The Longest Game

Status
Zamknięty.

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Pierwsza gra to był Władca Pierścieni Powrót Króla, nawet na poziomie łatwym to jest ekstremalna gra do przejścia, normalnie męczyłem się lata nad jej przejściem, ale w końcu udało się!

Druga gra to Gothic, ażem sie męczył z początku nie wiedziałem co robić, ale jak dostaęłm instrukcją od kolegi to już stopniowo zaczynałem rozumieć i przechodzić tą grę!

wesołego sylwka, szczęsliwego Nowego Roku i czego tam jezszce chcecie!

Pozdrawiam
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Moją najdłuższą grą było oczywiscie Diablo II. Dużo w nią grałem i naprawde zmieniła moje życie w wielkie piekło. no i oczywiście nie zapominajac o Gothicu I,II. Są to naprawde długie gry i godne polecenia a wiec nie ma co trzeba w nie grać.
 

yht

Member
Dołączył
17.12.2004
Posty
53
Na moim procku to nie wiele chodzi gier ale wskarze gre Heroes 3 i po gothicu jest to dla mnie najleprza gra może i sprawiała mi trudności i może dlatego nie mogłem przejść ale chciałem też żeby się jak najdłurzej grało i możę teroche przeciągałem gre.
 

Gothic-Mag

Member
Dołączył
4.11.2004
Posty
65
Bezapelacjnie Tomb Raider II. Siedziałem nad tym z ojcem przez 2 tyg ferii zimowych dzien wdzien od szesnastej do piatej szostej rano. Drugie miejsce- Commandos-bhind enemy lines. Ta sama sytuacja, ale od 23ciej i z bratem a nie z ojcem. Czekam na koleja taka gre, która nie da mi przespac nocy. To jest cos wspaniałego.
biggrin.gif
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
Njadłużej grałem w dwie gry: Heroes 3 z dodatkami i Diablo2 LoD....
Na battle necie sie wyżynało.....
w herosów po przejściu kampanii grałem z kolegami i bratem albo przez Lana albo na jednym kompie do dziś nie zapomne jak mój kolo krzyczał "przyślijta piachu!!"
biggrin.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Ja najdłużej to grałem w diablo2 około siedmiu miesięcy . Później miałem półroczną przerwę, aż nie dostałem dodatku i grałem przez następny rok.
Więc w żadną inną grę nie grałem nawet w połowie tyle co w diablo2 i jej dodatek.To było piękne , chociaż teraz też czasami do niej wracam.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ja w najdłuższą gre jaka grałem był Morrowind. Ta wielka plansza... ludzie no jest tyle do chodzenia....
 
Dołączył
24.12.2004
Posty
70
jee tomb rider

ja przy tombie spedzilem cholernie duzo czasu wszystkie czesci mam juz za soba ale gdy nie mam w co grac to szukam w mojej stercie plyt tomba 2 i zaczynam grac YEEE..... to jest to ale i tak nic nie pobije Gothica (oprucz tomba)
 

Jesol

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
79
Najdłuższy jest Morrowind, właśnie nad nim spędziłem mnóstwo czasu. Ale nad serią Gothic tez zarwałem niejedną nockę
biggrin.gif
 

mistEr

Member
Dołączył
23.10.2004
Posty
86
cs ?? bo nie ma jako takiej przygody ... więc można grac w nieskończoność
tongue.gif
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Ja najdłuzej grałem w herosa III. Nie żebym grał w kampanie, ale pojedyncze misje bardzo mnie wciągneły. Pozatym, była to pierwsza gra, w którą grałem na nowym kompie
biggrin.gif
Ale potem poznałem gothica. Poszliśmy razem do pabu i ... yyy to nie to :oops:
 

O$kar

Member
Dołączył
20.10.2004
Posty
410
Je też Heroes III... To jest dopiro epicka gra.. Pamiętam , że to była moja pierwsz gra na kompa (demko z jakiejs gazety dostałem).. Coś fantastycznego.. A potem doszły jeszce kampanie w pełnej wersj.. No a potem Heroes Chronicels.. No i jeszcze armagedon's blade i the shadow's of dead.. Naprawde troche tego było.. I po gothicu jest to moja ulubiona gra.. Przez sentyment...
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
dla mnie najdłuższy jest Morrowind,ta gra dla mnie chyba nie ma konca
smile.gif
zawsze sie znajdze ktos komu mozna w czyms pomóc,i właściwie dzięki morrowind nauczyłem sie korzystać z mapy i nie tylko ....
 

Pryszcz

Member
Dołączył
1.2.2005
Posty
260
Hehe umnie to Morrowind (ciagnal mnie na dluuuuuuugoooooo
wink.gif
) i Diablo 2 LoD na BN (aaach w to tez dluugoo gralem
wink.gif
)
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
U mnie to będzie medievla total war i dungeon siege
 

Lynor

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
52
Moją grą na której grałem najdłużej jest seria Diablo!!!

Kiedy kupiłek swojego pierwszego kompa w 1995 r. odrazu kupiłem sobie Diablo, akurat dowiedziałem sie że firma Blizzard otrzymała wiele nagród za tą właśnie gre!!!

Na jedynce grałem do czasu gdy wyszła druga część Diablo. A na dwójce do czasu gdy wyszedł dodatek czyli Lod. A na tej grze gram jeszcze do dziś. Miałem małe przerwy ale nie trwały one dłużej niż 2 miesiące.

A drugą grą na której dość długo grałem jest Heroes II i III + dodatki.
Na tej grze także sie dużo nocy zarwało!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom