Ulubiona gildia

Która gildia jest najlepsza


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Madzy Wody

Mi najbardziej podobają się magowie wody. Fajne misje, jestes na początku najemnikiem i jest spox. Bardzo mi się podobają czary i zarazem broń więc można być super magiem i doskonałym wojownikiem!
 

Sengrath

New Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
4
Strażnik świątynny bo to odpowiednik Pala z G2. Tylko wierzy w śniącego a nie w INNOSA
sad.gif
Ale za to ma fajne czary
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Zdecydowanie najemnicy. Uwielbiam ich za klimat jaki mają i bezprawie(tzw. Samowałka :p ). Ich plusem jest również dowódca którego mają, a mianowicie Lee. Wszystkich trzyma równo, nikt mu nie podskakuje. Gorn również jest najemnikiem i nam pomaga a więc kolejny plus.
Potem byli by nowicjusze . Ze względu na luzactwo i sposób życia a raczej styl. Ich postawa pasuje do mnie(Jeszcze nie pale zioła i nie mam zamiaru).
A (ogólnie) stary obóz jest marny i monotonny.
 

rzepa14

New Member
Dołączył
15.5.2007
Posty
9
Ja, sam nie wiem dlaczego, lubię być strażnikiem. Niby nas nie traktują za dobrze, ale w starym obozie można poczuć ten klimat zbuntowanego więzienia, które szantażuje króla i wymienia z nim rude. Na dodatek konflikt z NO także dodaje dużo do klimatu.
Ale muszę przyznać że najemnikiem także lubię grać, lecz wole połączyć przyjemne z pożytecznym, i być w obu tych gildiach.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Jak to sie stało ze znalażł sie tu topic z przed 2 lat ?? o_O Jak juz odkopaliscie to napisze cos ;]

Moja ulubioną gildią z tu wymienionych są magowie wody. Spokojnie, powoli zmierzają do postawionego sobie celu. Spoko szaty w moim ulubionym kolorze i ich przywodca którego polóbiłem :)
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Ja powiem że najbardziej lubię nekromantę. A dlaczego? Już tłumaczę. Zawsze robię tak że jestem mistrzem w broni dwuręcznej, umiem 6 krąg (no jak to nekromanta :p) no i jedziem z koksem :). A tak poza tym: fajną ma szatę, nie? :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom