[telewizja] Jackass

  • Thread starter Gray_Fox
  • Rozpoczęty
G

Gray_Fox

Guest
Connect to the serwer....Please Wait...

Connect OK. Write post

__[Message]__

Witam all. Ostatnio mój kumpel pokazywał mi filmiki z tak zwanego "Jackassu" JEst to forma sportowa ale taka dosyć nietypowa. Przykład? Koleś jedzie se rowerem, po ulicy i nagle wjeżdza w staruszke (LoL), podkłada zapalniczke do d*py , ten sruu i płomień. Np idzie se ulicą , zachciało mu sie żygać, to podchodzi do jakiegoś kola, mówi : EJ, i żyga.
Oczywscie to Amerykański Jackass. Podam wam strone z niezłymi w polsce.

http://www.niezrobisztego.prv.pl/ - Wybierzcie dział Filmiki. Tam macie, również w google wpiszcie JAckass..ful stron. Dużo śmiechu :p

i tu jest troche http://jackass.topka.pl/?we=tomek1488&kod=987724

Czy ktoś zna Jackassa? Jezeli tak niech sie wypowie :) Czasem ludzie kompletnie przesadzają....:p
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ech.. chyba wszyscy znają "Jacksów"! Ale to co powidziałeś to chyba nie byli Jackasi tylko ich jakieś imitacje! Po:

1. Prawda robie różne porąbane do granic możliwości rzeczy lecz nie robią nikomu krzywdy (no może czasem ale bez przeasdy) z wyjątkiem smaych siebie.

2. Nie jest to żaden sport tylko grupa amerykańskich debili którzy mają za dużo kasy!

3. Na MTV to leci często
 
G

Gray_Fox

Guest
QUOTE 1. Prawda robie różne porąbane do granic możliwości rzeczy lecz nie robią nikomu krzywdy (no może czasem ale bez przeasdy) z wyjątkiem smaych siebie

NA filmach widziałem co innego. Nie była to imitacja ponieważ, był to team jackassowy.
Robili wiele rzeczy, znaleźli sie też tacy co robili krzywde innym.


QUOTE
2. Nie jest to żaden sport tylko grupa amerykańskich debili którzy mają za dużo kasy!

Dla nich to czysty sport, dla nas jak wspomniałeś =]



QUOTE 3. Na MTV to leci często

MTV ja nie oglądam.

Pozdro.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
'Jackass' (jako program) od zawsze budził kontrowersje. Przede wszystkim zważmy na to, że im za to wszystko płacą. Ludzie są w stanie (zwłaszcza w US) zrobić z siebie ostatnich kretynów dla nawet odrobiny pieniędzy. Jeśli bawią Cie ich numery - oglądaj śmiało. Jeśli nie - nie oglądaj.

QUOTE 2. Nie jest to żaden sport tylko grupa amerykańskich debili którzy mają za dużo kasy!

Nie wydaje mi się, aby za wszystko płacili sami. IMHO wszystko funduje im MTV. Ale dokładniej się w to nie zagłębiałem - mogę sie mylić.
 

mroowka

New Member
Dołączył
22.6.2005
Posty
25
Ja uwielbiam oglądać Jackass na MTV
tongue.gif
Sczerze niestety muszę powiedzieć, że kiedyś oglądałam to także i wtedy były o wiele lepsze i ciekawsze numery. Wtedy to była po prostu z tego beka, a teraz widac pomysły się skończyły i nie jest to śmieszne tak jak wtedy, często zagraża zdrowiu. Niektórych rzeczy to nawet nie kumam i nie wiem z czego się śmiać więc to takie teges..
biggrin.gif
Ale ogólnie to Jackass jest fajny i są casami nawet bardzo fajne rzeczy
tongue.gif
Pozrawiam
smile.gif
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Ja słyszałem że ten team Jackasowy (stev-0, itp) mieli tyle kasy że nie mieli na co wydawać... a jak sie skpneli że można na tym zarabiać to zaczeli zrabiać... ! Ja osobiście nie widziałem żeby robili komuś (z wyjatkiem siebie) dużą krzywde, a oglądałem wiele odcinków!

