to pokolei... Angelika, hmmm Angelika i tak przez 10 minut:p

Dokładnie z kolegami zrobiliśmy to samo, ale wysłaliśmy tylko 25 walentynek. Wszyscy bardzo zdziwieni byli;P
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE (Megarion @ 14-02-2006, 22:35) Obserwując dziwne zachowanie istot zwanych dalej dziewczynami, zaobserwowałem coś ciekawego - one sobie same wysyłają walentynki
sleep.gif
. TO już lekka przesada, przynajmniej ja tak sądzę.

Wiesz co... cos w tym jest ;P serio... chociaz aktualnie tego nie zauwazylem ale pamietam ze w gimie cos z tym bylo... najwieksze zonki (tak je pozywam) dostaly walentynke ;D serio...
biggrin.gif



QUOTE U nas w klasie jest taka dziewczyna "paszczur" , nikt jej nie lubi ale nie dla tego że jest paszczurem, ale dla tego że kabluje, i wogóle jest taka... złożyliśmy się z kolegami i kupiliśmy dokładnie 150 kopert tongue.gif, wysłaliśmy wszystko do niej, i kiedy chodziła poczta walentynkowa w naszej szkole to wszystkie koperty na jej ławkę tongue.gifP i to pokolei... Angelika, hmmm Angelika i tak przez 10 minut:p

wow...
laugh.gif
to bylo niezle... ale troche nie fair w stosunku do jej osoby... w koncu nikt sobie wygladu nie wybiera


QUOTE Ale wkońcu trzeba zaszaleć i się pobawić(lizu-lizu,przytu-przytu itd.),ale nic na długo,tak na jeden raz,bo dłużej z dziewczyną nie ma teraz sensu.

ja pizgam ale podejscie
biggrin.gif
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Walentynki?

"Komercja, komercja to mnie właśnie irytuje!" (Nie zacytuje dalej
tongue.gif
)

Nienawidze Amerykanów i tego w jaki sposób przetranformowali to "święto". Wszędzie w oczy rzuca się gów^,^ róż, serduszka i inne komercyjne gów^,^. Chodzi w tym o to by supermarkiety "trzepały" kasę na takich noobkach którzy wierzą że to jakieś święto. Nie obraźcie się, ale ludzi którzy się tym zachwycają nie traktuję poważnie.

Moje zdanie ogólnie?

http://www.snw.i-rpg.net/
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Nie wiem czy wiecie, ale 14.02 świętuje się date śmierci Św. Walentego
tongue.gif
Został stracony, bo jako ksiądz dawał śluby żołnierzom ( a to było zabronione ;] ).
Troszke głupio swiętować czyjś pogrzeb, ale co tam. Różne są zwyczaje i trzeba być tolerancyjnym :]
Kiedys w tym dniu bustwa pogańskie modliły się do swoich bożków. Nie wiem po co
tongue.gif


Pisałem gdzieś wyżej, że w tym okresie czasu nie mam dziewczyny...
Dziś jest 16.02 i od kilku godzin już ją mam
tongue.gif
Ale kase i tak wydałem bo ona ma dziś urodzinki
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom