Ulubiony Bohater W Gothic

Daniel781996

Member
Dołączył
15.8.2010
Posty
81
Chciałbym a byście napisali jaki jest wasz ulubiony bohater w gothicu oprócz Beziego i uzasadnili dlaczego. Nie musi być z jedynki. Moim ulubionym bohaterem oprócz Beziego jest Xardas. Uważam tak ponieważ od początku jest mroczny i tajemniczy. Przez całą 1 i 2 miałem go za przyjaciela i bardzo mnie wnerwił gdy tak naprawdę Bezi był jego marionetką do tego aby posiąść moc Beliara
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Moim ulubionym bohaterem, jest Gorn. Ponieważ chłop ma charakter, nie da nikomu sobą pomiatać. Jest silny nigdy nie odmówi gdy Bezimienny poprosi go o pomoc, a czasami sam ją nawet proponuje. W 1 części gry od pierwszego spotkania jest miły dla Bohatera, a to już jakaś rzadkość w Kolonii gdzie każdy dba o swój tyłek. W drugiej części pomaga nam zabić smoka, a w trzeciej części gry może być naszym wiernym towarzyszem przez prawie całą grę. Jest przykladem prawdziwego przyjaciela.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Ulubiony bohater ? Hmmm...Myślę że Gorn i Milten. Gorn lubi czasem "poużywać" swojej broni i jak już wspomniał RoMek, jest miły od początku gry i dobry z niego przyjaciel. To samo Milten, również przez całą grę jest miły wobec Beziego i zawsze jest pomocny. Mogę jeszcze wymienić Lee, dobry z niego wojownik i jak na herszta najemników jest całkiem miłym i pomocnym człowiekiem. Podziwiałem go za to że mimo że został wygnany do kolonii karnej to w G2 mógł sobie siedzieć spokojnie w Khorinis, ale mimo to wolał wrócić do Myrthany i zemścić się na Rhobarze. Nie dawał sobą pomiatać i pragnął zemsty.
 

PAJOREK

Debile
Dołączył
2.9.2010
Posty
10
Moimi ulubionymi bohaterami są
Cor Angar-ponieważ ma charakter i jak się okazuje jest to jeden z najlepszech wojowników.
Dowiódł tego zostając mistrzem areny w Mora Sul.

Lester-lubi sobie czasem zapalić.Wie jak sie migać od pracy a przy tym sięwzbogacić.

Diego- mistrz złodziejskiego fachu.Najlepszy przyjaciel bezia we wszystkich trzech częściach z dodatkami.
 

Lars

Member
Dołączył
4.9.2010
Posty
32
Do moich ulubieńców zaliczają się:

Lee-generał który został zdradzony przez swojego władce, wyśmienity wojownik ,jego jedyną motywacją jest zemsta co dodaje tej postaci charakteru^^ ,

Lares- typ cwaniaczka, średni wojownik ale jakoś go lubię ;D

Lars-mało fabularna postac ale podoba mi się jego "image"
 

gut3k

Member
Dołączył
18.9.2010
Posty
35
Lee jest moim ulubionym bohaterem. Był generałem od dawna, z ksiąg w nowym obozie można wyczytać przebieg jednej z bitew z jego udziałem, w której się zasłużył. Gość na tyle inteligentny, że mimo iż został wrobiony w morerstwo żony Rohbara IIi zrzucony do kolonii to nie ugiął się i nadal był ważny, założył swoją własną grupę, która tak naprawdę stała się po jakimś czasie gildią, werbował ludzi, którzy brali pieniądze za walkę i zgromadził wśród nich wielu świetnych wojowników, a i on sam biegle posługuje się bronią dwuręczną. Do tego dochodzi zemsta, którą żyje, zemstna na Rohbarze II za to, że mu nie zaufał i porzucił oraz na całej szlachcie, która to wszystko uakrtowała. Silny, stanowczy charakter, pamiętliwy i uparty gość. Bardzo cierpliwy. Gość z którym lepiej nie zadzierać.




W prawdzie nie jest takim prawdziwym przyjacielem Beziego co widać w dialogach G2 i G3, widać, że chce tylko zemsty i niczego innego.

Mam wrażenie, że nie przywiązuje aż takiej uwagi do ludzi aczkolwiek jest osobą której można zaufać. Po jego tonie można wywnioskować, że wie iż jest w jakimś stopniu ważny dla osoby lub sytuacji. Taki urodzony szef, który dba o swoich ludzi niezależnie kim są i jacy są (przykład : z Khorinis był w stanie zabrać WSZYSTKICH, nawet Silvia i Bullka, którzy najchętniej zajęli by jego miejsce).

PS. W G3 zabicie Rohbara II z Lee u boku było prawdziwą przyjemnością  (szedłem drogą Adanosa czyli także i Xardasa, a więc Rhobar i Zuben musięli zginąć po czym wyniosłem się z Xardasem za pomocą portalu do niezbadanych krain). Staneliśmy w przejśćiu, obaj miecze dwuręczne i poprostu wycinaliśmy wszystko co stanęło na drodze, a właściwie na nas wbiegło.

Ale przyznam, że Rohbar II to świetny wojownik (tarcza Rohbara I, Miecz Rohbara I i jeszcze ten pancerz...).... męczyłem go chyba z 10 minut gdzie Lee miał resztki PŻ podobnie jak Ja kiedy skończyliśmy.




No to tyle jeśli chodzi o Lee.

Chciałem napisać jeszcze o Gornie i Diego ale wątpię aby chciało się komukolwiek czytać lekturę....

Pozdro.
 

kacperkosa

New Member
Dołączył
25.9.2010
Posty
1
Lee
Jeden z najlepszych przyjaciół Bezi-ego,często pomaga i daje ciekawe misje xDD
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
Moji faworyci to Lee i Wilk

Lee niewiem dlaczego ale od kiedy pierwszy raz go spotkałem w grze polubiłem dba o swoich. Twardy i cierpliwy. Został wrobiony i wrzucony do koloni i cierpliwie czekał aż nadejdzie czas zemsty na Robarze II

Wilk lubie go bo umiał sobie poradzić i dlatego że w 1 miał naraz założoną Kusze i łuk :D
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Lee.

Wspaniały wojownik a do tego generał, mimo iż został wrzucony do kolonii karnej, nie zdradził Myrtany i w G3ZB dzielnie jej bronił.
Jest to także jeden z najlepszych przyjaciół Bezimiennego, pojawia się w każdej części Gothica co powoduje, że mam już do niego pewien sentyment.
Wiele razy udowodnił że jest bardzo dobrym strategiem i dowódcą, co mi się podoba.
 

poilkjmnb

New Member
Dołączył
9.10.2010
Posty
6
Moimi ulubionymi bohaterami są Gorn i Diego_Obaj są największymi przyjaciółmi Bezimiennego. Gorn nieda sobą pomiatać twardy ,stanowczy.A Diego największy sptyciarz na terenie królestwa MYRTANY i nie tylko.Podziwiam ich za to jak umieli sobi ustawic życie w koloni w G2 ich reputacja została trochę nadszarpnie ta a G3 to wejście smoka w ich wykonaniu
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Diego, Milten i Lester. Zawsze usłużni i życzliwi naszemu Beziemu. Ciekawe i pełnokrwiste postacie. Postacie nie pozbawione pewnych wad, ale kto ich nie posiada... Każdy reprezentuje trochę inne zdolności. Diego- doświadczony myśliwy i niezły wojownik. Milten- mag ognia znający zaklęcia i tajniki magii runicznej. Wreszcie Lester reprezentujący Bractwo Śniącego, który jednak nie daję się zwariować dogmatom tego bractwa i nie należy do fanatycznych wyznawców Śniącego.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja jestem za Gornem i Diego . Gorna lubię bo jest z niego solidny,miły człowiek, który ma odwagę zawsze towarzyszyć Beziemu w trudnych misjach. Diego to niewiem,poprostu go lubię ,jest pierwszą osobą którą napotykamy w koloni karnej i pomaga nam się do niej wprowadzić
 