PS: To prawda teras to oni częście robią odcinki gdzie robią sobie krzywde, a kiedyś... skunks na smochodziku zdalnie sterowanym... biedak żrący gówno niemowlaka (tak naprawde to czekoladowy budyń). Z tego z gównem miałem tką brechte że to szok! Widział ktoś ten odcinek?
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Ja widziałem wszystkie epizody(jackass mtv),film pełnometrażowy i całą reszte która wyszła;)

Jackass to jest coś w rodzaju kabaretu a jeżeli kogoś nie śmieszy ten typ humor to po kiego sie udziela i wyzywa ich od debili nie więdząc nic o nich samych nikt wam nie kazuje tego oglądać.
A jak dla mnie Jackass to jest coś co śmieszy mnie najbardziej poprostu są najlepsi;]
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Blizna coś wiesz o tego typu humorze ;] Sam przecierz sie w to bawisz.
Nie oglądam ich za często, ale jak już jesteśmy w groni przyjaciół to czesto kumpel puszcza ich "wygłupy" na kompie. Niektóre są obrzydliwe, niektore zbyt przesadzone, ale są też takie które potrafią rozśmieszyć. Ci ludzie potrafią sie śmiać z samych siebie i to w nich podziwiam. Może i robią to dla pieniedzy, ale jakby to sie im nie podobało to by chyba nie robili ;]
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE Blizna coś wiesz o tego typu humorze ;] Sam przecierz sie w to bawisz.
Kiedyś sie w to bawiliśmy ale tak tylko dla siebie to nagrywaliśmy.Ale nawet teraz nie powiem bo lubie coś głupiego zrobić np. popsikać łape dezoderantem i podpalić żeby rozbawić towarzystwo;]

A tak przy okazji ta stronka nędzna mało śmieszne filmy w polsce sie liczy tylko Rkm ich moge polecić śmiało.
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
Jackassy to zwykli idioci, którzy świruja za kasę, ale to jest sztuka ;] Tak się poświęcać? ;P Osobiście ich lubię... nawet. Nawet, bo czasami naprawdę przesadzają. Kiedyś ich wogóle nie lubiłem, chyba jeszcze z rok temu, ale kiedy zaczeliśmy z kuplami sami robić tego typu rzeczy polubiłem tych z MTV. Zwykła rozrywka, nam to sprawia przyjemność i twierdząc po twarzach członków Teamu Jackass ich też to jara :p Czasami człowiek musi się wyżyć, zwłaszcza kiedy mu się nudzi - to chyba oczywiste.
W PL jest pełno tego typu grup, a dobrych jest ile...? Praktycznie wszystko to skoki na dynke w krzaki, jedzienie g**** (shit). Dla nich to jackass, dla nas nic efektownego. No many no fany :p

QUOTE Z tego z gównem miałem tką brechte że to szok! Widział ktoś ten odcinek?

Hahahaha... !! Ja widziałem :] Coś piknego :pPP Śmiałem się jak opętany :D
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Mi się tam podoba i viva la bam też. Jeśli ktoś twierdzi że mają ******* to się z

nimi zgadzam ale i tak ich lubie, a wiadomo że mają z tego kase ale sami popatrzcie oni mają kase za że robią to co kochają.

Kiedyś pewnie byli grupą, która to robiła bez kasy, ktoś na nich mógł zwrócić uwage no i zaczęli robić dla MTV.

A widzieliście Dirty Sanchez to jest dopiero hardcore. Jeśli wy twierdzicie że Jackassi są nienormalni to zobaczcie sobie ten program też na MTV tylko że później.
 

DJ Jacob

New Member
Dołączył
13.8.2005
Posty
8
Jackass wymiata.Kolesiowi zachciało się... i poszedł do sklepu z kiblami.Albo kolesie w zbrojach rycerzy jechali na BMX-ach
biggrin.gif
 

magmorf

Member
Dołączył
6.1.2006
Posty
82
Jackass to bardzo fajny program dla kogoś, kto chce sie pośmiać.
Czasami zachowują się jak debile, ale mozna im to wybaczyć.
Obejzałem wszystkie odcinki, i nawet film.
I sądze, ze to jest fajny program nic dodac nic ująć.

Pozdro

Magmorf
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Ja to oglądam kiedy mogę
smile.gif
Właściwie prawie cała seria Freak Night Mi się podoba(z wyjątkie Dirty Sanchez, bo jakoś tam nie czuje Jackaasowego klimaciku :/)

Chodzi Mi tu o:
Jackass
Wild Boyz
Viva la Bam

Z czego najbardziej lubuje sie w WB, gdyż czegoś ciekawego mozna się dowiedziec o zwierzętach
tongue.gif
Lub jak zwierzęta dobierają się to Chrisa Pontiusa
tongue.gif

Jackass w drugiej kolejności, ze względu na ciekawe pomysły(Wererwolf
tongue.gif
). Szkoda, ze nie miałem okazji zxobaczyć filmu "Świry w akcji"
Viva la Bam to cóż średni porgramik, ale nie pogardze
smile.gif
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Mi ten program i film i cała reszta się podoba. Wiadomo robią rzeczy głupie, ale co z tego. Niech robią i niech ludzie się śmieją. W końcu nie wszystko, co robią jest głupie a na pewno jest śmieszne.
laugh.gif


Niech robią to, co "lubią" lub, za co im płacą a my śmiejmy się.
tongue.gif


Ostatnio w telewizji leciał film "Świry w akcji". Dawno się tak nie uśmiałem.
biggrin.gif


Pozdrawiam.
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Szczeże mówiąt to dla mnie i troche Hardcor i troche debilizm (choć by to ptzyczepianie sobie do członka (chyba wiecie co mam na myśli, bo nie chce używać wulgaryzmów:p) fajerwerke i dopala ją, (o tym że wkłada sobie ją do tyłka nie wspomne) tochę są debilami dla mnie, no bo kto normalny sobie wsadza resoraka ( zainstalowanego w kondom ) do tyłka, a potem idzie na prześwietlenie... ja trochę bardziej wolę Viva La Bam, ten bam też jest walnięty, ale nie aż tak. Ale cóż poradzić dla pieniędzy człowiek (szczególnie Amerykanin) zrobi wszytko.



Pozdro
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Co do tego co leci na Mtv po 22:00
To oglądam:
->Zakład
->Viva La bam
->Jackass
->Dirty Sanchez
->Starker Vision
No i...
Wild Boyz(Chris and Stev-O)
Te programy oglądam
tongue.gif

pozdro-Felix
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
wg. mnie to jest tak 50% na 50% oni wykonuja glupie i czasami debilne rzeczy ale musze przyznac ze momentami mnie to smieszy
tongue.gif
tongue.gif

hehehe

sam nie wiewm co o nich myslec...

a tak propo tej kasy to oni maja jej w h*j !
biggrin.gif


ja widzialem nawet "skecza" z Bradem Pittem
 

L T

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
35
Ja tam lubię takie akcje, ale czasami jak pokażą jakiś trick to aż się niedobrze robi np. właśnie rzyganie albo jedzenie jakiegos syfu. Kaskaderka jest spko! Można się pośmiać z idiotów! Kiedyś tez z kumplem nagrywałem cos takiego ( bolało i było dużo przekleństw ) Ja myślę, że ci kolesie to świry ( ja po części też ) HEHE
 

Bystry

New Member
Dołączył
25.1.2006
Posty
5
Kiedy ja oglądam Jackass, to nie mogę ze śmiechu. Owszem robią Hardcorowe rzeczy, ale są śmieszne. Niektórzy mogą myśleć, że to ludzka głupota, ale ja myśle że to to jest po prostu chęć sławy i kasy. Można powiedzieć, że to jest coś w stylu Zakładu, który udowadnia, że dla kasy ludzie zrobią wszystko.
 
Do góry Bottom