[telewizja] Ulubione KanaŁy W Tv

Dołączył
5.10.2005
Posty
264
No to tak. Jeden z moich ulubionych programów to VIVA polska. Lubie sobie różne teledyski pooglądać i jest taki fajny program "O co kaman?", w którym przetłumaczają piosenki śpiewane w inym języku. Lubie jeszcze Discovery Channel, Civilization, Science. Na TVN lubie filmy oglądać. I nieraz pooglądam sobie jakieć kreskówki na Cartoon network albo na Jetix.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Jeżeli miałbym wybrać jakiś program który byłby dla mnie zjadliwy to zapewne wybrałbym Discovery Channel + wszystkie jego rodzaje oraz MTV także + wszystkie odmiany.
Discovery lubię czasem sobie obejrzeć aby dowartościować się oraz posłuchać inteligentnych i ciekawych rzeczy. Zaś MTV raczej gdy jestem znudzony wszystkim i chcę sobie w spokoju posłuchać czegokolwiek.
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Jako że mam kablówkę to dostęp do programów mam. Mam ich sporo, bo aż 60 i od razu powiem, że to wcale nie jest takie super, bo po jakimś czasie i tak oglądasz swoje ulubione a reszta tam sobie gdzieś jest. A co do moich ulubionych to wszystkie Discovery Channel i Viva Polska, bo innych nie lubię. Po za tym HBO 1 i 2 bo filmy są porządne no i Hyper na ZigZapie. Porządny program o grach do późnej nocy.
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
temat już był
tongue.gif
ale wypowiem się
tongue.gif
:

Ja oglądam TVN, czasem polsat jak na TVN nie ma nic ciekawego, a kumpel nei może wyjść ani nie mam dostępa do kompa i nei mam co robić
tongue.gif
. CZasem też 4fanTV(nie wiem jak to się pisze xD) Fox Kids <lol> jak leci ach ten Endy(no co?
tongue.gif
) i czasem Polsat Sport jak mam szczęści(mam kablówke normalną a na telewizorze straych czsem da się oglądać xD x])
To tyle z mojej strony, pozdrawiam Jodełko
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
TVN 24!!!
Leci u mnie od rana do wieczora, jeżeli jestem w domu. Mogę oglądać cały dzień, sporo jest ciekawych programów, Firma i takie tam.

Zaraz po tym - Cartoon Network
tongue.gif


A na końcu zawsze jakieś kaanały muzyczne - od 4FUNTV przez MTV po Vive.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Ja TV mało oglądam, choć telewizor mam w pokoju ( i wciąż go spłacam
dry.gif
). Przeważnie u mnie leci TVN i TVN24, z muzycznych to Viva i 4fun TV (Parszywa i kartony rulez
tongue.gif
), z edukacyjnych to Discovery, Sience i Civilization. Z filmowych HBO - najlepsze. A i nieśmiertelny Jerry Springer Show - ale jazda :]
 

Roni

Member
Dołączył
6.11.2005
Posty
246
Ja ostanio TV mało oglądam za sprawą netu. Ale jak już zacznę coś oglądać to na Eurosporcie, Eurosporcie 2, MTV Polska, Viva Polska, 4funTV. Filmy przeważnie oglądam na TVN i HBO. Nieraz też obejrzę Discovery i AXN(już niedługo Zagubieni 2). Oczywiście oglądam też Hyper. Ale unikam TVP(wkurzył mnie Korzeniowski). Polsat rzadko oglądam, ale oglądam. A i byłbym zapomniałbym, że oglądam VH1 (nie pamiętam nazwy, ten nowy muzyczny kanał). Polecam Eurosport i Eurosport 2 najlepsze programy jakie istnieją.

Pozdro all!
 

