Twój Gothic

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
1)Dodałbym kobiety i dzieci.
2)Zrobiłbym wiuększe twierdze realniejsze do bronienie i atakowania
3)Obleganie twierdz i zamków
4)NPC które zmieniają swojępołożenie np.: polują, walcząi sami wykonują misje
5)Dodałbym Multiplayera - choćby cena była 2x większa wykupiłbym bo to jest cudowne:
a)Własne gildie i zlecanie misji
B) wykonywanie misji w stylu zabij, weź, zaprowadź w kilka osób (dwie odwracają uwagę, trzecia kradnie, czwarta daje alibi)
No to tyle. Ale straszne wymagania by to potrzebowało.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
W gothicu nic bym nie zmieniał. Dodal bym tylko troche wiekszy swiat, wiecej questow pobocznych, nowe ciekawe postacie, wiekszy rodzaj ekwipunku: miecze, zbroje, tarcze, bronie dystansowe, troche lepszych potezniejszych czarow. Chcialbym zeby bylo wiecej gildi oraz wiecej ciekawych lokacji. Jakies budowle chrakteryzujace sie stylami architektory. Oraz wiecej wymyslonych trudnych do pokonania potworow.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
przede wszystkim dużo, dużo więcej questów i terenów
i jeszcze dałbym multiplayer'a, 2 bogów więcej i do nich magów ziemi i powietrza, więcej tajemnic i ukrytych miast oraz większą realistykę czyli np. że orkowie atakują jakieś miasto albo obóz i musimy to bronić ;) fajnie by było
 

sum41

Debile
Dołączył
26.8.2008
Posty
6
dodalbym konie
ale i tak gothic jest dal mnie jak ciepla szarlotka
 

frugo

Member
Dołączył
24.7.2008
Posty
33
Ja bym chyba nic nie dodał. :D
A już nigdy multiplayera. Ta gra nie zasługuje na takie poniżenie :D

Gra jest tak innowacyjna jak na swoje czasy, że raczej nic jej nie można zarzucić. Może jedyne co bym chciał zmienić, to to, żeby nie było najlepszego oręża. Tzn. nie mówię o Urizielu, bo to jest oręż potrzebny do fabuły, ale np.:

Jeden miecz ma 100 obrażeń a inny 101 i już jest lepszy. Bronie nie mają bonusów. nie ma zastanawiania się co jest lepsze. Co lepiej nosić. Poprostu mamy lepszy miecz to bierzemy i tyle.
Grałem kiedyś w diablo i trochę mnie to zdziwiło.

Gothic ma fajną fabułę nad którą można siedzieć godzinami, ale na pewno nie nad wyborem oręża ;)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
1. Stabilność (Swieta rzecz! xD)
2. Wiecej rodzajow magii, oraz jakie czary do walk na odleglosc np ognistrza strzala i do broni do walki w zwarciu tez.
3. Jakis srodek transportu na odlegly koniec krainy np Karawana.
4. Tryb multiplayer.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Oczywiście tryb multiplayer :D Grało by się na tym trybie naprawde świetnie :p polować razem z kolegą, napadać na innych itp :p mmmmm... to by była gra...Ale to tylko mażenia xD...

No bym jeszcze dodał wiele nowych fajnych czarów :p Między innymi takie jak lodowy deszcz, śnieżna burza, ogniste tornado i coś by sie wymyśliło jeszcze ^^ No co jeszcze... Możliwośc naładowania broni żywiołem, np. ogniem, lodem.
Nowe tereny oraz questy.Wiele więcej ukrytych i tajemniczych miejsc.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Tych tajemniczych miejsc to jednak jest mało, a fajnie by sie grało, że normalnie idziesz, i ciach wpadasz do rowu i jakiś dodatkowy quest. No i oczywiście przydałby sie MP. Z tym ładowaniem miecza żywiołami to super pomysł Dzyl.
Dodał bym jeszcze jakieś nowe waypointy NPC i to co wszyscy powyżej.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
Ja bym chciał więcej misji które będą podobne do misji z Odbiciem Kopalni(i w G1 i G3)lub odbijaniem miast:D Chciałbym też wrócić na Khorinis z Dworu Irdorath a nie na kontynent prosto płynąc:D:D Można by było wejść do portu Khorinis z grupą przyjaciół,obić kilku orków i przejąc miasto:) Nic bym nie usuwał:)Tylko dodawał:)
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Multiplayer by się przydał, usunąć bugi, dodać sporo NPC i misji. Możliwość połączenia czarów (zamiast nowych żywiołów) np. lodowa fala + uderzenie burzy = zamrożenie i odsunięcie przeciwników od ciebie. Kilka nowych opcji w całej grze np. oswojenie potwora (w tym przypadku lodowego golema) + ognista burza rzucona w lodowego golema = ognisty golem na naszych usługach :) lub na odwrót. Samodzielne tworzenie łuków, jak już wcześniej napisałem łączenie zaklęć (w jedną runę). Hmmm i jeszcze jak koledzy na górze napisali jakieś większe walki typu 30 orków vs. 25 ludzi (a nie 50 orków vs. 1 player)
 

Gaan

Handlarz
Dołączył
7.8.2009
Posty
628
Dodałbym:

1.Więcej neutralnych zwierząt
2.Zwierzęta służące do szybszego przemieszczania się (np. koń)
3.Więcej tarcz, hełmów i ogólnie więcej opancerzenia
4.Więcej roślin (w sęsie ziół do zbierania)
5.Więcej przedmiotów interaktywnych
6.Więcej kombosów
7.Kobiety i dzieci

Usunąłbym:

1.Nic a nic
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Jeśli bym mógł to spróbowałbym powiększyć fabułę i mapę. Dodałbym NPC ( tych ważniejszych i mnie ), oraz przydałoby się dodać jakiś nowy ekwipunek oraz jakieś nowe potwory :D.
 

