Ulubiony Obóz W Gothicu 1

Status
Zamknięty.

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Nigdy się nie zastanawiałem jaki obóz jest najlepszy bo każdy z obozów jest fajny i ma to coś w sobie. Ale gdybym miał wybierać to wahał bym się pomiędzy starym a nowym obozem. Sekta mi się nie podoba, ta jej dziwaczna tajemniczość mnie od niej odpycha i tyle. W nowym obozie czuję się wolnym ale stary obóz ma klimat który jest świetny. Wybrałbym Stary obóz lecz tylko z malutką przewagą bo nowy obóz też jest bardzo fajny.
 

Wrzód_6

New Member
Dołączył
18.8.2011
Posty
6
Ja ubustwiam Stary Obuz dużo handlarzy fajne zadania i widoki wiele tajemnic :)
 

gregu

New Member
Dołączył
19.8.2011
Posty
3
Każdy obóz ma swoje zalety i wady, i każdy obóz jest fajny, ale gdybym miał wybierać wybrałbym Obóz na Bagnie. Dlaczego? Ponieważ tylko w tym obozie możemy doznać prawdziwej swobody. Ten obóz jest trochę tajemniczy, co dodaje mu takiego dreszczyku. Podczas wędrówek po tym obozie wydawało mi się, że zza rogu wyskoczy na mnie jakiś potworek i mnie zaatakuje. Można był zostać Strażnikiem świątynnym lub szkolić się w magii, szkoda, że nie można było zostać guru.

Z innej beczki:
Ja ubustwiam Stary Obuz dużo handlarzy fajne zadania i widoki wiele tajemnic :)

Pisze się: ubóstwiam i Obóz. <_<
 

Yerden

New Member
Dołączył
1.9.2011
Posty
11
Grając w Gothic'ka spodobał mi się każdy z obozów ale gdybym miał wybierać, to wahał bym się między Starym Obozem, a Bractwem. Stary obóz ma swój jedyny i niepowtarzalny klimat, tylko w tym obozie czułem się pewnie i nie miałem wrażenia, że ktoś bez powodu mnie zaatakuje, ale i to można uznać za minus. Choć w późniejszym etapie gry stary obóz odwrócił się od Bezimiennego, ja i tak lubię ten obóz. W obozie na Bagnie spodobał mi się system kast. Od samego początku mogliśmy szkolić się albo w magii albo w walce mieczem. Mogliśmy zostać strażnikiem świątynnym ale szkoda, że nie mogliśmy zostać guru. Ogólnie obóz sekty miał fajny klimat, fajne NPC i był fajnie położony.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Widzę dwa identyczne tematy w jednym dziale, z tym, że jeden jest z ankietą i został przypięty. W takim razie, aby nie dublować odpowiedzi, jak to zrobił Yerden, zamykam ten temat.

Ten drugi temat znajduje się w tym miejscu

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom