Ulubione Danie

Garrick

Member
Dołączył
20.9.2006
Posty
81
Troche dziwny temat ale mimo to mysle ze powinien Was zaciekawic :D
Otoz pytanie brzmi czy macie jakies ulubione danie?? :)
Ja sam najbardziej lubie pierogi z serem :D :D (mniam :) )
Pozatym jestem jeszcze amatorem spaghetti, pyz i grochowej :D :D

Piszcie i Wy, co lubicie jesc najbardziej :p
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Hmm... no temacior dziwny... ale warto sie wypowiedziec jak juz jest wiec tak...
ja lubie zupe Buraczkowa (ale burakow nie lubie :p) hmm... oczywiscie wszelkiego rodzaju Fast Foody :)
tez lubie Pierogi z serem... lubie tez Kluski ;P tzw. Kopytka, i tez takie z dziurka ale nie pamietam nazwy ;P :p
do zestawow fasto food TYLKO Coca Cola...
ubustwiam Pizze...

no ogolnie duzo ale naraziie tyle przychodzin a mysl...

BTW. Fajnie ze znalazla sie osoba uznajaco Yogurt i chipsy za danie :D nie Meg ? :D
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ja tam ubustwiam Frytki ;]. A jeżeli chodzi o coś "normalnego" To Ziemniaki z Gulaszem (sos) i kotletem de-volae (czyt. dewolaj, moze złą anzwe podałem, ale chdoziło mi o kurczaka w panierce z serem).
Napój? Pepsi/Coca Cola, a normalne to ofc kompot z gruszek.
Zupa? Nie jadam, tzn żadko, a jak już to pomidorową z makaronem.
Surówki? FUJ!!!! JEdyna ktora mi smakuje to "buraki", ale żadko jadam :p.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ostatnio to żywie się tylko zupkami chińskimi :p
Ale na poważnie to lubie wszelkiego rodzaju kluski, kopytka czy pierogi. I włoską kuchnię, mniam. Nie pogardzam sałatkami, pizzą czy nawet boską pomidorową z makaronem
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Temat już był :p

Spaghetti, gofry z bitą śmietaną, frytki, pizza margerita, hamburgery, jogury z brzoskwiniami, z truskawkami; kiedyś zupki Knorra, teraz już nie :p czipsy też przestałem (tzn nie całkowicie :p) nieco jadać, a napoi chyba nie mam co wymieniać.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ubustwiam kotlety, wszystkie jakie istnieją chyba :p Do tego surówka z marchewki i jabłka...
Zypy... Pomidorowa, ostatnio rosół ;]
Fast foody kazdego rodzaju, od pizzy przez hot doga do hamburgerow i frytek.
Kompocik truskawkowy i jestem w 7 niebie ^_^
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Spaghetii wszelkiego rodzaju, po bolońsku do Carbonara, uwielbiam kluchy. Potem idzie pizza, i kebab którym sie ostatnio zajadam (wole to od jakiegoś hamburgera). Z zup uwielbiam barszcz z uszkami, rosół i pomidorową. Z surówek lubie chyba wszystko oprócz jakichś z porem.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Na pierwszym miejscu na mojej liście ulubionych dań widnieją Naleśniki, ale na słodko, bo nawet kiedyś widziałem z żółtym serem o_O, następnie Kebap - nie ma to jak tuczący a zarazem smaczny fastfood, na trzecim miejscu makaron z truskawkami oraz śmietaną.
Napoje: Mirinda pomarańczowa, Nestea, tzw. Plastiki czyli napoje duże, gazowane i jak najtańsze.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Fajny temacik :D . Jeśli można zaliczyć to do dań to na moim pierwszym miejscu jest hamburger. Mniam. Na drugim miejscu barszcz, na trzecim zaś schabowy. Czwarte miejsce pierogi z mięsem. :) . I ostatnie piąte miejsce frydki. Pychota.
Z napojów to: Pepsi, Mirinda, Kubuś :p, lima. Są pyszne a szczególnie Kubuś :p .

PZDR.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ja ogólnie jem prkatycznie wszystko xD. Pizza, Spaggethi, Łazanki, Kopytka, Zupy itd. Ale moim ulubionym daniem, bez dwóch zdań są placki po węgiersku no wręcz kocham to jedzenie, mógłbym jeść bez przerwy i normalnie nigdy nie mam dość :D:D:D... Co lubię pić to nie będę wymieniał :p
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
A otoz moje ulubione danie to oczywiscie pizza ;p nieorginalnie ale ubustwiam ja xD jesli chodzi o fastfoody to jeszcze fryteczki. A z takich bardziej złozonych dan to SCHABOWY W MARYNACIE STAROPOLSKIEJ jest poprostu..... ach az niemoge tego opisac taki jest ;p rosolek tez niczego sobie i pierozki jak mnie najdzie ochota i z serkiem i z kapustka-piczarkami :)
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Najlepsze jest to, co sam sobie zrobię i tyle. Wtedy mogę dać to co chcę i w odpowiednich ilościach. Prawie wszystko może być dobre, jeśli odpowiednio doprawić. I tyle.
A co do jedzenia na mieście: jedynie bary mleczne są jadalne.
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Ostatnio? Pierogi ruskie i Pizza. Z zup to chyba będzie grzybowa... . Na śniadanie? Jajecznica z cebulą i szynką^^ a na kolację... nie wiem,dawno nie jadłem kolacji xD Ale zwykle raczej warunki nie sprzyjają i żadko mogę zadowalać się akurat lubię (akurat bo moje upodobania kulinarne są zmienną). Fast foody też ujdą... ale je też jem żadko..i dobrze bo nie chce odjechać na raka żołądka... xD

