[telewizja] Jackass

  • Thread starter Gray_Fox
  • Rozpoczęty

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Co do Jackassów... rany ja tych gości naprawdę lubię, ale tylko ten "amerykański" Jackass. Tam mają naprawde odjazdowe numery. To ze skunskem na samochodziku i z budyniem w pieluszcze widziałem i miałem z tego konretny polew
laugh.gif
. Wcale nie uważam ich za idiotów... no może trochę
tongue.gif
. Moim zdaniem oni dobrze wiedzą co robią i potrafią z siebie robić osłów ofiarnych
biggrin.gif
, a nie używają do tego niewinnych cywili
tongue.gif
. Lubię też Wild Boyz, za Viva La Bam za bardzo nie przepadam, chociaż także lubię czasem obejrzeć. Co do Dirty Sanchez... po prostu nie lubię
tongue.gif
.
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Może to właśnie ma byc cos w stylu groteski i ośmieszenia ludzi:p Właśnie, że dla kasy zrobią wszystko. Bo tak jest w istocie! Kiedys Marylin Manson szedł ulicą jakiegos miasta i rozrzucał kasę. Oczywiście ludzie się na nią rzucali. Dopiero ich głupota wyszła, gdy zorientowali sie, że kasa to podróba:) Marylin dowiódł, że ludzie to bydło nie obrażając nikogo. Ale masz rację dla kasy ludzie zrobią wszystko:p
 
Dołączył
28.11.2006
Posty
33
Co myslicie o programie jackass?
ja mysle ze jest fajny najbardziej z tamtych gostwokw co w tym programie wystepuje lunie stev-o knoxville bama margere
i ten taki kurdupel

EDIT a ja zapamietalem jak taksowkarz sie spytal steva czy ma go podwiezc na lotnisko stev-o sie zgodzil no i ten taksowkarz zabral mu bagaz a z tego bagazy wyskakuje kurdupel albo jak gostek robil kupe przy drodze lub ten nietoperz co straszyl ludzi
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Oj dawno ich nie oglądałem, ale ci ludzie nie mają równo pod sufitem. Niektóre pomysły są fajne ale momentami przeginają.
Sam czasami sie w cos takiego bawie ale wiem gdzie jest granica.
W pamieci zapadł mi motyw jak jeden z nich poszedł do sklepu z kiblami i sie tam załatwił :eek: Współczuje sprzedawcy :]
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
A oglądał ktoś jackassa2 ?? Dla mnie jest o wiele lepszy od jedynki, fużo śmieszniejsze żarty są... xD np. rakietowy wózek z zakupami, ale najbardziej kapitalny był dziadek i jego moszna (ci co oglądali wiedzą o co trybi) xD

Dwójeczkę polecam :p


Pozdro
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Jackassi są tak durni, że aż zabawni. Moim ulubionym Jackassem jest Bam Margera (\m/). Często też oglądam jego program "Viva La Bam" , który zawsze mnie rozśmiesza mimo, że robią tam jeszcze bardziej durne rzeczy co w Jackassach. Ale przyznam, że nie wszystkie ich numery mnie śmieszą, niektóre są tak żałosne, że widać iż wyczerpały im się już pomysły. Podobnie jak szczur sam się bawię od czasu do czasu w takie głupoty ale trochę w innym kierunku. Jackass 2 oglądałem i osobiście jedynka bardziej mi się podobała. W 2 dużo akcji żałosnych, ale kilka naprawdę znakomitych ( "dziadek i jego moszna" czy akcja z muzułmańskim terrorystą).
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Mam na kompie Jackass2 i nie powiem... mają chłopaki fantazje. Przyczepić gaśnice do roweru i skakać przez jezioro, zabawa ze wściekłym bykiem, pić piwo przez ... wiecie co :/ etc. Znowu znajdą się dzieciaki, które zaczną ich naśladować i narobią sobie biedy <_< Ludzie, dość mam oglądania takich akcji, wiem wiem, kasę z tego mają, ale nieraz z obrzydzeniem odwracałam twarz widząc te ich popisy. Kto o zdrowych zmysłach przebije sobie policzek haczykiem na ryby i będzie robić za przynętę na rekiny??? Albo przypalić sobie tyłek żelastwem... Szczytem bezsensu była wspomniana wyżej akcja z terrorystą. Baaaaaaardzo zabawne, facet w taxi o mało ich nie wystrzelał -_- Bawi was taka "wiocha" na ulicach miasta jak w numerze z dziadkiem i wnuczkiem? Mnie nie.
Podsumowując. Oglądać się da, spodobać się może, ale nie brać tego na poważnie. W końcu to kaskaderzy.

ps. Ale i tak najlepsza akcja jest na początku, gdy ściga ich stado byków...
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Mnie jackass śmieszył, gdy miałem 12-13 lat(czyt. 2-1 lat temu;p), teraz jak znów oglądam sobie MTV po północy to nawet nie jestem się w stanie uśmiechnąć, no bo śmiesznego jest w tym, że koleś płynie na oponie za motorówką, albo zjeżdżają z górki na bryłach lodu.

Zaś dwójki nie widziałem, to gdzieś w TV leci czy trzeba sobie z internetu ściągnąć?
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
QUOTE
facet w taxi o mało ich nie wystrzelał


Oni się z facetem wcześniej umówili że tak będzie ;) tylko ten koleś co robił za terrorystę o tym nie wiedział :)

Mi się te numery podobają, moze nazwijcie mnie niedorosłym dzeckiem, momo to nie mam zamiaru ich naśladować, widzialem kiedys filmik pt. polski jackass który był żenujący -.-


pozdro
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE
i ten taki kurdupel


O ile sie nie myle to ten "kurdupel" to tzw. Bodydrop ;P :p :p

jesli chodzi o mnie to niezbyt przepadam z jackass juz 100 razy bardziej wole sobie obejrzec Viva La Bam ;P ostatnio nawet czesto ogladam :p bo jako tako to co Bam robi ze swoja chata albo rodzicami jest niezle :p najbardziej mnie smieszy Don Vito i te jego teksty "Grwyewyrad" "Grywgydavcya" jak sie wkurzy a chce cos powiedziec
:D :D
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
QUOTE
O ile sie nie myle to ten "kurdupel" to tzw. Bodydrop

Weeman !!! Ten kurdupel to Weeman !!!

Pozdro dla doctora za to że lubi Viva la Bam ;]


QUOTE
Szczytem bezsensu była wspomniana wyżej akcja z terrorystą. Baaaaaaardzo zabawne, facet w taxi o mało ich nie wystrzelał sleep.gif Bawi was taka "wiocha" na ulicach miasta jak w numerze z dziadkiem i wnuczkiem?


Naprawdę uważasz, że robią to na świeżo ? Przecież wyżej zamieszczone akcje są reżyserowane osoby trzecie są podstawione. Jackassi porostu bardzo dobrze grają i wygląda jakby robili to na świeżo.
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Śmieszny program ale niektóre numery są poprostu az za bardzo "glupie". Bo np. jak można sie tazac w kupie słonia ;p Ale oczywiscie nieliczac takich "niesmacznych" numerow to sa śmieszne w wiekszości. Taki program jak chce sie wyluzowac :) Moim ulubionym jest Ryan Dann w Jackassie za duzo go niema ale w "viva la bam" czy jego program "demolka" jest go wiecej i moim zdaniem najlepszy typ z tych wszystkich.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
ah.. JACKAS 2 wymiata! sie uśmiałem po pachy jak to ogladalem.. :lol: :lol: najlepsze jak ten karzeł podszedl do tego napisu zeby go przczytac... a stał na krzesełku. Jak mu pięść nie je**ie.. wtedy to spadlem z fotelu!! Stev-o to calkiem poje**ny... jak ta pijawke do oczy przystawiał... beeeeee :blink: no ale on jest i tak ze wszytkich najlepszy :p :p

POZDRO

a co do tej akcji z terrorystą to myśle ze kiedowca był podstawiony (dobry aktor)!!!
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Jackass? Nie podoba mi sie i nigdy mi sie nie podobał, chyba dlatego że pierwszy ich numer jaki widziałem to sikanie na śnieg i zjedzenie go potem. Potem widziałem jeszcze kilka numerów np. z samookaleczeniem i innymi moim zdaniem kretyńskimi zabawami niedorozwiniętych masochistów. Chociaż [rzyznaje ze niektóre mają śmieszne pomysły jak krokodyl w przedpokoju, czy akcje z dziadkami bo to chyba cała seria była.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Yaha

New Member
Dołączył
1.3.2007
Posty
3
Według mnie to program jest śmieszny i fajny . Wole obejrzeć sobie jackassa niż patrzeć na jeszcze gorszego Dirty Sancheza (Obrzydlistwo tam jest ).
Chłopaki mają fajne pomysły ale czasami zdarzy też się wpadka nie powiem .
Karzeł to Weemen , ale i tak wymiata Stev-o ze swoimi numerami .
Viva la bam też jest dobre jednak zbyt naciągne jak dla mnie (Można czasem obejrzeć)
Czamu Margera przecież on najmniej robi z Ryanem Dunem ? Jezdźi tylko na desce nic więcej .
Stev-o jest najlepszy bez dyskusji i jeszcze Knoxvile .
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Heh nie wiem co niektórzy mają do tego programu, ale ja bardzo lubię Jackass'ów z ich numerami^^ zawsze mnie to bawiło :p dla mnie Steve-O wymiata i ogólnie widziałem dużo odcinków z ich numerami:) wolę to niż wwspomniany wyżej Dirty Sanchez itp :) Viva La Bam mnie tak średnio bawił, dużo numerów było wymuszonych trochę, ale i tak program był spoko :)...podobało mi się jeszcze Wild Boyz (Steve-O i Chris Pontius). Jackass 2 The Movie nie widziałem, ale mam nadzieję, że to niedługo się zmieni, ponieważ jedynka podobała mi się bardzo:d...możecie mnie nazwać dzieciakiem z IqQ =0 ale lubię Jackassów :p
 
Do góry Bottom