Ulubiony Hero

Status
Zamknięty.

Khael Thas

New Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
19
Pishcie, jaki Hero jest waszym ulubionym .. oczywiście z gier, a nie zaraz mi ktoś wyleci "" Muminek !!""
laugh.gif


Moim ulubionym jest Drizzt Do`Urden... to właśnie na nim wzoruję się w niemal wszystkich RPG ... oczywiście postać z Baldurs Gate.

Kilka słów o Drizzt'cie -- Mroczny Elf, który wyszedł na powierzchnię, aby podróżować i pomagać ludziom ... z bezlitosnego elfa zmienił się w dobrego, jak te na powierzchni. W krótkim czasie stał się bochaterem niemal całego świata BG.
Postać znana przez wszystkich w ów świecie, a małe dzieci do snu często prosiły "Mamo opowiedz jak to Drizzt podróżował po Dzięciu Piekłach"...
Jego uzbrojenie, to dwa unikatowe sejmitary, kolczuga z Mithrillu (znaczna część uzbrojenia wykuta dla Drizzt'a przez pewnego przyjaciela, krasnoluda)
.Buty szybkości, hełmu nie używał, a jego srebrne włosy opadały na niebieski płaszcz....

Co tu więcej mówić ... wpaniała postać
smile.gif

Teraz pare waszych słów ...
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Muszę powiedzieć że moim ulubionym bohaterem a raczej bohaterką jest postać nie pochodząca z gry RPG. Jest nią Raine z gry Bloodrayne I i II.
Słówko o niej.
Jest ona puł wampirzycą (dampir). Bardziej nadaję się na czarny harakter. Walczy za pomoocą dwoch wielkich ostrzy przymocowanych do ramion (klingi). Jej ulubiony sposob walki to rozrywanie na stępy wszyskiego co się rusza za pomocą tych cudeniek. Jest pełna temperamentu i nieugięta. Według mnie jest ona najleprzym żeńskim bocharem ze wszystkich gier
smile.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
QUOTE (Kan @ 28-04-2005, 10:07) Muszę powiedzieć że moim ulubionym bohaterem a raczej bohaterkš jest postać nie pochodzšca z gry RPG. Jest niš Raine z gry Bloodrayne I i II.
Słówko o niej.
Jest ona puł wampirzycš (dampir). Bardziej nadaję się na czarny harakter. Walczy za pomoocš dwoch wielkich ostrzy przymocowanych do ramion (klingi). Jej ulubiony sposob walki to rozrywanie na stępy wszyskiego co się rusza za pomocš tych cudeniek. Jest pełna temperamentu i nieugięta. Według mnie jest ona najleprzym żeńskim bocharem ze wszystkich gier
Kan, masz przy tej grze pewnie kosmate myśli
biggrin.gif
:D:D
Moim ulubionym herosem jest Mumine..., tzn Revan z KOtoR
Słowko o nim: jak zagrałeś, w KOtoRa to wiesz.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mój ulubiony hero hm..... to Punisher.
Jest to postac pochodząca z gry The Punisher.
Walczy on ze złem po tym jak została zabita jego żona i dziecko. Zabija wszystkich złych i robi ciekaqwe misjie przy tym.
Kto grał w tę gre to napewno wie wiecej na jego temat a tu mi sie aż tyle pisac nie chce!
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Moją ulubioną postacią jest Solid Snake z Metal Gear Solid.
Zawsze miałem do tej postaci podziw taki mroczny twardziel największym jego atutem jest skradanie.
Uderza znienacka jak wąż i łamie kark nic niespodziewającym sie wrogą ale umi też posługiwać sie wszelaką bronią i świetnie walczy wręcz.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Moją ulubioną postacią jest ..............Punischer.
Koleś mści się za rodzine i nawet fajnie mu to wychodzi.Walczy po stronie dobra ale wygląda jak z kryminału
smile.gif
.Ma fajne sposoby walki ze złymi i wykorzystuje wiele postępów.Według mnie dobry zabijaka mimo że dużo nei zabija.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Moim ulubionym bohaterem jest Garrett z serii gier Thief.
Kilka słów o nim: Był sierotą przygarniętą przez bractwo Keeperów i był szkolony na akolitę lecz postanowił zostać kimś innym... Złodziejem. Prawe oko przerobione przez Hamerytów widzi w ciemnościach i może przybliżać widok. Co tu dużo mówić to Złodziejski Mistrz. Jest cyniczny i działa dla swoich korzyści. Oczywiście czasami zdarza mu się uratować świat
smile.gif
ale to gr8 postać, mój ulubiony bohater.
Moim drugim ulubionym bohaterem jest oczywiście Riddick (i filmowym i gierkowym). Jest on Furionem (jedynym ocalałym), skazańcem i mordercom. W więzieniu wypolerował sobie oczy i teraz ma je super i widzi w ciemnościach (ale światło go rani więc nosi superowe gogle).
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Ja najbardziej lubie Maxa Payna chyba kazdy wie kim on jest i co mu sie przydażyło. Jak dla mnie jest on bardzo honorowym, silym, szybkim i odważnym człowiekiem i za to go cenie.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Hmmm moim ulubionym bohaterem jest....hmmm...no właśnie JA, no bo jest ktos lepszy od mojego pozsferoca-czarownika
tongue.gif
podły, zły, wiecznie niewyrzyty w łóżku
tongue.gif
charyzmatyczny, przbiegły, irytujący i niepokonany, morduje tych wszystkich mięczaków i naiwaników, którzy służą dobru
cool.gif
dązy do zapanowania nad światem, piekłem i całą resztą sfer
biggrin.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
A ja najbardziej lubię April Ryan z Najdłużesz Podróży. Te jej teksty "To jak seks w operze mydlanej - najpierw połgodzinne gadanie o niczym, a jak już się zacznie, to wszystko bedzie w ciemności i pod kołdrą", "Dla mnie to tylko kupa seksistowskich bzdur (powiedziała marynarzowi, kiedy on jej, że wielki Jaal [bóg] zabronił kobietom przemierzania mórz)", "jedna chyba wystarczy... a co mi tam, wrzuce wszystkie (powiedziała wrzucając do kawy tabletki na potencję)" itd.
smile.gif
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Moim ulubionym bohaterem jest Spider Man
tongue.gif
Mam też ulubioną bohaterke
biggrin.gif
jest nia
Kate Walker z gry Syberia
biggrin.gif
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Moim ulobionym bohaterem jest Garrett (tak samo jak Koko
biggrin.gif
), a cała seria Thief bije na głowe wszystkie pozostałe gry razem wzięte
tongue.gif
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Hmm.. nigdy się nad tym nie zastanawiałem ale pierwsza postać przychodząca mi na myśl to Illidan z warcrafta. Nie wiem czemu go lubie. Po prostu jest fajny i już.
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Heh Ilidan ... tez go lubie ;] ogolnie lubie lowce demonow jak hero ;] po prostu wymiata
biggrin.gif
...... bardzo lubie rowniez Raziela z seri Legace Of Kain , vampir ponizony przez swojego pana kaina , msci sie na nim ;] ogolnie spoko gierka , spoko tez jest ksize z Legence Of Persia , szczegolnie z 2 czesci gdzie stal sie bardzije mroczniejszy
biggrin.gif
 

