[telewizja] Ulubione KanaŁy W Tv

Palladynek

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
38
Moje ulubione kanały to:
-4fun-fajna muza i historyjki
-MTV-świetna muzyka i Happy Tree Friends
wink.gif

-Polsat-fajne filmy
-TVN-czasami leci coś ciekawego
i of course Extreme
cool.gif

Kiedyś lubiałem TVN Siedem,ale to kicz
tongue.gif
 

Łowca orków

Member
Dołączył
23.7.2005
Posty
33
Ja oglądam:
-HBO boskie filmy
-TVN24 informacje
-Polsat czasami dadzą coś dobrego
-Viva muzyka
-Discovery ciekawe historie
Narazie
tongue.gif
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
1-HBO & HBO2 - codziennie jakis wypasiony film. niedawno co puścili całą sage władcy pierscieni(wersji rozszerzonej!)
2-Canal+ - to samo co wyzej
3-Club - Dla (jerry springer show)
4-Hyper - najbardziej lubie Replay, Game Faktory, targi e3.
4-zig-zap do 21.00
biggrin.gif
biggrin.gif
no co?
 

AvGaTa

New Member
Dołączył
25.7.2005
Posty
3
- TVN bo są fajne filmy i jakieś programy rozrywkowe i oczywiście moja ulubiona Uwaga i Fakty
- Jetix bo są beczne bajeczki
tongue.gif

- Eurosport em bo em jest spoko i Viva mają całkiem fajne piosenki
- 1 TVP i 2 TVP też są fajne
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No niestety temat jestem zmuszony zamknąć
smile.gif

Każdy tylko wymiena bez sensu programy nawet nie napisze dlaczego ni nic!
 

Adi Galia

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
77
Założyłem ten temat, aby dowiedzieć się jaki waszm zdaniem jest najlepszy kanał telewizyjny. Moim jest Mtv polska, Viva polska, Discovery channel i HBO. Na Mtv polska najbardziej lubię "Pimp my ride" (odpicuj mi brykę), Na Vivie ogólnie słuchać muzy natomiast na Discovery channel "Pogromcy mitów". Na HBO najbardziej lubię poprostu dobre filmy.

Czekam na wasze opinie.
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Po pierwsze trzeba było zrobić ankiete . Ale wracając do tematu do z tych 4 kanałów TV których wymieniłeś to najbardziej mi sie podoba Discovery channel bo lubie takie ciekawostki ze świata
wink.gif
I wogule przyroda mnie fascynuje .
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Eee ja nie mam na razie dostępu do zyt wielu kanałów
tongue.gif
Ale z tych co mam najchętniej oglądam TVN. W piątki w Superkinie mają zarąbiste filmy. Pozatym relacje z Orange ekstraklasy ( co mnie interesuje ;] ) i ciekawe programy. Często oglądam Pascala i jego gotowanie i Siłaczy. No ale ogólnie ten kanał najwięcej oglądam
smile.gif
 
G

Gray_Fox

Guest
Po co ankieta. No a jak ktoś lubi jakieś brazylijskie seriale to co xD Ja normalnie lubie TvN (SzyMon Majewski ShoW). HArdcorowe jest również Club (Jerry Springer Show). Ale najlepsze jest TvN..powód? Bardzo dobre filmy puszczają, są ciekawe teleturnieje, bardzo jest to dobre źródło informacji (Tvn24) jak również wielu rozrywek ^^ typu TVn Turbo (motoryzajcja). TvN rlz =)

Narq.
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Najbardziej lubie oglądać Vive, Mtv (ogólnie kanały muzyczne
tongue.gif
)
Polsatu nie lubie bo leci tam bardzo dużo seriali ktorych nienawidze
Tvn może byc bo lecą tam nawet porządne rzeczy ale też większość seriali...
TVP, TVP2( dwójka) hmm... czasami fajne debaty polityczne

I to by było na tyle
tongue.gif
 

<KRUK>

Member
Dołączył
25.9.2005
Posty
139
Witam. Ja najbardziej lubie ogladac Discavery Channel ogladam tam: Pogromcy Mitow, Starcie Bestii. Na drugim miejscu jst TVN. I na koncu Viva Polska. Ostatnio ogladam tam Tom Kultury (moze beda cos mowic o G3
wink.gif
). No i czasami lubie poogladac sobie Carton Network
biggrin.gif
.

Pozdro
wink.gif
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Moim ulubionym jest oczywiście Viva i Viva Plus. Mam HBO i HBO2 i powiem wam, że tylko z początku mi się podobały, chociaż ostatnio był taki fajny film o punkowym zespole. A jak już zupełnie nie ma co oglądać to włączam TVN Turob i oglądam Top Gear lub Discovery. Pozdro!!
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
Całkiem znośny jest Eurosport i TVN (to mam najczęściej na ekranie). Jako, że mam tylko kablówkę (UPC
tongue.gif
), to mam dostęp "tylko" do ok. 40 kanałów.
Często oglądam też inne publiczne kanały : Polsat i TVP (głównie ze względu na programy informacyjne
cool.gif
).
Pozdrawiam.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Tematy na tym foroom robią się coraz dziwniejsze... A jeśli chodzi o pytanie z tematu to moimi ulubionymi kanałami sa tvn, viva polska, 4funTv, i mTV polska i 5(niemieckie) Nie lubie kanałów typu itv, trwam i inne, sądze że takie stacje tylko zaśmiecaja telewizję... sorx za któtkiego posta... ale nie ma się nad czym rozpisywać...



Pozdro
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Ja najczęściej oglądam 4funTv i extrem sports.... czasmi TVN24 ale nic poza tym bo telwizja jest nudna. Poza tym edzie ograniczona przez władze nową ustawą medialną
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Ja lubię MTV Polska, Discovery Science, Extreme... Na MTV uwielbiam (co dziwne) Laguna Beache xD Fajne to, ale troche babskie :p O Discovery trudno powiedzieć, często leci coś fajnego, godnego uwagi. I w sumie to samo tyczy się Extreme. Dużo pojechanych akcji, fajne gleby, wykozaczona muza :]
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Ja oglądam Discavery Channel - pogromcy mitów :]
Itv- Moje logo news - w tym programie mozna gierki wygrac (m.in. Gothic zlota edycja)
Hyper - program o gierkach
Extreme sport -...
Czasem oglądam Jetix
biggrin.gif
:D :]]]
i tam pare innych
... jak ktos ma Cyfre + to zobaczcie na kanaly od 354 -do 366
biggrin.gif
:D
tongue.gif
laugh.gif
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Jako że nie mam kablówki etc zostaje tylko TVN.Puszczają spoko filmy zarówno w superkinie jak i poza nim.W sumie podobnie jak szczurek najczęściej jego oglądam.Dużo rozrywki, ciekawostek i informacji aż po dawke sportu.

to tyle
tongue.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ja podobnie jak szczurek nie mam dostępu do zbyt wielu kanałów TV...Inna sprawa, ze nie oglądam telewizji za czesto,a le jeśli juz che lub musze
tongue.gif
to zazwyczaj jest to TVN...maja ciekawe programy, dobre filmy i fajne telenowele...czego chcieć więcej ?
tongue.gif

W sumie to nieoglądam chyba inncyh kanałów, no chyba że TVP2 jak jest jakiś mecz albo coś w tym stylu ^^
 
Do góry Bottom