Ulubiony Rozdział Z Gothica 2

rzepa14

New Member
Dołączył
15.5.2007
Posty
9
Heh. Mnie najbardziej podoba się rozdział V. Nie wybrałem I ponieważ, faktycznie mało w nim klimatu. Jakiś chłystek biega po okolicy ze sztyletem lub patykiem, zabija owce i próbuje mierzyć się się z bandytami. A za to w V jesteśmy już silni, nikt nie powinien na poważnie zaszkodzić. Zbieramy sobie zaufanych towarzyszy i ruszamy w niebezpieczną podróż. Wg. mnie ten rozdział oddaje całkowicie klimat G2.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Oto moi faworyci (jest ich dwóch :p)

Rozdział IV: Nic tak nie zadowala człowieka jak tłuczenie smoka po łbie :p. Po prostu lubię zabijać te poczwary.

Rozdział V: O taak... tutaj można poczuć klimat... Co prawda trzeba się trochę nalatać żeby zebrać załogę, kapitana itp. Ale poza tym rozdział jest bardzo przyjazny. Można poczuć smak morskiej bryzy... jednym słowem : miodzio. Ten rozdział wymiata pod każdym względem.
 

sprite9

New Member
Dołączył
8.6.2007
Posty
2
CYTAT(bicer @ 22-04-2007, 13:34) [snapback]139238[/snapback]
Mnie najbardziej podobał sie 3 rozdział( bo wtedy stałem sie mocarnym i szanowanym paladynem) i 4( bo wtedy mogłem głaskać smoczki mieczykiem i rozwalić bez problemu każdego orka).


Mi sie podobaja te same rozdziały co bicerowi - 3 z tego względu że mamy mnóstwo fajnej roboty, znaleźc pedra z okiem Innosa, naprawić oko, zniszczyc poszukiwaczy itp. Z tym ukradzionym okiem wydawało mi sie wszystko troche bezsensowne na początku ale teraz skromnie uznam ze rozdzial 3 nie jest taki zly.
Czwarty z tego względu że jestesmy juz w powyższej gildii, mamy niezle doświadczenie i ekwipunek oraz musimy pokonac 4 potężne smoki, uwielbiam pojedynki z nimi i dlatego ten rozdzial przypadl mi do gustu :)


Pozdro
 

Lorden

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
16
Napewno rozdział VI jak i I. W tych rozdziałach najwięcej rzeczy się dzieje. W 1 jesteśmy słabeuszami i nic nie potrafimy, dopiero się uczymy, poznajemy świat i ludzi. W VI jest już koniec świetnej przygody i sądzę że w nim również dużo się dzieje, wszystko nabiera rozmachu. Jeżeli miał bym stworzyć listę tak by wyglądała

1.I akt
2.VI akt
3.IIi Akt
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Moje ulubione to " Zagrożenie " oraz " Oko Innosa " .

Pierwszy lubie za to że się ze wszystkim zapoznajesz , nowe NPC , nowe lokacje .

Trzeci lubię za to że jest w nim niezły zwrot akcji i nowi przeciownicy ( np. Poszukiwacze ) .

Wiadomo , wszystkie rozdziały są fajne i ciekawe ale te są według mnie the best .
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
Najlepszy rozdział, zdecydowanie I ( słownie : pierwszy ).
Jakie to jest cudowne uczucie poznawać uroki Gothica. Sam początek jest esencją doskonałości.
Swoją przygodę z Gothicem zacząłem od 2 ( słownie : dwójki ) i muszę przyznać, że zrobił na mnie ogromne wrażenie.
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
najbardziej podobal mi sie poczatek czyli rozdzialy 1 i 2, to właśnie takiego pooczątku brakowało mi w g3, zamiast zaczynać budować postać dostaliśmy już dosyć silną postać i nie czerpaliśmy satysfakcji z rozbudowy postaci, która stopniowo nabierała siły za pkt exp, których w g2 jest bardzo malo. pozatym rozdzial "polowanie na smoki" też był niczego sobie, wreszcie pokazalismy potege bezimiennego, szkoda że g3, nie pozwala nam dokonywać tak wielkich rzeczy i zapisać się w histori myrtany w sposób wielkiego mistycznego wrecz bohatera.
 

pyton1990

New Member
Dołączył
28.6.2007
Posty
4
Najbardziej mi zapadł w pamięć rozdział V. Podoba mi się ten klimat, fakt że jestesmy najsilniejsi na całej wyspie i to że możemy isę swobodnie przemieszczać. Jak już ktoś wspomniał, zbieranie ząłogi i morska bryza świetnie oddaje klimat gothica.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Chyba 1 i drugi akt (sorka nie pamiętam nazw). Głównie dlatego, że wtedy jeszcze jest spokój (brak poszukiwaczy czy jak im tam było i tych jaszczurów), przez co można sobie spokojnie zwiedzać co się chcę i gdzie się chcę. Mogę zdobyć to, co chcę bez obawy, że gdzieś mi coś wyskoczy i ubije. ;)

Wole spokój w grach cRPG. :p

Pozdro.
 

Shadowbeast

New Member
Dołączył
1.1.2008
Posty
8
W sumie to nie mam takiego najbardziej ulubionego rozdziału. Mogę powiedzieć tylko, że najbardziej podobały mi sie rozdziały w których było dużo akcji, mam tu na myśli rzeź smoków, walka w dworze Irdorath itp. Jak dla mnie cała gra była super, tylko, że nudziły mnie niektóre momenty np. całe to naprawianie Oka Innosa. Wtedy tylko biegamy do obozu do obozu i załatwiamy sprawy tylko gadając, wydając złoto i czekając. Pozdrawiam :)
 

alus944

Member
Dołączył
9.1.2008
Posty
78
Jak dla mnie to III i V :) III - bo fajnie sie roz*** poszukiwaczy , co daje około 50 sztuk zł + składnik do tworzenia run :) Wszędzie ich pełno. Mi się podobaja ;) A V bo te wszystkie trupki w podziemiach i ta lepsza zbroja palladyna ;) No i oczywiście ci cudni orkowie porożucani po całym Khorinis ;)
 
Dołączył
30.11.2007
Posty
166
Ja najbardziej lubie rozdzialy 2,3 i 4.Rozdzial 2 bo wtedy mam wielka nauke, bo za nim ide do GD musze miec 50 sily, 60% jednoreczna bronia i 60% dwureczna.Chapter 3 bo wtedy gonimy Pedra znajdujemy i naprawiamy Oko Innosa,uwalniamy Benneta i stajemy sie Lowca Smokow.Rozdzial 4 zabijam wszystkie smoki z GD jestem taki silny ze zabije ze 4 orkowych wojownikow i ogolnie oczyszczanie calej Gorniczej Doliny
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
Według mnie najlepsze rozdziały to 2 i 4.
2 rozdział był bardzo ciekawy, ponieważ wracamy do Górniczej Doliny, tam sie wszystko zaczęło,
byłem bardzo ciekawy jak wygląda to miejsce po napadach smoków, i nie zdziwiłem się,
wszystko spalone, wszędzie zębacze, które mogą nas zabić w każdej chwili no i oczywiście ten
suuuper filmik.

;)

A w rozdziale 4 podobały mi się oczywiście smoki, czyli ciekawe dojścia do nich ( pełno jaszczuroludzi, na których lvl szybko leci )
interesująca rozmowa z nimi a potem dosyć trudne zabijanie ich i plądrowanie skarbów.
 

TimoniPumba2

Member
Dołączył
7.3.2008
Posty
44
Najlepszy rozdzial to pewnie ten ostatni.....podobalo mi sie bardzo w Dworze Irdorath...i chyba najsmieszniejszy w tym rozdziale byl watek z Czarnym Magiem.....buahaha...to bylo mocne....a smok ozywieniec byl ciekawie zrobiony....a i dobre bylo zakonczenie :lol:
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Najlepszy moim zdaniem był rozdział 1. To poznawanie świata, wybór jednej z 3 gildii, ten.... spokój i możliwość spokojnego pozwiedzania, jak to już mówił jeden z poprzedników.
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
Wg mnie to V rozdział bije wszystkie na głowe (...no może za wyjątkiem IV...). To już takie zbieranie ludzi do drogi, ludzi których od początku gry jakoś polubiliśmy bądź wiemy że taki team to same elity Gothica. No i swoją drogą to już jest przejście z G1 G2+NK do G3.
 

bugi

New Member
Dołączył
19.9.2007
Posty
5
Mój ulubionym rozdział w Gothic II to rozdział III "Oko Innosa". Nasz bohater nie jest jeszcze wielkim wojownikiem, ani słabeuszem, który musi ganiać za ścierwojadami. Najbardziej urzekło mnie w nim to, ze kiedy wydawało mi się, ze już wykonałem jakiegoś questa to zaraz okazywało się, ze trzeba zrobić coś jeszcze. Innym może się to wydawać monotonne, ale ja właśnie za to kocham gothica. Nigdy nie wiesz co Cię czeka za moment!
 

meiram

New Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
26
Najbardziej podoba mi się 1 rozdział, początek przygody, poznawanie świata, zadania w mieście. Nie podoba mi się natomiast powrót do koloni górniczej, dość jednostajnie i dużo brzydsze otoczenie.
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Zdecydowanie najlepszy jest rozdział pierwszy. Możesz tam zawsze się pobawić, jest mnóstwo misji do wykonania oraz miejsc i ludzi do poznania. Interesujące jest samo zwiedzanie bogatych terenów khorinis. Wolę to od uciekania przed orkami w górniczej dolinie.
 

klapa66

New Member
Dołączył
10.2.2007
Posty
7
Moim zdaniem najgorszy jest I rozdział, a najlepszy IV. W VI będąc palladynem porpstu szedłem z włączonym czarem i strzelałem, nikt nie przeżył ;) :p
 
Do góry Bottom