Berburion

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
194
Tommy Vercetti
biggrin.gif
Jest w mojej ulubionej grze na pc-ka GTA VC. I wogóle taki maczo jest :] tak rozwala pół miasta i wogóle:D maczo i za****** jest.
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Moim ulubionym bohaterem jest główny bohater z gry Legacy of Kain: Blood Omen 2 (Zwany chyba Kain). Te wyrywanie serc, zkręcanie karków, wbijanie mieczy w potylice w jego wykonaniu, ach... Rozmarzyłem się trochę
biggrin.gif
 
E

eMzi

Guest
QUOTE Moim ulubionym jest Drizzt Do`Urden... to właśnie na nim wzoruję się w niemal wszystkich RPG ... oczywiście postać z Baldurs Gate.

Kilka słów o Drizzt'cie -- Mroczny Elf, który wyszedł na powierzchnię, aby podróżować i pomagać ludziom ... z bezlitosnego elfa zmienił się w dobrego, jak te na powierzchni. W krótkim czasie stał się bochaterem niemal całego świata BG.
Postać znana przez wszystkich w ów świecie, a małe dzieci do snu często prosiły "Mamo opowiedz jak to Drizzt podróżował po Dzięciu Piekłach"...
Jego uzbrojenie, to dwa unikatowe sejmitary, kolczuga z Mithrillu (znaczna część uzbrojenia wykuta dla Drizzt'a przez pewnego przyjaciela, krasnoluda)
.Buty szybkości, hełmu nie używał, a jego srebrne włosy opadały na niebieski płaszcz.... - hehe Drizzt zhah llaar jiole sea'an, Khael Thas*
wink.gif
...

A wracając do tematu: moim ulubionym bohaterem z gier komputerowych jest... a w zasadzie jestem JA
tongue.gif
... W RPG'ach przecież tworzy własne postacie i sami jesteśmy Bohaterami
wink.gif
. Jeśli miałbym się opisać to zwykle tworzę postacie według tego samego schemtu. Mianowicie są: aroganckie, cyniczne, egoistyczne, honorowe, spokojne, zamyślone, inteligentne (jak ja
biggrin.gif
) i hmm chyba złe w gruncie rzeczy
smile.gif
...
Pozdrawiam Verin.

Udos orn naut ori'gato mina elgg udossta tresk'ri.

*Drizzt jest fajnym bohaterem - to w języku Drow'ów.
 

Epic

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
25
Max Payne bez dwoch zdan. Nie musze chyba mowic dlaczego.
 

shadow_cx4

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
86
Moim ulubionym hero jest także REVAN z KOTOR

Bo....

Jest potężnym upadłym jedi którego nikt nie mógł pokonać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom