Ulubiony Rozdział Z Gothica 2

Irdes

New Member
Dołączył
18.3.2008
Posty
9
Najlepsze rozdziały to I i IV. w I poznajemy świat, ludzi i jeszcze jest w miare spokojnie. w IV rozdziale w końcu zmierzamy się ze smokami.
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Mój ulubiony to oczywiści ''Polowanie na smoki'' B) Lubię taką wartką akcję,tą adrenalinę towarzyszącą polowaniu na te bestie.
Może to dziwne ale lubię też się do niego przygotowywać.Kupować mikstury,rozejrzeć się za nowym pancerzem,bronią,podciągnąć swoje umiejętności.Ten rozdział jakoś najbardziej przypadł mi do gustu.Rozdział 1 jest fajny,jak pierwszy raz przechodzisz grę :(
 

Blader

New Member
Dołączył
12.6.2007
Posty
4
Mój ulubiony rozdział to I i IV !!! Zresztą wszystkie są fajne :]

Po prostu żal.pl Jeśli masz zamiar wszystkie posty pisać tego typu, to lepiej nie radzę, bo prędzej czy później administracja się Tobą zajmie...
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Moim najlepszym rozdziałem jest 4:polowanie na smoki oraz 5:zbieranie załogi na statek.Oczywiście każdy jest spoko.W 4rdz polowało sie na smoki zdobywałeś mnóstwo doświadczenia i bogactwa.A 5 to ostatnie widzenie khorinis zebranie załogi oraz wypłynięcie w morze
 

veronique

New Member
Dołączył
28.4.2008
Posty
24
Najbardziej lubiłam na początku rozdział 1 i 2. Wszystko było tajemnicze i nieznane, można też było łatwo zginąć jak się gdzieś polazło. Teraz, jak już parę razy przeszłam G2 wolę te dalsze rozdziały, ale nadal pokonywanie smoków ( nie pamiętam, który to? 4?) mnie nudzi... Jakoś takie to mało ciekawe było i z każdym tak samo się walczyło. Poza tym GD straciła swój urok i ogólnie nie było tam żadnych ciekawych rzeczy (chociaż miło było sobie później nabijać punkty zabijająć orki wokół zamku).
Szczerze mówiąc to najbardziej polubiłam misje w dodatku NK...
 

MichaelGrom

New Member
Dołączył
5.12.2007
Posty
20
Zdecydowanie rozdział pierwszy ponieważ ma się w tym rozdziale wybór jakiego nie ma się w żadnym innym
to wtedy można wybrać kim chce się iść magiem strażnikiem czy najemnikiem a poza tym akcja gry tak szybko nie leci
można się pobawić trochę tu na polowanie tu na piwo a nie jak w następnych rozdziałach .
 

rondel

Member
Dołączył
5.6.2008
Posty
30
Ja najbardziej polubiłem rozdział 4. Gdy mamy za zadanie pokonać smoki, jest po prostu wspaniały. Spotkanie w Gothicu ze smokami było moim pierwszym kontaktem z tymi jak, że uroczymi stworzeniami :D i był on nie zapomniany.

POZDRAWIAM
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Mam dylemat - rozdział IV czy V... Wybrać nie potrafię :p W IV, podczas Polowania, zwiedzamy GD i zamieniamy się w prawdziwego myśliwego, na miarę Wybrańca Bogów. Rozdział V natomiast ma bardzo przyjemny klimat - czuć wtedy, że wszystko zależy od nas. Dodatkowo sami możemy wybrać swoją załogę, co daję, hmm... namiastkę nieliniowości.
 

adix93

Member
Dołączył
8.4.2008
Posty
42
a ja będę inny 1
I rozdział mi się podoba bo nie trzeba isc polować ^^

Żart... V rozdział mi się nie podoba ze względu na jedną przeszkode, te drzwi które żeby otworzyć trzeba się nachodzić. Wole IV rozdział.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Mój ulubiony rozdział z Gothic2 to IV Polowanie na Smoki. Uwielbiam go dlatego ponieważ jestem łowca smoków i maja fajne zbroje i fajne miecze mozna sie nauczyc wykowac Podobaja mi sie rowniez Smoki bo duzo expa mozna sobie nabic.:)) Fajnie taki łowca wyglada gdy ma jakis potezny miecz i fajna ciezka kusze:D
 

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Moje ulubione rozdziały w G2 to: pierwszy, czwarty i piąty.
Pierwszy dlatego że można zdobyć w nim dużo expa i zrobić wiele zadań.
Czwarty dlatego że zabija się smoki, a walka z nimi jest łatwa ale przyjemna :)
Piąty dlatego że zazwyczaj w tym rozdziale zabijam wszystkich(śmiertelnych) NPC :p
 

n0ah

New Member
Dołączył
6.7.2008
Posty
13
Najlepszy jest rozdzial piaty... jestes juz silny,zbierasz ekipe na statek i ciekawe zadnia ,np z demonami albo ten labirnt u magow ognia..
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Moim ulubionym rozdzialem i chyba najlatwiejszym to polowanie na smoki. Nie trzeba duzo myslec tylko wejsc zabic i szykowac sie do dalszej podrozy.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Wydaje mi się matix, że grałeś na kodach... 4 rozdział, to jeden z najtrudniejszych <_< Jeśli chodzi o mój, to rodział numer 2. W nim już jesteśmy w gildii i możemy wreszcie niektórym cieciom ryj obić :p Wtedy także nie męczy się już z wilkiem czy choćby ścierwojadem. Nikt Cię nie zna i nie szanuje za bardzo ;)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
trzy ostatnie :D dlatego ze:
-zabijanie smokow xD
- zbieranie ekipy
- no i ostatnia wyspa tam jest hardcore ^^
 

Peja

Member
Dołączył
7.7.2008
Posty
30
Mi się podoba najbardziej oczywiście rozdział 2 oraz 4 ponieważ wracamy do Koloni czyli najlepszego miejsca z wszystkich miejsc które mozna spotkac w Gothic 1,2,3
 

arkozwoli

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
63
moim zdaniem rozdział 2, 4, 5,
2> powraca się do byłego więzienia jesteśmy już w gildii ale nie jesteśmy jeszcze na tyle silni by rozwalać każdego po drodze i ten klimat
4> walka ze smokami :p ach jak z bajki jesteśmy już silniejsi i w ogóle
5> jesteśmy wielcy zbieramy kumpli na załogę nie trzeba tyle latać bo mamy runy teleportacyjne :p
 

palpatin

New Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
22
Ja najbardziej lubię 2 rozdział, co prawda natrudziłem się trochę w nim szukając kopalni Garonda... Mimo wszystko, gdy dotarłem do zamku, zniszczonego i zastałem w nim wykończonych walką paladynów bylem podjarany jak małe dziecko :D Klimat na zamku jest super!
 
Do góry Bottom