pS Racja że temat był...ale na upie już chyba każdy temat był xD (5 razy) :p

Pozdro
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Pizza, Lazania (wiem ze zle napisalem, nawet specjalnie bo dobrze nie potrafie ale to szczegol ;p), kotlety wszyelakiej masci, kebab, ciasta, spageti ;p, no ogolem rzecz biorac jestem prawie wszystko jadalny xD ale PRAWIE robi wielka roznice, bo wszystkozerny to tylko w erze ;p no dobra bredze nrX ;p
 

KaTaA

New Member
Dołączył
5.11.2006
Posty
9
Ja lubię spagetti, pierogi ruskie (przypiekane :D :D :D) Mniam !!! Nienajgorszy jest też kurczak w panierce :)
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Ogólnie to ze mnie jest niezły żarłok, więc lubię prawie wszystko (prawie robi wielką różnice :D ). Poczynając od normalnych dań, to rosołek, pomidorowa, ogórkowa, pierogi z serem, zalewajka, schabowe, kotlety mielone oraz oczywiście bigos. :p Oczywiście jak prawie każdy uwielbiam też fast-foody. :)
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Ja w zasadzie zjem prawie wszystko, choć są oczywiście rzeczy których nie tknę nawet kijem. Nie będę się na nich skupiał bo a nuż ktoś będzie jadł czytając mojego posta. Co do potraw ulubionych:

1. Od zawsze , na zawsze - pierogi z serem & pizza. Moge to jeść, jeść, jeść, aż zemdleję z przeżarcia. Domowa pizza - bezcenne ^_^
2. Naleśniki - obojętnie z czym, ale najbardziej lubię z serem, no i kiedyś jadłem zapieczone z bananem i miodem - tez extra :rolleyes:
3. Barszcz z torebki Winiary :D naprawdę mało które żarcie z torebki smakuje mi tak, jak ten akurat barszcz (Knorr sux :p )

Jest jeszcze wiele dań które nie znudzą mi się nigdy, jak np. specjalne schabowe robionę "nieco" inaczej i z nieco innych rzczy (nie, nie z soi :D ) (jak ktoś chce przepis niech pisze pm :p ), kebab też bardzo dobry, moje ukochane owoce czyli mandarynki (ew pomarańcze, ale z jednymi jak i z drugimi jest loteria - czasem sie trafią pyszne a czasem się nie da jeść) No i to chyba tyle. ;)

Co do napojów to wszystko poza oranżadą 5 litrów za 99 groszy :p wiem co pisze na butelce i boję się to zwyczajnie pić :D .
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Więc tak moję ulubione dania , to tak :
-zupy : zdecydowanie najbardziej lubie barszcz i ogórkową , lubię też pomidorową i rosół , oczywiście inne zupy też mogą być , ale te cztery co wymieniłem zdecydowanie przodują w moim jadsłospisie.
- jeżeli chodzi o drugie danie to wszelkiego rodzaju dania mięsne( kotlety i sosy , ale głównie z ziemniakami) , oraz takze przepadam za pierogami ruskimi
- surówki : mizeria , buraczki , gotowana marchew z groszkiem
- napoje : głownie soki(jabłkowy , pomarańczowy)

- a jeżeli chodzi o fastfood'y to też czasami lubie przekąsić jak jestem na mieście , czy na jakiejs wycieczce
 

kray17

New Member
Dołączył
27.11.2006
Posty
6
wg mnie pierogór ruskich nic nie pobije ;P
napój - sok grepafruitowy, ogólnie soki i nektary, KAKAO!
zupa - pomidorowa z ryżem ;)

ale i tak najlepsze są eksperymentalne dania tworzone w wesołym gronie (odliczając te z tabletkami do zmywarki, bo i takie sie zdarzały ;P)

I podstawa:
to co ugotuje babcia!!
 
Dołączył
28.11.2006
Posty
33
Ja lubię:
1.Frytki
2.Spaghetti
3.Rosół(z kury)
4.Zupę Pomidorową
5.Tosty z serem,ketchupem i parówką
6.Pizza pieczarkowa (mój tata zjadł pizzę z małży) :blink:
7.Hot-Dog
8.Jajka smażone na patelni i omlet
9.Zupa Ogórkowa
10.Placki ziemniaczane
11.Smażone kiełbaski
12.Kotlet z Kurczaka
13.Kurczak
14.Zrazy
15.Naleśniki z cukrem pudrem

To już chyba wszystko
 
Do góry Bottom