Ulubiona gildia

Która gildia jest najlepsza


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

matnik

Member
Dołączył
27.12.2004
Posty
100
A moja ulubiona sciezka doste... Uups, sciezka Przejscia
biggrin.gif
to Mag ognia :arrow: Najemnik :arrow: Mag Wody :arrow: Nekromanta :arrow: (Niezywy pod gruzami
biggrin.gif
)
 

monry

Przyjaciel G.up
Dołączył
17.12.2004
Posty
52
Ja najbardziej lubię Najemników, ponieważ mają wspaniałego przywódce
biggrin.gif
i fajnie się z nimi gada, poza tym bardzo lubię Gorna
laugh.gif
 
Dołączył
31.12.2004
Posty
127
No oczywiście, że najemnicy są THE BEST !!!!
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
A szczegulnie jak zlejesz LEE i będziesz wymiatał jego toporem :twisted: :twisted: :twisted: Ich zbroja też jest niczego sobie ale i tak wole tą z PANCERZY PEŁZACZA
tongue.gif
tongue.gif
 

Jaskier

Member
Dołączył
31.12.2004
Posty
205
Ja oczywiście wybrałem Mag ognia przechodzilem nim 4 razy i wcale tego nie żałuje było spox i zastanawiam się czy czasem nie przechodzić jeszcze raz tak samo.
:!: :!: Mag Ognia :!: :!:
 

Xardas_2000

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
47
Moja ulubiona gildia to NEKROMANTA , ponieważ ma się fajny pancerz i czary
biggrin.gif


[ : Pią Gru 31, 2004 9:22 pm ]
Moja ulubiona gildia to NEKROMANTA, ponieważ ma się super pancerz i czary
tongue.gif
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Jak dla mnie nekromanta bo prowadzą życie samotnika a ja nie lubie przebywać w grupie
tongue.gif
 

ElviS

Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
37
Panowie ... nie ma co się oszukiwać. Nekromanta wymiata ! Jego zbroja 100 100 50 50. W dodatku umożliwia poznanie 6 kręgu magii.
 

Trinity

New Member
Dołączył
30.12.2004
Posty
11
najemnik

Moja najleprza gilda jest najemnik poniewarz oni sa najlepsi chociarz puzniej zostaje magiem wody w 1 hehehehe
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

JA oczywiśćie jestem za najemnikami bo to najsilniejsza i najlepsza gildia w g1 nie raz pokazywali jak umieją się rozprawić ma ona dobrych ludzi mają dobrą taktyke i wiedzą jak zachować się w walce zresztą są fajni i mają fajne zbroje
biggrin.gif
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Najemnicy Rulezzzzzzzzzz 8) Są najlepsi. Mają porządne zbroje. Broń troche słabą. Ale i tak dokopali by każdemu w kolonii - nawet Staremu Obozowi. Mają spoko ziomków. Lee, Gorn, Cord, Torlof, Jarvis.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Zagłosowałem na nekromantę, chciaż jeszcze nim nie grałem ;D Wiadomo, nawieksza potęga, najlepsze czary, dostep do wszystkich run. Czy można z Maga Ognia przejsć na nekromantę?
 

Fajeth

New Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
5
odpowiedz do tematu

Ja lubie strażników świątynnych podoba mi się ich zbroja i sposób walki może nie są najsilniejsi ale mają dobrą taktyke i nie bylejakie miecze większość z nich nosi miecze dwuręczne co zwiększa obrażenia dla wroga a ja zresztą lubie miecze dwuręczne
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Ja zaznaczyłem najemnika, bo jest to typ wojownika, a po nim idziesz na maga a nie tak jak w SO - albo strażnik albo mag.
 

rex

Member
Dołączył
22.12.2004
Posty
170
mag

Według mnie najlepsza gildia to mag ognia poniewasz lubie ogien i jest bardzo łatwo zostać magiem. :!:

[ : Pon Sty 03, 2005 1:41 pm ]
Według mnie jest najlepsze życie najemnika bo masz zadania fajne i dużo złota na zbroje łowcy smoków.
 

Paladyn_20

Member
Dołączył
2.1.2005
Posty
98
Dla mnie najlepszą gildą są magowie wody gdyz zawsze chciałem zostać magiem i dlatego zostałem nim
tongue.gif
Najemnicy są również w porządku ale wole magow.
 
Dołączył
3.1.2005
Posty
69
Moją ulubioną gildią jest nekromanta i strażnik .Nekromanta dlatego że masz bardzo fajną szate i bardzo fajne czary są na 6 krąg.A strażnikiem tylko ze względu na zbroje.
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Nie wiem, czy strażnik czy najemnik. Tu było fajnie i tam było fajnie. Tu byli fajni goście (chodźby Diego) i tam też (np. Lee). Zagłosuję jednak na najemnika, tylko dlatego, że nie mogę oddać dwóch głosów.
 

ED

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Ja wolę być najemnikiem, ponieważ nie lubie czarów tylko siekać na drobne plasterki hehehe
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
Najlepiej prosto z mostu tylko nie za krótko
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
Strażnicy Świątynni wymiatają jako jedyni z tych wszystkich "wojowników" są prawdziwym bractwem, posługują się magią typu- sen, pirokineza...
 

kaoss

New Member
Dołączył
10.10.2004
Posty
11
według mnie jest najlepiej grać magiem ognia a dopiero potem wody bo jako najemnik tracisz punkty na siłę zamiast na energie (chociaż i tak pod koniec miałem powyżej 100siły i chodziłem z toporem lee
tongue.gif
) nekromanty nie lubie bo gra nim jest dość nudna... chodzi za tobą armia ciemności i demon no i co to za przyjemność jak patrzysz się jak twoje potworki jadną orków albo jak w ciasnym karytażu twoja armia niemoże się przecisnąć
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom