Twój Gothic

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
co Byście zrobili gdybyście mogli zmienić coś w gothicu co byście zmienili co usuneli a co zostawili?.Osobiście dodał bym magów pozostałych żywiołów ziemi powietrza i może energi.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Ja dodalabym troche zbroj, wiecej stylow walki.... jakies skile (gra bylaby ciekawsza :D )
No i podobnie jak kruk wiecej zywiolow magii...
Co jeszcze??
OOO Powiekszylabym mapki i rozgrwyke (wiecej misji itd.)...
No i moze, towarzysza dla Beziego, choc wydaje mi sie to dziwnym pomyslem :p Kto wie, moze lepiej by sie gralo :D
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Starałbym się zrobić wszystko aby zabawa trwała możliwie jak najdłużej. Pododawałbym mase misji, terenów, npców, ekwipunku, czarów itp.
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Tryb dla wielu graczy :p Może coś w stylu Dark Messiah, myślę, że takie coś zapewniłoby gothic'owi większe rzesze fanów i dłuższą żywotność. Do tego jak ludzie chcą sobie porządnie pograć po sieci to oryginały kupują.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Dodał bym tryb multiplayer i poprawił magie. A co do "powietrza i ziemi" toś głupi. Gothic stracił by swój klimat. Magowie to słudzy Bogów, mamy ich 3. Reszta jest jasna, twój pomysł jest głupi.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
w G1....rozwinąłbym jeszcze Fabułe...
bo są momenty niewykorzystane, gdy w jednym obozie coś się dzieje to w 2 nie ma nic do roboty w rożnych rozdziałach

a ogólnie to dodałbym jeszcze możliwość kupowania zbroi u kupców albo znajdowania ich gdzieś w grze a nie tylko przez bratanie się z jakąś frakcją lub i nawet przechodzenie gdy bez przyłączania się do jakiejkolwiek ze stron

Ciągle brakuje mi współpracy z Npctami....za mało współdziałania....
Brakuje mi jakiś dużych bitew pomiędzy stronami konfliktu

FABUŁA FABUŁA FABUŁA....rozwinięta długa ze zwrotami akcji..trzymająca w napięciu..taka jak w G1
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Ja dodałbym oczywiście maaaasę ekwipunku.
Maaaasę nowych misji z różnymi poziomami.
O wiele większą mapkę.
Nowe czary, dłuższy wątek gry, nowe potwory itp. i itd.
Ale oczywiście tak trzeba by to dodać, aby klimat gry był ciągle ten sam =D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
A mi sie marzy taka wielka Bitwa Stary oboz na nowy. Najemnicy na paladynów. Orkowie na ludzi a nie tak jak G3 sam lub z 3 ludżmi wyzwalales cale miasto. Lepszy byłby atak 40-50 ludzi.
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Rangiz dobrze napisal. Wieksza bitwa przydalaby sie. To by bylo ekstra.

1. Nastepnie dodalbym mutliplayera. ta gra az sie prosi zeby grac przez internet w nia.

2. Nowe potworki.

3. Lepszy ekwipunek.

4. Nowe sposoby walki. W 1 i 2 jest ich za malo powinno byc wiecej combosow. Jak naprzyklad takich z TWO WORLDS.
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
21
Musiałbym pisać to chyba ze trzy godziny jeśli miałbym napisać wszystko co chciałbym zmienić w Gothicu. Po pierwsze styl walki byłby bardziej rozbudowany (coś podobnego do tego stylu co w gothicu3 ale isniałyby kombosy). Po drugie magia byłaby bardziej rozbudowana - byliby osobni mistrzowie dziedzin, którzy wtajemniczaliby cie w magie ich profesji. Po trzecie istniałaby możliwość podążania zarówno ścieżką magii jak i walki. Dajmy na przykład Gothica 2 - nie da sie od początku przechodzić jako mag. Dla własnej wygody przechodzenia Gothica 2 lepiej zainwestować w siłe i zdolności bojowe niż w mane i kręgi magiczne
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ja chciałbym jakąś większą bitwę. Zbieramy tak z 20 ludzi i idziemy np do GD wybić orków. To mogło by być całkiem dobre. Zdecydowanie przydałoby się więcej czarów. Szczególnie chciałbym jakieś lepsze przemiany (np. w trolla) i przyzwanie(np. czarnego trolla ;p). Więcej zbroi, i broni. A może możliwość korzystania z 'armat' które są na statku w g2. Zdecydowanie jakieś nowe systemy walki, bo w g3 to porażka.. Więcej potworków i gildii. I to chyba wszystko..
 

Milten Mag Ognia

New Member
Dołączył
9.3.2008
Posty
5
Gdybym miał dodać coś do Gothica, dodał bym podróże morskie na statkach. Poza tym byłoby wiele wysp, a każdej inny wątek fabularny. Po drugie (trzymając się morza) dodałbym bitwy morskie na statkach.

Następnie chciałbym, aby w Gothicu pojawiły się żywiołaki i wraz z nimi nowe tereny, noi oczywiście panujący nad żywiołami elementaliści. Całego Gothica zakończyłbym jakąś wielką bitwą Dobra ze Złem nie ograniczającą się do jednego, krótkiego pojedynku ze smokiem (tak jak to było w Gothicu 2)

Prócz żywiołaków dodałbym inne rasy np: krasnoludy, elfy. Rozbudowałbym także rasę elfów na Mroczne Elfy, Leśne Elfy i Wysokie Elfy. Wysokie Elfy specializowałyby się w medycynie i uzdrawianiu, Mroczne w walce i czarnoksięstwie a Leśne w walce dystansowej, alchemii. Wszytkie rasy elfów miałyby wspólną cechę: byliby świetnymi akrobatami i cichymi łowcami.
 

Gortal

Member
Dołączył
7.9.2007
Posty
67
Gdyby gothic 4 wyglądał tak jak wizja mojego poprzednika to straciłby klimat. Sory nie mam zamiaru ciebie oceniać każdy ma swoje zdanie i poniekąd się z tobą zgadzam. Przydałyby się rzeczy typu wiecej akrobatyki ale nie dzielić to na rasy, lepiej żeby można było się szkolić w danej dziedzinie w danej kulturze.

No napewno przydałaby się jakaś bitwa. Szczerze wam powiem to ze wszystkich 3 serii gothica najbardziej mi się podobały 3 rzeczy, zabijanie pełzaczy w starej kopalni, przyłączenie sie do jednego z 3 obozów (dla mnie najciekawiej SO), wyrzucenie ze starego obozu. Aha i jeszce awansowanie na np. paladyna(G2), maga ognia(G2), strażnika(G1), najemnika (G1). Czyli dużo więcej rzeczy które teraz wymieniłem.
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
Mogli by zmodyfikować troche walke, na zasadzie Prince Of Persia. Jakies takie wywijasy z przeskakiwaniem przeciwników, używaniem jako tarczy bądź rzucania ^^. Gra by by wyglądała nieco "kosmicznie" ale tego typu miany mogły by doprowadzić do upadku klimatu gry.
 

meiram

New Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
26
Dodałabym nowy ekwipunek(przede wszystkim więcej zbroi i ubrań, oraz broni). W II części zmieniłabym wygląd Koloni Górniczej - jakoś mi się nie podobała, za monotonna. Przydało by sie również więcej możliwości rozwoju postaci, trochę więcej stylów walki. No i fabuła, im bardziej rozwinięta tym ciekawiej. W zawiązku z tym, jak najszerszy rozwój fabuły oraz wielowątkowość są wskazane. I to o czym już wspominałam w temacie wyglądu bohatera, możliwość zmiany sylwetki wraz ze zdobywaniem umiejętności.
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
CYTAT(Milten Mag Ognia @ 09-03-2008, 18:53) index.php?act=findpost&pid=173444
Gdybym miał dodać coś do Gothica, dodał bym podróże morskie na statkach. Poza tym byłoby wiele wysp, a każdej inny wątek fabularny. Po drugie (trzymając się morza) dodałbym bitwy morskie na statkach.

Następnie chciałbym, aby w Gothicu pojawiły się żywiołaki i wraz z nimi nowe tereny, noi oczywiście panujący nad żywiołami elementaliści. Całego Gothica zakończyłbym jakąś wielką bitwą Dobra ze Złem nie ograniczającą się do jednego, krótkiego pojedynku ze smokiem (tak jak to było w Gothicu 2)

Prócz żywiołaków dodałbym inne rasy np: krasnoludy, elfy. Rozbudowałbym także rasę elfów na Mroczne Elfy, Leśne Elfy i Wysokie Elfy. Wysokie Elfy specializowałyby się w medycynie i uzdrawianiu, Mroczne w walce i czarnoksięstwie a Leśne w walce dystansowej, alchemii. Wszytkie rasy elfów miałyby wspólną cechę: byliby świetnymi akrobatami i cichymi łowcami.


Stary na pewno grałeś w morka albo obliviona ;)
A i w gothicu są już żywioła ki ale mają inną nazwe(golemy)
Ja też dodałbym te elfy,ale troche inaczej(Wysoki-Magia,Mroczny-Walka,Leśny-Złodziej).
No i możliwość bycia w paru gildiach(złodzieje,magowie,wojownicy,świątynia,)
Ale poza tym to normalny gothic RULEZ
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja bym najbardziej chciał żeby dodano opcje multiplayer,żeby można wybrać stronę(dobro czy zło),gildię,wizerunek.Aby poszczególne strony i gildie toczyły wojny,a tak będąc przy temacie żeby do takich rozgrywek zmieniono system umiejętności.
A tak ogólnie pododawał bym sporo nowych ras,terenów no i ekwipunków.A i jeszcze jakieś bardziej widowiskowe metody walki(super combo,bullet time,itp) ;)
 

Klimus

New Member
Dołączył
6.4.2008
Posty
28
Żądam stron w księgach! Żądam rozbudowanej alchemii i kowalstwa! Potrzebuję większych miast! Łaknę ogromnego świata i większej ilości rozbudowanych questów!

Tak. Gdybym miał zmienić cudownie Gothica, dodałbym te rzeczy, a nie jakaś walka/akrobatyka/rasy/statki. To jest niepotrzebne Gothicowi.
 

Vasemir

Mistrz Areny i zrzędzenia
Dołączył
8.4.2008
Posty
752
Jak już parę osób wymieniło - z chęcią wziąłbym udział w jakiejś większej bitwie.
Rozbudowałbym sposób warzenia mikstur - dał więcej opcji, oraz kowalstwa - różne stopy, minerały i sposoby kucia.
Dodałby trochę bestii - na dobrą sprawę jest ich niewiele...
Dodał DZIECI! W żadnej części nie ma ani jednego dziecka!
Co do fabuły - dodał możliwość różnych zakończeń (choć było to w G3) oraz więcej gildii - niekoniecznie najważniejszych, ale pobocznych, które miałyby nieznaczny wpływ na fabułę (np. gildię Zabójców lub odłam którejś religii).
 

Franklin

Member
Dołączył
26.5.2008
Posty
121
CYTAT
Dodał DZIECI! W żadnej części nie ma ani jednego dziecka!


Ooooo tak! To by było coś!
Plus duużo więcej npców, magii, questów, pierdół, broni... Wszystkiego!
Aha i jakieś sekty itp...
 
Do góry Bottom