EdGaR

Member
Dołączył
3.3.2005
Posty
853
Taaa, tv, najbardziej lubię discovery channel (pogromcy mitów, american chooper itd.) i MTV (pimp my ride, dismissed, penetratorzy (room raiders) etc.), ale nie mógłbym żyć bez kreskówek, bo co jest lepszego kiedy wraca się zdołowanym ze szkoły niż obejżenie telletubisiów
tongue.gif
<lol> ^^ (joke jakby co
tongue.gif
) ale i tak kreskówki lubię, te powarzniejsze np. tom i jerry <lol> ^^ na serio
tongue.gif


Pozdro all
 

mroowka

New Member
Dołączył
22.6.2005
Posty
25
Ja lubie takie kanały telewizyjne jak: Mtv, Viva< tu leci Karaoke
biggrin.gif
> , 4fun tv czy Club
biggrin.gif
Ogólnie to jak leci jakiś fajny film to go oglądam i wtedy nie ma dla mnie znaczenia czy jest to Polsat Tvn czy cooś innego choć takich kanałów jak HBO używam rzadko < w sumie to nigdy
tongue.gif
> Lubię tez programy z ciekawymi dokumentami np. Discovery i Cartoon Network
biggrin.gif
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Ja najczęściej oglądam:

-> MTV - "Pimp My Ride", "Jackass"...
-> EuroSport - meczyki, walki i turnieje...
-> TVN Turbo - "Top Gear", i inne...
-> Hyper - "Hot News", "Replay", "Flash Air"...

I to na tyle
tongue.gif
...
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Ja ostatnio też oglądam mało TV, ale jak oglądałem to miałem kilka fajnych kanałów. A oto one:

--> Polsat

--> TVN

--> TVN 24

Pozdro
tongue.gif
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
No to teraz ja. Napisze po trzy jakie lubię i jakich nie lubię. I oczywiście argumenty.

Lubię:
TVP 1 - nie ma reklam w czasie filmu.
TVP 2 - nie ma reklam w czasie filmu.
Polsat - dużo teleturniejów.

Nie lubię:
TVN - żenada

ok to tyle
NarA
 

Quahodrom

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
20
Lubię:
1. MTV Polska
2. MTV Base
3. Viva
4. Animal Planet
5. TVN Turbo

Nie Lubię:
1. TVN
2. Polsatu
3. Fashion TV
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Moje ulubione programy to :
1. HBO i HBO2
2. trzypak Canal +
3. National Geographic
4. czteropak Discovery

Przy tych kanałach można się oderwać od rzeczywistości, a nie, że oglądam sobie film czy program i co 20 min mam reklamę. Normalnie krew zalewa przy czymś takim:) Dlatego lubie obejżeć dobry film bez reklam, czy tez piękny program przyrodniczy z tym, że na discovery i national g. programy są przerywane reklamami. Ubolewam!!!
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Wiecie co?? Ożywimy temacik bo jest bardzo stary!
TVN- bardzo popularny, dosyć często lecą na nim porządne filmy np. w piątek w Super Kinie. Minusem tej telewizji sa reklamy które średnia trwaja po 13 minut <_<
Jetix- lubie sobie czasami bajki pooglądać.
MTV- fajna muzyka tam leci :D
Polsat Sport- według mnie najlepsza telewizja sportowa.
HBO- same nowoski tam leca może to dlatego
Polsat
TVP1- ogólnie też fajna telewizja,nie mam nic do niej
Discovery
Animal Planet
i wiele innych.
A wy jakie macie zdania??
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
ProSieben - świetne serie lecą - np. "24", "Smallville", "Scrubs"... ;P

RTL 2 - za "Jim wie lepiej" i "Still Standing" ;P

Kabel Eins - klasyka :)
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
TVP 1 i 2 ,a takze regionalna bo sa tam wiadomosci, prognoza i nieraz ciekawe filmy
Polsat : ciekawe filmy,teleturnieje
TVN: rozne filmy i seriale np detektywi i w11
MTV: kocham ten kanal rozne rozrywkowe programy
4 Fun TV i Viva - muzyczne ;]
Tvn Turbo - fajne programy mozna popatrzec na samochody, a po 24 cos "lepszego" xD
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4787
Ja cały dzień jak nie przy kompie to spędzam przed MTV tam jest wszystko.
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Ja z muzycznych kanałó zdecydowanie wolę VH1, z tego faktu, że znacznie częściej puszczają starsze utwory, a nie tylko te popowe cukierki.
Polsatu nienawidzę, może i dają czasem fajne filmy ale reklamy są co pół godziny i trwają dwadzieścia minut.
Oprócz tego Viasat History no i oczywiście mój ulubiony kanał Comedy Central.
 
Do góry Bottom