The Longest Game

Status
Zamknięty.

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
Był temat o Najlepszej Grze, Ulubionej Grze, Pierwszej Grze... a jaka była wedle was najdłuższa gra? Przy której spędziliście 1000 i jedną noc? Która stała się waszą alternatywą od życia na długi czas?

Ja bezdyskusyjnie wskażę Morrowind. Naprawdę, zanim go ukończyłem, minęło parę miesięcy. A dodając do tego oba dodatki i wykonywanie questów pobocznych... grę dostałem pod koniec kwietnia. Skończyłem grać chyba w połowie sierpnia... rozpoczynając nową grę. To jest coś takiego, że chciało by się grać i grać i grać...
 

Glifion

Hitman
Weteran
Dołączył
19.11.2004
Posty
563
Oh ja pamiętam te czasy... to było Diablo2. Spędziłem przy nim niemal cały rok grając z przerwami na naukę sen i jedzenie, no i czasem szkołę. Nigdy nie zapomnę tego... nawet do dziś czasem wracam do Diabełka. Jednak najdłużej ze wszystkich gier to grałem w Dyna Blaster oraz Prehistoryk2. Te dwie gry nigdy mi się nie znudzą, stare lecz ciągle piękne, niemal jak wino.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja najwięcej czasu spędziłem przy dwóch grach Heroes III z dodatkami i saga Gothic. Gothica przechodziłem w cholere razy dlatego dużu w niego grałem. Co do Heroesa III to bardzo dobra gra, jedna z pierwszych, które miałem na kompa bardzo dużo się w niego wygrałem. Teraz gram w Morka ale nie wiem czemu ale nie moge się do nie go przekonać, może dlatego że tak lubię Gothica. Ale jest fajny i zanim go przejde napewno minie bardzo dużo czasu.
 

Kel

Member
Dołączył
3.11.2004
Posty
135
Z tych które przedłem to postawie na Dungeon Siege, tak długie, że aż nudne
smile.gif
Można tu też zaliczyć Longest Journey :wink: i NFS Undergronud czy choćby GTA3
smile.gif
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
u mnie jest to Medieval Total War.Przechodziłem go ponad 2 miesiące!(wszystkimi nacjami) i grywam w niego dotychczas.Ta gierka chyba nigdy mi się nie znudzi!
 

Ares

Member
Dołączył
17.10.2004
Posty
371
nigdy nie zapomnę tego jak grałem w Star Wars: The Phantom Menace
kamera była od góry i się ciężko grało a że jestem fanem SW to nie mogłem się powstrzymać by ją skończyć gra jest niemożliwie trudna niektóre elementy które trza przechodzić Amidalą a on jako pierwszą broń ma.......bzykadełko (bez skojarzeń
biggrin.gif
) no i ostatnia plansza co walczysz z Darthem kolo jest nie do pokonania ja mu wale z bazooki (coś podobnego) a gość stoi a na miecze jest jak Neo
niesamowite :evil:
 

rastaffari

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
157
Ja najwiecej czasu spedzilem prze GTA VC do tej pory w to gram i rozkminiam wszystko co sie da.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Baldur`s Gate I gralem w ta gierke chyba caly miech i jej nieskonczylem. Chyba z lenistwa
biggrin.gif

Ale tak szczeze to jeszcze nie trafilem na taka super dluga gierke. Ale najdluzszo byl wspomniany wyzej Baldur
 

Bruce

Member
Dołączył
29.9.2004
Posty
164
Najdłuższy jest Morrowind. Tak ogromnego świata jeszcze nigdy nie widziałem. Możesz długimi tygodniami grać wykonując tylko poboczne zadania, a nie liznąć nawet fabuły :wink:
 

dRaiser

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
92
Bezapelacyjnie Diablo 2.. Ale po skończeniu na Koszmarze krótko grałem... Cóż, wiem Diabełek to nic wielkiego, ale w Morrowinda grałem z krótko, ma wg mnie strasznie wolne tempo akcji...
 

Wilk

Member
Dołączył
12.3.2004
Posty
242
Czy słyszeliscie o takiej grze jak LBA2 (Litle big adventure 2) to jest najdłuższa gra w jaka grałem i bardzo fajna przygodówka wędruje sie po planetach grafa słaba ale gra wypas

PS hyba sobie zaraz zciągne
wink.gif
 

MadBull

Weteran
Weteran
Dołączył
6.9.2004
Posty
160
Wilku no baa! Nie sądziłem, że spotkam na tym forum kogoś, kto zna tą gierkę hehe. A warto zagrać. Niedawno urządziłem sobie powrót do korzeni i ściągnąłem jedynkę. Mimo poważnych zmian z zakresu efektów wizualnych, historia Qeche Twinsena wciąż jest wciągająca, choć ani jedynka, ani dwójka nie są tak długie, jak już wiesz co robić.
Tak na marginesie, to w internecie ogłasza się grupka osób-zapaleńców, która robi samodzielnie trójkę. Może im się kiedyś uda.

Tak do tematu. Najwięcej czasu zajął mi „Planescape: Torment” wraz ze swoją powalającą ilością tekstu. Ale najdłuższą gierką świata jest chyba „SimCity”, bo nigdy się nie kończy hehe.
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
Najdłuższa gra ??Tutaj zgodzę się z Vampkiem, Morrowinda poraża swoim ogromem wszystkiego, od wielkości świata po ilośc zadań do wykonania.

To jest coś takiego, że chciało by się grać i grać i grać...

Tu się nie zgodzę...Morrowind po przejściu, robi się...nudny? Tak i to jak, monotonia fabuły zabija, jej liniowość, dodatki nie wnosiły nic nowego, prócz nowego ograniczonego świata.

Jeśli chodzi o grę, w którą grałem najdłużej, to jak pisałem u góry Morrowind jest na pierwszym miejscu...razem z...Planescape:Tortment ;], ale tu Madbullu nie skupiałem się na czytaniu dialogów. Może dlatego tak długo grałem =).
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Boz wątpliwości America's Army. Naprawde dużo godzin przesiedziałem przed kompem grając z kumplami z klanu... Do tego jeszcze Heroes lll. Nigny nie zapomnę jak z kumplami graliśmy niemal całe wakacje...
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
Najdłużej grałem zdecydowanie w Diablo 2 (na necie OFC) zarówno w classic'a jak i w dodatek. Spędziłem przy tej grze około 1 roku, i teraz mi sie przypomniały te wszystkie wieczory spędzone na zabijaniu piekielnych krów, i temu podobnego tałatajstwa. Na drugim miejscu jest MU-online pół roku w to grałem na globie (zaden inny serwer niema takiego klimatu, global ma według mnie tylko jeden minus, jest bardzo ograniczony...) i parę miesięcy na innych serwach.
 

DarkLord_xx

New Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
26
Gra

Ja najdłużej przechodziłem napewno Diablo,Diablo II i Diablo II: Lord of Destruction. Starałem się przejść gre każdą postacią począwszy od Barbarzyńcy skończywszy na Zabójczyni. Najpierw przeszłem jednak Dablo II więc przejście dodatku i pierwszej części poszło mi jak po maśle. Naogół przechodziłem tę serie może 1,5 lata oczywiście nie grając na okrągło.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Najdłużej czasu...hmm Silent hill 1,2 Seria Heros
 

jastrząb

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
227
szczeże mówiąc nie wiem morze gothic 1 i 2 morze Heroes 3 i 4 z dodatkami morze diablo ( Grałem dnie i noce i zawsze w 4 akcie mi sie nudzi i zaczynam od nowa) tak chyba diablo 2


Vampek: morze to jest długie i szerokie.
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Gra

Zdecydowanie najdłużej przechodziłem Diablo II. Był to mój pierwszy Rpg na kompa. Spędziłem na nim dużo czasu. Starałem się przejść grę każdą postacią z jak najlepszym wynikiem. Gdy osiągnołem pełne wtajemniczenie zacząłem szukać jak najwięcej przedmiotów ktorych jeszcze nie widziałem. I to pewnie przez to spędziłem ponad 1 rok nad Diablo II.
 

Valerius

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
86
ja dłuuuuuuuugo grałem w diablo 2+ dodatek. ale dłużej w gothic 2(gram nawet tera). ta gra ma w sobie coś takiego że od kompa sie oderwać nie można.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom