Ticzer Robi Temat

Status
Zamknięty.

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
hej ziomki, machnalem sobie o takie video na projekt z angielskiego
jak wam sie podoba?
[yt]mJoRLS0qWN8[/yt]
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Jak dla mnie całkiem fajne video, nie znam tematu projektu i nawet trochę się dziwię, że taka forma jest dozwolona. Całkiem fajnie zrobione, dobrze dobrane zdjęcia do muzyczki. Muzyczki co prawda nie znałem ale bardzo fajna, może nawet szerzej posłucham. Mi się podoba ale to tylko moje zdanie, na pewno plus za muzykę.
 

Fūri

słit Wojtuśśśśś
Dołączył
17.6.2011
Posty
1077
Tak przy okazji jaka jest tematyka projektu? Bo i Nowy Jork, Miami, prostytutki, gwiazdy... trochę nie czaję. Ale w fajnej formie zrobione.

Na lajka jednak nie licz :D
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Pewnie miał odzwierciedlić swoje wnętrze.
Ile czasu zajęło ci zrobienie tego?
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
zarzucili tematem metropolis i dali nam wolna reke

@zig
rozlozylem sobie na dwa tygodnie, ale pewno zrobilbym w 24h jakby mnei ktos w düpe kopnal
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Spoko film i świetna muzyka jako podkład. Podoba mi się koncepcja:

- Pokazałeś blaski i cienie wielkich metropolii, w sposób bardzo wyrazisty: wstawki z polującym lampartem, mają podkreślić miejską dżunglę (jak sądzę); natomiast owce idące na pastwisko lub z pastwiska - wiadomo, większość mieszkańców takich molochów, to bezmózga tusza, a przynajmniej patrząc na chaotyczny (pozornie) ruch uliczny, tak można sądzić, więc paralela trafna ;).

- no i zamknąłeś to w cyklu dobowym: zacząłeś od godzin nocnych- może ranne godziny tuż przed świtem- potem mamy molochy z betonu w świetle dnia wraz z ich blaskami i cieniami, a na koniec następuje zmierzch i wszystko spowija noc. Czyli prosta, ale zawsze skuteczna klamra. Fakt, że kończysz nocą, może oznaczać, iż nie widzisz przyszłości dla metropolii, lub postrzegasz ją pesymistycznie, ale to może być nadinterpretacja z mojej strony. W każdym razie podoba mi się ;D
 

Barneyek

Starsza Wiedźma
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
4.11.2011
Posty
1306
Zgrabna rzecz, ładny montaż, właściwie Biaf już wywlókł wszystkie „wnętrzności” interpretacyjne, to co ja się tu będę... Podoba mi się końcówka ze smogiem z kominów zasnuwającym miasto aż do zapadnięcia ciemności. Muzyka dobrze dobrana. Generalnie zgrabnie zrobiony „teledysk” z przesłaniem :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom