Tolerancja :p

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Tolerancja To zagadnienie od wieków budzi kontrowersje.
Ja jestem osoba nie tolerancyjną
Tak pewnie nie zdziwiłem wielu z was. Ale zanim mnie objedziecie przeczytajcie post do końca. Po krótce postaram się Wam wyjaśnić co i jak.
Nie jestem tolerancyjny dla gejów, gdy ich widze odpycha mnie na samą myśl. pedały chcą związków i adopcji, co jest dla mnie chore. Może jestem wychowywany na starych zasadach, ale takie przejawy nie mieszczą mi się w głowie.
Jestem tolerancyjny dla innego koloru skóry, wyznania, wyglądu, to czy ktoś jest chory czy nie to nie jego wina. Dlatego takie osoby toleruje. ALE HOMOSEKSUALISTA MOWIE STANOWCZO NIE.
Niech żyją tam gdzieś po cichu, a nie afiszują się i do tego według mnie chcą krzywdzić dzieci.....

Reasumując nie jestem tolerancyjny w wielu przypadkach Ale wymieniony wyżej jest głównym z nich.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Mam dokładnie tak samo. Nie mam nic do murzynów, żydów, chinczyków. Przeciez to normalni ludzie często bardzo mądrzy, utalentowani. Szanuje kogos takiego jakim jest i nie staram sie nawracać.
Jednka jeśli chodzi o pedałów/lesbijki ( te mniej ^_^ ) to juz na tolerancje z mojej strony nie liczcie. Rozumiem, każdy ma odpały, ale to zachodzi za daleko. Związki a teraz chcą jeszcze dzieci adoptować -_- Juz widze te texty w szkole:
- "Krzysiu jak tam twoje mamusie ??"
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
ja tam generalnie to jestem tolerancyjny... ale sa pewne wyjatki...
generalnie do koloru skory nic nie mam i ogolnie luzzzik
ale sa 2 rzeczy ktorych nie potrafie zdzierzyc (czy jak to sie pisze)

- Brudow
- Homoseksualistow

nie ma nic gorszego niz brud na ulicy (tak dla jasnosci glany, skora, przykrotkawe jeansy lub spodnie w krate, kolorowy irokez na glowie lub dlugie nieumyte wlosy)
do ludzi z forum nic nie mam bo ich znam (z postow) ale takich ktorych nie znam wogole to nawet na nich patzrec nie moge.... brrrr... w ostrowie jest duzo brudasow :D :D

no co jestem dla nich nie tolerancyjny i co :D
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Ja jestem podobnie jak autor tematu tolerancyjny do ludzi, których choroba kolor skóry itd. nie zalezy od nich. Jednak nie znosze

-szpanerów(łał, ale wiesz gówno mnie obchodzi, że twoje reebokowe buty kosztowały 500zł...)
-homoseksualistów
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
QUOTE
Może jestem wychowywany na starych zasadach,

Tak jak wielu tu obecnych. Również i ja jestem tak wychowany i cieszę się z tego. :)

Tolernacja jest czymś, czego wielu z nas nie posiada w mniejszym lub większym stopniu. I ja się przyznam, że nie jestem człowiekiem tolerancyjnym. Mnie po prostu też odpycha gejostwo, i jak Kacperex wspomniał, adoptowanie dziecka w takim związku jest niemoralne. Po prostu dziecko traci całe dzieciństwo, nie ma normalnych (??) rodziców/rodziny, itd. Dodatkowo w szkole mogą być piętnowani przez innych uczniów.

Tolerancja u człowieka składa się na wiele rzeczy: akceptowanie innego koloru skóry; wiary (nie ma to jak powspominać stare, dobre(??) czasy, nieprawdaż? ;] ); choroby, itd.
Ja powiem, że jestem osobą jąkającą i spotkałem się już z ludźmi, którzy mnie naśladowali, śmiali się ze mnie, itd. Cóż, nic na to nie poradzę. Próbuję być w miarę wyrozumiały, ale nieraz takie osoby naprawdę mogą doprowadzić do białej gorączki.
Gdy ja widzę inną osobę, powiedzmy, że chorą, nigdy nie drwię z jej szkody. Tak samo nic nie mam do ludzi o innym kolorze skóry. A wiara... cóż, admin może powiedzieć, co o tym myślę. Ale jednego nie zniosę: ,,związków tych mniej normalnych".
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Ja jestem ogolnie tolerancyjny do ludzi, jednak na polu homosexualistycznym mam zadnie takie:
jak chcą niech sobie żyją tak, każdy ma swój wybór, ale wg. mojej wiary takie osoby nie mogą sie żenić ani mieć dzieci więc jestem za potępianiem tych że sytuacji! Chcą sobie amnifestować, niech sobei manifestują, ale ważne zeby nie domagali się niczego co wyżej wymieniłem, i zeby nie namawiali nikogo do tego co oni "praktykują"... Mogą okazać publicznie jacy są, ale niech sie nie domagaja żadnych praw... WYmagam także Tolerancji od innych ludzi wobec mnie i moich bliskich. Druga rzeczą ktorej nie toleruje są osoby tzw. "Metalowcy" chodzacy na czarno, pomalowani itd., to mnie denerwuje, wkurza i uważam to za czystą (brudną) głupote! Nie toreluje takich gówien, ofc nie bede zandych bujek wstrzymal ale poprostu nie lubie takich ludzi i takiej kultury, chcą słychać niech słuchaja ale bez rzpesady, n/c...
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Ja podobnie, jak większość userów jestem na ogół tolerancyjny (kolor skóry, narodowość, wyznanie itp.). Jednak jest parę...powiedzmy rodzajów ludzi, których nie toleruję.

Homoseksualiści - to jest rzecz wiadoma i nie będę tłumaczył dlaczego, bo to każdy wie chyba.
tzw hiphopowcy/szpanerzy/"ziooomy" i tym podobne. A dlaczego? Już sam sposób ich zachowania mnie irytuje. Nie potrafię znieść ich sposobu bycia. Teksty, że hip hop jest całym ich życiem i uczy ich życiowych wartości są dla mnie przykre... Chcą, niech słuchają HH, ale niech nie twierdzą, że to jest muzyka lepsza od innych itd. Ogólnie każde moje spotkanie z osobnikami tego typu określałem jako coś żenującego. Znam oczywiście osoby, które słuchają takiej muzyki i są jak najbardziej osobami inteligentnymi, zachowującymi się normalnie i nie wrzucającymi między każde słowo "spójników" typu: kur%a, joł itp. Nie trawię takich ludzi i nigdy nie będę trawił, są oni dla mnie zwyczajnymi idiotami, trudno mogę być nietolerancyjny, ale nie potrafię być dla osoby, która zagaduje do mnie tekstem typu: "Joł, ziom, zajebistą fazę mam na jaranie i bujam się swoją wypasioną BMką po ulicy" :blink:.

To tyle.
 
E

eMzi

Guest
Tolerancyjny? Owszem jestem... może nie w takim stopniu w jakim bym chciał, ale zawsze coś... W drażliwej sprawie homoseksualistów moje zdanie jest takie:
Niech sobie żyją razem, biorą śluby i tworzą małżeństwa. Mam to gdzieś. Ale za żadne skarby nie pozwoliłbym im mieć i wychowywać dzieci... W tej sprawie nie powinni mieć nic do gadania.
Dla innych spraw typu kolor skóry, wyznanie etc. jestem już w większym stopniu tolerancyjny i żadnych zastrzeżeń nie mam...

QUOTE
trudno mogę być nietolerancyjny, ale nie potrafię być dla osoby, która zagaduje do mnie tekstem typu: "Joł, ziom, zajebistą fazę mam na jaranie i bujam się swoją wypasioną BMką po ulicy"

Pozerka...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Dorze że G.up wróciło, bo zawsze wiedziałem że tu swoji ludzie :D.
Dobrze też że zboczenia i inne znaki spod znaku tolerancji unijnej spotykają się tu ze sprzeciwem :) .
Nie ma miejsca w Polsce dla gejów i lesbijek, którzy są jedynie wytworem partii z lewej strony politycznej, bo homoseksualizm jest chorobą którą się leczy i ludzie którz teraz w Polsce tak walczą o swoje chore prawa włąśnie są tymże wytworem.
A co do tolerancji wobec narodowści, wyznań itp.
Sprawa bardziej zawiła...
Bo np. niewiele mam do Murzyna mieszkającego w swej rodzimej Afryce, a do czrnucha który sobie przyjeżdża do Polski, pracuje, studjuje itp., kiedy Polacy są bezrobotni (czego konsekwencją są wyjazdy do "zjednoczonej Europy", oczywiście w Polsce jeszcze nie na taką skalę, bo odsetek imigrantów nie jest jeszcze taki duży, ale co będzie jak ci imigranci zaczną tworzyć swoje partię, ruchy i będą nam narzucali swoje prawa?!).
zakaz.gif

Co do Żydów o których przecież NIE WOLNO mówić źle, nie będę mówił za wiele przynajmniej o tych w Polsce, bo uznacie że moje informacje są nieprawdziwe itp. , ale popatrzcie na państwo Izrael. Istnieje od przeszło 60 lat a ile wojen już rozpętali, ile ludzi, kobiet i dzieci zginęło w tych całych "przypadkowych" bombardowaniach, np. ostatni konflikt w Libanie: zbombardowanie pojazdów z pomocą humanitarną dla cywili, pod pretekstem takim jakoby owe karetki dostarczały pomoc dla walczącego przecież o Libię Hezbollahu (który zresztą stał się organizacją walczącą z Izraelem, po jego pierwszych atakach na Libię! nie jest to organizacja terrorystyczną typu Al-Kaida!), ile dzieci zginęło w tym konflikcie, czy one też były z Hezbollahu, nie wspominając już o zniszczeniach w Libanie!.

Cóż to by było narazie na tyle.
Jeśli ktoś chce sobie więcej poczytać to zapraszam:
www.nacjonalista.org

I tu klip wyborczy partii, która m. in. nie ma miaru zrobić z Polski drugiej Holandii (w której jak wiemy pedofile założyli już swoją partię polityczną...)
http://www.smog.pl/wideo/3313/narodowe_odrodzenie_polski/


Pozdrawiam.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Nie będę oryginalny. Jestem tolerancyjny w sprawach koloru skóry, przekonań itp. Jestem tolerancjyjny też w sprawach wiary ale wszelkie sekty i szatanizm to mnie bardzo odpycha. Nie jestem też jak wielu tolerancyjny dla gejów i lesbijek. Niech sobie żyją itp ale adopcja dzieci. TO ZA KILKANAŚCIE lat połowa świata to będą pedały i lesbijki w tych krajach gdzie to jest legalne, bo "mamusie i tatusie" zrobią tym dziecią pranie mózgu i on sam/a zostanie homoseksualistą. Nie jestem tolerancyjny dla pedofili. Takim to powinni jaja ucinać i nie ma co się sprzeciwiać. Teksty, że oni mogą się leczyć to dla mnie głupoty wyssane z palca. Podobnie jak Świrus nie jestem tolerancyjny dla szpanerów. Jeśli ktoś się czuje lepszy bo wyda 500 złotych na spodnie to mi go żal. Wole wydać mniej i czuć się z tym dobrze niż od góry do dołu mieć firmówki. <_< To chyba wszystko. :) Jak coś to edytuje posta.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
QUOTE
I tu klip wyborczy partii, która m. in. nie ma miaru zrobić z Polski drugiej Holandii (w której jak wiemy pedofile założyli już swoją partię polityczną...)
http://www.smog.pl/wideo/3313/narodowe_odrodzenie_polski/


brrrr Człowieku NOP to chora partia... taki LPR przy nich to jest szczyt tolerancji...
widziałem ten clip wcześniej i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać...
ADOLF HITLER był nacjonalistą... tak samo widział Niemcy jak Ci ograniczeni ludzi z NOP'u Polske.

QUOTE
Nie ma miejsca w Polsce dla gejów i lesbijek, którzy są jedynie wytworem partii z lewej strony politycznej, bo homoseksualizm jest chorobą którą się leczy i ludzie którz teraz w Polsce tak walczą o swoje chore prawa włąśnie są tymże wytworem.



Troche się uśmiałem... :)
Wytworem partii lewicowych ? :lol: możesz wyjaśnić bo nie zrozumiałem :).
Co do homoseksualistów ja zapewnił bym im prawo do normalnego życia w społeczeństwie bez żadnych szykanów, ale napewno nie pozwolił bym im na adopcje dzieci... na ślubami bym się zastanowił.

QUOTE
Bo np. niewiele mam do Murzyna mieszkającego w swej rodzimej Afryce, a do czrnucha który sobie przyjeżdża do Polski, pracuje, studjuje itp., kiedy Polacy są bezrobotni (czego konsekwencją są wyjazdy do "zjednoczonej Europy", oczywiście w Polsce jeszcze nie na taką skalę, bo odsetek imigrantów nie jest jeszcze taki duży, ale co będzie jak ci imigranci zaczną tworzyć swoje partię, ruchy i będą nam narzucali swoje prawa?!).


Wiesz, jeżeli polacy by chcieli pracować to żaden "czarnuch"(jak ty ich nazwałes) nie przeszkodził by im w tym. Im się poprostu nie chce pracować... lepiej życ z socjala i mieć 17 dzieci bo większy socjal. Takimi ludźmi się brzydze i ich nienawidze bo niszczą Polske przez swoją głupote. (Oczywiście jeżeli rodzice mogą zapewnić byt, wykształcenie dzieciom to mogą ich nawet mieć miliony t.j dzieci.)
Wiesz w Polsce jest ogromna więkoszośc osób które się w Polsce urodziły więc Imigrańci nie przepchneli by żadnej ze swoich ustaw... To jest nierealne...
QUOTE
Co do Żydów o których przecież NIE WOLNO mówić źle, nie będę mówił za wiele przynajmniej o tych w Polsce, bo uznacie że moje informacje są nieprawdziwe itp. , ale popatrzcie na państwo Izrael. Istnieje od przeszło 60 lat a ile wojen już rozpętali, ile ludzi, kobiet i dzieci zginęło w tych całych "przypadkowych" bombardowaniach, np. ostatni konflikt w Libanie: zbombardowanie pojazdów z pomocą humanitarną dla cywili, pod pretekstem takim jakoby owe karetki dostarczały pomoc dla walczącego przecież o Libię Hezbollahu (który zresztą stał się organizacją walczącą z Izraelem, po jego pierwszych atakach na Libię! nie jest to organizacja terrorystyczną typu Al-Kaida!), ile dzieci zginęło w tym konflikcie, czy one też były z Hezbollahu, nie wspominając już o zniszczeniach w Libanie!.


Powiem tylko jedno...
Co mają żydzi mieszkający na bliskim wschodzie z tymi mieszkającymi w Polsce?

Nacjonalizm to coś najgorszego...coś czego polacy powinni się brzydzić...


Tyle dziękuje...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Witam ponownie, nie odpowiadałem bo byłem na wycieczce:

QUOTE
brrrr Człowieku NOP to chora partia... taki LPR przy nich to jest szczyt tolerancji...
widziałem ten clip wcześniej i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać...
ADOLF HITLER był nacjonalistą... tak samo widział Niemcy jak Ci ograniczeni ludzi z NOP'u Polske



Cóż... typowy przykład nie odróżniania Narodowego Socjalizmu od Narodowego Radykalizmu... :(
Równie dobrze możesz powiedzieć że Roman Dmowski był nazistą :angry:
Ty się ograniczasz. Właśnie takimi tekstami <_< .
Hitler chciał "zdrowych" Niemiec, bo uważał że Aryjska rasa powinna być od takich rzeczy wolna, i nie mówię że tu źle chciał ;) . Oczywiście nie jestem "zwolenniiem" Fuhrera :D , ale do NSów nie mam za wiele. Biały w końcu jestem.


QUOTE
Troche się uśmiałem...
Wytworem partii lewicowych ? możesz wyjaśnić bo nie zrozumiałem .
Co do homoseksualistów ja zapewnił bym im prawo do normalnego życia w społeczeństwie bez żadnych szykanów, ale napewno nie pozwolił bym im na adopcje dzieci... na ślubami bym się zastanowił.



Wyjaśniam,
Kiedyś tę chorobę psychiczną się leczyło, ale tolerancyjne partie lewicowe wpadły na pomysł ich promowania, nie wiem czego tu nie rozumieć... Może niezbyt poprawnie napisałem.
Niech se zyją, ale albo niech się poddadzą leczeniu, albo niech to ukrywają.

QUOTE
Wiesz w Polsce jest ogromna więkoszośc osób które się w Polsce urodziły więc Imigrańci nie przepchneli by żadnej ze swoich ustaw... To jest nierealne...



Jeśli nie "przepchną" to wyjdą na ulice o nie walczyć. Jak w Paryżu. Oczywiście powiedziałem ( <_< ), że narazie nie ma w Polsce tylu imigrantów.
Ale są też w Polsce ludzie którzy chcą studiować i pracować! Tym 17% (czy ile tam tera) to napewno nie procent liczby nierobów w Polsce <_< . Nie mówiąc już o tym że imigranci też pchają się na studia w niektórych uczelniach to na 1 miejsce przypada ok. 20 osób, ciekawe ile w tym to osoby innej narodowości?, i ciekawe też jaki będzie przyrost tych osób.

QUOTE
nie będę mówił za wiele przynajmniej o tych w Polsce, bo uznacie że moje informacje są nieprawdziwe itp


QUOTE
Powiem tylko jedno...
Co mają żydzi mieszkający na bliskim wschodzie z tymi mieszkającymi w Polsce?


Czytaj uważnie, ale można np. sięgnąć do kart historii:
"Wasze ulice, nasze kamienice" itp.

O np. pogromie kieleckim Żydzi pamiętają i wszyscy muszą o tym wiedzieć i słyszeć.
Ale o tym że Polacy ukrywali Żydów za co w Polsce graziła kara śmierci (jako jedyny kraj Europy), mało kto już mówi.
Nie będę wspominał o żydowskich oprawcach w Armii Czerwonej, odpowiedzialnych za masowe mordy po wkroczeniu AC na Ziemie Polskie.

QUOTE
Nacjonalizm to coś najgorszego...coś czego polacy powinni się brzydzić...


Miałeś już na historii o Polskich ruchach narodowych od ok. 1890 do 1939?
Tego powinniśmy się wstydzić!!??
Tego że nacjonalizm chce Polski!?

Mam nadzieję że to nie konieć naszej dyskusji ;) .


Pozdrawiam.

polskosc.gif




PS. Nie mam tu zamiaru Cię ani nikogo innego przekonywać do takich poglądów, bo powiem szczerze że niezabardzo nawet bym umiał. Są ludzie którzy mogą Ci to lepiej wyjaśnić.
Możesz wejśc na forum www.nacjonalista.org, tam Ci wszystko lepiej wyjaśnią.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
QUOTE
Miałeś już na historii o Polskich ruchach narodowych od ok. 1890 do 1939?
Tego powinniśmy się wstydzić!!??
Tego że nacjonalizm chce Polski!?


Ty mówisz o nacjonaliźmie obronnym a ja o etnicznym :). Co do nacjonalizmu obronnego to nie mam zdania ale co do etnicznego to jestem na NIE ;p.

QUOTE

Cóż... typowy przykład nie odróżniania Narodowego Socjalizmu od Narodowego Radykalizmu...
Równie dobrze możesz powiedzieć że Roman Dmowski był nazistą
Ty się ograniczasz. Właśnie takimi tekstami .
Hitler chciał "zdrowych" Niemiec, bo uważał że Aryjska rasa powinna być od takich rzeczy wolna, i nie mówię że tu źle chciał . Oczywiście nie jestem "zwolenniiem" Fuhrera , ale do NSów nie mam za wiele. Biały w końcu jestem.


No racja chciał bardzo dobrze :/
Wytłuc Żydów i inne rasy zamieszkujące Niemcy....
A jak byś był czarny ?

QUOTE
Jeśli nie "przepchną" to wyjdą na ulice o nie walczyć. Jak w Paryżu. Oczywiście powiedziałem ( ), że narazie nie ma w Polsce tylu imigrantów.
Ale są też w Polsce ludzie którzy chcą studiować i pracować! Tym 17% (czy ile tam tera) to napewno nie procent liczby nierobów w Polsce . Nie mówiąc już o tym że imigranci też pchają się na studia w niektórych uczelniach to na 1 miejsce przypada ok. 20 osób, ciekawe ile w tym to osoby innej narodowości?, i ciekawe też jaki będzie przyrost tych osób.

1. Co zdolniejsi polacy wyjeżdząją studiowac za granice, coraz liczniej... Gdyby było za mało miejsca dla Polskich studentów to napewno państwo zamknęło by możliwość imigracji na studia.
2. Tam mogą strajkowac od 600 lat(Francja) więc, na ulice wychodzi tam każdy... i dłuuuuuuugo nie bedzie tylu imgrantów... Francja za dużo pozwoliła to i ja moge powiedzieć...
3. Napewno są... ale musimy spojrzeć że przeważnie do Polski imigrują Ludzie wykształceni i pracują jako lekarze itp. ( nie wliczam rosjan którzy robią w polu za 2zł/h btw. Polak za mniej niż 3 nie będzie pracować... Tu potwierdza się nieróbstwo)
4. Jak sądzisz czy przez 50 tysięcy imigrantów rocznie(daje przykład, jak znasz prawdziwe dane to możesz podać) polskie bezrobocie będzie się zwiększać ?

QUOTE
Wyjaśniam,
Kiedyś tę chorobę psychiczną się leczyło, ale tolerancyjne partie lewicowe wpadły na pomysł ich promowania, nie wiem czego tu nie rozumieć... Może niezbyt poprawnie napisałem.
Niech se zyją, ale albo niech się poddadzą leczeniu, albo niech to ukrywają.

Kiedyś to było bardzo popularne w Angli wśród Lordów i elity... Tam wymyślono termin gay. Więc nie gadaj mi tu o wymysłach parti lewicowych. BTW. Wolny kraj więc czemu mają się ukrywac ? Robią komuś krzywde ?.
QUOTE
Czytaj uważnie, ale można np. sięgnąć do kart historii:
"Wasze ulice, nasze kamienice" itp.

O np. pogromie kieleckim Żydzi pamiętają i wszyscy muszą o tym wiedzieć i słyszeć.
Ale o tym że Polacy ukrywali Żydów za co w Polsce graziła kara śmierci (jako jedyny kraj Europy), mało kto już mówi.
Nie będę wspominał o żydowskich oprawcach w Armii Czerwonej, odpowiedzialnych za masowe mordy po wkroczeniu AC na Ziemie Polskie.


1.Polacy ukrywali żydów z dobrego serca, wielu polaków miało żydowskich przyjaciół. Wtedy jakoś(przed wojną) nikt nie tępił żydów prawda ?
2. Propagandowe gadanie parti Nacjonalistycznych(co do tej armi czerwonej)
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Witam,

QUOTE
No racja chciał bardzo dobrze :/
Wytłuc Żydów i inne rasy zamieszkujące Niemcy....



Akurat cytowałem Twój fragment o homoseksualistach i to nie ma za wiele do rzeczy Żydów.
A ja nie mówię żeby ich wytłuc itp.
Co do homoseksualistów, to nie powiem, "powstrzymał ich" jeśli mogę tak powiedzieć ;) .

QUOTE

A jak byś był czarny ?


:lol: :lol: :lol:
Powiem Ci co,
Bym był z tego dumny!!,
tak samo jak jestem dumny z tego że
Jestem Polakiem,
Jestem Biały,
Jestm Katolikiem!


Gdybać można ;) .

QUOTE
1. Co zdolniejsi polacy wyjeżdząją studiowac za granice, coraz liczniej... Gdyby było za mało miejsca dla Polskich studentów to napewno państwo zamknęło by możliwość imigracji na studia.



A te wyjazdy w ramach programu "Sokrates" (czy jakoś tak, od filozofa greckiego) zapewnia im Unia EuroPejska, z której przychodzą do nas mody, bo inaczej dewiacji to zdefiniować nie można,
ale nie jest akurat ze soba powiązane.
Czyli wszystko zmierza do tego że Polacy na zachód, a do nas ze wschodu i południa.
Łatwo sie domyślić co z wyniknie...
Może masz rację, wyjedźmy!, po co nam Polska?, o którą walczyli i umierali nasi przodkowie.

QUOTE
2. Tam mogą strajkowac od 600 lat(Francja) więc, na ulice wychodzi tam każdy... i dłuuuuuuugo nie bedzie tylu imgrantów... Francja za dużo pozwoliła to i ja moge powiedzieć...



No własinie :) . Widzisz Ciebie może to nie będzie już dotyczyło, a Twoje dzieci? Co jest biologicznym celem naszego życia? Właśnie przetrwanie gatunku. W tym wypadku chodzi o Polskę!

QUOTE
3. Napewno są... ale musimy spojrzeć że przeważnie do Polski imigrują Ludzie wykształceni i pracują jako lekarze itp. ( nie wliczam rosjan którzy robią w polu za 2zł/h btw. Polak za mniej niż 3 nie będzie pracować... Tu potwierdza się nieróbstwo)



Nie twierdzę że w Polsce nieróbstwa nie ma, bo jest wszędzie, w każdym innym kraju, mieście, wsi i gdziekolwiek!

QUOTE
Kiedyś to było bardzo popularne w Angli wśród Lordów i elity... Tam wymyślono termin gay. Więc nie gadaj mi tu o wymysłach parti lewicowych. BTW. Wolny kraj więc czemu mają się ukrywac ? Robią komuś krzywde ?.


Ale czy kiedyś, urządzano Parady, małżeństwa (ba, była za to kara śmierci!), adopcje.
Cóż... I dont think so.

Oczywiście że robią!!
Homo. stanowią ok. 97% społeczeństwa (nie pamiętam w jakim kraju), a odpowiadają za ok 50% przypadków pedofili!
Więc robią baardzo dużo. Krzywdzą przyszłośc Narodu!

kara.gif


QUOTE
2. Propagandowe gadanie parti Nacjonalistycznych(co do tej armi czerwonej)


:( :angry:

Chciałbym to skomentować, ale nie mogę... Nie mieści mi się w głowie brak pamięci i szacunku o pomordowanych i wysiedlonych, skrzywdzonych i okradzionych.

CHWAŁA BOHATEROM!!


Pozdrawiam.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
QUOTE
Wyjaśniam,
Kiedyś tę chorobę psychiczną się leczyło, ale tolerancyjne partie lewicowe wpadły na pomysł ich promowania, nie wiem czego tu nie rozumieć... Może niezbyt poprawnie napisałem.
Niech se zyją, ale albo niech się poddadzą leczeniu, albo niech to ukrywają.


Szkoda tylko że u ludzi nikt nie leczy nienawiści i uprzedzeń, bo jak dla mnie jest to największy problem ludzkości a nie homoseksualizm lub imigranci. A tak po za tym jakie masz podstawy aby twierdzić że jesteś „normalny”. To społeczeństwo określa co jest dobre a co złe. Nic nie jest złe bo jest takie z natury. Jest takie bo tak je zdefiniowano. Innym słowem jeżeli od urodzenia żyłbyś w otoczeniu które akceptowałoby homoseksualistów to nie zwracałbyś na nich uwagi.
QUOTE
Nie mówiąc już o tym że imigranci też pchają się na studia w niektórych uczelniach to na 1 miejsce przypada ok. 20 osób, ciekawe ile w tym to osoby innej narodowości?, i ciekawe też jaki będzie przyrost tych osób.

W Polsce coraz więcej ludzi „pcha” się na studia bo trudno zdobyć pracę. A z kolei wysokie bezrobocie jest powodem nie, dużej imigracji tylko złej polityki gospodarczej rządu. A zresztą co to za różnica kto mi "podkrada pracę, imigrant czy rodowity współplemieniec ?
QUOTE
Nie będę wspominał o żydowskich oprawcach w Armii Czerwonej, odpowiedzialnych za masowe mordy po wkroczeniu AC na Ziemie Polskie.

Hitler chciał czystych Niemiec a na Europę najechał niechcący zaś Armia Czerwona (która przyczyniła się do zakończenia II wojny światowej) paliła tylko ogniem i mieczem taaa ?
Zdradź mi z jakiego podręcznika historii korzystałeś, bo ja ze szkoły średniej nic takiego nie pamiętam.
QUOTE
Miałeś już na historii o Polskich ruchach narodowych od ok. 1890 do 1939?
Tego powinniśmy się wstydzić!!??
Tego że nacjonalizm chce Polski!?

Jest znaczna różnica między ruchami narodowowyzwoleńczymi a nacjonalizmem (książka od Wosu też jakaś dziwna)
QUOTE
1.Polacy ukrywali żydów z dobrego serca, wielu polaków miało żydowskich przyjaciół. Wtedy jakoś(przed wojną) nikt nie tępił żydów prawda ?

Przykro mi ale w Polsce przed II wojna światową antysemityzm był dosyć powszechny.
QUOTE
Czyli wszystko zmierza do tego że Polacy na zachód, a do nas ze wschodu i południa.
Łatwo sie domyślić co z wyniknie...
Może masz rację, wyjedźmy!, po co nam Polska?, o którą walczyli i umierali nasi przodkowie.


Uważam się przede wszystkim za człowieka a nie za przedstawiciela danej grupy. Lepiej budować mosty niż mury.
QUOTE
No własinie. Widzisz Ciebie może to nie będzie już dotyczyło, a Twoje dzieci? Co jest biologicznym celem naszego życia? Właśnie przetrwanie gatunku. W tym wypadku chodzi o Polskę!

Witamy w globalnej wiosce, oraz XXI wieku.
Zaś nazwą „Polska” oraz biało-czerwonym sztandarem moje przyszłe dzieci się nie najedzą.
QUOTE
Ale czy kiedyś, urządzano Parady, małżeństwa (ba, była za to kara śmierci!), adopcje.
Cóż... I dont think so.


Kiedyyyś także, czarnoskórym nie pozwalano napić się w tym samum barze co białym, a kobiet nie przyjmowano na studia. Kiedyś też ludzie mieszkali w jaskiniach i jedli surowe mięso. Ciekawy światopogląd, "kiedyś tak było więc musi tak być teraz". O postępie tez nie słyszałeś?

Wiesz? mam świetny pomysł. Niech każdy wybuduje wielki mór okalający własny dom. Następie wykopie głęboką fosę i wpuści do niej żarłoczne krokodyle. A na koniec cały terem o promieniu kilometra naszpikuje minami i zasiekami. I zobaczy wtedy jak świetnie się będzie nam wszystkim żyło.
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Ja ogolnie nic niemam do osob innej rasy murzyni itd. Jesli chodzi o sub-kultury to PRAWIE nie poniewaz wszystkie metale i metalo pochodne brudasy 365 dni w roku chodzace w glanach ktorzy sie nie myja i ach dalej juz niemoge o nich mowic, to niemam dla nich rzadnego uznania. Niechodzi o muzyke niech se slychaja czego chca ale niech sie myja, wygladaja normalnie chociaz w miare i nieobgryzaja sobie paznokci nawzajem (tu chcialem przytoczyc sytuacje jakiej bylem swiadkiem. Otoż wracalem wlasnie z kumplem z zakupow z Stolicy [xD] i usiedlismy se tak pod koniec autobusu i przed nami siedziala wlasnie taka para "brudasów" wygladajacych mniej wiecej jak opisywalem jakich nie toleruje i chlopak zaczal obgryzac dziewczynie paznolcie.... troche niesmaczne bym powiedzial). A jezeli chodzi o pedalow to niemam raczej dla nich tez tolerancji, jezli lesbijki to jeszcze bym wyzyl w ich towazystwie bo nie jest to tak straszne i w miare do zaadaptowania ale dwoch pedalkow nigdy.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
I jak ja mam się tu nie wypowiedzieć? Zacznijmy może od nacjonalizmu. Nacjonalizm to nic innego jak narodowy socjalizm, można powiedzieć socjalistyczny patriota, oczywiście byli różni nacjonaliści, np Hitler czy Piłsudski (który oprócz swych socjalistycznych poglądów był też agentem niemickim, japońskim i nie wiem czy nie rosyjskim). Idziemy dalej, żydzi w armii czerwonej. Oczywiście, że tacy byli, niejednokrotnie nawet byli dowódcami. Żydzi znali całkiem dobrze tereny Polskie, a pozatym Polak prędzej ufła żydowi niż niemcowi, zresztą o tym zakończeniu wojny przez ZSRR to chyba dowiedziałeś się z Call of Duty, bo tak naprawdę wyglądało to troszkę inaczej. Nie chce mi się odpisywać na inne "zagadnienia" dyskusji, odpisałem na te dwa, bo mi utkwiły w pamięci, ale odpiszę tak trochę ogólniej. Powinniśmy zlikwidować prawie cąły socjal (trzeba jednak dbać o całkowitych inwalidów i częściowych, ale tym dawać tylko skromne zasiłki), to od razu naprawia nam problem, że inwalidzi nie są zatrudniani przez pracodawców, bo pracodawca może płacić troche mniejsze pięniądze (te pieniądze, które zatrzymuje pracodawca daje państwo) i bardziej mu się to opłaca, a przecież kaleka będzie wykonywał swoją prace równie dobrze. Likwidujemy większość ministerstw zostają tylko te najbardziej potrzebne (wojska, policji itd), nie ma sensu utrzymywać nie potrzebnych "urzędasków". Prywatyzacja wszystkiego (to chyba jeden z najważniejszych punktów). Sprywatyzowane szkoł pracują lepiej, bo muszą się starać o "klientów", więc będą bały o jak najlepsze wyniki itp. (będzie też rywalizacja cenowa). Szpitale też będą ze sobą walczyły o klientów dlatego będą robić wszystko żeby mieć jak najlepszy sprzęt, najmilszą obsługę itd., powstał by bon lekarski (nawza wymyślona przeze mnie teraz :p ), który zakładałby np. 15 wizyt w roku i teraz nareszcie i lekarzowi i tobie zależy na tym samym, na twoim zdrowiu. Lekarz chce mieć jak najmniej pracy, a im ty rzadzie chorujesz tym on ma mniej pracy, a tobie zależy na twoim zdrowiu. Zmniejszyłaby się korupcja, bo najczęsciej próby przekupstwa były w firmach rządowych (wiadomo, że pięniądze "wspólne" wydaje się dużo łatwiej niż własne). Niskie podatki, podatek liniowy i takie tam "bzdety" :p (btw to co mówie wcale nie znaczy, że popieram PO, bo platforma o tym mówi od niedawna, a taki UPR od conajmniej 15 lat)

System podatkowy przedstawiałby się tak:

- 80% - wojsko
- 15% - policja
- 3% - admiinstracja
- 2% - socjal

Oczywiście to nie znaczy, że oddawałbym z naszego obecnego budżetu 80% na wojsko, bo en budżet pewnie byłby 10 razy mniejszy i te wszystkie pieniądze zostawałyby w kieszeniach Polaków, ale widać wyraźnie w co trzeba inwestować. W wojsko żeby nasz kraj był bezpieczny (i żeby kiedyś wyrwać się ze szponów krwiożerczej "Wspólnoty Europejskiej" :p xD ). Policja też odstaje dużo, bo to bardzo niebezpieczny zawód, a pozatym duża pensja zniechęca do brania łapówek. Na końcu socjal i administracja czyli coś co musi być (niestety nie da się tego wyeleminować w 100%, ale jak widać zmniejszono to do minimum). To chyba tyle w temacie wyjasnień.


A już zgodnie z tematem to ja nie toleruję dochodzenia praw homoseksualistów, słuby i adopcje nie wchodzą w grę (kto w ogołe wymyślił słuby dla pedałów? Jak chcą się pobrać to niech założą jakąś sektę), a skoro im tak bardzo zależy to można zalegalizować związki partnerskie, ale wydaje mi się, że z tym dzidziczeniem to wystarczy napisać testament, ale ja się na tym tak dobrze nie znam. Strasznie mnie denerwują "brudasy", ale u mnie brudas to nie znaczy metal, to znaczy członek syb-kultury metalowej (można tak powiedzieć? :p ), który ubiera się cały na czarno, używa czarnej szminki i na ten sam kolor maluje paznokcie(nawet mężczyźni), nie myje się, wielbi szatana itd itp. Denerwują mnie też ludzie w stylu "joł joł ziomu$$$, idziemy na bushka marihułany", bo to właśnie oni najbardziej psują obraż kultury hiphopowej. Nie toleruję też hiphopolowców typu mezo, liber, doniu itp i ludzi, którzy słuchają tej muzyki i uważają to za esenscje rapu.


Pozdrawiam
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Miałem tu nie pisać, ale jak zobaczyłem, co poniektórzy piszą, to po prostu nie mogłem się powstrzymać.
QUOTE
Nie ma miejsca w Polsce dla gejów i lesbijek, którzy są jedynie wytworem partii z lewej strony politycznej

Homoseksualne zachowania występują w naturze od zawsze i zostało to udowodnione (pingwiny, psy itp.). Nie są żadnym wytworem ludzkim, a tym bardziej partii politycznych.
QUOTE
popatrzcie na państwo Izrael. Istnieje od przeszło 60 lat a ile wojen już rozpętali

Nie rozpętali żadnej wojny, wszystkie wojny były wojnami obronnymi, włącznie z tą tegoroczną.
QUOTE
ile dzieci zginęło w tym konflikcie, czy one też były z Hezbollahu, nie wspominając już o zniszczeniach w Libanie!

A kto zaczął ten cały konflikt? To chyba nie Izrael ostrzeliwał libańskie miasta z katiuszy. To chyba nie Izrael porwał i zabił libańskich żołnierzy. A czy ofiary cywilne w Izraelu były coś komuś winne? A czy w Izraelu nie było zniszczeń? Prymitywny antysemityzm.
QUOTE
I tu klip wyborczy partii, która m. in. nie ma miaru zrobić z Polski drugiej Holandii (w której jak wiemy pedofile założyli już swoją partię polityczną...)

Prawo holenderskie na to pozwala, poza tym i tak nie będą odgrywać żadnej roli w polityce bo nikt poza nimi samymi na nich nie zagłosuje.
QUOTE
Miałeś już na historii o Polskich ruchach narodowych od ok. 1890 do 1939?

Polskich z małej, to raz, a dwa: tak, miałem. Nie było tam zbyt wiele chwalebnych postaci. Przypominam, że z tego ruchu wywodził się zabójca prezydenta Narutowicza. No i w ich poglądach dominował prymitywny antysemityzm, którym się brzydzę.
QUOTE
Homo. stanowią ok. 97% społeczeństwa (nie pamiętam w jakim kraju), a odpowiadają za ok 50% przypadków pedofili!
Więc robią baardzo dużo. Krzywdzą przyszłośc Narodu!

1. Podaj z jakiego kraju masz takie dane. Proszę o konkrety, a nie "gdzieś tam", "w jakimś kraju" itp. Przecież homoseksualizm jest wszędzie zjawiskiem marginalnym (ok. 3-5 % populacji, via Wikipedia), a ty go wyolbrzymiasz do nie wiadomo jakich rozmiarów. Widocznie niektórzy na siłę próbują zwiększyć liczebność wroga. Dziwne to wszystko.
2. Proszę o konkretne przykłady wskazania, gdzie 3-5 % homoseksualistów szkodzi pozostałym 95-97% procentom populacji.
QUOTE
Może masz rację, wyjedźmy!, po co nam Polska?, o którą walczyli i umierali nasi przodkowie.

QUOTE
Uważam się przede wszystkim za człowieka a nie za przedstawiciela danej grupy.

Kan ma rację, poza tym ja nie miałem wpływu na postępowanie moich przodków, więc nie widzę sensu w takim typie argumentowania.
I na koniec:
QUOTE
Homoseksualizm był dawniej uważany za dewiację seksualną, lecz według najnowszej klasyfikacji zaburzeń i chorób, opracowanej w 1991 roku przez Światową Organizację Zdrowia, żadna orientacja seksualna sama w sobie nie powinna być traktowana jako zaburzenie.

Nie pozdrawiam, ja dla homofobów szacunku nie miał i mieć nie będę.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Miałem problemy z netem, więc nie odpisywałem:

QUOTE
Homoseksualne zachowania występują w naturze od zawsze i zostało to udowodnione (pingwiny, psy itp.). Nie są żadnym wytworem ludzkim, a tym bardziej partii politycznych.



Ładne porównanie. Szkoda tylko że ludzie to nie psy czy pingwiny, czy inne zwierzęta...
Cóż... homoseksualizm jest promowany przy wsparciu lewicy i to bardzo znaczącym.

QUOTE
Nie rozpętali żadnej wojny, wszystkie wojny były wojnami obronnymi, włącznie z tą tegoroczną.


Co istniało przed 1945 na ziemiach dzisiejszego Izraela, kto tam mieszkał?

Tak mieszkali tam Żydzi, ale już ich pierwsze migracje z tamtych ziem rozpoczęły się za panowania Rzymu.

QUOTE
A kto zaczął ten cały konflikt? To chyba nie Izrael ostrzeliwał libańskie miasta z katiuszy. To chyba nie Izrael porwał i zabił libańskich żołnierzy. A czy ofiary cywilne w Izraelu były coś komuś winne? A czy w Izraelu nie było zniszczeń? Prymitywny antysemityzm.


Powiem krótko,
Walka o Ojczyznę to dziś terroryzm. Masz rację, dwóch pancerniaków (którzy mogli wrócić ze strefy Gazy, po strzerlaniu do palestynskich dzieci) zabitych, jeden kapral porwany :huh: to powód dla Izraela żeby rozpocząć wojnę, niszcząc tym samym znaczną częś infrastruktury Libanu (południowego) i wktórej zginął setki cywili... Prymitywne myślenie.


QUOTE
Prawo holenderskie na to pozwala, poza tym i tak nie będą odgrywać żadnej roli w polityce bo nikt poza nimi samymi na nich nie zagłosuje.


Pozwala, bo w pewnym momencie nie powiedziało się "homosiom" "stop!", i jest to (pedofilia) nic innego jak następstwo walki o tolerancję dla dewiatów.

QUOTE
Polskich z małej, to raz, a dwa: tak, miałem. Nie było tam zbyt wiele chwalebnych postaci. Przypominam, że z tego ruchu wywodził się zabójca prezydenta Narutowicza. No i w ich poglądach dominował prymitywny antysemityzm, którym się brzydzę.




Prezydent Gabriel Narutowicz wygrał dzięki poparciu mniejszości narodowych, które w uwczesnym czasie stanowiły ok. 20% ludzi wybierających władze (pamiętajmy że nie były wtedy organizowane wybory). Wiadomo kogo by miał w szczegółnych względach, ale zamach też nie musiał być jedyną formą sprzeciwu wobec tej sytuacji.


QUOTE
QUOTE
Homo. stanowią ok. 97% społeczeństwa (nie pamiętam w jakim kraju), a odpowiadają za ok 50% przypadków pedofili!
Więc robią baardzo dużo. Krzywdzą przyszłośc Narodu!

1. Podaj z jakiego kraju masz takie dane. Proszę o konkrety, a nie "gdzieś tam", "w jakimś kraju" itp. Przecież homoseksualizm jest wszędzie zjawiskiem marginalnym (ok. 3-5 % populacji, via Wikipedia), a ty go wyolbrzymiasz do nie wiadomo jakich rozmiarów. Widocznie niektórzy na siłę próbują zwiększyć liczebność wroga. Dziwne to wszystko.



Sorry mój błąd. Miało być 100% - 97% co daje 3%, czyli tak jak mówiłeś. Chodzi o Wlk. Brytanię, która ma ok. 60 mln. mieszkańców.
Dziwne to wszystko. Chyba można się domyślić że homo. nie stanowią prawie 100% :blink: .
Widocznie niektórzy tak mają.

QUOTE
Nie pozdrawiam, ja dla homofobów szacunku nie miał i mieć nie będę.


A kto mówi że jestem homofobem? Ja jestem TYLKO ZA NORMALNOŚCIĄ. Homofobia :D , bardzo sympatyczne słowo, ciekawe skąd się wnięło ;) ...


Pozdrawiam.
 
G

Gray_Fox

Guest
Tolerancja ;P Osobą tolerancyjną można nazwać kogoś kto wszystko toleruje , ja do takich osob nie naleze ;>

Nie toleruje lamerstwa, nie toleruję spisku, nie toleruję kabli, nie toleruje dresów, kozaków, mocnych w gębie, nie toleruje gejow, Toleruje natomiast inny kolor skóry i inny język. Z Religią i poszanowaniem poglądów bywa różnie, ogółem szanuje że ktoś ma odmienne zdanie niż ja, ale nie pozwolę sobię aby udawadniano mi coś co jest kompletną bzdurą i wymysłem =].
 
Do góry Bottom