Riff

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
26
Od zawsze bardzo lubiłem Gorna. Sam nie wiem jakie jest tego powód, po prostu odrazu mi podpasował. Choć Diego też jest spoko... Myślę, że są na równi.
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Ulubiona postać?
Chyba Diego i Lee
Diego- Podoba mi się jego styl życia typu "Bierz co chcesz i nie pozwól żeby ci ktoś ci to zabrał" szanuje go za to że potrafi się dorobić kasy w niezły sposób

Lee za to że jest urodzonym przywódcą przed wrzuceniem do bariery był generałem, później po tym jak trafił do koloni utworzył nowy obóz, po upadku bariery zebrał garstkę swoich ludzi by bronić farmy Onara.
 

Qarter

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
25
Moim ulubionym bohaterem jest Gorn, jest świetnym wojownikiem i zawsze można na niego liczyć.
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Diego. Od samego początku pomaga nam w dostaniu się do SO. Może nas nauczyć siły oraz zręczności. W 3 rozdziale pomaga nam zdobyć kamień ogniskujący ( przy okazji nas podexpia jak ktoś nie daje rady na czarnych goblinach :)).
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
Lee

Wybieram Lee ponieważ jest przywódcą najemników, do Koloni trafił niesłusznie i przyświeca mu cel a mianowicie Zabicie Króla.

Można na nim polegać jak na Zawiszy ale pozatym jest lojalny i waleczny a te cechy są bardzo ważne według mojego uznania.
 

longownica

New Member
Dołączył
2.2.2011
Posty
22
Ja najbardziej lubię paczkę Beziego tzn. Diego, Milten, Gorn, Lester dodając jesze Lee nawet tez Xardasa troche lubie pomijajac ze w G2 nas wykorzystał ale z drugiej strony w G3 mówi że chce zakończyc wojny ludzi z orkami oraz innosa i beliara ;)
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Wszyscy piszecie tutaj o tych najbardziej znanych i najczęściej wybieranych postaciach... wiadomo, są spoko, ale może czas skupić się też na innych? ;p Taki np Saturas... też spoko ziomuś, trochę się w G1 na koniec 4 chyba rozdziału wkurzy na nas za ten kopczyk rudy, ale poza tym jest spoko.

Cor Angar (chyba był raz czy dwa wymieniany wcześniej) - świetny wojownik i ogarnięty gościu ;) Polubiłem go od razu jak z nim kilka zdań zamieniłem na początku jak gadałem z nim, pomimo faktu, że nie lubię ludzi z sekty.... nie lubię ogólnie sekty ;p

Stone - Kowal nad kowalami i spoko ziomuś :)

Ten zbieracz ryżu co nas siły nauczy potem... na H chyba, ale imienia zapomniałem. Też bardzo miły typek, od razu do gusty mi przypadł.

Wrzód - miły koleś, ale odrzucony przez kumpli... po prostu szuka kolegów... ja go tam lubię...

...

...

:trollface:

Kogo ja chcę oszukać... on tym swoim ciągłym gadaniem doprowadza do szału :D Zabić, wskrzesić, zabić ponownie i zakopać. :D
 

gra

Banned
Dołączył
16.8.2011
Posty
42
Moim ulubionym bohaterem jet Thorus. Jest on dobrym wojownikiem i dowódcą strażników. Gdy dołączymy do starego obozu\, doceni on nasze wysiłki i zechce żebyśmy dołączyli do strażników Gomeza. Choć później nie będzie do Bezimiennego nastawiony pokojowo i tak jest najfajniejszą postacią w Gothicku.
 
Do góry Bottom