Ulubiony Sport

Status
Zamknięty.

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Mój ulubiony sport to koszykówka.Czasami wychodzę z kumplami na boisko i gramy se meczyk.Lubie też grac w piłkę,ale gram w nią rzadziej niż w kosza.
biggrin.gif
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Ja mam 3 ulubione sporty ...

Piłka nożna - Fajnie można popykać z qmplami
biggrin.gif

Tenis - Gram , Fajny sport
biggrin.gif

Jazda na rowerze , Kolarstwo - Bardzo fajnie się ogląda a jeździ też tylko strasznie męczy ...
smile.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Moimi ulubionymi sportami są:

Piłka nożna- fajne widowisko, kibicuje Realowi Madryt a z polskich Lechowi Poznań.
Sam gram w klubie O.S.I.R Pleszew.

Skoki Narciarskie- nie skakam na nartach
biggrin.gif
ale kibicuje Adamowi Małyszowi.

Pływanie- lubie pływać i tyle

Biegi- Lubie biegać itp.

Skok w dal- lubie skakać na wf
tongue.gif


Siatkówka- fajna gra ale coś mi nie wychodzi

Koszykówka- nie uprawiam tego sportu ale oglądam i mi się bardzo podoba

Pozdro:Rod
 

walus323

Member
Dołączył
4.3.2005
Posty
41
Ja uwielbiam grać w piłk nożną, kosza i siatkówkę.
Lubię tekże tenis stołowy i ziemny oraz skoki narciarskie.
 

Aglais

New Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
20
A ja z całkiem innej beczki...

Jazda konna.

Chociaż jeżdżę tylko rekreacyjnie. Na jazdę sportową zwyczajnie mnie nie stać bo to bardzo drogie. A innych sportów jakoś nie trawie.
biggrin.gif
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
U mnie zdecydowanie na pierwszym miejscu pod względem ulubionych sportów jest tenis stołowy. Nie wiem jak to określić, ale ta magia celuloidowej piłeczki po prostu mną zawładnęła. W domu stołu nie mam, dlatego jak zaczynałem lekcje później, specjalnie przychodziłem o 8 aby popykać z kumplami. Na drugim miejscu jest piłka nożna- ale nie za bardzo idzie u mnie teraz pograć, bo ciągle pada.
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
Tenis ziemny-u nas w mieście nawet fajne dupy w mojim wieku się kręcą po korcie ,a,że gram już 5 lat to jestem w to całkiem niezły więc wielki + i rispect dla mnie jest ^^ Jedną już wyrwałem:p
 
Dołączył
20.7.2005
Posty
30
lubie piłke nożnom,kosza,hokej,deske,rowetr,wspinaczki górskie i mug bym tak wymieniać non stop wienc poprostu zakończe itd.
 

Łowca orków

Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
33
Ja lubię:
-piłkę nożną
-koszukówkę
-pinpong
-rakby
I już trochę mniej siatkówkę.
Nara
cool.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
A ja tutaj co poniektórych zaskoczę. Nie trawię piłki nożnej. Po prostu nie lubię. Wszyscy się tak tym ekscytują, a ja nie widzę w tym nic fajnego
dry.gif
. Ale to już kwestia gustu. Lubię natomiast Siatkówkę. Gram w to dużo razem z kumplami i idzie mi całkiem nieźle. Ostatnio zainteresowałem się koszykówką. Gram w to od mniej więcej miesiąca i idzie mi też dobrze, ale bardziej mnie ciągnie do StreetBalla niż do klasycznego kosza
tongue.gif
.
Pozdrawiam.
 

r3flexXx

New Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
29
Ja tam lubie :
- Piłke nożną ( bo jest fajna i jest co oglądać )
- Siatke - jeden z moich ulubionych sportów
- Koszykówke
- Tennis
 

AvGaTa

New Member
Dołączył
25.7.2005
Posty
3
- Narciarstwo bo lubie sie czasem poprzewracać

- Siatkówka bo sie fajnie ogląda

- Pływanie bo lubie pływać


PoZdRo
 

Kraagesh

New Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
11
Cóż moim ulubionym jest koszykówka i pływanie

Koszykówka - ponieważ mieże sobie 192 cm
cool.gif
wzrostu i lubię grać

Pływanie - ponieważ kocham wodę
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Ja lubię piłkę nożną,siatkę,ale sportem,który mnie naprawdę podnieca i zadziwia są ruggby(chyba dobrzę napisałem)Sport ten to typowa męska gra dla odważnych i silnych ludzi.Lubię ten sport,ponieważ na moim osiedlu mamy dobrą trawkę na której są rozgrywane mecze ruggb.Mamy specjalną piłkę i zestawy ochraniaczy(włącznie z kaskami)Ja jestem najlepszy w ten sport,idę przez boisko jak taran Druida idzię przez wrogów.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Moim jak wielu zreszta ulubionym sportem jest pilka noza
tongue.gif
nie dawno jescze gralem w naszym miejscowyym klubie , ale ostatnio nie chce mi sie na treningi chodzic
biggrin.gif
( w koncu mam wakacja
dry.gif
) , bardzo rowniez lubie jescze siatkowke
tongue.gif
( w tym roku nalezalem do druzyny szkolnej =] ) . Interesuje sie takze wiekszoscia sportow extremalnych
smile.gif
jednak nie mialem jescze okazji jakiegos wykonywac badz trenowac
sad.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Moim ulubionym sportem jest trial
tongue.gif
uwielbiam skakać na rowerach chociaż miejsc do popisu w moim mieście to raczej nie ma
tongue.gif
lubie też piłkę nożną , siatkówke nienawidze kosza
dry.gif
bo uważam ten sport za nudny
tongue.gif
(niech fani kosza nie będą na mnie żli )
laugh.gif
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
moim ulubionym sportem jest :
jazda na rowerze - kolarstwo chociaż na BMX-sie jeszcze nie próbowałem
piłka nożna - czasem lubie sobie pograć
biegi - lubie biegać a poza tym jestem najszybszym biegaczem z moje klasy i kilku innych
jazda konna - mamy stadnine koni "Rancho" w poznaniu, a ja osobiście lubie jeżdzić i podobno świetnie mi to idzie

Taaak... Lubie te sporty ale najlepsze są ....

SZACHY!!!!!!!




POZDRO ALL
 
E

eMzi

Guest
Moje ulubione sporty to:
-> piłka nożna - nie wiem ile razy już pisałem jak bardzo lubię ten sport. Nie chcę się powtarzać bo sens powoli tracę. Napiszę krótko: kocham ten sport.
-> rower - patrz: piłka nożna
-> siatkówka - na obozie dużo czasu spędzałem na graniu w siatkę z kumplami. Polubiłem ten sport mimo, iż wcześniej nie żywiłem do niego zbyt wiele sympatii.
-> koszykówka i piłka ręczna - lubię sobie od czasu do czasu pograć.
-> biegi - biegam dla przyjemności (naprawdę nie wiem dlaczego, ale lubię biegać
smile.gif
) oraz dla utrzymania kondycji etc.
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
Oczywiście najbardziej lubie Piłke Nożną, normalnie kocham ta gre i chodze do klubu.Co do pozostałych lubie też jescze: siatkówke, tenis, troszke snoker, snowboard, wyścigi motocyklowe(Rossi rulez), troche wyścigi formułu 1,wyścigi samochodów turystycznych, no i wyścigi innych klas formułek (Kubica Rulez).
Nielubie koszykówki szczególnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom