Ulubiony Sport

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Moim - pływanie i kosz. Pływam od ponad 2,5 roku, przegoniłem lub wyrównałem czasy moich kolegów, którzy chodzą już 4 lata. Wprawdzie nie jestem "mistrzem świata", ale jeżdżę na zawody mojego województwa, no i niekiedy Polski. Z takich większych moich osiągnięć to będzie 1 miejsce w Jeleniej Górze (szkoda, że nie mieli medalów, tylko dyplomy i słodycze dawali). Następna dziedzina - kosz. Gram w kosza niecałe pół roku. Wprawdzie przestałem chodzić na treningi, ale dalej jestem jednym z tych lepszych w klasie. Mam wzrost do wsadów, ale jakoś nie zabardzo mi wychodzą. Przeważnie zdobywam pkt. za pomocą dwutaktów, nie za bardzo lubię bezpośrednio rzucać. To by było na tyle :D
 

Reynevan

de Tréville
Dołączył
30.10.2004
Posty
1999
Walka na miecze średniowieczne, siedzę w tym od 2,5 roku ;P
W sumie to nie walczę codziennie, tylko jak jest ładna pogoda w sezonie rycerskim mojego bractwa, czyli od wiosny aż po jesień jak się nadarzy. A no i jeszcze jedna rzecz, zasadniczo nie mieliśmy okazji walczyć na poważnie, więc przeważnie opiera się to na ćwiczeniach w domu (całe 2,5 roku). Konkretna walka miała miejsce tylko 2 razy, w te wakacje.
A sukcesy... no tego, w jednej walce z gościem z bractwa wygrałem, druga walka miała miejsce na wyjeździe z jednym z gościów z Festiwalu Wikingów... przegrałem ;P
PS: Bractwo istnieje od ponad roku...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Nie będę wyjatkowy jak powiem że kocham Piłke nożną :p .
Pierwszy dzień ferii... a tu śniegu napadało... <_<. Rok temu pamiętam jak dopiero się zaczynało o tej porze grać na dworze a teraz. No, ale pozostaje jescze sala ;) .
Inne sporty:
- siatkówka: sport na poziomie (czyt. Nie, nie dlatego że Polacy zostali wice- świata :D )
- p. ręczna (jak siata, tylko na WFach, albo SKSach, tu jako bramkarz :p )
- ping-pong (mam stół, grać też gram na poziomie, tylko że nie trawię tych "cieciów" co ciągle piłkę podkręcają :D )
- bilard (gra się bardzo fajnie, zwłaszcza w tym "lokalu" co zwykle :D )
- kosz (lubię pograć od czasu do czasu, ale żeby grać często to już raczej beze mnie)
- szachy (...)

Pozdrawiam.
 

Lord Viqux

Member
Dołączył
29.6.2005
Posty
316
Cóż, zawsze kochałem piłkę nożną ;) nawet wiązałem swoją przyszłość z tym sportem, ale poważna kontuzja nie tylko wyeliminowałą mnie z aktywnego życia i sportu na prawie rok [miesiąc w gipsie, 7 miechów rechabilitacji + dodatkowe komplikacje... co za koszmar, taki ból jaki wtedy przeżywałem to trudno sobie wyobrazić :/ ], to jeszcze o zawodowym uprawianiu gały mogłem zapomnieć... nadal sobie pykam na w-fach w nóżkę i czasami z kumplami, ale czasy, w których rządziłem na boisku dawno już minęły...

Teraz sportem, który zajął pierwsze miejsce w moim życiu jest narciarstwo. Kocham jeździć na nartach, najwspanialszy sport na świecie :D nie ma porównania, jak się jedzie jakieś 70km/h po niemal pionowym stoku, przecina ostrymi krawędziami zmrożony śnieg, wiatr gwiżdże w uszach... nie da się opisać głuchego chrzęstu, który wydobywa się spod nart w czasie ostrej jazdy, widoku tumanów śniegu wzbijających się u nóg podczas ostrych zmian kierunków lub hamowania... piękne i mrożące krew w żyłach są widoki na świat z 2000m... ta adrenalina, gdy mija się ludzi o dosłownie centymetry, a grzeje się z ogromną prędkością... ten olbrzymi nacisk, jaki nogi muszą wytrzymać podczas silnych przeciążeń, to też niezwykły aspekt jazdy: czujesz, że zachwile twoje ścięgna rozerwie jakaś dzika siła, a wiesz, że musisz wytrzymać, bo polegniesz... cóż, ja raz nie wytrzymałem... nogi były zbyt wymęczone długą jazdą, to napięcie było nie do wytrzymania... ale upadek nie był tak straszny ;) po prostu siła wyrzuciła mnie pare metrów za trasę, mogło być gorzej ;)

Upadki się zdarzają, czasem bardzo niebezpieczne, ale mnie do tej pory poważna kraksa nie spotkała, z czego należy oczywiście bardzo się cieszyć :D najpoważniejszy wypadek był tylko nieprzyjemny, bo jechałem wolno, w zasadzie nic by się nie stało, ale uderzyłem głową o stok :D

W zasadzie sam moment upadania też jest ciekawy... wygląda to tak: albo jedziesz, jedziesz, wszystko jest w porządku, aż tu nagle nie wiadomo czemu tracisz równowagę i lecisz... zdarza się też, że narta wjedzie na jakąś muldę, a jeśli tego się nie spodziewasz, to o glębę łatwo... innym razem ktoś przed tobą się wywróci, i jeśli nie chcesz w niego rąbnąć z impetem, to sam musisz się położyć by wymusić na nartach gwałtwowną zmianę kierunku... co lepiej zrobić, bo może zostać po kimś mokra plama...

Nie raz jest też tak, że dokładnie czujesz moment upadku i wiesz, że zaraz wyrżniesz i walczysz jeszcze na nogach o przetrwanie :D ten typ upadku jest dużo lepszy, bo bezpieczniejszy: możesz się ustawić by uderzenie o stok nie było tak gwałtowne i bolesne ;) a przy odrobinie szczęścia ustać na nogach i nadal jechać, ale to ogromny wysiłek dla mięśni.
Nieco się rozwiodłem na temat mojego ukochanego sportu, ale ja mogę o tym gadać godzinami xD

pozdrawiam ;)
 

Kirgo32

New Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
11
A moim ulubionym sportem ,w którym uczestnicze jest piłka nożna.Najlepszy jestem na obronie.Lubie także żużel i bardzoooo lubie oglądać skoki narciarskie!
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Rower, a mianowicie trial, dual i takieło sobie śmiganie :p
Wbrew pozorom to często kosztowny sport, bo rowerem na którym sie pojedzi trzeba walnąć 1600zł conajmniej ;(
Chyab więcej faworyzowanych sportów nie mam, ewentualnie mogę tutaj zaliczyć pływanie, ale tak na serio to jedynie w lecie pływam bo w szkoel nie chodze na basen bo mi się nie chce, wole lekcje odrobić xD


Pzodro
 

Szewa

New Member
Dołączył
26.11.2006
Posty
13
Ja lubie:
-Le parkour (ćwicze z moimi kumplami i jak bedzie wiosna bo dam na youtube nasze filmiki)
-Freestyle z piłką (www.freestyle-lg.pl z tej strony zaczołem jak zobaczyłem ich filmiki)
-Piłka nozna (napastnik jestem niedawno zaczołem grać)
-Siatkówka (ja, i moi 2 kumple i kazdy mecz wygramy,nawet jak mamy reszte ciot :D )
-koszykówka(jak w poprzednim z kumplami sami wygrywalismy wszystkie mecze i puchar w szkole zdobylismy)


I tyle :D
 

Balder

New Member
Dołączył
3.2.2007
Posty
12
Ja jnteresuje się:
-rowerami(dual,free ride itd.)
-narty
-wspinaczka górska
-piłka ręcczna
-siatkówka
-koszykówka
-sporty wyczynowe(komputer,Gothic i inne gry):p
 

evenement

Drugi Miecz Gwardii
Dołączył
29.1.2007
Posty
143
Ja kocham jeździć na snowboard-zie . Jeżdże już ponad 10 sezonów i nigdy nie mam dość. Oprócz tego uprawiam wspinaczke skałkową. Skała, lina i ja...... Rewelacyjna sprawa . Cwicze jeszcze na siłowni. ;) ;) ;)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
a u mnie jest spory wybór:
-football
-piłka nożna
-noga
:D :D
no i jeszcze:
-ręczna
-siata
... ogólnie mniej extremalne sporty... :huh:
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Ja się nie różnię większością od innych . Lubię to co wszyscy czyli najbardziej Football . Wciąga mnie i pasjonuje , lubię też czasami sobie pograć dla przyjemności lub dla rozruszania kości . Koszykówka też nie jest zła , jednak zbyt skakać nie lubię . Siatkówka też jest niczego sobie . Za to nie lubię wszelkich skoków(Choć nieźle mi idą) i gimnastyki. Sportów górskich też nie lubię(Wyjątek to narty).

Zapomniałem wspomnieć o rowerze mój drugi ulubiony sport .
 

Robharr

Debile
Dołączył
18.3.2007
Posty
33
ja uwielbiam graćw śiatkówke ponieważ nie trzeba biegać po dużych opszarach,
nie ma się styczności z przeciwnikiem więc nie dochodzi do faulów.
lubie też grać w piłka nożną ale tylko na kompie :rolleyes:



pozdrawiam
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja lubię grać:

- w piłkę nożną
- siatkówkę
- jeździć na nartach
- jeździć na rowerze

Pozdrawiam ;)
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Rowery :p
(BMX, DUAL)
Piłkarzyki( jak ktoś już pisał, "sport wymiata" xD mieliśmy 4 miejsce na jakiś tam mistrzostwach xDD z kumplem)
Siatkówka (czasem lubie pograc.)
Piłka Nozna(lubie, ale kondycja słaba po zimie xP)
No i tyle xP
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Z pewnością najwięcej czasu poświęciłem piłce nożnej. Mimo iż nie jestem w tym mistrzem, to bardzo lubię w ten sposób relaksować się.
Dawniej często grałem w koszykówkę, ale potem jakoś zaprzestałem. Teraz gram tylko sporadycznie na WF-ach, to samo tyczy się siatkówki. Bardzo lubię grać w tenisa stołowego. Jestem (nie chwaląc się ; P) w tym całkiem niezły, choć jak wiadomo, zawsze znajdzie się ktoś lepszy. Co lepsze mogę grać w ping-ponga do woli, nie daleko mnie jest świetlica. Również niedaleko mnie jest boisko na którym dawniej często grywałem w tenisa ziemnego :) Zbyt wielu rywali nie miałem (zazwyczaj te same osoby) więc sprawdzić swoich umiejętności za bardzo nie mogłem.
Pozostaje oczywiście kolarstwo (heh wypady na rowerze do znajomych itp.)
Reasumując, nie poświęcam się żadnej dyscyplinie, niczego nie trenuję, nie uczęszczam do żadnego klubu, tylko sporadycznie dla rozrywki w coś sobie „pykam”.

Na koniec przypomina mi się motto moje i mojego kumpla „Nieważne, że nie umiemy grać, ważne że lubimy”
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Kiedyś jeszcze w podstawówce grałem bardzo często w piłkę. Grałem na obronie i bardzo mi sie to podobało. KNigdy nie lubiłem siatkówki, kosza, ping ponga wiec nie mogłem sie w nich odnaleźć. Dopiero teraz po tylu latach mam sport który mogę uznać za mój ulubiony, jest to Tenis. Gram już od jakiegoś czasu i myśle ze jestem na całkiem niezłym poziomie. Jeśli chodzi o sporty które oglądam w tv to mam tylko jedną odpowiedź: Nie oglądam tv :p.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Moj ulubiony Temat..mmm...oczywiscie ze moim ulubionym sportem jest Koszykowka i Reczna ;)
Ale najlepsze jest Koszykowka ale pogrywam czasami w Piłkę Nożna z kumplami i to tyle :D
 

TopSpeed

New Member
Dołączył
1.4.2007
Posty
6
Moim ulubionym sportem jest lekkoatletyka. A dokładniej bieg na 100m. Wcześniej było 60m ;) Natomiast bardzo nie lubię piłki nożnej <_< serio. Lubię też pograć sobie czasami w kosza ale słaby jestem :unsure:
 

Wonak

Member
Dołączył
18.3.2007
Posty
41
Ja na pierwszym miejscu postawię le parkour.Chodzi w tym o szybkie pokonywanie przeszkód(np. w trakcie ucieczki). Potem dam rower, piłke nożną no i gimnastyke ogólną. Troche też biegam i gram w siatkówke.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
?eee tam sporty to prze?ytek z zesz?ego wieku:D
E-sporty yeah, mo?na przy nich nabra? sylwetki, ciekawie sp?dzi? czas i w ogóle.
A dziewczyny rwiesz na to jak ?wie?e wi?nie

-Cze??, jestem Micha? i mam tak r?czne palce, ?e wyci?gam 500APM* bez nabijania.
-BIERZ MNIE!

:D

Cz?sto chadzam z kumplami do kafejki, gdzie jad? ich w W3 i Starcrafcie(no na to ju? nie chodzimy, bo sie zacz?li wnerwia?, ?e ci?gle wygrywam:p).

A normalne mnie nie podniecaj?, ale lubi? czasem pop?ywa?, pogra? w ping-ponga lub unihoka.
Jednak warunki pozwalaj? niemal?e tylko na pi?k? no?n?

*-w Warcrafcie i Starcrafcie oznacza ilo?? akcji wykonywanych na minut?.
 
Do góry Bottom