Drackoz

New Member
Dołączył
29.10.2010
Posty
16
Co ja bym dodał? Do gothic1-2NK nic. To jest po prostu gothic i dodawanie w nim czegoś prze zemnie, nie było by już gotikiem. No, może dodał bym jakieś inne możliwości ataków, trochę więcej zadań pobocznych, trochę czarów ale nic więcej. Natomiast w G3-G3ZB dodałbym również możliwości innych ataków. Drugą rzeczą by było, więcej hełmów i tarcz, gdyż było ich w całej grze ogólnie... Mało. Jeszcze więcej potworów, więcej ludzi i jeszcze jakąś frakcję. Dodałbym też to, że jeżeli gramy np. Magiem ognia, to żeby tak jak w starych częściach, był napis w atrybutach "Mag Ognia". I to na tyle.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja bym powiększył świat gothica,czyli dodał jakieś nowe miasta położone w różnych ciekawych miejscach ,np na wzgórzach itd. Twórcom gothica ładnie wyszło np miasto Faring . Dodałbym więcej różnych ciekawych gildii ,więcej zbroi ,elementów garderoby,ekwipunku itd , bardziej rozwinąłbym podział umiejętności,po za tym przydałoby się dużo questów , fajnie też by było jakby po krainach podróżowali jacyś kupcy,handlarze . hmm..co tam jeszcze.. zgodzę się też z tymi walkami ,tak samemu to nudno się napierdzielać ;p no i oczywiście multiplayer by się przydał bardzo.
 

igor1988bb

Member
Dołączył
2.10.2010
Posty
127
Co bym dodał? Hmmmm.....
1.Lepsza stabilność gry
2.Możliwość wykuwania zbroi
3.Tryb multi
4.Wielki teren
5.Środki transportu
6.Nowy system rozwijania postaci, czyli że siły już się nie uczy tylko rośnie im więcej się walczy
7.Możliwość posiadania własnej chatki i żeby można było ją urządzić tak jak w falloucie
8.Więcej wrogów, broni, magi itd...
9.Ew,Możliwość doczepienia do postaci jakiś dodatków typu czaszka zabitego wroga czy coś.
10.Możliwość łowienia ryb ale nie koniecznie.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Większy świat, więcej questów, więcej ludzi, może jakieś nowe stworzenia, na pewno wtedy gra na dłużej by wciągała, do tego może jakieś nagłe zmiany w fabule, które miały tylko miejsce w G1 (zawalenie kopalni, zbuntowanie starego obozu). Ogólnie to pierwsze 3 gry z serii Gothic (1,2 i NK) są świetne i nie trzeba nic w nich zmieniać.
 

Randal

Banned
Dołączył
11.10.2010
Posty
991
No więc tak
-więcej zwierząt
-większy świat
-zwierzęta na których można sie przemieszczać
-więcej rzeczy w ekwipunku.
-wydłużył bym fabułę

To na tyle.
 

Salvatore

New Member
Dołączył
28.1.2013
Posty
1
Dodałbym:
- możliwość gotowania (a co za tym idzie więcej jedzenia, np. marchewka, pomidor, jakieś przyprawy),
- nakrycia głowy (np. kapelusze, jakieś kaptury, maski),
- możliwość kupna domu i udekorowania go (jakimiś obrazami, fotelami, przed domem np. można by było mieć kuźnię),
- możliwość upicia się,
- powiększony bestariusz (jakieś krowy, zające, węże, świnie),
- śpiwory,
- łowienie ryb. 
 
Odkop solidny, ale to nic : )
F
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ja zawsze byłem niepocieszony, iż po tym jak Y'berion się przekręcił to fabularnie nie było już co robić w obozie na bagnach ;/
Zdecydowanie powinni rozbudować tą fabułę. W Gothicu było tak, że jak w jednym obozie coś się działo fabularnie to w drugim i trzecimi z głownej fabuły było nieiwele.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Yeed napisał:
w G1....rozwinąłbym jeszcze Fabułe...
bo są momenty niewykorzystane, gdy w jednym obozie coś się dzieje to w 2 nie ma nic do roboty w rożnych rozdziałach
Yeed, pisałes o tym też 7 lat temu :D . Racja, to wyglądało jakby członkowie obozu na bagnie i nowego obozu byli niepoinformowani o wydarzeniach np. w starym obozie, gdy Gomez kazał zabić magów ognia. Widać, że gra w późniejszych rozdziałach już nie była tak szlifowana jak podczas 2 pierwszych.
 
Do góry Bottom